Lista Absolwentów

Wyszukiwanie ułatwia kombinacja klawiszy CTRL+F, po czym wpisujemy szukaną frazę i wciskamy ENTER.

1945/46
1.Baczewska Irena, 2.Biegańska Helena, 3.Bułhak Walentyna, 4.Cichocka Danuta, 5.Chojnowska Czesława, 6.Curowicz Janina, 7.Danilczuk Irena, 8.Dudyńska Janina, 9.Frankowska Helena,
10.Gawryluk Eleonora, 11.Gierasimczuk Eleonora Maria, 12.Horodeńska Mirosława, 13.Kamińska Maria, 14.Kłys Czesława, 15.Laurecka Jadwiga, 16.Lenczewska Aniela, 17.Litwińczuk Helena,
18. Łapińska Danuta, 19. Małakowska Helena, 20. Mogielnicka Irena, 21. Nowicki Stanisław,
22. Ostrowska Henryka, 23. Rumijewska Janina, 24. Sobolewska Halina, 25. Stypułkowski Edward, 26. Szeląg Krystyna, 27. Szorc Eleonora, 28. Szybkowski Marian, 29. Świerszczówna Helena,
30. Święcka Bronisława, 31. Tyszko Janina, 32. Wojtulewska Helena, 33. Zakrzewska Halina,
34. Zalewska Eugenia, 35. Zaleska Zofia, 36. Zapadko Jadwiga, 37. Zdanowicz Henryka,
38. Turowska Janina, 39. Gierłachowska Halina, 40. Sarosiek Emilia,

1946/47
1. Albinowska Janina Maria, 2. Bakunowicz Leon, 3. Baranowska Walentyna, 4. Bielawska Stanisława, 5. Cierech Paweł, 6. Dąbrowska Jadwiga, 7. Gołębiowska Łucja, 8. Januszówna Alina,
9. Jarmoc Ryszard, 10. Karpińska Elwira Wanda, 11. Kozłówna Romualda, 12. Mateuszuk Krystyna, 13. Miastkowska Łucja, 14. Niedźwiecka Anna Krystyna, 15. Półtorak Stanisław, 16. Rainko Julia,
17. Rogowska Maria Ludwika, 18.Sawicki Tadeusz, 19.Sikorski Roman, 20.Sokołowski Wincenty, 21.Sosnowski Włodzimierz, 22.Szczucki Jerzy, 23.Szwejcer Czesława, 24.Truszkowska Apolonia, 25.Wilhelmi Barbara Zofia, 26.Wojna Andrzej Leopold, 27.Wojtkowska Jadwiga Genowefa, 28.Zawadzka Ludmiła, 29.Choroszucha Wanda, 30.Czemańska Lucyna, 31.Dąbrowska Ligia, 32.Dzierzgowska Halina, 33.Gilewska Alicja, 34.Grzegorczyk Kazimierz, 35.Hodun Władysław, 36.Hołownia Władysława, 37.Krynicka Irena, 38.Kisielówna Jadwiga, 39.Kłodnicka Felicja, 40.Koprowicz Maria, 41.Kraska Irena, 42.Liskowacka Anna, 43.Łuniewska Stanisława, 44.Łupińska Krystyna, 45.Modzelewski Gerard, 46.Okłota Helena, 47.Olkowski Stanisław, 48.Olszewska Janina, 49.Ołdytowski Henryk, 50.Pikiel Jerzy, 51.Ramm Eligiusz, 52.Russ Czesława, 53.Sakówna Helena, 54.Smółko Florianna, 55.Siemieńczuk Waldemar, 56.Sobolewska Halina, 57.Sulewski Roman, 58.Szuchalska Irena, 59.Wojszko Leonarda, 60.Wasilewska Helena, 61.Witkowska Albina, 62.Zembrowska Maria, 63.Gaińska Halina Wirginia

1947/48
1.Jaworowska Helena, 2.Kaliszewicz Tamara, 3.Kondzior Barbara, 4.Korolczuk Janina, 5.Korycka Józefa, 6.Korżyńska Janina, 7.Kruczkowski Mieczysław, 8.Miklaszewska Irena, 9.Pietruczuk Wiesław, 10.Półtorzycka Zinaida, 11.Przybyłko Henryka, 12.Remisiewicz Lucjan, 13.Roszkowska Helena, 14.Rzędzian Ireneusz, 15.Rzędzian Witold, 16.Ścisłowska Anna, 17.Stepanczenko Olga, 18.Szczepańska Janina, 19.Szymański Edward, 20.Święcka Halina, 21.Wynimko Henryk, 22.Wróblewski Zdzisław, 23.Załuski Henryk, 24.Andruczuk Ryszard, 25.Biegańska Teresa, 26.Dacewicz Halina, 27.Danowska Jadwiga, 28.Dąbrowski Eugeniusz, 29.Gieromin Irena, 30.Gieromin Wanda, 31.Guzejko Danuta, 32.Jaźwińska Halina, 33.Koseło Leokadia, 34.Kossakowski Stanisław, 35.Markowski Władysław, 36.Mateuszuk Danuta, 37.Mrozówna Jadwiga, 38.Modrzejewska Halina, 39.Muklewicz Helena, 40.Pawluczuk Irena, 41.Ramm Eligiusz, 42.Romanowicz Zbigniew, 43.Słowikowska Józefa, 44.Sobolewska Zofia, 45.Zbudzka Danuta, 46.Zembrowska Helena, 47.Żakowicz Janina, 48.Żmujdzin Irena, 49.Augustynowicz Irena, 50.Borysewicz Stanisława, 51.Citko Alojza, 52.Ejsmont Wiktoria, 53.Gawryło Helena, 54.Gawryło Zofia, 55.Grynczel Alicja, 56.Horodeński Ryszard, 57.Jarmołowicz Jan, 58.Dudek Lilia, 59.Michalczuk Helena, 60.Zdanowicz Stanisława, 61.Bałdysz Jadwiga, 62.Bielecka Maria, 63.Chłopecka Eugenia Gizella, 64.Choiński Julian Mieczysław, 65.Czerniecka Wanda Julia, 66.Dobrowolska Irena, 67.Garbarczyk Łucja Janina, 68.Gągolińska Zdzisława, 69.Gilówna Henryka, 70.Hańczak Teresa, 71.Jakiel Jadwiga Stanisława, 72.Kalinowska Danuta, 73.Karwowska Sabina, 74.Kirejczyk Eleonora, 75.Kłoskowski Kazimierz, 76.Koczta Irena, 77.Kuczyńska Alicja, 78.Maksymiuk Anna, 79.Marciniak Jerzy, 80.Misiewicz Janina, 81.Peterson Danuta Henryka, 82.Siwiec Mirosława, 83.Szulc Karol, 84.Szyłkiewicz Czesława Emilia, 85.Wądołowski Zygmunt, 86.Welter Krystyna Barbara, 87.Zaborowska Danuta Lucyna, 88.Zaczeniuk Irena Janina, 89.Zubrycka Janina, 90.Bogucki Leonard Bolesław, 91.Bagińska Irena, 92.Biegańska Józefa, 93.Bodnar Janina Laura, 94.Brzostowska Stanisława, 95.Czajkowska Helena, 96.Dąbrowski Józef, 97.Eisenberg Seweryn, 98.Gołębiowska Jadwiga, 99.Hrybniewicz Teresa, 100.Jaworska Irena Halina, 101.Kaczorowska Helena, 102.Kaufman Łucja, 103.Kozłowska Kazimiera, 104.Krawczuk Józef, 105.Kuc Monika, 106.Kukiel Antonina, 107.Kulesza Franciszek, 108.Lubowicka Anna, 109.Lubowicka Maria, 110.Łukaszewicz Wiktoria, 111.Madejski Janusz, 112.Mazerska Irena, 113.Muszyńska Cecylia, 114.Nowicka Albertyna, 115.Ożlański Alfred, 116.Poniatowicz Marian, 117.Radkiewicz Helena, 118.Słowikowski Jerzy Zdzisław, 119.Sokołowska Irena, 120.Szafrańska Gertruda, 121.Tuszyński Marian, 122.szałkowski Zygmunt, 123.Wołejko Bronisława, 124.Zdańkowski Piotr, 125.Kaliszewski Zefiryn, 126.Andruk Ryszard

1948/49
1.Adamowska Janina, 2.Choroszucha Wanda Weronika, 3.Czamańska Lucyna, 4.Gorzkowska Wiesława, 5.Górewicz Witold, 6.Górski Jan, 7.Grabek Maria Zofia, 8.Grzegorczyk Kazimierz, 9.Jankowska Zofia, 10.Juchniewicz Izabela, 11.Kłodnicka Felicja, 12.Konopińska Teresa Irena, 13.Koprowicz Maria, 14.Kraska Irena, 15.Łuniewska Stanisława, 16.Miastkowski Józef, 17.Naczas Kazimierz Józef, 18.Okłota Helena, 19.Nadoski Antoni, 20.Olkowski Stanisław, 21.Ołdytowski Henryk, 22.Panasewicz Gertruda, 23.Pietraszkiewicz Wawrzyna, 24.Polecka Czesława, 25.Russ Czesława, 26.Żendzian Józef, 27.Siemieńczuk Waldemar, 28.Sobolewska Halina, 29.Sulewski Roman, 30.Sykut Zygmunt, 31.Szaciłowski Tadeusz Juliusz, 32.Szuchalska Irena, 33.Wojszko Leonarda, 34.Woźniak Józef, 35.Zdanowicz Zygmunt, 36.Zembrowska Maria, 37.Zubrzycka Kazimiera, 38.Burej Liliana, 39.Chodorowska Irena Aleksandra, 40.Czyblis Irena, 41.Dasewicz Teresa, 42.Dąbrowska Izabela Bronisława, 43.Dąbrowska Regina, 44.Ficoń Helena, 45.Galaszek Czesława, 46.Gołębiowski Mieczysław, 47.Grabowska Mirosława Danuta Teresa, 48.Gregorowicz Halina Salomea, 49.Jaworowski Serafin, 50.Jaworowska Wanda, 51.Kowalewska Maria, 52.Lewandowski Kazimierz, 53.Łaźna Regina Emilia, 54.Matejczyk Maria Barbara, 55.Mroczko Dominik, 56.Nienartowicz Antoni, 57.Nowicka Anna, 58.Nowicka Maria, 59.Olejnicki Gustaw, 60.Ołdakowska Regina Alfreda, 61.Pełszyńska Eugenia, 62.Pietraszewski Aleksander Paweł, 63.Poświątna Regina, 64.Rogalska Irena, 65.Roszczyńska Eleonora, 66.Rudnicka Anna Irena, 67.Sienkiewicz Stanisława Danuta, 68.Siwicka Lucyna, 69.Świętochowska Halina, 70.Szelengowicz Izabela, 71.Szkudlarski Witold, 72.Szuchnicka Regina Katarzyna, 73.Wysocka Halina, 74.Zagórski Eugeniusz, 75.Zawadzka Janina, 76.Burzycki ?, 77.Ambrożej Władysława Domicela, 78.Ancypo Helena Wanda, 79.Budlewska Bronisława, 80.Chwojnowska Regina, 81.Czuliński Jeremi, 82.Duszek Genowefa, 83.Krajewska Teresa Halina, 84.Kułakówna Janina, 85.Łupińska Janina, 86.Maksimowicz Halina Jadwiga, 87.Matowicka Halina, 88.Nowikówna Jadwiga, 89.Powichrowski Lucjan, 90.Pykówna Hanna Anna, 91.Sadanowicz Bronisława, 92.Stawik Ryszard Roman, 93.Szczepankowski Miron, 94.Szumska Teresa, 95.Wądołkowska Halina, 96.Wąsówna Krystyna, 97.Wiśniewska Irena Hanna, 98.Dziękońska Jadwiga, 99.Gawędzka Walentyna, 100.Groman Maria, 101.Hyniewicka Helena, 102.Jastrzębska Irena, 103.Kitlas Anna Teresa, 104.Kitlas Helena, 105.Kopczewska Agnieszka Krystyna, 106.Kułakowska Halina, 107.Kuźma Stanisław, 108.Laskowska Wiktoria, 109.Laskowska Wanda, 110.Lenczewska Halina, 111.Majewska Janina, 112.Matela Władysława, 113.Ostrowska Irena, 114.Petelska Nina, 115.Prigara Jerzy, 116.Puchalska Janina, 117.Roszkowska Stanisława, 118.Sobolewska Maria, 119.Walendziuk Anna Anastazja, 120.Wojciula Helena, 121.Zapolska Janina, 122.Żarska Cezaria, 123.Żukowska Monika, 124.Białek Dorota, 125.Bielaczyc Zbigniew, 126.Chojnowska Irena, 127.Chudzińska Irena, 128.Cudowska Teresa, 129.Garbacz Zuzanna Teresa, 130.Giedrewicz Helena, 131.Hubarówna Barbara, 132.Jabłońska Danuta, 133.Juchnicka Halina, 134.Kisielewska Zinaida, 135.Kołosowska Lucyna, 136.Korbut Janina, 137.Kowerko Helena, 138.Kozłowska Helena, 139.Kozłowska Helena Ryszarda, 140.Kraulis Halina Teodora, 141.Kraszewska Romualda, 142.Krysiuk Stanisława, 143.Kuklo Irena, 144.Kurowska Eugenia, 145.Lewoc Leokadia, 146.Majewska Helena, 147.Matejczyk Regina, 148.Okurowska Helena, 149.Piątkowska Jadwiga, 150.Poznańska Krystyna, 151.Pykówna Danuta, 152.Radkiewicz Alicja Genowefa, 153.Rogalska Stanisława, 154.Sagunówna Cecylia, 155.Sawicka Helena, 156.Sewastianik Barbara, 157.Stankiewicz Wanda, 158.Supińska Janina, 159.Szafranko Krystyna, 160.Szulczewska Zofia, 161.Winsław Gertruda, 162.Wołosz Halina Janina, 163.Żukowska Lucyna, 164.Iwanow Irena, 165.Bużycki Zbigniew, 166.Dudek Lilia Janina, 167.Michalczuk Helena, 168.Zdanowicz Stanisława, 169.Wojciuk Jan, 170.Wtulich Zdzisław Romuald, 171.Zaniewski Henryk, 172.Agiejew Angelina, 173.Arciuch Wanda, 174.bartnik Jadwiga, 175.Bychowska Irena, 176.Dąbrowska Alina, 177.Godlewski Zenon, 178.Jakubowska Cecylia, 179.Kaźmierczak Ryszard, 180.Klein Klara Janina, 181.Kondzior Irena, 182.Kluczyk Maria, 183.Korol Janina, 184.Kuc Czesław, 185.Kulikowska Anna, 186.Lipińska Danuta, 187.Łapkowska Halina, 188.Łukaszewicz Stanisława, 189.Mikulska Halina, 190.Morozewicz Tadeusz, 191.Nalewajko Alfreda, 192.Oniśko Halina, 193.Rogowska Janina Alicja, 194.Rybko Waldemar, 195.Safiejko Wiesława Helena, 196.Siedlecki Sławomir Henryk, 197.Szlachetko Helena, 198.Wiśniewska Jadwiga Maria, 199.Wiśniewska Liliana Anna, 200.Wojciechowska Alicja Teresa, 201.Augustynowicz Olga, 202.Borkowska Helena, 203.Horbówna Lucyna Teresa, 204.Idźkowska Jadwiga, 205.Jaworowski Janusz Stanisław, 206.Kamińska Alicja, 207.Kamieński Henryk, 208.Kułakowska Regina, 209.Kwiatkowska Henryka, 210.Lider Halina, 211.Litwiejko Leokadia, 212.Misiula Zinaida, 213.Okuła Tadeusz, 214.Piekutowski Eugeniusz Piotr, 215.Piotrowska Wanda Natalia, 216.Płońska Krystyna, 217.Popławska Maria, 218.Popławska Wiesława, 219.Prończuk Edmund, 220.Remfeld Maria Halina, 221.Sobolewski Janusz Mieczysław, 222.Sosnowska Irena Stanisława, 223.Streżówna Zenaida, 224.Stypułkowska Stanisława, 225.Tumówna Celina, 226.Więckowski Henryk, 227.Więckowski Józef, 228.Backul Maria, 229.Bogdanowicz Wanda, 230.Chmielewska Alicja, 231.Choroszucka Eugenia, 232.Chyżówna Janina, 233.Ciszewska Wiera, 234.Dziejma Irena, 235.Garbowska Kazimiera, 236.Gorgon Wanda, 237.Guziejkówna Czesława, 238.Ignaciuk Halina, 239.Jarzyńska Hanna, 240.Kolmich Jan, 241.Kosakowski Aleksander, 242.Kowalewska Alicja, 243.Kuryłowicz Halina, 244.Łapińska Teresa, 245.Michalczuk Łucja, 246.Mróz Stanisław, 247.Nowacka Halina, 248.Ptak Stanisława, 249.Radłowska Łucja, 250.Rawa Leokadia, 251.Roszkowska Eugenia, 252.Roszkówna Janina, 253.Sugieńczykówna Władysława, 254.Sobolówna Krystyna, 255.Szemiotówna Jadwiga, 256.Sznip Krystyna, 257.Szochówna Halina, 258.Średnicka Janina, 259.Tomaszewska Irena, 260.Tomaszewska Zdzisława, 261.Turczewska Zenobia, 262.Walczuk Eugenia, 263.Werpachowski Edward, 264.Zacharewicz Halina, 265.Zalewska Helena, 266.Zienkiewicz Halina

1949/50
1.Bagińska Elwira Czesława, 2.Barańska Halina, 3.Barszczewska Eugenia, 4.Bejtman Ryszard, 5.Byszek Larysa, 6.Chludziński Stanisław, 7.Czyżewska Mieczysława, 8.Danowski Zygmunt, 9.Gromkowska Danuta, 10.Grześ Bohdan Jan, 11.Kamieńska Zdzisława, 12.Kirejczuk Aleksander, 13.Kiszkiel Leonid, 14.Kondracka Romualda, 15.Kuńkowska Weronika, 16.Leszczyńska Teresa, 17.Łazarski Janusz, 18.Maciejewska Nina, 19.Malinowski Eugeniusz, 20.Mieńko Krystyna Ligia, 21.Mińko Stanisława, 22.Orzeszko Zbigniew, 23.Petelczyk Michalina, 24.Samosiewicz Nina, 25.Ziembicka Teresa, 26.Anisimowicz Tatiana, 27.Bajkowska Wiktoria, 28.Borysiewicz Waldemar Stanisław, 29.Drobot Benedykt, 30.Dunaj Antoni Bronisław, 31.Dziedziul Halina, 32.Ejsmont Alicja, 33.Fogul Krystyna, 34.Guzowska Halina, 35.Jankowski Jerzy Piotr, 36.Jarosz Janina, 37.Klimowicz Włodzimierz, 38.Łupińska Janina Danuta, 39.Ożlańska Janina, 40.Piasecka Bożena Krystyna Józefa, 41.Popławska Anastazja, 42.Romaniuk Anna, 43.Roszkowska Brygida, 44.Siedlecka Helena, 45.Stukonis Janina Irena, 46.Skowroński Władysław, 47.Surynowicz Wiktor, 48.Staniszewska Cecylia, Zofia, 49.Szczepański Jacek, 50.Szelengowicz Łucja Teresa, 51.Szymczuk Walentyna, 52.Trofimowicz Krystyna, 53.Wiszniewska Janina, 54.Wróblewska Łucja, 55.Bulecki Tadeusz, 56.Bielińska Krystyna, 57.Chorążówna Władysława, 58.Choromańska Jadwiga, 59.Dąbrowski Jerzy, 60.Gajewski Edmund, 61.Galas Jadwiga, 62.Herman Bogumiła, 63.Kalisz Teresa, 64.Kalicińska Alina, 65.Kienikiewicz Czesław, 66.Kierencer Jerzy, 67.Lenczewski Kazimierz, 68.Łupińska Teresa, 69.Łapińska Maria, 70.Malecka Stanisława, 71.Molska Janina, 72.Masłowska Czesława, 73.Piotrowski Remigiusz, 74.Pańkowska Krystyna, 75.Rapnicka Irena, 76.Reszuta Zbigniew Zygmunt, 77.Radziwońska Czesława, 78.Sienkiewicz Irena, 79.Szawiec Bogusław, 80.Szydłowska Emilia, 81.Szymkiewicz Irena, 82.Skarżyńska Jadwiga, 83.Siedlecka Halina, 84.Sienkiewicz Jadwiga, 85.Trojga Franciszka, 86.Wasilewska Ludmiła, 87.Żukowski Wacław, 88.Sadowska Helena, 89.Siemciewicz Jan, 90.Cisz Edward, 91.Chorolewska Eugenia, 92.Balcerzak Witold Józef, 93.Biegańska Henryka, 94.Chiliński Henryk, 95.Cudowska Jadwiga, 96.Dyksa Alina Helena, 97.Gudajtys Tadeusz, 98.Garncarz Danuta, 99.Hancewicz Monika, 100.Hościło Marianna, 101.Jeneralczuk Ewa,102.Kalinowska Irena, 103.Kalinowska Krystyna, 104.Kloza Larysa Józefa, 105.Korsak Teresa, 106.Kraszewska Teresa, 107.Kruszewska Alina, 108.Krzewina Lucyna Marta, 109.Klim Stanisława, 110.Kukiel Czesława, 111.Łosiakowska Halina, 112.Naczas Kazimierz, 113.Olechno Cecylia, 114.Orzel Henryka, 115.Płoński Józef Sławomir, 116.Polecki Marian, 117.Popko Wanda, 118.Ściepko Pelagia Marianna, 119.Sosnowska Irena Maria, 120.Szostkiewicz Wiesław Eugeniusz, 121.Szerenos Antoni, 122.Szyłkiewicz Teresa, 123.Toliczenko Weronika, 124.Tellos Stanisława, 125.Terechowicz Alina, 126.Trofimowicz Helena, 127.Wysocka Irena, 128.Wysocka Danuta, 129.Wytrykowski Henryk, 130.Wysocka Jadwiga, 131.Zdanowicz Irena, 132.Zaorski Tadeusz Karol, 133.Anisimowicz Tatiana, 134.Bajkowska Wiktoria, 135.Borysiewicz Waldemar, 136.Drobot Benedykt, 137.Dunaj Antoni, 138.Dziedziul Halina, 139.Eisymont Alicja, 140.Popiel Krystyna, 141.Guzowska Halina, 142.Jankowski Jerzy, 143.Jaroszówna Janina, 144.Klimowicz Włodzimierz, 145.Łupińska Janina, 146.Ożlańska Janina, 147.Piasecka Bożena, 148.Popławska Anastazja, 149.Roszkowska Brygida, 150.Romaniuk Anna, 151.Siedlecka Helena, 152.Skowroński Władysław, 153.Staniszewska Cecylia, 154.Surynowicz Wiktor, 155.Szelengowicz Łucja, 156.Szczepański Jacek, 157.Szymczuk Walentyna, 158.Trofimowicz Krystyna, 159.Wiszniewska Janina, 160.Wróblewska Łucja, 161.Bucko Danuta, 162.Dąbrowska Jadwiga, 163.Dworzańczyk Zdzisław, 164.Falkowska Jadwiga, 165.Grodzki Tadeusz, 166.Karpuk Iraida, 167.Komendant Józef, 168.Konstrat Kazimierz, 169.Łurmróz Leokadia, 170.Lasecka Jadwiga, 171.Lumpa Bernadetta, 172.Mikołajczyk Helena, 173.Mikołajczyk Janusz, 174.Niwiński Ryszard, 175.Ostapczuk Włodzimierz, 176.Radziwońska Pelagia, 177.Rogowska Krystyna, 178.Romanowska Wiera, 179.Sidoryk Teresa, 180.Szpanik Zofia, 181.Wikarnik Janina, 182.Wnuszyńska Zofia, 183.Wojno Walentyna, 184.Wróblówna Irena, 185.Zajączkowska Wanda, 186.Zaliska Walentyna, 187.Zimnoch Stanisław Józef, 188.Kotyńska Maria, 189.Kraśko Ryszard, 190.Kulbińska Maria, 191.Kulesza Marianna Wincenta, 192.Kuźmicka Anna Maria, 193.Lik Halina, 194.Niesiołowska Joanna, 195.Parafianowicz Stanisław, 196.Pelesz Jerzy, 197.Pogorzelski Feliks, 198.Popko Wanda, 199.Ściepko Pelagia Marianna, 200.Sosnowska Irena Maria, 201.Szerenos Antoni, 202.Szostakowska Wanda, 203.Szostkiewicz Wiesław Eugeniusz, 204.Szuchnicka Alina Krystyna, 205.Szukiewicz Alicja Leokadia, 206.Szyłkiewicz Teresa, 207.Tellos Stanisława, 208.Terechowicz Alina, 209.Trofimowicz Helena, 210.Wysocka Irena, 211.Wysocka Jadwiga, 212.Wytrykowski Henryk, 213.Zaczeniuk Jadwiga, 214.Zaorski Tadeusz Karol, 215.Zdańkowska Maria, 216.Zdanowicz Irena, 217.Wynimko Henryk, 218.Ejsmont Wiktoria, 219.Firko Czesława, 220.Jaworowska Helena, 221.Kalinowska Irena, 222.Wysocka Danuta, 223.Przybyłko Henryka, 224.Wójcik Helena, 225.Zdańkowska Anna Maria, 226.Kruczkowski Mieczysław, 227.Toliczenko Weronika, 228.Kramarewicz Jerzy, 229.Kramarewicz Aleksander, 230.Mazur Leonarda Halina, 231.Picewicz Jadwiga, 232.Borysiewicz Aleksander, 233.Bołtruczuk Romuald, 234.Borowski Winicjusz, 235.Choroszucha Eugenia Teresa, 236.Czaczkowska Barbara Teresa, 237.Czajkowska Kazimiera, 238.Dziuba Helena, 239.Dubowicka-Teul Barbara, 240.Grabowska Mieczysława, 241.Ejsmont Wiesław, 242.Gorgoń Wanda, 243.Gogol Tadeusz, 244.Sawicki Bohdan Jan, 245.Herman Zofia, 246.Antoniuk Jadwiga, 247.Borowski Edmund, 248.Brańska Leontyna, 249.Chwieszczenko Teresa, 250.Dobkowski Stanisław, 251.Hutnik Ludmiła, 252.Jakoniuk Nadzieja, 253.Łukianiuk Halina, 254.Łupińska Wanda Stanisława, 255.Makal Jarosław, 256.Mikłaszewicz Grzegorz, 257.Modzelewska Helena Teresa, 258.Motoszko Jadwiga, 259.Puciłowski Waldemar Stanisław, 260.Romanowicz Stanisław, 261.Saczok Małgorzata, 262.Sawicka Irena Teresa, 263.Sielachowska Janina, 264.Sorko Zygfryd, 265.Szliserman Waldemar, 266.Wnorowski Tadeusz, 267.Zdrodowski Mieczysław, 268.Anisimowicz Tatiana, 269.Bajkowska Wiktoria, 270.Borysiewicz Waldemar Stanisław, 271.Dziedziul Halina, 272.Drobot Benedykt, 273.Dunaj Antoni Bronisław, 274.Jankowski Jerzy Piotr, 275.Jarosz Janina, 276.Klimowicz Włodzimierz, 277.Łupińska Janina Danuta, 278.Oźlańska Janina, 279.Piasecka Bożena Krystyna Józefa, 280.Popławska Anastazja, 281.Romaniuk Anna, 282.Roszkowska Brygida, 283.Siedlecka Helena, 284.Staniszewska Cecylia Zofia, 285.Surynowicz Wiktor, 286.Szelengowicz Łucja Teresa, 287.Trofimowicz Krystyna, 288.Wiszniewska Janina, 289.Wróblewska Łucja, 290.Bućko Danuta, 291.Dąbrowska Jadwiga, 292.Falkowska Jadwiga, 293.Grodzki Tadeusz, 294.Karpuk Iraida, 295.Kurcewicz Leokadia, 296.Komendant Józef, 297.Lasecka Jadwiga, 298.Mikołajczyk Teresa Stanisława, 299.Mikołajczyk Helena, 300.Niwiński Ryszard Kazimierz, 301.Ostapczuk Włodzimierz, 302.Radziwońska Pelagia, 303.Rogowska Krystyna, 304.Romanowska Wiera, 305.Sidoryk Teresa Maria, 306.Szpalik Zofia, 307.Wnuszyńska Zofia Mirosława, 308.Wróblówna Irena Eugenia, 309.Wikaruk Janina, 310.Wojno Walentyna, 311.Zimnoch Stanisław Józef, 312.Zajączkowska Wanda Janina, 313.Zalewska Walentyna, 314.Aleksiejczuk Nina, 315.Brysiewicz Eugenia, 316.Borowska Maria, 317.Bolszo Jerzy, 318.Byszek Larysa, 319.Banaś Janina Waleria, 320.Biegańska Leonarda, 321.Dworzańczyk Zdzisław, 322.Ejsymont Alicja, 323.Fogiel Krystyna, 324.Gromkowska Danuta Regina, 325.Guzowska Halina, 326.Kuńkowska Weronika, 327.Kondracka Romualda, 328.Konstrat Kazimiera, 329.Lumpe Bernadetta Rita, 330.Łazarski Janusz, 331.Mieleszko Zinaida, 332.Matyszewska Wiesława Elżbieta, 333.Naliwajko Zinaida, 334.Stukonis Janina Irena, 335.Szymczuk Walentyna, 336.Szałaj Maria Anna, 337.Szczepański Jacek, 338.Zawadzka Alicja, 339.Żukowski Janusz Stefan, 340.Petelczyc Michalina, 341.Iljaszuk Nina, 342.Jarocka Jadwiga, 343.Jarzyńska Hanna, 344.Kulikowska Janina, 345.Klimowicz Halina Irena, 346.Krasowska Halina, 347.Kossacki Antoni, 348.Koszewski Jerzy, 349.Kozłowska Teresa, 350.Kurza Wacława, 351.Lewandowska Danuta, 352.Lewandowski Romuald, 353.Lipiński Wiesław, 354.Lubowiecka Genowefa Teresa, 355.Łapińska Teresa, 356.Łapińska Eugenia, 357.Mróz Stanisław, 358.Malecka Stanisława Janina, 359.Malinowski Roman, 360.Markowska Helena, 361.Maksimowicz Róża Elwira, 362.Pepiński Zygmunt Kazimierz, 363.Polak Łucja, 364.Popko Bogusław, 365.Radulska Ludgarda, 366.Rogowska Felicja Zenobia, 367.Radłowska Łucja Anna, 368.Rutkowski Zygmunt Aleksander, 369.Rybakiewicz Teresa Zdzisława, 370.Sieńko Janina, 371.Szczebiot Irena, 372.Sikorski Kazimierz, 373.Szorc Jadwiga, 374.Waszkiewicz Danuta, 375.Walczuk Eugenia, 376.Waleśko Henryka Danuta, 377.Wajdyga Helena, 378.Zacharewicz Halina, 379.Żach Anna Jadwiga, 380.Turczewska Zenobia Zofia, 381.Jurkowska Barbara Elwira, 382.Piotrowski Wieczysław, 383.Chyża Janina, 384.Szemiot Jadwiga, 385.Andruszkiewicz Zdzisław Antoni, 386.Antonienko Nina, 387.Backiel Krystyna, 388.Bukowska Zofia, 389.Czajkowska Halina, 390.Czewżyk Krystyna Zbigniewa, 391.Dzienis Helena, 392.Firko Czesława, 393.Gałko Nina, 394.Grzegorczyk Kazimierz, 395.Gwozdek Wanda Elżbieta, 396.Harasimczuk Wanda, 397.Hryckiewicz Halina Teresa, 398.Jakimowicz Władysława, 399.Janowska Janina Anna, 400.Citko Alojza, 401.Geromin Wanda, 402.Horodeński Ryszard Czesław, 403.Kościło Marianna, 404.Jarmołowicz Jan, 405.Jaźwińska Halina Wiesława, 406.Korolczuk Janina, 407.Mateuszuk Danuta Helena, 408.Pawluczuk Irena Janina, 409.Półtorzycka Zenaida, 410.Remisiewicz Lucjan Edmund, 411.Romanowicz Zbigniew Zygmunt, 412.Roszkowska Helena, 413.Ścisłowska Anna, 414.Andruk Ryszard, 415.Łukowski Janusz Stefan, 416.Święcka Halina, 418.Wróblewski Zdzisław, 419.Żukowicz Janina, 420.Żendzian Ireneusz, 421.Żendzian Witold, 422.Żmujdzin Irena

1950/51
1.Andruk Zenon, 2.Bagińska Violetta Maria, 3.Bajan Helena, 4.Baran Irena Aleksandra, 5.Brzosko Danuta Józefa, 6.Czerniak Eugenia, 7.Fiedorczuk Danuta Jadwiga, 8.Gryguć Czesław Aleksander, 9.Jakubowski Marian, 10.Janowicz Tadeusz, 11.Jatkowska Monika, 12.Jodczyk Kazimierz Jerzy, 13.Klimczuk Iraida, 14.Kontnik Eugenia, 15.Krassowski Jerzy Gabryel, 16.Kuczyńska Mirosława Stanisława, 17.Łucykówna Zofia, 18.Łupińska Marianna, 19.Maciejewski Leon, 20.Maksymczuk Wanda Teresa, 21.Malarska Romualda, 22.Mikłasz Stanisław, 23.Mikucewicz Witold Ryszard, 24.Nowak Irena Apolonia, 25.Opolska Helena, 26.Ostaszewicz Janusz, 27.Piórecka Alina Agata, 28.Popławska Jadwiga, 29.Pracuta Halina, 30.Renberg Mirosława, 31.Roszkowski Tadeusz, 32.Rzeczycka Danuta Róża, 33.Sienkiewicz Danuta, 34.Sochor Walentyna, 35.Szamborska Monika, 36.Tworkowska Alicja Jadwiga, 37.Wiszniewska Jadwiga, 38.Zaleszczyk Halina Teresa, 39.Zawistowska Alina, 40.Zientara Alicja, 41.Żukowska Teresa, 42.Buraczewska Halina, 43.Borysiewicz Władysława, 44.Borowski-Beszt Janusz, 45.Birula Bogusława, 46.Citko Tadeusz Dyonizy, 47.Citkowska Krystyna, 48.Dembińska Mirosława Henryka, 49.Dwiliński Bohdan Daniel, 50.Gidyńska Barbara Teresa, 51.Gorczak Ryta, 52.Grzybowska Jadwiga Honorata, 53.Haraburda Zygmunt, 54.Kiryluk Helena, 55.Kozłowska Alicja Janina, 56.Kłosowski Józef, 57.Kremer Mirosław Piotr, 58.Morozewicz Wiesław Józef, 59.Orłowska Bronisława, 60.Piechowski Antoni, 61.Piekarska Irena, 62.Pietruczuk Janina, 63.Ryszkowski Jerzy, 64.Rutkowska Irena, 65.Sławińska Janina, 66.Szwakop Irena Jadwiga, 67.Stepaniuk Eugenia, 68.Trzciński Janusz, 69.Wasilczuk Danuta Janina, 70.Wróbel Alicja Anna, 71.Zaczyńska Zenobia, 72.Zajkowski Tadeusz, 73.Zaczeniuk Krystyna, 74.Bernatowicz Jan, 75.Bohdan Zdzisława Teresa, 76.Cybulko Helena, 77.Cygipało Zinaida, 78.Cieśluk Halina Aniela, 79.Gawełko Wiktor Edward, 80.Grynczel Alicja, 81.Jabłońska Janina,82.Jabłońska Henryka, 83.Kitlas Danuta Krystyna, 84.Kaczan Helena, 85.Kozłowska Teresa Danuta, 86.Kostro Janina, 87.Karp Ryszard Stanisław, 88.Lasoń Krystyna Danuta, 89.Martynów Barbara, 90.Ogonowska Irena, 91.Poć Apolonia, 92.Paszuto Helena Władysława, 93.Popławska Czesława, 94.Pogorzelska Urszula, 95.Radziwonowicz Zbigniew Marian, 96.Szymczak Halina Teresa, 97.Święcki Longin, 98.Święcka Halina Maria, 99.Tryniszewski Eugeniusz, 100.Więcko Łucja, 101.Wołkowycka Halina, 102.Bartosiewicz Jerzy Jan, 103.Borysiak Regina, 104.Błahuszewski Kazimierz, 105.Burzyński Jan, 106.Chudzińska Irena, 107.Chwieśko Jan, 108.Danowska Jadwiga, 109.Dziemidowicz Ryszard, 110.Dudzińska Apolonia, 111.Dudzińska Maria, 112.Dobrowolski Juliusz, 113.Godlewski Antoni, 114.Głowacka Leokadia, 115.Jaromiewski Władysław, 116.Kozłowska Helena, 117.Kowerko Helena, 118.Kurowska Eugenia, 119.Łabacz Tadeusz, 120.Maciejewska Maria, 121.Marciszewski Marceli, 122.Niwiński Henryk, 123.Piątkowska Jadwiga, 124.Prokopowicz Luba, 125.Roszkowska Janina, 126.Rutkowski Henryk, 127.Rutkowski Zbigniew, 128.Radziszewska Leokadia, 129.Renberg Lucjan Jan, 130.Sadowska Renata, 131.Smoleński Mieczysław, 132.Stasiewicz Halina, 133.Taudul Irena Teresa, 134.Wróblewska Halina, 135.Zalewska Dominika, 135.Matys Stanisław, 136.Mirończuk Maria, 137.Kudrycka Janina, 138.Świsłocka Leokadia, 139.Prończuk Edmund, 140.Potęga Józefa Franciszka, 141.Hryniewicka Helena, 142.Augustyńczyk Piotr, 143.Bielski Edward, 144.Bogucka Natalia, 145.Bubieńcówna Leonarda, 146.Denówna Janina, 147.Dąbrowska Władysława Jadwiga, 148.Hofman Janina, 149.Jaworowski Janusz, 150.Kamińska Wanda Łucja, 151.Kremer Danuta, 152.Krauze Piotr, 153.Kulesza Czesława, 154.Kulikowska Zdzisława, 155.Łapińska Jadwiga, 156.Łapińska Krystyna, 157.Łupiński Edmund, 158.Modzelewski Tadeusz, 159.Moniuszko Irena, 160.Perkowska Jadwiga, 161.Płoński Stanisław, 162.Reczuch Janina, 163.Smorczewski Zdzisław, 164.Sylwestrzak Wiesław, 165.Żąda Ryszard, 166.Żukowska Melania, 167.Żur Bronisław, 168.Agiejew Angelina, 169.Augustynowicz Olga, 170.Bielaczyc Zbigniew, 171.Borkowska Helena, 172.Damięcki Wiesław Stanisław, 173.Dziekońska Jadwiga, 174.Dąbrowska Alina, 175.Horbówna Teresa, 176.Idźkowska Jadwiga Anna, 177.Kisielewska Zinaida, 178.Klejn Klara, 179.Kołosowska Lucyna, 180.Korol Janina, 181.Kulikowska Anna Łucja, 182.Kwiatkowska Henryka, 183.Lider Halina, 184.Lipińska Donata Bogusława, 185.Łukaszewicz Stanisława, 186.Petelska Neoniła, 187.Piekutowski Eugeniusz, 188.Płońska Krystyna, 189.Popławska Maria, 190.Popławska Teresa Wiesława, 191.Rogalska Stanisława, 192.Sawicka Helena, 193.Sosnowska Irena Stanisława, 194.Szafranko Krystyna, 195.Tumówna Celina, 196.Wojciechowska Alicja Teresa, 197.Wojciulówna Helena, 198.Arciuch Wanda, 199.Bartnik Jadwiga, 200.Bychowska Jadwiga, 201.Bychowska Irena, 202.Cudowska Teresa Maria, 203.Gawędzka Walentyna, 204.Gorbacz Zuzanna Teresa, 205.Godlewski Zenon, 206.Giedrewicz Helena, 207.Hubar Barbara Danuta, 208.Jabłońska Danuta Irena, 209.Jastrzębska Irena, 210.Korbut Janina, 211.Kułakowska Halina, 212.Kuźma Stanisław, 213.Kondzior Irena, 214.Kitlas Anna Teresa, 215.Kraulis Halina, 216.Kozłowska Helena Ryszarda, 217.Kopczewska Agnieszka Krystyna, 218.Kitlas Helena, 219.Lenczewska Halina, 220.Mikulska Halina, 221.Majewska Helena, 222.Oniśko Halina, 223.Ostrowska Irena, 224.Pykówna Danuta, 225.Poznańska Krystyna Sabina, 226.Rogowska Janina Alicja, 227.Ratkiewicz Genowefa, 228.Remfeld Maria Halina, 229.Szlachetko Helena, 230.Supińska Janina, 231.Smajkiewicz Rozalia, 232.Szulczewska Zofia, 233.Szapiejko Wiesława, 234.Siedlecki Sławomir Henryk, 235.Wiśniewska Jadwiga Maria, 236.Walendziuk Anna Anastazja, 237.Wołosz Halina Janina, 238.Zapolska Janina, 239.Żukowska Lucyna Aleksandra, 240.Żukowska Monika, 241.Bakunowska Weronika, 242.Budulska Zdzisława Janina, 243.Fiłończuk Janina Irena, 244.Komendant Honorata, 245.Lubecka Teresa Wanda, 246.Ostrowska Stanisława, 247.Perkowska Regina, 248.Radziwoński Eugeniusz Wacław, 249.Szóstko Teresa Irena, 250.Wesołowska Alicja, 251.Brysiewicz Bronisława Rozalia, 252.Bogdanowicz Wanda,  253.Krynicka Irena, 254.Lenczewska Krystyna, 255.Mikołajewska Irena Katarzyna, 256.Pisarska Mieczysława, 257.Radziszewska Irena, 258.Szoch Wanda, 259.Szoch Halina Łucja, 260.Sakowicz Tadeusz, 261.Dubowicka-Teul Barbara, 262.Iliaszuk Nina, 263.Kurza Wacława, 264.Malecka Stanisława Janina, 265.Mróz Stanisław, 266.Zacharewicz Halina, 267.Andrukiewicz Maria, 268.Bylińska Apolonia, 269.Gromadzka Marianna, 270.Garbowska Kazimiera, 271.Kurza Donata, 272.Kucharska Irena Wanda, 273.Łukianiuk Nina, 274.Płońska Jadwiga, 275.Piłasewicz Danuta Helena, 276.Roszko Janina, 277.Średnicka Janina, 278.Szałacińska Romualda, 279.Brańska Joanna Anna, 280.Drucejko Halina, 281.Dworakowska Irena Bronisława, 282.Jarocka Jadwiga, 283.Kotyńska Alicja Teresa, 284.Markowska Halina Zofia, 285.Sieńczuk Irena, 286.Siehieńczuk Władysława, 287.Zdrodowska Leonia Janina,

1951/52
1.Bała Kazimierz, 2.Burak Jadwiga, 3.Cereniewicz Irena, 4.Dębowski Remigiusz, 5.Gorosz Maria Teresa, 6.Grabkowski Kazimierz, 7.Gromkowska Danuta Regina, 8.Horczak Krystyna, 9.Jarocka Łucja, 10.Karpyra Eugeniusz, 11.Kochanowska Benigna Teresa, 12.Dobroczyński Władysław, 13.Furczak Paweł, 14.Kowalczuk Jan, 15.Kozioł Apolonia, 16.Kruszewska Halina Agata, 17.Kuklińska Irena Danuta, 18.Łapińska Teresa, 19.Łapińska Regina, 20.Łysiuk Aleksander, 21.Łyszkiewicz Mirosława Mieczysława, 22.Miesojed Zbigniew Ryszard, 23.Misiewicz Teresa Marianna, 24.Michno Stanisława, 25.Modzelewska Helena Teresa, 26.Pietrasz Krystyna, 27.Prószyńska Franciszka, 28.Półtorak Halina, 29.Ralicka Gertruda Czesława, 30.Szczepański Jacek, 31.Szczepkowski Eugeniusz, 32.Smółko Jadwiga, 33.Sobolewska Jadwiga, 34.Stankiewicz Halina, 35.Świerzbińska Helena, 36.Wnorowska Danuta, 37.Wojciechowska Zofia Wanda, 38.Załuska Teresa Maria, 39.Zdanowicz Leokadia Barbara, 40.Żakowicz Zofia, 41.Żukowski Janusz Stefan, 42.Żylińska Irena Janina, 43.Warzecha Jerzy Cezary, 44.Bida Jerzy Leszek, 45.Budulska Zdzisława Janina, 46.Bychowski Józef, 47.Boćkowski Feliks, 48.Cebrzyńska Zofia Antonina, 49.Choroszucha Eugenia Teresa, 50.Czaczkowska Barbara Teresa, 51.Czarnecki Sergiusz, 52.Drobot Benedykt, 53.Gorgoń Janina Wanda, 54.Jodczyk Zofia, 55.Jurkowska Barbara Elwira, 56.Kicel Irena Teresa, 57.Klimowicz Halina Irena, 58.Kosior Henryk, 59.Kosacki Antoni, 60.Kozłowski Mieczysław, 61.Krupowicz Jadwiga Teresa, 62.Kruszewski Jerzy, 63.Legutko Teresa Józefa, 64.Lewkowicz Mieczysław, 65.Lubowicka Genowefa Teresa, 66.Łapińska Eugenia, 67.Łukaszewicz Janina Maria, 68.Maksimowicz Róża Elwira, 69.Majka Łucja Apolonia,, 70.Malinowski Roman, 71.Rogowska Felicja Zenobia, 72.Roszkowski Remigiusz Zdzisław, 73.Rybakiewicz Teresa Zdzisława, 74.Sieńko Janina, 75.Świerzbiński Józef, 76.Woźniak Antoni, 77.Zagórski Jerzy Antoni, 78.Zamącińska Danuta Teresa, 79.Zembrowski Tadeusz, , 80.Zuwalski Franciszek, 81.Zuch Jerzy, 82.Żukowska Cecylia, 83.Berent Eugeniusz, 84.Chmielewska Alicja, 85.Cudowska Danuta Teresa, 86.Czajkowska Kazimiera, 87.Dubowicka-Teul Barbara, 88.Fiedorowicz Irena, 89.Gogol Tadeusz, 90.Grodzki Witold, 91.Jędruczek Jadwiga Alfreda, 92.Karczewski Władysław, 93.Kijowska Barbara, 94.Kobylińska Jadwiga, 95.Koszewski Jerzy, 96.Kotyńska Alicja Teresa, 97.Kulikowska Janina, 98.Kużel Helena, 99.Lewandowska Danuta, 100.Łuczyńska Apolonia, 101.Moroz Genowefa, 102.Pepiński Zygmunt Kazimierz, 103.Popławski Zenon Bronisław, 104.Przekop Lucjan, 105.Ptak Stanisława Anna, 106.Radulska Ludgarda, 107.Roszkowska Eugenia, 108.Sawczuk Jan, 109.Sikorski Kazimierz, 110.Stankiewicz Krystyna, 111.Suchcicka Józefa Czesława, 112.Szałaj Krystyna Teresa, 113.Szemiot Jadwiga, 114.Sznip Krystyna, 115.Turowski Zygmunt Jerzy, 116.Waleśko Henryka Danuta, 117.Zalewska Elwira Ludwika, 118.Zielnicki Zdzisław, 119.Arciszewska Romana Danuta, 120.Bogdanowicz Nina, 121.Brodzka Jolanta Celina, 122.Dackiewicz Maria, 123.Dołęgowska Jadwiga, 124.Dziedziul Bronisław Marian, 125.Dziwińska Jadwiga Lucyna, 126.Garbecki Wacław, 127.Hanusiak Pelagia, 128.Herman Karolina, 129.Jacuńska Romana, 130.Jastrzębski Roman Stanisław, 131.Kiljanek Renata Zofia, 132.Klimek Taida Katarzyna, 133.Kulesza Teresa, 134.Kułak Bolesław, 135.Łupińska Janina, 136.Mazurkiewicz Zofia Teresa, 137.Marczuk Krystyna, 138.Markowska Alina Łucja, 139.Obukowicz Halina, 140.Pachowska Zofia Teresa, 141.Pasiuk Helena, 142.Piwko Andrzej Ryszard, 143.Poświata Janina Danuta, 144.Radziewicz Stanisław,  145.Siemieńczuk Teresa, 146.Silutin Maria Krystyna, 147.Stypułkowska Aniela, 148.Strzemieska Teresa Halina, 149.Szumska Krystyna Teresa, 150.Szymczak Wiesława Zinaida, 151.Tylman Regina, 152.Wnorowska Janina, 153.Wysocka Teresa Stefania, 154.Zajkowski Daniel, 155.Zdanowicz Stanisław Piotr, 156.Anisimowicz Tatiana, 157.Bajkowska Wiktoria, 158.Bejtman Ryszard, 159.Borysiewicz Waldemar Stanisław, 160.Chludziński Stanisław, 161.Danowski Zygmunt, 162.Dąbrowska Jadwiga, 163.Dobkowski Stanisław, 164.Dunaj Antoni Bronisław, 165.Ejsymont Alicja, 166.Jankowski Jerzy Piotr, 167.Karpuk Iraida, 168.KirejczykAleksander, 169.Kiszkiel Leonid, 170.Komendant Józef, 171.Kunkowska Weronika, 172.Leszczyńska Teresa, 173.Lumpe Bernadetta Rita, 174.Łupińska Janina Danuta, 175.Maciejewska Nina, 176.Matyszewska Wiesława Elżbieta, 177.Mieńko Ligia Krystyna, 178.Orzeszko Zbigniew Bohdan, 179.Ostapczuk Włodzimierz, 180.Pietraszkiewicz Teresa Danuta, 181.Puciłowski Waldemar Stanisław, 182.Rogowska Krystyna, 183.Romanowska Wiera, 184.Roszkowska Brygida, 185.Sawicka Irena Teresa, 186.Sawicki Bohdan Jan, 187.Siedlecka Helena, 188.Sosnowska Helena Teresa, 189.Staniszewska Cecylia Zofia, 190.Stukonis Janina Irena, 191.Szelengowicz Lucja Teresa, 192.Spalik Zofia, 193.Szymczuk Walentyna, 194.Wikaruk Janina, 195.Wisłocka Eleonora Julia, 196.Wnorowski Tadeusz Jerzy, 197.Wojno Walentyna, 198.Wróblewska Łucja, 199.Wróbel Irena Eugenia, 200.Zajączkowska Wanda Janina, 201.Zalewska Walentyna, 202.Ziembicka Teresa, 203.Kozłowska Helena, 204.Mikucewicz Witold Ryszard, 205.Dąbrowski Jerzy Władysław, 206.Aleksandrowicz Eugeniusz Zdzisław, 207.Backiel Marianna, 208.Bielecki Tadeusz, 209.Borys Anna Danuta, 210.Cudowski Bogusław Jan, 211.Gawryluk Danuta Jadwiga, 212.Grochowska Barbara, 213.Grygolec Zofia, 214.Kowalczuk Irena, 215.Kaczyńska Irena, 216.Kadyszewski Alfred, 217.Kazimierczuk Anna Maria, 218.Kirejczuk Nina, 219.Kowalewska Helena, 220.Andrzejewski Stefan, 221.Bartnicki Bernard, 222.Bielawiec Józef, 223.Brański Edward Zbigniew, 224.Daniszewska Halina, 225.Dębicka Helena Eugenia, 226.Dąbrowski Roman, 227.Gołębiewska Maria, 228.Kaczorowska Janina, 229.Kluczyk Weronika, 230.Kozłowski Marian, 231.Minta Leokadia Józefa, 232.Narusz Zygmunt, 233.Obsulewicz Robert, 234.Osmólska Helena, 235.Piechowski Janusz, 236.Rejent Maria, 237.Rogowska Irena, 238.Rybołowicz Walentyna, 239.Sawulski Franciszek, 240.Serafin Maria, 241.Sokołowski Jan, 242.Szczygielski Kazimierz, 243.Szymański Jarosław, 244.Truskołaska Irena, 245.Walczuk Weronika, 246.Wasiluk Stanisław, 247.Zaniewski Jan, 248.Baworska Janina, 249.Bowtruczuk Aleksander, 250.Choroszucha Łucja, 251.Czarnecka Łucja, 252.Choromańska Jadwiga, 253.Dziuba Helena, 254.Delesiewicz Nadzieja, 255.Geniusz Józef, 256.Glińska Eugenia, 257.Gryk(g?) Róża, 258.Hajduk Halina Bogusława, 259.Jabłonowska Stanisława, 260.Kalisz Teresa Aleksandra, 261.Kirencew Jerzy, 262.Karpuk Tatiana, 263.Kirmuć Witali, 264.Kłoskowska Barbara, 265.Kowalewska Stanisława, 266.Kozłowski Tadeusz, 267.Krzysztoń Bożena Alicja, 268.Kucejko Edward, 269.Lenczewski Kazimierz, 270.Niebrzydowska Helena, 271.Ossowska Janina, 272.Pade Alicja, 273.Piotrowska Teresa Irena, 274.Puchalska Janina, 275.Rutkowska Irena Maria, 276.Sokół Helena, 277.Szamreto Romualda, 278.Waszczuk Jolanta Zinaida, 279.Witkowski Zenon Jerzy, 280.Wojdyga Helena, 281.Leśniewska Halina, 282.Nowacka Halina Krystyna, 283.Janulis Maria Halina, 284.Andrysewicz Ryszard, 285.Bakier Maria, 286.Bogucka Ryta Maria, 287.Bolszo Teresa, 288.Borawski Edward, 289.Brzozowska Maria, 290.Brzozowska Alicja, 291.Dunaj Matylda, 292.Gliński Zenon, 293.Grzybko Piotr Paweł, 294.Hrynaszewska Zofia Izabela, 295.Korolczuk Regina, 296.Kasjańska Krystyna, 297.Kalinowska Helena, 298.Kozłowska Teresa Emilia, 299.Koniuch Jan, 300.Kozłowski Daniel, 301.Kiczuk Danuta, 302.Klepacki Stanisław, 303.Kudzielanko Raisa, 304.Malecka Stanisława, 305.Matan Sabina, 306.Martyna Zofia, 307.Makowski Paweł, 308.Marchewka Ryszard, 309.Mleczko Jan, 310.Ostaszewski Wacław, 311.Piotrowski Remigiusz, 312.Parżych Irena, 313.Polecka Irena, 314.Radkiewicz Bożena Anna, 315.Reszuta Zbigniew Zygmunt, 316.Rochalski Witold, 317.Rutkowska Maria, 318.Rapnicka Irena, 319.Szlegier Alicja, 320.Skrouba Wacława, 321.Żmójdzin Tadeusz, 322.Szypulski Marian, 323.Apalko Anatol, 324.Bartosiuk Łucja, 325.Bieluczyc Tadeusz, 326.Błaszko Stefan, 327.Bogucka Henryka, 328.Chojnowska Helena, 329.Cymbalista Irena, 330.Fiłończuk Barbara, 331.Golenia Lucyna, 332.Górska Romualda, 333.Hryniewicki Eugeniusz, 334.Jabłońska Halina, 335.Jakubowska Zofia, 336.Kiziukiewicz Czesława, 337.Kostro Zofia, 338.Kozłowska Genowefa Teresa, 339.Litewiak Klementyna, 340.Łapińska Aniela Maria, 341.Młynarczyk Irena, 342.Mościcki Zygmunt, 343.Mrowiec Janina, 344.Mejsak Janina, 345.Pańkowska Krystyna, 346.Piotrowski Wacław, 347.Prokopczyk Stefan, 348.Radłowski Wacław, 349.Radziszewski Ryszard, 350.Sadowska Teresa Wiktoria, 351.Sarnowska Krystyna Urszula, 352.Siedlecka Halina, 353.Skutnik Maria, 354.Sołomianko Józef, 355.Szałaj Ludwik, 356.Szcześniak Danuta, 357.Szepietowska Bronisława, 358.Uraczyńcow Eugenia, 359.Zachowicz Anna Barbara, 360.Zaczeniuk Antoni, 361.Zdanowicz Czesław, 362.Żuk Feliks, 363.Żukowski Ireneusz, 364.Bitel Irena, 365.Budnik Monika, 366.Burakowska Laurentia Danuta, 367.Dakowicz Edward, 367.Dąbrowski Jerzy Antoni, 368.Fiłończuk Irena Zofia, 369.Iłendo Anna, 370.Jaworowska Janina Władysława, 371.Jaworowska Halina, 373.Kaplińska Nina, 374.Kozłowski Michał Romuald, 375.Kieżel Krystyna Czesława, 376.Kloza Paulina Krystyna, 377.Kłoskowski Franciszek, 378.Krawkiewicz Janusz Mieczysław, 379.Kwiatkowska Bożena Joanna, 380.Michalczuk Łucja, 381.Małachowski Marian, 382.Okłota Jadwiga Zofia, 383.Ostrowska Stanisława Emilia, 384.Pietruczuk Zinaida, 385.Polak Halina, 386.Sienkiewicz Irena, 387.Skarzyńska Jadwiga, 388.Sadowska Helena, 389.Snopko Genowefa, 390.Sobolewska Teresa Elżbieta, 391.Szumiel Regina, 392.Tajgunow Anatol, 393.Wasilewska Halina, 394.Wolfort Łucja Danuta, 395.Więcko Teresa, 396.Zalewska Iliana Teresa, 397.Arciuch ?, 398.Brykalska Krystyna Maria, 399.Bogucka Władysława, 400.Chuścik Aleksandra, 401.Czyżewska Anna, 402.Dąbrowska Helena, 403.Duszek Rozalia, 404.Grzegorczyk Jolanta Barbara, 405.Herman Bogumiła, 406.Kazberuk Janina, 407.Krześnicki Paweł, 408.Kupiec Anna, 409.Kitlasz Irena, 410.Koniuch Nina, 411.Kazimierczuk ?, 412.Matejczyk Marianna, 413.Matusiewicz Ałła, 414.Perkowska Czesława, 415.Poliński Łucja, 416.Rogalewska Agata, 417.Rojecki Apolinary, 418.Szpakowicz Olga, 419.Tyborowska Jadwiga, 420.Trębacz Janina Liliana, 421.Trojgo Franciszka, 422.Urban Helena Bolesława, 423.Wróblewska Jadwiga, 424.Wołkowycka Raisa, 425.Werpachowski Edward, 426.Zadykowicz Helena, 427.Zmosko Łucja, 428.Galas Jadwiga, 429.Wojtach Helena, 430.Kolos Halina Stanisława, 431.Kruszewska Zofia, 432.Kuryłowicz Eugenia, 433.Lijewski Janusz, 434.Maciejewska Halina Maria, 435.Marciszewska Łucja, 436.Olechowicz Alicja Maria, 437.Ostrowska Danuta Maria, 438.Perowicz Janina, 439.Piotrowska Helena, 440.Popielska Zofia Barbara, 441.Sienicka Teresa Emilia, 442.Sobolewska Irena, 443.Stawieraj Halina, 444.szmygo Lidia, 445.Sobol Krystyna Teresa, 446.Ślubecka Alicja Janina, 447.Uszyńska Katarzyna, 448.Wołosz Maria Teresa, 449.Wilimajtys Irena, 450.Zalewska Anna Danuta, 451.Zubrycka Alina, 452.Żędzian Tadeusz, 453.Borowski Edward

1952/1953
1.Backiel Maria, 2.Bitel Irena, 3.Bogucka Ryta Maria, 4.Bolszo Teresa, 5.Borys Anna Danuta, 6.Burakowska Laurentia Danuta, 7.Chuścik Aleksandra, 8.Czyżewska Anna, 9.Dakowicz Edward, 10.Dunaj Matylda, 11.Grygolec Zofia, 12.Hrymaszewska Zofia Izabela, 13.Iłenda Anna, 14.Kaplińska Nina, 15.Kasjańska Krystyna, 16.Kaźmierczak Teresa, 17.Kazberuk Janina, 18.Kozłowski Michał Romuald, 19.Kowalczuk Irena, 20.Kozłowski Daniel, 21.Kuryłowicz Eugenia, 22.Kieżel Krystyna Czesława, 23.Ostrowska Wiesława Danuta, 24.Parżych Irena, 25.Pietruczuk Zinaida, 26.Rogalewska Agata, 27.Stawieraj Halina, 28.Szamreto Romualda, 29.Szlegier Alicja, 30.Szumiel Regina, 31.Ślubecka Alicja, 32.Troigo Franciszka, 33.Urban Helena Bolesława, 34.Waszczuk Jolanta Zenaida, 35.Wolfart Łucja Danuta, 36.Wołosz Maria Teresa, 37.Więcko Teresa, 38.Wróblewska Jadwiga, 39.Zadykowicz Helena, 40.Zalewska Iliana Irena, 41.Żmójdzin Tadeusz, 42.Duszkówna Rozalia, 43.Augustynowicz Zenaida, 44.Borecka Krystyna, 45.Borkowski Roman, 46.Bućko Zenona, 47.Czeremcha Halina, 48.Gąsowska Zofia, 49.Głodkowska Janina, 50.Ignatowicz Zofia, 51.Jakimowicz Krystyna, 52.Kondzior Apolonia, 53.Kragiel Krystyna, 54.Kulikowska Jadwiga, 55.Legun Zofia, 56.Leszczyńska Helena, 57.Maliszewski Józef, 58.Marciszewska Irena, 59.Masłowiecka Donata, 60.Mateuszek Halina, 61.Mudel Jan, 62.Mudź Helena, 63.Nowak Krystyna, 65.Olszewska Helena, 66.Olszewska Jadwiga, 67.Radulski Józef, 68.Rakowicz Marian, 69.Sandura Janina, 70.Siemieńczuk Halina, 71.Skalaban Aniela, 72.Sołomianko Piotr, 73.Szczepańska Wiesława, 74.Węglewska Alina, 75.Werpachowska Maria, 76.Wieczorek Barbara, 77.Wiśniewska Bożena, 78.Zabielska Danuta, 79.Zalewska Mirosława, 80.Czeczuga Eugenia, 81.Wensław Izabella, 82.Wiśniewska Barbara, 83.Żukowska Albina Zofia, 84.Bagan Janusz Edmund, 85.Bańkowska Teresa, 86.Blando Jerzy, 87.Buczyńska Barbara, 88.Chociej Helena, 89.Chwicewski Henryk, 90.Demianiuk Tadeusz Antoni, 91.Garbaczuk Janina Teresa, 92.Harasimowicz Helena, 93.Kamińska Wanda, 94.Kowalska Alicja, 95.Krasodomska Janina, 96.Łaukajtys Halina Zofia, 97.Matejczyk Helena, 98.Mikucewicz Barbara, 99.Michalska Walentyna, 100.Moniuszko Felicja, 101.Michalczuk Zenaida, 102.Niedźwiedzka Eugenia, 103.Pogorzelski Zbigniew Ryszard, 104.Sawicki Zdzisław, 105.Sinikowicz Lubow, 106.Siennicka Jadwiga, 107.Skolmowski Romuald Antoni, 108.Sosnowski Ryszard, 109.Stawiecka Walentyna, 110.Święcki Stanisław, 111.Tomaszewska Irena Wacława, 112.Trusiuk Irena, 113.Wawiernia Irena, 114.Wierciński Jerzy Edward, 115.Wołkowycka Wiera, 116.Zadykowicz Janina, 117.Ziembicka Łucja Jadwiga, 118.Anuszkiewicz Halina, 119.Botwina Wiesław, 120.Bułatewicz Teresa, 121.Brańska Krystyna, 122.Borządek Barbara, 123.Chinek Wiesława, 124.Ciulkin Halina, 125.Gawryło Helena, 126.Grzybko Wanda Teresa, 127.Grygoriew Lidia, 128.Jaworowska Krystyna, 129.Jaśkiewicz Teresa, 130.Kupiec Leszek, 131.Kozłowska Antonina, 132.Knyszewska Wiesława Sylwia, 133.Kosmacka Czesława, 134.Kaliszewicz Irena Zdzisława, 135.Kukiełko Danuta, 136.Łapińska Henryka, 137.Mieńko Alma, 138.Matysewicz Barbara Albina, 139.Mazurkiewicz Łucja, 140.Okołowicz Lucyna Barbara, 141.Piotrowska Teresa Ewa, 142.Pogorzelska Matylda, 143.Radecka Jadwiga Teresa, 144.Rećko Monika, 145.Szczepańska Zofia Teresa, 146.Stankiewicz Ryszard Aleksander, 147.Skalimowska Danuta, 148.Sosnowska Janina, 149.Sutuła Zygmunt, 150.Brzozowska Alicja, 151.Dąbrowska Helena, 152.Delesiewicz Nadzieja, 153.Fiłończuk Irena Zofia, 154.Grzegorczyk Jolanta Barbara, 155.Jaworowska Halina, 156.Jaworowska Janina Władysława, 157.Kitlasz Irena, 158.Kirejczuk Nina, 159.Koniuch Nina, 160.Koniuch Jan, 161.Koronkiewicz Janusz Mieczysław, 162.Kozłowska Teresa Emilia, 163.Kraśnicki Paweł, 164.Kudzielanko Raisa, 165.Kupiec Anna, 166.Makowski Paweł, 167.Martyna Zofia, 168.Matan Sabina, 169.Matejczyk Marian, 170.Matusiewicz Ałła, 171.Olechowicz Alicja, 172.Ostaszewski Wacław, 173.Ostrowska Stanisława Emilia, 174.Polińska Łucja, 175.Piotrowski Remigiusz, 176.Puchalska Janina, 177.Radkiewicz Bożena Anna, 178.Reszuta Zbigniew Zygmunt, 179.Rochalski Witold, 180.Rutkowska Maria, 181.Rutkowska Irena Maria, 182.Skrouba Wacława, 183.Sobolewska Irena, 184.Szpakowicz Olga, 185.Szypulski Marian, 186.Tajgunow Anatol, 187.Trębacz Janina Liliana, 188.Tyborowska Jadwiga, 189.Uszyńska Katarzyna, 190.Znosko Łucja, 191.Zubrycka Alina, 192.Lewkowicz Mieczysław, 193.Woźniak Antoni, 194.Ambrożej Łarysa, 195.Brańska Wiera, 196.Berdek Mieczysław Antoni, 197.Chlabicz Maria, 198.Dąbrowski Janusz, 199.Gryszko Romualda, 200.Hryszko Henryk Roch, 201.Jurczak Danuta, 202.Kuźma Halina, 203.Krynicka Maria, 204.Karpiesiuk Sabina, 205.Kukiełko Zenon, 206.Kuklińska Halina, 207.Jakimowicz Alina, 208.Pasiuk Łucja, 209.Pawluk Barbara, 210.Pachiewicz Wiktor, 211.Pogorzelska Władysława, 212.Rokicka Maria, 213.Raczko Stanisława, 214.Sołłop Zofia, 215.Subietówna Halina, 216.Szamruchiewicz Jerzy, 217.Szeszko Ryta, 218.Stypułkowski Kazimierz, 219.Święcicka Łucja, 220.Wysocka Maria, 221.Wygonowska Maria, 222.Twarkowski Ryszard, 223.Zieniewicz Teresa, 224.Zimnoch Stanisław, 225.Anisimowicz Zenaida, 226.Bolszo Jerzy Janusz, 227.Biegańska Leonarda, 228.Dworzańczyk Zdzisław, 229.Kaczanowska Regina, 230.Kosakowski Stanisław, 231.Lasecka Jadwiga, 232.Litman Antoni, 233.Makal Jarosław, 234.Niwiński Ryszard Kazimierz, 235.Pawluczuk Raisa, 236.Pawłowski Edmund, 237.Rybakiewicz Leopold, 238.Skibińska Alicja Danuta, 239.Sidoryk Teresa Maria, 240.Surynowicz Wiktor, 241.Wądołowska Ludwika, 242.Zawadzka Alicja Maria, 243.Zimnoch Stanisław Józef, 244.Łapiński Kazimierz, 245.Pitruczuk Wiesław Jerzy, 246.Puczyński Jan, 247.Bagan Janusz Edmund, 248.Bańkowska Teresa, 249.Blando Jerzy, 250.Buczyńska Barbara Wanda, 251.Chociej Helena, 252.Chwicewski Henryk, 253.Demianiuk Tadeusz Antoni, 254.Garbaczuk Janina Teresa, 255.Harasimowicz Helena, 256.Kamińska Wanda, 257.Kowalska Alicja, 258.Krasodomska Janina, 259.Łaukajtys Halina Zofia, 260.Matejczyk Helena, 261.Mikucewicz Barbara, 262.Michalska Walentyna, 263.Moniuszko ?, 264.Michalczuk Zenaida, 265.Niedźwiecka Eugenia, 266.Pogorzelski Zbigniew Ryszard, 267.Sawicki Zdzisław, 268.Siniakiewicz ?, 269.Siennicka Jadwiga, 270.Skolmowski Romuald Antoni, 271.Skowroński Anatol, 272.Sosnowski Ryszard, 273.Stawiecka Walentyna, 274.Święcki Stanisław, 275.Tomaszewska Irena Wacława, 276.Trusiuk Irena, 277.Wawiernia Irena, 278.Wierciński Jerzy Edward, 279.Wołkowycka ?, 280.Zadykowicz ?, 281.Ziembicka Łucja Jadwiga, 282.Aleksandrowicz Eugeniusz Zdzisław, 283.Bielecki Tadeusz, 284.Bowtruczuk Aleksander, 285.Brzozowska Maria, 286.Choroszucha Łucja, 287.Choromańska Elżbieta Jadwiga, 288.Czarnecka Łucja, 289.Dąbrowski Jerzy Antoni, 290.Geniusz Józef, 291.Glińska Eugenia, 292.Gliński Zenon, 293.Grochowska Barbara, 294.Hajduk Halina Bogusława, 295.Kaczyńska Irena, 296.Kadyszewski Alfred, 297.Kalisz Teresa, 298.Karpuk Tatiana, 299.Kierencew Jerzy, 300.Klepacki Stanisław, 301.Kłoskowski Franciszek, 302.Kowalewska Stanisława, 303.Kozioł Halina, 304.Kozłowski Tadeusz, 305.Kucejko Edward, 306.Lenczewski Kazimierz, 307.Maciejewska Halina Maria, 308.Małachowski Marian, 309.Marciszewska Łucja, 310.Mleczko Jan, 311.Osowska Janina, 312.Okłota Jadwiga Zofia, 313.Pade Alicja, 314.Pezowicz Janina, 315.Pietrowska Teresa Irena, 316.Popielska Zofia Barbara, 317.Sienicka Teresa Emilia, 318.Skarżyńska Jadwiga, 319.Sokół Helena, 320.Witkowski Zenon Jerzy, 321.Zalewska Anna Danuta, 322.Żendzian Tadeusz, 323.Mróz Stanisław, 324.Bezler Zofia, 325.Bruzgo Czesława, 326.Bujnowska Halina, 327.Domanowska Irena, 328.Doukniówna Irena, 329.Kalicka Alina, 330.Klimankiewicz Walentyna, 331.Kosiński Henryk, 332.Kozłowska Irena, 333.Kropiwnicka Eufemia, 334.Kuryłowicz Anna, 335.Łupińska Zofia, 336.Makarewicz Janina, 337.Makicki Zenon, 338.Maksymczuk Michał, 339.Minczuk Irena, 340.Niedźwiecki Władysław, 341.Polecki Marian, 342.Remża Zinaida, 343.Rogińska Zofia, 344.Sawicka Stanisława, 345.Siemieniako Aleksandra, 346.Stankiewicz Helena, 347.Stolik Halina, 348.Struczewska Irena , 349.Talipski Waldemar, 350.Tarasiuk Zygmunt, 351.Topolski Konstanty, 352.Wasilewska Danuta, 353.Wnorowska Danuta, 354.Wojno Alfreda, 355.Wurm Jadwiga, 356.Żmudziński Zbigniew, 357.Backiel Maria

1953/54
1.Bajko Anna, 2.Bezubik Barbara, 3.Błaszko Wanda, 4.Kosiec Alicja, 5.Lebioda Krystyna Wanda, 6.Łowgacz Wanda Dominika, 7.Łukaszewicz Irena Łucja, 8.Maksimowicz Feliksa Bożena, 9.Mońko Kazimiera, 10.Perkowska Czesława, 11.Powązka Krystyna, 12.Piotrowska Teresa, 13.Radel Irena, 14.Radłowska Jadwiga, 15.Rudziński Jerzy, 16.Rutkowska Teresa, 17.Rutkowska Władysława, 18.Rzońca Mieczysława, 19.Siemiończyk Zofia, 20.Skutnik Antoni, 21.Suproń Leoniła,  22.Szostkiewicz Jadwiga, 23.Uścinowicz Anastazja, 24.Wasilewska Stanisława, 25.Zdanowicz Elżbieta Teresa, 26.Anisimowicz Zenaida, 27.Adamska Leokadia, 28.Andruk Maria, 29.Busłowski Władysław, 30.Ciepłucha Janina, 31.Duchnowski Antoni, 32.Fabian Irena, 33.Fiedorczuk Stanisław, 34.Grzegorczyk Krystyna, 35.Jabłońska Barbara, 36.Kondrusik Elżbieta, 37.Kozłowski Sergiusz, 38.Kowalczuk Łucja, 39.Kraszewska Anna Teresa, 40.Kurianowicz Irena, 41.Lewkowicz Mirosława Józefa, 42.Malecka Janina, 43.Michnicka Danuta, 44.Notowicz Barbara, 45.Orzel Józef, 46.Sawicka Łucja Marianna, 47.Siemieniako Jadwiga, 48.Szerszunowicz Helena, 49.Szutkiewicz Emilian, 50.Walicka Zdzisława Wanda, 51.Andruk Elżbieta Maria, 52.Anisimowicz Ałła, 53.Bach Zofia, 54.Bielska Teresa, 55.Brzezińska Jadwiga, 56.Ciuchaj Halina, 57.Czarnowski Adam, 58.Gierałtowska Irena, 59.Jamiołkowksa Marianna, 60.Kazimierska Barbara, 61.Konf Barbara, 62.Kukla Anna, 63.Kuklo Zdzisława, 64.Letko Maria, 65.Nikitiuk Maria, 66.Picewicz Regina, 67.Pruszyńska Halina, 68.Radziszewska Irena, 69.Sacharczuk Aldona Maria, 70.Sawicka Helena, 71.Sielachowska Jadwiga, 72.Sokołowska Maria, 73.Szymanowicz Czesława, 74.Tatarczuk Halina, 75.Wojtach Regina, 76.Zalewska Barbara, 77.Zielińska Krystyna, 78.Andrejczuk Jan, 79.Biegluk Aleksander, 80.Bielińska Krystyna, 81.Budrowska Maria, 82.Czaban Eugenia, 83.Fiesiak Halina, 84.Gąsowska Danuta, 85.Gołubowski Wiktor, 86.Gorgoń Danuta, 87.Jelski Albert, 88.Kimborowicz Bronisława, 89.Kołodko Wanda, 90.Kotowska Irena, 91.Konobrodski Jerzy, 92.Laskowska Marianna, 93.Ligowska Krystyna, 94.Łapińska Zofia, 95.Obłażewicz Stanisława, 96.Ostaszewicz Piotr, 97.Parfiemczyk Walentyna, 98.Popławska Wiera, 99.Rudnik Witold, 100.Steier Wanda, 101.Strycharczuk Walentyna, 102.Snarski Zenon, 103.Wensław Izabela, 104.Cylwik Zbigniew, 105.Forma Helena, 106.Grzesiak Helena, 107.Szpajchler Helena, 108.Tarasiuk Wacław, 109.Malinowska Danuta, 110.Matys Pelagia, 111.Bruszewska Maria, 112.Anisimowicz Raisa, 113.Zdanowicz Sylwia, 114.Olechno Zofia, 115.Makarowska Regina, 116.Dziwińska Halina, 117.Siemieniuk Irena, 118.Sadowska Eugenia, 119.Sokół Edward Janusz, 120.Szewko Danuta, 121.Kamieńska Krystyna, 122.Kruszewski Edward Wiktor, 123.Kosiński Janusz, 124.Hryniewicka Wiesława, 125.Szarkowska Teresa, 126.Mroczyńska Anna, 127.Parfienowicz Eugeniusz, 128.Łukaszewicz Bożena Barbara, 129.Lipiszko Krzysztof, 130.Chocka Walentyna, 131.Kraszewski Edward Wiktor

1954/55
1.Ambrożej Łarysa, 2.Brańska Wiera, 3.Berdek Mieczysław Antoni, 4.Chlabicz Maria, 5.Dąbrowski Janusz, 6.Gryszko Romualda, 7.Hryszko Henryk Roch, 8.Jurczak Danuta, 9.Kuźma Halina, 10.Krynicka Maria Magdalena, 11.Karpiesiuk Sabina, 12.Kukiełko Zenon, 13.Kuklińska Halina, 14.Pasiuk Łucja, 15.Packiewicz Wiktor, 16.Pogorzelska Władysława, 17.Raczko Stanisława, 18.Sołłop Zofia, 19.Subietówna Halina, 20.Szamrukiewicz Jerzy, 21.Wysocka Maria, 22.Wygonowska Maria, 23.Twarkowski Ryszard, 24.Ziemiewicz Teresa, 25.Zimnoch Stanisław, 26.Łysiuk Aleksander, 27.Pawluk Barbara, 28.Szeszko Ryta, 29.Stypułkowski Kazimierz, 30.Bezler Zofia Jadwiga, 31.Bruzgo Czesława Natalia, 32.Bujnowska Halina Teresa, 33.Domanowska Irena, 34.Doukniówna Irena, 35.Halicka Alina Cecylia, 36.Klimankiewicz Walentyna, 37.Kosiński Henryk, 38.Kozłowska Irena, 39.Kropiwnicka Eufemia, 40.Kuryłowicz Anna Teresa, 41.Łupińska Zofia, 42.Makarewicz Dominika Janina, 43.Makicki Zenon Antoni, 44.Maksymczuk Michał, 45.Mińczuk Irena, 46.Niedźwiedzki Władysław, 47.Polecki Marian, 48.Remża Zinaida, 49.Rogińska Zofia, 50.Sawicka Stanisława, 51.Siemieniako Aleksandra, 52.Stankiewicz Helena Jadwiga, 53.Stolik Halina, 54.Struczewska Irena, 55.Talipski Waldemar Piotr, 56.Tarasiuk Zygmunt, 57.Topolski Konstanty, 58.Wasilewska Danuta, 59.Wnorowska Danuta Krystyna, 60.Wurm Jadwiga Teresa, 61.Żmudziński Zbigniew, 62.Wojno Alfreda, 63.Bolszo Jerzy Janusz, 64.Biegańska Leonarda, 65.Dworzańczyk Zdzisław, 66.Kaczanowska Regina, 67.Kossakowski Stanisław, 68.Lasecka Jadwiga, 69.Litman Antoni, 70.Makal Jarosław, 71.Niwiński Ryszard Kazimierz, 72.Pawluczuk Raisa, 73.Pawłowski Edmund, 74.Rybakiewicz Leopold, 75.Skibińska Alicja Danuta, 76.Sidoryk Teresa Maria, 77.Surynowicz Wiktor, 78.Zawadzka Alicja Maria, 79.Zimnoch Stanisław Józef, 80.Łapiński Kazimierz, 81.Pietruczuk Wiesław Jerzy, 82.Puczyński Jan, 83.Anisimowicz Zenaida, 84.Wądołowska Ludwika, 85.Aleksandrowicz Eugeniusz Zdzisław, 86.Bielecki Tadeusz, 87.Bowtruczuk Aleksander, 88.Brzozowska Maria, 89.Choroszucka Łucja, 90.Choromańska Jadwiga, 91.Czarnecka Łucja, 92.Dąbrowsi Jerzy Antoni, 93.Geniusz Józef, 94.Glińska Eugenia, 95.Gliński Zenon, 96.Grochowska Barbara, 97.Hajduk Halina Bogusława, 98.Kaczyńska Irena, 99.Kadyszewski Alfred, 100.Kalisz Teresa, 101.Karpuk Tatiana, 102.Kierencew Jerzy, 103.Klepacki Stanisław, 104.Kłoskowski Franciszek, 105.Kowalewska Stanisława, 106.Kozioł Halina, 107.Kozłowski Tadeusz, 108.Kucejko Edward, 109.Lenczewski Kazimierz, 110.Maciejewska Halina Maria, 111.Małachowski Marian, 112.Marciszewska Lucyna, 113.Mleczko Jan, 114.Osowska Janina, 115.Okłota Jadwiga Zofia, 116.Pade Alicja, 117.Pezowicz Janina, 118.Pietrowska Teresa Irena, 119.Popielska Zofia Barbara, 120.Sienicka Teresa Emilia, 121.Skarżyńska Jadwiga, 122.Sokół Helena, 123.Witkowski Zenon Jerzy, 124.Zalewska Anna Danuta, 125.Żendzian Tadeusz, 126.Mróz Stanisław

1955/56
1.Andrejczuk Stefan, 2.Babińska Barbara, 3.Bruszewska Helena, 4.Bucholc Gertruda, 5.Rabik Janina, 6.Czepla Elwira, 7.Dawidziuk Lidia, 8.Domaszuk Maria, 9.Dziakowska Anna, 10.Dzienis Tadeusz, 11.Fabian Ryszard, 12.Fluderska Maria Zofia, 13.Gietling Barbara, 14.Gęgotek Jadwiga, 15.Iwaszczuk Filomena, 16.Jacewicz Jan, 17.Karolun Teresa, 18.Kowalczyk Klara Teresa, 19.Kupryjaniuk Zinaida, 20.Kurzyna Helena, 21.Litwiejko Eugeniusz, 22.Mozolewski Antoni, 23.Muczko Olga, 24.Muszyńska Danuta, 25.Niwińska Teresa Małgorzata, 26.Piekarska Jadwiga, 27.Pul Irena Teresa, 28.Rosłan Jadwiga, 29.Siergowicka Nina, 30.Sokólska Edwarda, 31.Tarnowska Emilia Danuta, 32.Urbańczyk Walentyna, 33.Zaczeniuk Elżbieta, 34.Baranowska Halina Elżbieta, 35.Czeczuga Eugenia, 36.Dańkowska Teresa, 37.Dąbrowska Zenobia, 38.Horoszko Eugeniusz, 39.Kiersnowska Halina, 40.Kirmuć Mikołaj, 41.Klepacki Henryk, 42.Kołało Eleonora, 43.Kondzior Krystyna, 44.Korycka Lidia, 45.Kryszeń Irena, 46.Kulik Janina, 47.Kumer Zygmunt Józef, 48.Mieleszko Wiktor, 49.Olszewska Gertruda Maria, 50.Rożko Jan, 51.Sotkowska Jadwiga, 52.Szulc Bożena Maria, 53.Tarasiuk Franciszek, 54.Trembowska Helena, 55.Wnorowska Barbara Halina, 56.Wrona Helena, 57.Zajkowska Jadwiga, 58.Zalewska Irena, 59.Adamska Zofia, 60.Bogdanowicz Nina, 61.Bućko Witold, 62.Chilecka Irena, 63.Czarnecka Danuta, 64.Domaszuk Maria, 65.Dryl Benedykta, 66.Grzybek Maria, 67.Guzowska Henryka, 68.Jakubowska Ludwika Marianna, 69.Kobus Jadwiga, 70.Kulikowska Eugenia71.Kruszyniewicz Janina, 72.Lubowicka Krystyna, 73.Naumiuk Jan, 74.Lis Krystyna, 75.Płońska Alicja, 76.Piechowska Eugenia, 77.Ryczanowska Krystyna Alicja, 78.Struczyńska Janina, 79.Wołkowycka Nina, 80.Woroszył Ryszard, 81.Zdrodowski Tadeusz, 82.Aleksiejuk Wiera, 83.Andrejczyk Danuta Józefa, 84.Baranowska Alicja Wiktoria, 85.Buławicka Marta, 86.Cudowska Krystyna Łucja, 87.Gieniusz Alina, 88.Gierasimiuk Anna Maria, 89.Grigoruk Katarzyna, 90.Iwaniuk Lidia, 91.Jakubczyk Krystyna Róża, 92.Kanclerz Liliana Danuta, 93.Kaśnikowska Teresa, 94.Kozłowska Irena, 95.Kozak Maria, 96.Kraśnicki Antoni, 97.Łapińska Eugenia, 98.Matys Barbara Teresa, 99.Makarewicz Ludmiła, 100.Mielech Krystyna Stanisława, 101.Olesiuk Taisja, 102.Popławski Jan, 103.Poźniak Eugenia, 104.Sokołowska Irena Krystyna, 105.Świrska Genowefa, 106.Szlaza Marianna, 107.Tichoniuk Regina, 108.Urban Kornelia, 109.Wysocka Barbara, 110.Ziniewicz Genowefa, 111.Dziemiańczuk Romualda Teresa, 112.Ciborowska Wiesława, 113.Gierasimiuk Anna Maria, 114.Iwaniuk Lidia, 115.Muszyńska Danuta

1956/57
1.Dolistowska Krystyna, 2.Fafińska Helena, 3.Iwanowska Izabela, 4.Jarocka Anna, 5.Kiestenis-Konstanowska Barbara, 6.Kondzior Henryk, 7.Krutul Krystyna Jadwiga, 8.Makowska Krystyna Mirosława, 9.Muchla Mieriema, 10.Nieścierewicz Halina Anna, 11.Ogrodnik Grażyna Teresa, 12.Ołdziej Czesława, 13.Pugacewicz Włodzimierz, 14.Popiejko Alicja, 15.Sasinowska Jadwiga, 16.Sawicka Teresa, 17.Smorczewska Mirosława, 18.Syczewska Elżbieta, 19.Sztukowska Leokadia Sabina, 20.Żuber Kazimiera, 21.Bajko Janina, 22.Bancarewicz Eugenia, 23.Himik Eugenia, 24.Kozłowska Lidia, 25.Ling Barbara Teresa, 26.Lenczewska Ryta Maria, 27.Magruk Wiera, 28.Malinowski Ryszard, 29.Matejczuk Czesław, 30.Michałowska Teresa Helena, 31.Mińczuk Eugenia, 32.Ostaszewska Aleksandra, 33.Skrodzka Barbara, 34.Suchocka Ewa, 35.Szumowska Helena, 36.Świetlicki Edward, 37.Wrona Helena, 38.Bierć Regina, 39.Brzozowska Anna, 40.Buńikowska Henryka, 41.Kamieńska Marianna, 42.Koncewicz Jadwiga Teresa, 43.Kondzior Jadwiga, 44.Kościuszko Maria, 45.Klepacki Edward, 46.Kulmacz Stanisław, 47.Kunicka Anna, 48.Łaniewska Teodora, 49.Okuła Stanisław, 50.Romanowska Danuta, 51.Rogowska Barbara, 52.Waśkiewicz Maria, 53.Wojciuk Nina, 54.Zadykowicz Zofia, 55.Żak Olimpia, 56.Żero Maria, 57.Adamska Zofia, 58.Marciszewska Lucyna, 59.Bekker Janina, 60.Cecerko Halina, 61.Citko Łucja, 62.Dworakowski Zdzisław, 63.Dzienio Barbara Krystyna, 64.Godlewska Teresa, 65.Jakimiuk Wiera, 66.Jacewicz Apolonia, 67.Jarocka Barbara, 68.Kamińska Halina, 69.Koszewska Lucyna, 70.Kukiełko Krystyna, 71.Lenkiewicz Krystyna, 72.Makal Halina, 73.Mioduszewska Janina, 74.Niemyjski Stanisław Andrzej, 75.Ozorowska Maria, 76.Pejko Ryszard, 77.Popko Teresa, 78.Sahajdak Irena, 79.Sierko Barbara, 80.Strubel Jadwiga, 81.Teclaff Halina Krystyna, 82.Tarasiuk Władysława, 83.Wieczorek Natalia Barbara, 84.Fluderska Maria Zofia, 85.Borysiewicz Anna, 86.Brzozowska Janina, 87.Budrowski Witold, 88.Chomik Michał, 89.Chomko Halina, 90.Danilczyk Maria, 91.Dubaniewicz Halina, 92.Fiedorczuk Henryk, 93.Grygorczuk Zofia, 94.Jelska Teresa, 95.Konopko Kazimierz, 96.Korolczuk Danuta, 97.Korolczuk Kazimiera, 98.Kownacka Janina Anna, 99.Kryszeń Krystyna, 100.Kupryjaniuk Maria, 101.Łapińska Eugenia, 102.Łotko Anna Maria, 103.Łukaszewicz Kazimiera Aleksandra, 104.Michałowska Teresa, 105.Mońko Halina Anna, 106.Pasyńczuk Wiesława, 107.Roszuk Jadwiga, 108.Rosińska Krystyna, 109.Sulik Helena, 110.Szekalska Teresa, 111.Szulc Anna, 112.Walentowska Krystyna, 113.Waszczeniuk Janina, 114.Wysocka Jadwiga, 115.Zimnoch Helena, 116.Pruszyńska Bogumiła, 117.Marciszewska Lucyna, 118.Kowalczuk Helena, 119.Murowski Jan, 120.Tarasiuk Władysława, 121.Kozłowska Lidia

1957/58
1.Czykier Alicja, 2.Dakowicz Alojzy, 3.Dopierało Lucyna, 4.Horosz Janina, 5.Kamińska Weronika, 6.Karczewski Józef, 7.Koniuch Zinaida, 8.Kulisiewicz Krystyna Eugenia, 9.Kurowski Kazimierz, 10.Mróz Wanda, 11.Porębska Nina, 12.Prokopczyk Eugenia, 13.Szklanko Jan, 14.Szymborska Danuta Maria, 15.Trembowska Stanisława, 16.Zembrowska Zdzisława, 17.Zimnoch Zofia, 18.Żmijewska Krystyna, 19.Lis Krystyna Wanda, 20.Pajewska Irena, 21.Pruszyńska Bogumiła Krystyna, 22.Olszewska Helena, 23.Owieczko Walentyna, 24.Prochaski Mieczysław, 25.Rutkowska Teresa Anna, 26.Badowicz Nadzieja, 27.Deluga Barbara, 28.Dryl Krystyna, 29.Ficek Jadwiga, 30.Horodeńska Regina, 31.Iwaniuk Aleksy, 32.Janucka Teresa, 33.Jaromin Teresa, 34.Kaczorek Teresa, 35.Łodzińska Teresa, 36.Łubiński Jan, 37.Matzek Danuta, 38.Micun Alicja, 39.Ogrodnik Józef, 40.Onichimiuk Barbara, 41.Rygasiewicz Wanda, 42.Sokołowska Antonina, 43.Szpak Florentyna, 44.Toczydłowska Celestyna, 45.Wojtkowska Maria, 46.Dziemiańczuk Romualda Teresa, 47.Lenkiewicz Krystyna, 48.Tarasiuk Władysława, 49.Aleksiejczuk Jerzy, 50.Bezubik Halina, 51.Białecka Zofia, 52.Bondaruk Anna, 53.Boroda Witalis, 54.Bórżyńska Lilia Lucyna, 55.Cilulko Wacław, 56.Czarnecka Barbara Bronisława, 57.Dunaj Marianna, 58.Dzienis Marian, 59.Grygo Maria, 60.Janowicz Leonarda Bernarda, 61.Kibiersza Irena, 62.Kałudzińska Barbara, 63.Kijek Barbara Maria, 64.Korol Teresa Róża, 65.Kozłowska Anna, 66.Lebensztejn Halina, 67.Malczyk Ludmiła, 68.Maślińska Lidia Czesława, 69.Matysewicz Helena Stanisława, 70.Michałowska Zofia Janina, 71.Niemczynowicz Janina Zofia, 72.Orzechowska Hanna, 73.Pietrasz Feliks, 74.Piotrowska Łucja, 75.Siemionowicz Teofil, 76.Stelmaszuk Janina, 77.Szarkowska Stanisława, 78.Szmidt Jadwiga, 79.Trypuć Marianna Lucyna, 80.Wróblewska Eulalia Ilona, 81.Zacharowicz Nina, 82.Bobrowski Stanisław, 83.Kopczyński Stanisław, 84.Michałowska Teresa, 85.Wytwer Zofia, 86.Badowiec Nadzieja, 87.Olszewska Helena, 88.Rutkowska Teresa Anna, 89.Prochaski Mieczysław,

1958/59
1.Arent Teresa, 2.Buzun Teresa Krystyna, 3.Fabiańczyk Andrzej, 4.Golecka Irena, 5.Grycuk Anna, 6.Grynczel Stanisława, 7.Guzowska Jadwiga, 8.Hajduk Lidia, 9.Jasiński Czesław, 10.Kalinowska Helena, 11.Kuczyńska Anastazja, 12.Kukiełko Irena,13.Liedke Barbara, 14.Motoszko Teresa, 15.Mikulska Janina, 16.Płotczyk Wiesława, 17.Riedel Irena Teresa, 18.Sańczyk Anastazja, 19.Sawicka Lucyna, 20.Sielachowska Danuta Teresa, 21.Sikorska Krystyna, 22.Strękowska Irena, 23.Supińska Krystyna, 24.Wysocka Jadwiga, 25.Żukowska Irena, 26.Urban Janina, 27.Konochowicz Grzegorz, 28.Jakimowicz Krystyna, 29.Karczewska Janina, 30.Kondraszewicz Łucja, 31.Kwiecińska Jadwiga, 32.Lijewska Danuta, 33.Moroz Franciszek, 34.Okuła Dorota, 35.Okurowska Łucja, 36.Szaciłowska Irena, 37.Tofiło Nina, 38.Waszczeniuk Stanisława, 39.Wojciechowska Krystyna, 40.Zduniuk Lidia, 41.Sielachowska Danuta Teresa, 42.Świsłocka Danuta, 43.Rodowicz Elżbieta Maria, 44.Skolimowska Teresa, 45.Okurowska Bożena Alicja, 46.Nosorowska Łucja, 47.Danilczuk Alicja, 48.Garbowski Kazimierz, 49.Adamowicz Maria, 50.Baral Barbara, 51.Birnbaum Grażyna Maria, 52.Bobr Czesława Barbara, 53.Bogdanowicz Maria, 54.Bychowska Krystyna, 55.Charytoniuk Luba, 56.Czajewska Jadwiga Barbara, 57.Dunaj Edward, 58.Dziejma Halina Krystyna, 59.Falkowska Irena, 60.Gawryluk Jadwiga, 61.Gil Krystyna, 62.Górska Krystyna Teresa, 63.Kasabuła Alfreda Teresa, 64.Kotowska Stanisława, 65.Kozłowska Danuta Magdalena, 66.Ołdziej Lucyna, 67.Ostapiuk Halina, 68.Rutkiewicz Stanisława, 69.Składanek Danuta, 70.Skwarkowska Teresa, 71.Wróbel Wiesław, 72.Wysocka Barbara Maria, 73.Babińska Elżbieta, 74.Bielska Helena, 75.Gierłachowska Maria, 76.Grądzka Irena, 77.Hryniewicka Leokadia, 78.Jackow Adela, 79.Kępa Danuta, 80.Kulesza Danuta, 81.Lewandowska Irena, 82.Okurowska Halina, 83.Perkowska Danuta, 84.Popławska Jadwiga, 85.Sieklucka Krystyna, 86.Szamreta Teresa, 87.Taudul Irena, 88.Truszkowska Stanisława, 89.Tuchlińska Krystyna, 90.Zawadzka Irena, 91.Żedź Zofia, 92.Babińska Elżbieta, 93.Bielska Helena, 94.Gierłachowska Marianna, 95.Grądzka Irena, 96.Hryniewicka Leokadia, 97.Jackow Adela, 98.Kępa Danuta, 99.Kulesza Danuta, 100.Lewandowska Irena, 101.Okurowska Halina, 102.Perkowska Danuta, 103.Popławska Jadwiga, 104.Sieklucka Krystyna Danuta, 105.Szamreta Teresa, 106.Taudul Irena, 107.Truszkowska Stanisława, 108.Tuchlińska Krystyna, 109.Zawadzka Irena, 110.Żedź Zofia, 111.Berendt Jerzy, 112.Borowiec Zdzisław, 113.Butkiewicz Irena, 114.Ejsmont Jerzy, 115.Filipowicz Helena, 116.Gołębiewska Łucja, 117.Hybza Alfreda, 118.Jakubowska Julia, 119.Majewski Roman, 120.Muciłowicz Jadwiga, 121.Pietroniuk Władysław, 122.Protasiewicz Anna, 123.Stulgis Wanda Irena, 124.Urban Irena, 125.Zbierajewska Irena, 126.Zgodowski Zdzisław Jan, 127.Kurza Mikołaj, 128.Aleksandrowicz Zofia, 129.Bogusz Olga, 130.Gryko Maria, 131.Kobeszko Jadwiga, 132.Łobodzińska Aniela, 133.Milewska Irena, 134.Obuchowska Krystyna, 135.Panasewicz Eugenia, 136.Dmitruk Maria, 137.Zielinko Zinaida, 138.Krasowska Aniela, 139.Celmer Lidia, 140.Janicka Halina, 141.Januszczyk Mieczysław, 142.Lassota Alicja, 143.Doroszkiewicz Alicja, 144.Hryniewicka Pelagia, 145.Kuczyński Franciszek, 146.Żarski Józef, 147.Niedźwiedź Mikołaj, 148.Wojdakowski Telesfor, 149.Brulińska Jadwiga, 150.Czyżewska Kazimiera Jadwiga, 151.Jarosińska Barbara Zofia, 152.Milko Walentyna, 153.Przepiórkowska Stanisława

1959/60
1.Kowalczyk Irena, 2.Danilczuk Alicja, 3.Garbowski Kazimierz, 4.Konochowicz Grzegorz, 5.Okurowska Bożena Alicja, 6.Rutkowska Teresa Anna, 7.Świsłocka Danuta, 8.Kryniewicka Pelagia, 9.Murawski Jan, 10.Kuczyński Franciszek, 11.Żarski Józef, 12.Ciereszko Janina Maria, 13.Drozdowski Władysław,14.Dziejma Krystyna,15.Hajduczyk Janina, 16.Hybza Alfreda, 17.Kamińska Gertruda, 18.Karłow Irena, ,19.Kołomyjski Henryk, 20.Matejczyk Leokadia, 21.Nierodzik Łucja, 22.Nowicki Bazyli, 23.Olichwer Sergiusz, 24.Ostapczuk Eugenia, 25.Piotrowska Nina, 26.Sikora Irena, 27.Suszczuk Maria, 28.Sokół Irena, 29.Siemieńczuk Miranda, 30.Taczanowska Teresa, 32.Bekker Mirosława, 33.Piotrowska Stanisława, 34.Sieradzka Janina, 35.Niemczynowicz Regina, 36.Klim Anna, 37.Kowalczyk Irena, 38.Cieszyńska Czesława, 39.Daniluk Wera, 40.Dworakowska Jadwiga, 41.Góralczuk Irena, 42.Hryszkiewicz Regina, 43.Jakoniuk Anna, 44.Jarmocewicz Walentyna, 45.Kaczmarek Krystyna, 46.Kalejta Anna, 47.Kotówna Barbara, 48.Kundzicz Halina, 49.Łojewska Celina, 50.Mikłaszewicz Luba, 51.Nowak Krystyna, 52.Przybysz Krystyna, 53.Sałaj Alicja, 54.Sańczyk Alla, 55.Senderacka Alicja, 56.Sołowiej Irena, 57.Wawiernia Danuta, 58.Wysocka Wacława, 59.Zubkiewicz Maria, 60.Żakiewicz Krystyna, 61.Żurek Alina, 62.Ciszyńska Czesława, 63.Daniluk Wera, 64.Dworakowska Jadwiga, 65.Góralczuk Irena, 66.Hryszkiewicz Regina, 67.Jakoniuk Anna, 68.Jarmocewicz Walentyna, 69.Kaczmarek Krystyna, 70.Kalejta Anna, 71.Kot Barbara, 72.Kundzicz Halina, 73.Łojewska Celina, 75.Mikłaszewicz Luba, 76.Nowak Krystyna, 77.Przybysz Krystyna, 78.Szałaj Alicja, 79.Sańczyk Ałła, 80.Senderecka Alicja, 81.Sołowiej Irena, 82.Wawiernia Danuta, 83.Wysocka Wacława, 84.Zubkiewicz Maria, 85.Żakiewicz Krystyna, 86.Żurek Alina, 87.Ciereszko Janina Maria, 88.Drozdowski Władysław, 89.Dziejma Krystyna, 90.Hajduczyk Janina, 91.Kamińska Gertruda, 92.Karłow Irena, 93.Kołomyjski Henryk, 94.Matejczyk Leokadia, 95.Nierodzik Łucja, 96.Nowicki Bazyli, 97.Olichwicz Sergiusz, 98.Ostapczuk Eugenia, 99.Piotrowska Chomicz Nina, 100.Sikora Irena, 101.Suszczuk Maria, 102.Sokół Irena, 103.Siemieńczuk Miranda, 104.Taczanowska Teresa, 105.Bekker Mirosława, 106.Piotrowska Stanisława, 107.Sieradzka Janina, 108.Niemczynowicz Regina, 109.Klim Anna

1960/61
1.Adamska Benigna, 2.Augustynowicz Łucja, 3.Burzyńska Teresa, 4.Czyżyńska Bożena Krystyna, 5.Danowska Helena, 6.Fulde Krystyna Małgorzata, 7.Groman Krystyna, 8.Jurczak Jadwiga, 9.Januszyk Halina Maria, 10.Kardasiewicz Irena, 11.Kruszewska Krystyna, 12.Kurzyna Teresa, 13.Lewczuk Luba, 14.Matwiejczuk Jadwiga, 15.Mroczek Teresa Bożena, 16.Olszewska Maria, 17.Perkowska Irena Teresa, 18.Roszkowska Wacława, 19.Toczydłowska Maria, 20.Woszczyło Alicja, 21.Zaremba Witold, 22.Żmińkowska Agnieszka, 23.Bulej Halina, 24.Kwiatkowska Janina, 25.Prokop Wiesława, 26.Żyluk Antonina, 27.Chwieśko Sławomir Mikołaj, 28.Czarniecki Kazimierz Sławomir, 29.Czerkasińska Jadwiga, 30.Czykier Dorota, 31.Dolistowska Krystyna, 32.Głębocka Teresa, 33.Jasińska Ajsza, 34.Lepietuszko Regina, 35.Lewandowska Jadwiga, 36.Łukaszewicz Anna, 37.Ryszkiel Bolesława, 38.Sadowska Teresa, 39.Smorszczewska Alina Marianna, 40.Sokołowska Monika, 41.Tomkiel Teresa Danuta, 42.Wendorff Janina, 43.Wolfart Halina, 44.Zawadzka Ludmiła, 45.Bączyk Maria, 46.Polak Jadwiga, 47.Pokało Maria, 48.Piliczuk Maria, 49.Szczepankiewicz Renata, 50.Babińska Helena, 51.Chrzanowska Teresa, 52.Falkowska Gertruda, 53.Grabowska Eugenia, 54.Kuczko Zofia, 55.Łapińska Helena, 56.Łapińska Jadwiga, 57.Łopatecka Janina, 58.Pigiel Maria, 59.Popowska Maria, 60.Rajewska Jadwiga, 61.Salińska Lilia, 62.Sołtysiuk Halina, 63.Sidorowicz Elżbieta, 64.Bogdanowicz Maria, 65.Hofer Czesław, 66.Urban Janina, 67.Dawidowicz Teresa, 68.Dzienis Teresa, 69.Halicka Teresa, 70.Haraburda Wiesława, 71.Jakoniuk Barbara, 72.Kalinowska Jadwiga, 73.Koc Irena, 74.Komendo Barbara, 75.Kruszewska Janina, 76.Kuźmicka Władysława, 77.Nalewajko Zofia, 78.Nazarko Teresa, 79.Nowakowska Krystyna, 80.Nowicka Emilia, 81.Perkowska Anna, 82.Powaza Helena, 83.Romanczuk Luba, 84.Rumieńcow Danuta, 85.Szutkiewicz Ludmiła, 86.Szydłowska Jadwiga, 87.Wojtaszek Wanda, 88.Ziziko Danuta Maria, 89.Adamska Alina, 90.Brasławska Krystyna, 91.Ciborowska Zofia, 92.Czartoryska Krystyna, 93.Drągowska Irena, 94.Dworzańczyk Dorota, 95.Filipowicz Lucyna, 96.Gieniusz Bronisława, 97.Hołubowicz Teresa, 98.Hryniewicka Barbara, 99.Iwanowska Jadwiga, 100.Ignaciuk Tamara, 101.Jakubiuk Eugenia, 102.Jarmocewicz Mirosława, 103.Kiendyś Lidia, 104.Kobeszko Helena, 105.Kowalewicz Bogumiła, 106.Kurza Leokadia, 107.Linko Irena, 108.Rybakowska Halina, 109.Siedlecka Czesława, 110.Szmidt Barbara, 111.Tyborowska Regina, 112.Wnorowska Wanda, 113.Załuska Walentyna, 114.Kozłowska Alicja, 115.drewnowska Grażyna, 116.Dunaj Łucja, 117.Feliniak Janina, 118.Gajbowicz Irena, 119.Glińska Beata, 120.Grabowska Teresa, 121.Husar Bronisława, 122.Jaworowska Henryka, 123.Jermołaj Walentyna, 124.Kłoskowska Helena, 125.Kołodko Lidia, 126.Kordowska Łucja, 127.Korsak Janina, 128.Kużel Teresa, 129.Łukaszewicz Eugenia, 130.Makarewicz Henryka, 131.Marcińczuk Ewa, 132.Pieńkowska Halina, 133.Popławska Regina, 134.Romanowska Henryka, 135.Sieniawska Halina, 136.Stolarewska Bernarda, 137.Tarasiewicz Irena, 138.Rurewicz Mirosława, 139.Jasińska Zoja, 140.Curkanow Walentyna, 141.Firko Krystyna, 142.Gołubowski Mikołaj, 143.Justyniak Danuta, 144.Juszczak Danuta, 145.Laskowska Teresa, 146.Łabutin Danuta, 147.Płońska Irena, 148.Pieniak Irena, 149.Rulow Eugenia, 150.Rudzka Alicja, 151.Sakowicz Janina, 152.Sielwończuk Krystyna, 153.Siegeń Ksenia, 154.Szypulska Alicja, 155.Wojtczuk Henryka, 156.Zdrodowska Czesława, 157.Treblińska Krystyna, 158.Krzewska Halina, 159.Adamska Alina, 160.Brasławska Krystyna, 161.Ciborowska Zofia, 162.Czartoryjska Krystyna, 163.Drągowska Irena, 164.Dworzańczyk Dorota, 165.Filipowicz Lucyna, 166.Gieniusz Bronisława, 167.Hołubowicz Teresa, 168.Hryniewicka Barbara, 169.Iwanowska Jadwiga, 170.Ignaciuk Tamara, 171.Jakubiuk Eugenia, 172.Jarmocewicz Mirosława, 173.Kiendyś Lidia, 174.Kobeszko Helena, 175.Kowalewicz Bogumiła, 176.Kurza Leokadia, 177.Linko Irena, 178.Piktel Wanda Barbara, 179.Rybakowska Halina, 180.Siedlecka Czesława Józefa, 181.Szmidt Barbara, 182.Tyborowska Regina, 183.Wnorowska Wanda, 184.Załuska Walentyna, 185.Kozłowska Alicja, 186.Dawidowicz Teresa, 187.Dzienis Teresa, 188.Halicka Teresa, 189.Haraburda Wiesława, 190.Jakoniuk Barbara, 191.Kalinowska Jadwiga, 192.Koc Irena, 193.Komenda Barbara, 194.Kruszewska Janina Jadwiga, 195.Nalewajko Zofia, 196.Nazarko Teresa, 197.Kuźmicka Władysława, 198.Nowicka Emilia Teresa, 199.Nowakowska Krystyna, 200.Perkowska Anna, 201.Poważa Helena Janina, 202.Romańczuk Luba, 203.Rumieńcow Danuta, 204.Szydłowska Jadwiga, 205.Szutkiewicz Ludmiła, 206.Wojtaszek Wanda, 207.Ziziko Danuta Maria, 208.Drewnowska Grażyna, 209.Dunaj Łucja, 210.Feliniak Janina, 211.Gajbowicz Irena, 212.Glińska Beata, 213.Grabowska Teresa, 214.Husar Bronisława, 215.Jaworowska Henryka, 216.Jarmołaj Walentyna, 217.Kłoskowska Helena, 218.Kołodko Lidia, 219.Kordowska Łucja, 220.Korsak Janina, 221.Kużel Teresa, 222.Łukaszewicz Eugenia, 223.Makarewicz Henryka Elżbieta, 224.Marcińczuk Ewa, 225.Pieńkowska Halina, 226.Popławska Regina, 227.Romanowska Henryka, 228.Sieniawska Halina, 229.Stolarewska Bernarda, 230.Tarasiewicz Irena, 231.Rurewicz Mirosława, 232.Curkanow Walentyna, 233.Firko Krystyna, 234.Gołubowski Mikołaj, 235.Justyniak Danuta, 236.Juszczak Danuta, 237.Laskowska Teresa, 238.Łabutin Danuta, 239.Pieniak Irena, 240.Płońska Irena, 241.Rulow Eugenia, 242.Rudzka Alicja, 243.Sakowicz Janina, 244.Sielwończuk Krystyna, 245.Siegień Ksenia, 246.Szypulska Alicja, 247.Wojtczuk Henryka, 248.Zdrodowska Czesława, 249.Treblińska Teresa Krystyna, 250.Filipczuk Halina,

1961/62
1.Cimochowicz Janina Mirosława, 2.Faszczewska Helena, 3.Gajda Danuta, 4.Gryko Danuta, 5.Jabłońska Anna, 6.Jankowska Apolonia, 7.Kaczor Krystyna, 8.Kamińska Helena, 9.Kasjańska Jadwiga, 10.Krasowska Krystyna Maria, 11.Mancewicz Krystyna, 12.Mielwińska Irena Elżbieta, 13.Puchalska Lucyna Ewelina, 14.Ruminowicz Zofia Danuta, 15.Sidorowicz Barbara, 16.Siemieńczuk Dorota Zofia, 17.Steckiewicz Jadwiga, 18.Stokowska Barbara, 19.Stypułkowska Stanisława, 20.Turowska Luba, 21.Wojszel Krystyna, 22.Wojtulewicz Irena, 23.Bołdowska Anna, 24.Bujko Ludmiła, 25.Kalinowska Bogusława, 26.Mielwińska Krystyna Wanda, 27.Misiewicz Danuta Renata, 28.Czauż Danuta, 29.Dworakowska Halina, 30.Falkowska Halina, 31.Kackieło Stanisława Waleria , 32.Kulgawik Danuta Maria, 33.Lelusz Ewa, 34.Łapińska Nina, 35.Mińko Jadwiga, 36.Nietupska Eulalia, 37.Mozolewska Halina, 38.Pocenta Barbara Elżbieta, 39.Półkośnik Danuta, 40.Pyłkowska Leokadia, 41.Romańczuk Maria, 42.Rusiłowicz Łucja Eugenia, 43.Wiktorko Teresa Alicja, 44.Trochimczuk Anna Danuta, 45.Szekalska Mieczysława, 46.Skarżyńska Lucyna, 47.Parmańczuk Krystyna, 48.Kulfan Jadwiga, 49.Białous Maria, 50.Błażejczuk Halina, 51.Borowska Krystyna, 52.Bujnowska Teresa Krystyna, 53.Fociejwa Walentyna, 54.Jaworowska Aldona, 55.Jaworowska Romualda Teresa, 56.Kulesza Barbara Anna, 57.Laskowska Marianna, 58.Lutarewicz Janina, 59.Łotko Jadwiga, 60.Maciejewska Alicja, 61.Murawska Krystyna, 62.Pawłowicz Lucyna, 63.Popko Ryszard, 64.Rafałko Władysława, 65.Spychała Irena, 66.Syczewska Danuta, 67.Szymczuk Marianna, 68.Święcka Wanda, 69.Tołoczko Halina, 70.Trojan Janina, 71.Wieczorek Alicja, 72.Wojno Jerzy, 73.Wyszyńska Danuta, 74.Zawistowska Bogusława, 75.Żukowska Helena, 76.Kochańska Eliza, 77.Lewkowicz Barbara Halina, 78.Szczęsnowicz Honorata, 79.Nosorowska Łucja, 80.Berendt Krystyna, 81.Godlewska Zdzisława, 82.Gnatowska Danuta Maria, 83.Jackowska Jadwiga, 84.Kowalczuk Nadzieja, 85.Kościuk Józef, 86.Kosiński Leopold, 87.Kucharski Henryk, 88.Klepacki Hieromin, 89.Poczobut Wacław, 90.Sucholit Eugenia, 91.Sawicka Eugenia, 92.Stawecka Stanisława, 93.Matyszewska Irena, 94.Zakrzewska Józefa, 95.Żędzian Łucja, 96.Szymańska Janina, 97.Czerech Teresa, 98.Cechowska Helena, 99.Sobolewska Barbara, 100.Baranowska Halina, 101.Bieryło Krystyna, 102.Chorąży Regina, 103.Chwiedź Anna, 104.Ciereszko Raisa, 105.Garzewska Halina Władysława, 106.Januszkiewicz Zdzisława, 107.Judycka Lucyna, 108.Kaliszewicz Anna, 109.Kendyś Danuta, 110.Klemensowicz Bożena, 111.Kochanowska Janina Teresa, 112.Komarewska Jadwiga, 113.Krupicz Nina, 114.Marczuk Irena, 115.Markowska Anna, 116.Matwiejuk Nina, 117.Mickiewicz Stanisława, 118.Modzelewska Halina, 119.Narwojsz Krystyna, 120.Niewińska Alicja, 121.Olszewska Irena, 122.Piecka Bogumił Stefan, 123.Polińska Stanisława, 124.Roszkowska Czesława Bożena, 125.Rutkowska Alicja, 126.Sobolewska Jadwiga, 127.Struk Krystyna, 128.Suchodolska Łucja, 129.Suski Leokadia, 130.Szulińska Ewa, 131.Wolfart Jadwiga Danuta, 132.Zdanuczyk Teresa, 133.Żukowska Wiera, 134.Bakun Teresa, 135.Bielawska Genowefa, 136.Brodziuk Irena, 137.Brzozowska Danuta, 138.Cihorowska Irena, 139.Czarnecka Nina, 140.Czarnowicz Zdzisława, 141.Gilewska Krystyna, 142.Iwanowicz Marianna, 143.Jurewicz Irena, 144.Kopciewska Elżbieta, 145.Klim Teresa Danuta, 146.Kołodko Leoniłła, 147.Konopko Alicja, 148.Koronkiewicz Barbara Halina, 149.Kondrusiewicz Grażyna, 150.Kurza Czesława, 151.Lisowska Anna, 152.Łapkowska Alicja, 153.Łoś Lucyna, 154.Markowska Jadwiga, 155.Mróz Krystyna, 156.Nikonowicz Janina, 157.Olszewska Genowefa, 158.Perkowski Jan, 159.Popławska Barbara, 160.Piekutowska Filomena, 161.Pietrowiec Elżbieta Janina, 162.Pruszyńska Regina, 163.Rogalska Krystyna, 164.Samaryczew Barbara, 165.Sowińska Barbara, 166.Szewczul Jadwiga Helena, 167.Szymczyk Danuta, 168.Talecka Barbara, 169.Timofiejew Albina Lidia, 170.Topczewska Henryka, 171.Trochimczuk Ałła, 172.Wiśniewska Halina, 173.Zaniewska Janina, 174.Zdanko Genowefa, 175.Pietrowiec Elżbieta Janina, 176.Piekutowska Filomena, 177.Popławska Barbara, 178.Perkowski Jan, 179.Olszewska Genowefa, 180.Nikonowicz Janina, 181.Mróz Krystyna, 182.Markowska Jadwiga, 183.Łoś Lucyna, 184.Łapkowska Alicja, 185.Mioduszewska Justyna Maria, 186.Czarnowicz Zdzisława, 187.Korol Wanda, 188.Lisowska Anna, 189.Kurza Czesława, 190.Kondrusiewicz Grażyna, 191.Koronkiewicz Barbara Halina, 192.Konopko Alicja, 193.Kołodko Leoniła, 194.Klim Teresa Danuta, 195.Kopciewska Elżbieta, 196.Jurewicz Irena, 197.Iwanowicz Marianna, 198.Gilewska Krystyna, 199.Czarnecka Nina, 200.Ciborowska Irena, 201.Brzozowska Danuta, 202.Brodziuk Irena, 203.Bielawska Genowefa, 204.Bakun Teresa, 205.Pruszyńska Regina, 206.Rogalska Krystyna, 207.Samoryczew Barbara, 208.Sowińska Alicja, 209.Szewcul Jadwiga Helena, 210.Szymczyk Danuta, 211.Talecka Barbara, 212.Timofiejew Albina Lidia, 213.Topczewska Henryka, 214.Trochimczuk Ałła, 215.Wiśniewska Halina, 216.Zaniewska Janina, 217.Zdanko Genowefa, 218.Baranowska Halina, 219.Bieryło Krystyna, 220.Chorąży Regina, 221.Chwiedź Anna, 222.Ciereszko Raisa, 223.Gorzewska Halina Władysława, 224.Judycka Lucyna, 225.Kaliszewicz Anna, 226.Kendyś Danuta, 227.Klemensowicz Bożena, 228.Kodanowska Janina Teresa, 229.Komarewska Jadwiga, 230.Krupicz Nina, 231.Marczuk Irena, 232.Markowska Anna, 233.Matwiejuk Nina, 234.Mickiewicz Stanisława, 235.Modzelewska Halina, 236.Narwojsz Krystyna, 237.Niewińska Alicja, 238.Olszewska Irena, 239.Piecka Bogumił Stefan, 240.Polińska Stanisława, 241.Roszkowska Bożena Czesława, 242.Rutkowska Alicja, 243.Sobolewska Jadwiga, 244.Struk Krystyna, 245.Suchodolska Łucja, 245.Suska Leokadia, 246.Szulińska Ewa, 247.Wolfart Jadwiga Danuta, 248.Zdanuczyk Teresa, 249.Żukowska Wiera, 250.Januszkiewicz Zdzisława, 251.Berendt Krystyna, 252.Godlewska Zdzisława, 253.Gnatowska Danuta Maria, 254.Jackowska Jadwiga, 255.Kowalczuk Nadzieja, 256.Kościuk Józef, 257.Kosiński Leopold, 258.Kucharski Henryk, 259.Klepacki Hieronim, 260.Poczobut Wacław, 261.Sucholet Eugenia, 262.Stawecka Stanisława, 263.Matyszewska Irena, 264.Lewicka-Zakrzewska Józefa, 265.Żędzian Łucja, 266.Szymańska Janina, 267.Czerech Teresa, 268.Ceckowska Helena, 269.Sobolewska Barbara,

1962/63
1.Babul Jadwiga, 2.Boguszewska Maria,3.Borkowska Danuta Krystyna, 4.Chrzanowska Danuta Lucyna, 5.Dąbrowska Łucja, 6.Drewnowski Zbigniew Franciszek, 7.Dudzińska Luba, 8.Dworakowski Stanisław Marek, 9.Frankowska Lucyna, 10.Gabrel Regina, 11.Gęgotek Krystyna, 12.Grabowska Krystyna Alicja, 13.Gudel Genowefa, 14.Karpiej Krystyna, 15.Kołtek Feliksa, 16.Leoniewska Maria, 17.Lisowska Alicja, 18.Marcińczyk Marianna, 19.Mazur Halina, 20.Moniuszko Teresa, 21.Mróz Irena, 22.Nowacka Aleksandra, 23.Redliński Jan, 24.Sawicka Danuta, 25.Sawicka Krystyna, 26.Starczyk Halina, 27.Stefanowicz Mirosław, 28.Trzeciak Antonina, 29.Turecka Barbara, 30.Wawreniuk Helena, 31.Załęska Elżbieta, 32.Awier Karolina, 33.Bartoszewicz Jadwiga, 34.Bolesta Danuta, 35.Broda Teresa, 36.Bruszewska Irena, 37.Chalecka Mierjema, 38.Czajkowska Helena, 39.Danielska Teresa, 40.Dąbrowska Krystyna, 41.Grabowska Aniela, 42.Grochowska Wiesława, 43.Grygoruk Nina, 44.Konarzewska Teresa, 45.Marecka Agata, 46.Mazur Barbara, 47.Niewiadomska Danuta, 48.Oksztol Leonarda, 49.Olszewska Weronika, 50.Orłowska Barbara, 51.Perkowska Wacława, 52.Piłaszewicz Stanisław, 53.Pokało Halina, 54.Pol Larysa Lucyna, 55.Suszko Maria, 56.Stemler Henryka, 57.Szaciłowska Stanisława, 58.Tomaszuk Barbara, 59.Walczuk Halina, 60.Wiszowata Klara, 61.Zadykowicz Janina, 62.Kochańska Eliza, 63.Arciszewska Alicja Maria, 64.Bańkowska Teresa Jadwiga, 65.Biendar Krystyna Jadwiga, 66.Butkiewicz Danuta Józefa, 67.Cudowska Anna, 68.Gibińska Leonarda Grażyna, 69.Grzeszczuk Grażyna Maria, 70.Jabłońska Zdzisława, 71.Karpowicz Alicja Maria, 72.Korba Zofia, 73.Korol Barbara, 74.Kozłowska Leokadia, 75.Maciejczuk Maria, 76.Mieńko Maria, 77.Misiejczuk Helena, 78.Młynarczyk Bogumiła Anna, 79.Paprocka Halina, 80.Sawicka Halina, 81.Słomińska Alina, 82.Sokół Irena, 83.Staranowicz Stanisława, 84.Stefanowicz Helena, 85.Strupińska Stefania, 86.Szekalska Jadwiga, 87.Szymko Anna, 88.Ślusarczyk Alina, 89.Więckowska Agnieszka, 90.Wierszałowicz Swietłana, 91.Wiszowata Henryka, 92.Lewkowicz Barbara, 93.Kulfan Jadwiga, 94.Misiewicz Danuta Renata, 95.Mielwińska Krystyna, 96.Pormańczuk Krystyna, 97.Łapińska Jadwig, 98.Sidorowicz Elżbieta, 99.Szekalska Mieczysława, 100.Pokało Maria, 101.Kalinowska Bogusława, 102.Bielska Celina, 103.Borowska Regina, 104.Bilik Lucyna, 105.Fiłonowicz Leonarda, 106.Jakoniuk Leokadia, 107.Jasińska Zoja, 108.Jurowiec Aleksander, 109.Jurski Zdzisław, 110.Kalińska Krystyna, 111.Klikowska Nina, 112.Kołodko Leoniła, 113.Kondracka Danuta Wiesława, 114.Kotowicz Alicja, 115.Lebensztejn Eugenia, 116.Malicka Monika, 117.Pocheć Anna, 118.Skalimowska Teresa, 119.Sioch Halina, 120.Sołomianko Eugenia, 121.Śledziewska Janina, 122.Tichoniuk Ludmiła, 123.Kalińska Krystyna, 124.Busłowicz Jadwiga, 125.Chilińska Teresa, 126.Chocha Irena, 127.Czochańska Jadwiga, 128.Czyżewska Galina, 129.Dyjor Regina, 130.Januszkiewicz Bożena, 131.Jarząbek Alicja, 132.Juchnicka Wiesława, 133.Jurowczyk Regina, 134.Klim Cecylia, 135.Konecka Barbara, 136.Kozak Teresa, 137.Kranc Jolanta, 138.Laskowska Irena, 139.Lewko Teresa, 140.Łuczyńska Janina, 141.Maciejczuk Teresa, 142.Owdziej Alicja, 143.Pasiuk Czesława, 144.Piotrowska Grażyna, 145.Regulanty Alicja, 146.Stalewska Danuta, 147.Świluk Helena, 148.Truskowska Janina, 149.Turecka Jadwiga, 150.Turlińska Halina, 151.Turlińska Walentyna, 152.Walińska Danuta, 153.Zawistowska Halina, 154.Andrejczuk Anna, 155.Bańkowska Helena, 156.Baranowka Pelagia, 157.Bernacka Krystyna, 158.Bukowska Julia, 159.Czochańska Eleonora, 160.Drobot Teresa, 161.Gaińska Jadwiga, 162.Gaińska Łucja, 163.Golonko Halina, 164.Grycuk Antonina, 165.Gutowska Helena, 166.Hlebowicz Apolonia, 167.Jankowska Jadwiga, 168.Karpacz Iwona, 169.Klim Irena, 170.Kopciewska Barbara, 172.Lenkiewicz Teresa, 173.Malinowska Halina, 174.Małyszko Ludwika, 175.Małyszko Teresa, 176.Mozolewska Irena, 177.Mucha Danuta, 178.Nowicka Halina, 179.Nowicka Lucyna, 180.Otapowicz Henryka, 181.Romanowicz Helena, 182.Sawicka Halina, 183.Sidorczuk Maria, 184.Sienkiewicz Lucyna, 185.Smółko Maria, 186.Stawikowska Helena, 187.Szymaniuk Maria, 188.Tołoczko Jolanta, 189.Urban Stefania, 190.Urbaszek Halina, 191.Wieremiejczuk Eugenia, 192.Zalewska Danuta, 193.Chojko Teresa, 194.Dalecka Wilhelmina, 195.Dybacka Halina, 196.Grodzka Helena, 197.Jaromin Halina, 198.Judycka Stanisława, 199.Kamińska Genowefa, 200.Kozłowska Krystyna, 201.Kruszko Irena, 202.Liszyk Janina, 203.Łapkowska Irena, 204.Łukojko Halina, 205.Malinowska Alina, 206.Maliszewska Tadeusza, 207.Marcińczuk Walentyna, 208.Możejko Irena, 209.Nikołajew Krystyna, 210.Płachcińska Iraida, 211.Popławska Krystyna, 212.Potapczyk Anna, 213.Pupko Maria, 214.Rogowska Barbara, 215.Rogowska Danuta, 216.Skubich Janina, 217.Sokólska Regina, 218.Szczepańczyk Mieczysław, 219.Szczęsnowicz Danuta, 220.Więckowska Janina, 221.Wojtecka Bożena, 222.Wojtulewicz Halina, 223.Zadykowicz Alina, 224.Zalewska Bronisława, 225.Bukowska Julia, 226.Czochańska Eleonora, 227.Gaińska Łucja, 228.Mucha Danuta, 229.Stawikowska Helena, 230.Andrejczuk Anna, 231.Bańkowska Helena, 232.Baranowska Pelagia, 233.Bernacka Krystyna, 234.Drobot Teresa, 235.Gaińska Jadwiga, 236.Golonko Halina, 237.Grycuk Antonina, 238.Gutowska Helena, 239.Hlebowicz Apolonia, 240.Jankowska Jadwiga, 241.Karpacz Iwona, 242.Klim Irena, 243.Kopciewska Barbara, 244.Kuryłowicz Danuta, 245.Lenkiewicz Teresa, 246.Malinowska Halina, 247.Małyszko Ludwika, 248.Małyszko Teresa Maria, 249.Mozolewska Irena, 250.Nowicka Halina, 251.Nowicka Lucyna, 252.Otapowicz Henryka, 253.Romanowicz Helena, 254.Sawicka Halina Krystyna, 255.Sidorczuk Maria, 256.Sienkiewicz Lucyna, 257.Smółko Maria, 258.Szymaniuk Maria, 259.Tołoczko Jolanta, 260.Urban Stefania, 261.Urbaszek Halina, 262.Wieremiejczuk Eugenia, 263.Zalewska Danuta, 264.Busłowicz Jadwiga, 265.Chilińska Teresa, 266.Chocha Irena, 267.Czochańska Jadwiga, 268.Czyżewska Galina, 269.Dyjor Regina, 270.Januszkiewicz Bożena, 271.Jarząbek Alicja, 272.Juchnicka Wiesława, 273.Jurowczyk Regina, 274.Klim Cecylia, 275.Konecka Barbara, 276.Kozak Teresa, 277.Kranc Jolanta, 278.Laskowska Irena, 279.Lewko Teresa, 280.Maciejczuk Teresa, 281.Łuczyńska Janina, 282.Owdziej Alicja, 283.Pasiuk Czesława, 284.Piotrowska Grażyna, 285.Regulanty Alicja, 286.Stalewska Danuta, 287.Sznajder Barbara, 288.Świluk Helena, 289.Truskowska Janina, 290.Turecka Jadwiga, 291.Turlińska Halina Weronika, 292.Turlińska Walentyna, 293.Walińska Danuta, 294.Zawistowska Halina, 295.Płocheńska Iraida, , 296.Bielska Celina, 297.Borowska Regina, 298.Bilik Lucyna, 299.Czykier Stanisław, 300.Fiłonowicz Leonarda, 301.Grygoruk Mikołaj, 302.Jakoniuk Leokadia, 303.Jasińska Zofia, 304.Jurowiec Aleksander, 305.Jurski Zdzisław, 306.Klikowska Nina, 307.Kołodko Leoniłła, 308.Lisowska Danuta, 309.Lebensztejn Eugenia, 310.Łuszczewska Teresa, 311.Malicka Monika, 312.Pocheć Anna, 313.Sioch Halina, 314.Sledziewska Janina, 315.Sołomianko Eugenia, 316.Koniuch Alicja, 317.Tichoniuk Ludmiła, 318.Walalis Jolanta, 319.Kalińska Krystyna,

1963/64
1.Bieluci Lidia, 2.Brylewska Krystyna, 3.Butkiewicz Alicja Teresa, 4.Dopierało Alicja, 5.Drozdowska Zofia, 6.Dulewicz Lucyna, 7.Giruć Halina, 8.Górska Teresa, 9.Huryń Maria, 10.Juchniewicz Danuta, 11.Kaczyńska Maria, 12.Kostecka Mirosława, 13.Kowalska Krystyna, 14.Krukowska Krystyna, 15.Linowska Anna, 16.Litwińczuk Barbara, 17.Łasiewicz Teresa, 18.Łopian Lucyna, 19.Okułowicz Czesława, 20.Piszczatowska Matylda, 21.Poskrobko Wiesława, 22.Ruminowicz Jadwiga Marianna, 23.Rutkowska Grażyna Alicja, 24.Sakowska Mirosława, 25.Sierocka Alicja, 26.Szaciłowska Jadwiga, 27.Talipska Wanda, 28.Turecka Irena, 29.Wojtulewska Wanda Barbara, 30.Wrutniak Barbara, 31.Zajkowska Józefa, 32.Zdanowicz Łucja, 33.Żukowska Janina, 34.Akacka Marianna, 35.Bogusz Maria Celina, 36.Burnos Maria, 37.Borowska Irena Stanisława, 38.Ciereszko Eugenia, 39.Cimoszuk Lucyna, 40.Czeladko Alicja, 41.Dziuba Irena, 42.Falkowska Janina, 43.Grygorczuk Halina, 44.Janczuk Elżbieta, 45.Kamińska Cecylia, 46.Karkoszka Antoni, 47.Kozłowska Nina, 48.Krysiuk Stanisława, 49.Lewonowska Celina Edyta, 50.Łagocka Jadwiga, 51.Marcinkiewicz Henryk, 52.Mazur Jadwiga Teresa, 53.Nowicka Krystyna, 54.Olszewska Jadwiga, 55.Ostrowska Zofia Wiktoria, 56.Pankiewicz Barbara, 57.Radkiewicz Danuta, 58.Szelengowicz Romualda Antonina, 59.Witowska Bożena, 60.Zielak Alina, 61.Żyluk Halina, 62.Starczyk Halina, 63,Bałdowska Anna, 64.Gęgotek Krystyna, 65.Kalinowska Bogusława, 66.Adamska Janina, 67.Brzezicka Halina Wiktoria, 68.Ciuńczyk Halina, 69.Dakowicz Krystyna, 70.Gorzkowska Helena, 71.Grodzka Alicja, 72.Górska Zofia, 73.Gulko Zenaida, 74.Kalinowska Teresa Halina, 75.Kamińska Maria, 76.Kondratowicz Janina, 77.Kotowicz Wanda, 78.Kozioł Leoniła, 79.Kozłowska Helena, 80.Kurylonek Teresa, 81.Małyszko Janina, 82.Miruć Ałła, 83.Modzelewska Teresa, 84.Niemyjska Józefa Teodozja, 85.Lulewicz Apolonia, 86.Olendzka Teresa, 87.Olszyńska Teresa, 88.Ostrowska Barbara Kazimiera, 89.Pitreniuk Hanna Julianna, 90.Półbeczko Krystyna, 91.Redo Teresa, 92.Romanowicz Zinaida, 93.Skrouba Iraida, 94.Szymiel Alicja, 95.Waszkiel Honorata, 96.Witczak Alicja, 97.Wojciuk Elżbieta, 98.Wrona Wanda Irena, 99.Woronowicz Stanisława, 100.Zawadzka Aniela, 101.Żukowska Galina, 102.Aleksiejczuk Stepaniuk Regina, 103.Białobłocka Alicja, 104.Cieśluk Eugenia, 105.Citko Agnieszka, 106.Dubowska Janina, 107.Dybocka Wiesława, 108.Dzierżyńska Jolanta, 109.Falkowska Helena, 110.Franckiewicz Danuta, 111.Głażewska Marianna, 112.Grodzka Janina, 113.Grzybowska Teresa, 114.Jaromin Wiesława, 115.Kobak Władysława, 116.Kamińska Teresa, 117.Kirejczuk Irena, 118.Kozłowska Halina, 119.Kucharska Stanisława, 120.Leśniewska Anna, 121.Łopuch Norberta, 122.Olchowik Barbara, 123.Olechno Wanda, 124.Olszewska Halina, 125.Ostaszewska Anna, 126.Piekarewicz Anna, 127.Pierzchała Danuta, 128.Rażew Krystyna, 129.Rogalska Marianna, 130.Rusiłowicz Teresa Stanisława, 131.Rzędzian Halina, 132.Słucka Czesława Helena, 133.Sokolewicz Halina, 134.Talipska Cecylia Janina, 135.Tarasiewicz Anna, 136.Takareńko Łucja, 137.Tomaszycka Leokadia, 138.Wasilewska Krystyna, 139.Wołochowicz Anna, 140.Wygonowska Marianna, 141.Anisimowicz Taisa, 142.Bajgus Walentyna, 143.Bogus Anna, 144.Borkowska Walentyna, 145.Czepanis Krystyna, 146.Den Barbara, 147.Dziejma Barbara, 148.Fiłonowicz Halina, 149Głowacka Janina, 150.Głódź Alicja, 151.Grzybowska Jadwiga, 152.Grzybowska Jadwiga, 153.Jarmołaj Daria, 154.Juchnicka Jadwiga, 155.Kuklicz Walentyna, 156.Kusaczuk Anna, 157.Markowska Krystyna, 158.Mnich Krystyna, 159.Pieciun Eleonora, 160.Pławsiuk Zofia, 161.Puchalska Weronika, 162.Romanowicz Grażyna, 163.Sawicka Krystyna, 164.Siergowicka Maria, 165.Sitko Teresa, 166.Szarkowska Janina, 167.Wilbik Jan, 168.Wiszniewska Wiesława, 169.Wróblewska Irena, 170.Zajkowska Helena, 171.Zaleska Eugenia, 172.Zdrodowska Marianna, 173.Zubrycka Czesława, 174.Bajko Leonarda, 175.Brzosko Krystyna, 176.Chraboł Jadwiga, 177.Daniluk Anna, 178.Dąbrowska Marek, 179.Dobrzyńska Barbara, 180.Doronowska Danuta, 181.Fiesiak Eugenia, 182.Gołaszewska Jadwiga, 183.Hajduczak Halina, 184.Jakubowska Daniela, 185.Jaroszuk Raisa, 186.Kisiel Zenaida, 187.Kuczyńska Henryka, 188.Kurpiewska Danuta, 189.Łastowska Lucyna, 190.Łopatecka Janina, 191.Łownecka Helena, 192.Malinowska Wanda, 193.Matus Maria, 194.Mitrosz Marianna,194.Mrozowicz Zofia, 195.Radzisz Jadwiga, 196.Sarajew Cecylia, 197.Saulicz Maria, 198.Sidorowicz Krystyna,199.Sołowiej Weronika, 200.Szymaniuk Teresa, 201.Toczydłowska Łucja, 202.Wróblewska Krystyna, 203.Zawadzka Barbara, 204.Żukowska Zofia, 205.Antonienko Halina, 206.Ameliańczyk Krystyna, 207.Arciszewska Teodora, 208.Bogdan Halina, 209.Ficiura Cecylia, 210.Grabowska Jadwiga, 211.Grunwald Genowefa, 212.Grygoruk Nina, 213.Grzeszczuk Krystyna, 214.Jackiewicz Alicja Regina, 215.Jaroszuk Raisa, 216.Kalinowska Genowefa Maria, 217.Kazimierowicz Krystyna Maria, 218.Komar Halina, 219.Kozłowska Teresa, 220.Leszczewska Anna, 221.Lisowska Stanisława, 222.Łukasiewicz Maria Danuta, 223.Łukaszewicz Barbara, 224.Malinowska Halina, 225.Milewska Helena, 226.Maliszewska Cecylia, 227.Nalewajko Teresa, 228.Niedźwiedź Walentyna, 229.Olkowska Cecylia, 230.Omeljanowicz Alla, 231.Popławska Genowefa, 232.Skromlewicz Maria, 233.Świderska Danuta, 234.Talmont Janina, 235.Trochimczuk Halina, 236.Walesiuk Jadwiga, 237.Wasilewska Donata, 238.Wołkoniec Elżbieta, 239.Bartosek Halina, 240.Borowska Zofia, 241.Ciszewska Zinaida, 242.Dziemiańczuk Zdzisław, 243.Dzienis Elżbieta, 244.Gawieńczuk Genowefa, 245.Gawryluk Maria, 246.Gołubowska Krystyna, 247.Haplicznik Wanda, 248.Haraczkiewicz Emilia, 249.Horosz Mirosława, 250.Juchniewicz Barbara, 251.Jurczak Teresa, 252.Jankowska Teodora, 253.Karpiuk Irena, 254.Korsiuk Zofia, 255.Kuchta Danuta, 256.Kujawa Teresa, 257.Malinowska Teresa, 258.Marciszewska Hanna, 259.Matczak Krystyna, 260.Mróz Łucja, 261.Nosal Teresa, 262.Osmoła Anna, 263.Pietrucewicz Antonina, 264.Popławska Janina, 265.Poskrobko Karolina, 266.Rączkiewicz Halina, 267.Rogalewska Łucja, 268.Romanowska Edward, 269.Rutkowski Henryk, 270.Suszko Jadwiga, 271.Szkiel Alina, 272.Świsłocka Halina, 273.Tarasiuk Krystyna, 274.Wiszowata Waleria, 275.Witkowska Janina, 276.Wolfart Jolanta, 277.Auchimowicz Jadwiga, 278.Borowski Wojciech, 279.Borsukiewicz Alicja, 280.Cieśluk Henryka, 281.Grzyb Janina, 282.Horodeńska Weronika, 283.Juchnicki Zygmunt, 284.Kietko Antoni, 285.Kondzior Edward, 286.Kreczko Witold, 287.Leszko Eleonora, 288.Łukaszewicz Łucja, 289.Nikoniuk Gabriela Helena, 290.Oleńska Jadwiga, 291.Pieniak Stanisław, 292.Piłaszewicz Eugenia, 293.Romaniuk Włodzimierz, 294.Roszkowski Ireneusz, 295.Sadowska Janina, 296.Steckiewicz Leopold, 297.Sadórska Jadwiga, 298.Szewko Andrzej, 299.Szorc Czesława, 300.Szaniłowska Teresa, 301.Zabielan Bogusława, 302.Krawczuk Tatiana, 303.Jelska Czesława, 304.Babul Irena, 305.Bagnowska Alina,

1964/65
1.Cimoszko Krystyna, 2.Charytoniuk Jan, 3.Chomczyk Stanisław, 4.Ejdelman Anna, 5.Grabowska Wiesława, 6.Gruszewska Lidia, 7.Grycuk Zinaida, 8.Gużewska Danuta, 9.Jaszczuk Eugeniusz, 10.Kluk Janina, 11.Kobus Teodora, 12.Laszuk Antoni, 13.Leszczyński Jan, 14.Łapińska Halina, 15.Łukaszewicz Wiktor, 16.Mielech Halina, 17.Misiewicz Jerzy Ambroży, 18.Murawska Jadwiga Regina, 19.Olechno Halina, 20.Piotrowicz Barbara Anna, 21.Polak Bernadeta Anna, 22.Sawicka Krystyna, 23.Śliwowska Teresa Aniela, 24.Sobotka Alina, 25.Sobotkowska Helena, 26.Stojak Lucyna, 27.Suchodoła Walentyna, 28.Wiśniewska Elżbieta Maria, 29.Zgiet Barbara, 30.Baluk Wanda, 31.Janiak Irena, 32.Czerska Danuta Krystyna, 33.Danilczuk Regina Danuta, 34.Danilewicz Henryk, 35.Domanowska Anna, 36.Fiodorow Emilia, 37.Gieniusz Alina, 38.Gierasimczuk Zofia, 39.Gogiel Luba, 40.Iłendo Barbara Regina, 41.Jabłońska Anna Danuta, 42.Jaworowska Maria, 43.Karpiesiuk Krystyna, 44.Klepacka Irena, 45.Kołomyjska Anna, 46.Kraśnicki Mieczysław, 47.Kuczyńska Jadwiga Lilia, 48.Kurstak Alicja, 49.Matwiejczyk Elżbieta, 50.Olkowska Ligia, 51.Rychter Zofia, 52.Sienkiewicz Bożena Jolanta, 53.Skirko Walentyna, 54.Sokół Zofia Barbara, 55.Szabuniewicz Maria Teresa, 56.Szekalska Henryka, 57.Szczerbińska Wiera, 58.Szymborski Zdzisław Marian, 59.Szyszko Krystyna, 60.Adamska Halina, 61.Dąbrowska Teresa, 62.Dull Janina, 63.Dunaj Janina, 64.Gaca Halina, 65.Gołąb Alicja, 66.Gryszkiewicz Walentyna, 67.Jabłońska Alina, 68.Jabłonowska Danuta Maria, 69.Jackowska Teresa, 70.Jankowska Zofia, 71.Kalinowska Aniela, 72.Kalisz Antonina, 73.Karpowicz Halina, 74.Kosacka Mirosława, 75.Kosakowska Wacława, 76.Kosowicz Maria, 77.Kozłowska Danuta, 78.Kukiel Anna, 79.Kruszewska Teresa, 80.Lewkowska Mirosława, 81.Łyczkowska Teresa, 82.Malinowska Janina, 83.Masłowska Eugenia, 84.Mieldzicz Mirosława, 85.Niesteruk Zofia, 86.Okruszko Danuta Antonina, 87.Rećko Maria, 88.Sikorska Janina Barbara, 89.Skrzypkowska Danuta, 90.Śmiecińska Lucyna, 91.Świrydowicz Danuta, 92.Wysocka Maria, 93.Żmójda Stanisława, 94.Żochowska Jadwiga, 95.Januszewski Jarosław, 96.Janiak Irena, 97.Nitkowska Alicja, 98.Danowska Elżbieta, 99.Litwińczuk Barbara, 100.Kamińska Cecylia, 101.Paszkiewicz Barbara, 102.Zielak Alina, 103.Łasiewicz Teresa, 104.Kalinowska Bogusława, 105.Mazur Jadwiga Teresa, 106.Orzechowski Stanisław Antoni, 107.Rudnicka Wanda, 108.Kuczerawa Henryka, 109.Jakubik Ignacy, 110.Wojnicz Danuta, 111.Wawulska Olga, 112.Kanonowicz Monika, 113.Drążyk Jadwiga, 114.Węgrzyńska Danuta, 115.Wesołowska Irena, 116.Trzeszczkowska Marianna, 117.Piłasiewicz Zofia, 118.Niewińska Maria, 118.Mikulska Leokadia, 119.Mażul Ludmiła, 120.Lesner Teresa, 121.Kryńska Halina, 122.Kosakowska Halina, 123.Konstańska Anastazja, 124.Gołoburda Nina, 125.Gil Alfreda, 126.Dębowska Janina, 127.Chwaszczewska Olga, 128.Cichosz Stanisława, 129.Pocenta Janina, 130.Bukowski Tadeusz, 131.Bienasz Lidia, 132.Bech Celina, 133.Bartoszewicz Helena, 134.Bagnowska Alina, 135.Bielawiec Genowefa, 136.Chrzanowska Alicja, 137.Czudzonowicz Alina, 138.Danilewska Alina, 139.Daniluk Eugenia, 140.Dębska Barbara, 141.Dobrzyńska Halina, 142.Dowgiało Maria, 143.Dziekońska Danuta, 144.Dziemiańczuk Stefania, 145.Dziewulska Janina, 146.Felczak Ewa, 147.Grynasz Gertruda, 148.Jabłońska Danuta, 149.Jusiel Maria, 150.Kopczewska Gertruda, 151.Kosińska Grażyna, 152.Kruszewska Maria, 153.Kwiecień Jadwiga, 154.Mnich Krystyna, 155.Mozolewska Halina, 156.Myśliwiec Halina, 157.Nienałtowska Anna, 158.NieścierSatnisława, 159.Niewińska Krystyna, 160.Nikołajewska Elżbieta, 161.Nowacka Lucyna, 162.Olchowik Teresa, 163.Olechno Krystyna, 164.Olesiewicz Alina, 165.Olędzka Halina, 166.Olszewska Marianna, 167.Plichta Teresa, 168.Pogorzelska Jadwiga, 169.Pogorzelska Krystyna, 170.Stankiewicz Bogumiła,171.Czemiel Stanisława, 172.Dubanos Halina,173.Dworzańczyk Teresa, 174.Galińska Zofia, 175.Grzybowska Anna, 176.Jankowska Halina, 177.Krukowska Helena, 178.Matowicka Danuta, 179.Podhajska Anna, 180.Rećko Andrzej, 181.Rutkowska Elżbieta, 182.Rynkowska Jadwiga, 183.Sawko Maria, 184.Sidorowicz Stanisława, 185.Sochoń Wiesława, 186.Sokół Teresa, 187.Soroko Helena, 188.Szczep Lucyna, 189.Szmurło Marianna, 190.Szuszkiewicz Leonarda, 191.Szydłowska Marianna, 192.Szymańska Eugenia, 193.Szymczuk Maria, 194.Święcicka Łucja, 195.Toczydłowska Wanda, 196.Telega Teresa, 197.Trypuza Celina, 198.Trzeciak Mirosława, 199.Wasilewska Teresa, 200.Worona Walentyna, 201.Zadykowicz Danuta, 202.Zadykowicz Krystyna, 203.Zajkowska Teresa, 204.Zembrowska Janina, 205.Żak Barbara, 206.Żukowska Helena, 207.Smolewska Eugenia, 208.Borowska Zofia, 209.Biedź Janina, 210.Buzun Teresa, 211.Ciwoniuk Zina, 212.Główko Leonarda Wiesława, 213.Godlewska Wiesława, 214.Grynczel Leonarda, 215.Jabłońska Danuta, 216.Jancewicz Mieczysława, 217.Kocisz Krystyna, 218.Kononczuk Maria, 219.Kupiec Teresa, 220.Mojsa Teresa, 221.Możejewska Celina, 222.Olszyńska Halina, 223.Ołdziejewska Stanisława, 224.Rabiczko Teresa, 225.Rajkowska Halina, 226.Rećko Helena, 227.Selwestruk Janina, 228.Siergowicka Maria, 229.Szczesiuk Irena, 230.Szymańska Teresa, 231.Świerżewska Helena, 232.Tołwińska Krystyna, 233.Wojdałowicz Helena, 234.Wysocka Bogumiła, 235.Zdrojkowska Alicja, 236.Zientara Krystyna, 237.Zrajkowska Halina, 238.Żukowska Regina, 239.Adamska Barbara, 240.Antoniuk Maria, 241.Boboryjo Antonina, 242.Boboryko Kazimiera, 243.Bołtruczyk Weronika, 244.Buczyńska Kazimiera, 245.Bykowska Helena, 246.Chiluta Eugenia, 247.Cieśluk Józefa, 248.Czerniawska Dominika, 249.Czochańska Eugenia, 250.Dworakowska Jadwiga, 251.Gieleżyńska Teresa, 252.Greś Marianna, 253.Grzybek Anna, 254.Górska Barbara, 255.Gumieniak Weronika, 256.Iwanowska Anna, 257.Jagiełło Lucyna, 258.Janczyło Danuta, 259.Jaworowicz Danuta, 260.Kosieradzka Halina, 261.Laskowska Krystyna, 262.Matulewicz Czesława, 263.Mnich Teresa, 264.Nowik Teresa, 265.Olszewska Wanda, 266.Papiernik Krystyna, 267.Polak Danuta, 268.Rodowicz Stanisława, 269.Skrzypko Józef, 270.Sochoń Danuta, 271.Wojtulewicz Olga, 272.Zimnoch Romualda, 273.Żukowska Irena, 274.Biskup Bronisława, 275.Bisz Eugenia, 276.Bruzgo Jadwiga, 277.Czapiewska Krystyna, 278.Froś Mieczysława, 279.Grygoruk Zenaida, 280.Hubow Helena, 281.Jaroś Krystyna, 282.Jocz Irena, 283.Juchnicki Marian, 284.Kalinowska Lidia, 285.Kotyńska Halina, 286.Kremer Krystyna, 287.Lange Danuta, 288.Leszczyńska Stanisława, 289.Łozowska Dominika, 290.Malinowska Helena, 291.Moczydłowska Alicja Maria, 292.Molska Irena, 293.Panas Krystyna, 294.Perkowska Marianna, 295.Piekunko Jadwiga, 296.Połuszejko Krystyna, 297.Protmalnik Elżbieta, 298.Sawicka Barbara, 299.Struczewska Barbara, 300.Syta Wiesława, 301.Wierzbicka Donata, 302.Wojciechowska Maria, 303.Woronko Krystyna, 304.Bielska Krystyna, 305.Bitel Krystyna, 306.Borys Romuald, 307.Brych Krystyna, 308.Bukłaha Janina, 309.Dąbrowska Barbara, 310.Gawryluk Halina, 311.Juchnowska Tamara, 312.Kalinowski Remigiusz, 313.Kiędyś Łucja, 314.Klim Barbara, 315.Kopiec Łucja, 316.Kowalczyk Maria, 317.Kryszewska Teresa, 318.Krychowska Maria, 319.Łupaczyk Lucyna, 320.Malinowska Felicja, 321.Maziec Maria, 322.Mieleszkiewicz Jadwiga, 323.Nazarko Jadwiga, 324.Olędzka Jadwiga, 325.Olszewska Danuta, 326.Ostapczuk Barbara, 327.Ostapowicz Waldemar, 328.Rosińska Jadwiga, 329.Sawoń Elżbieta, 330.Sorokin Elżbieta, 331.Szczygła Zdzisława, 332.Szostak Stefania, 333.Wiśniewska Elżbieta, 334.Bartoszewicz Zofia, 335.Bienias Zofia, 336.Bienias Zdzisław, 337.Bonder Stanisław, 338.Bychowski Józef, 339.Czemartin Agnieszka, 340.Pawluczuk Helena, 341.Ejsmont Stanisław, 342.Fiłonowicz Józef, 343.Gęsinowski Ireneusz, 344.Gintowt Adolf, 345.Grygoruk Włodzimierz, 346.Ignasiak Eugenia, 347.Ignatiuk Sergiusz, 348.Kondracka Danuta, 349.Kułakowski Edward, 350.Litwińczuk Władysława, 351.Ładyńska Jadwiga, 352.Mnich Witold, 353.Małyszko Stanisław, 354.Pietrowiec Jadwiga, 355.Pietryszyk Paweł, 356.Poznański Zenon, 356.Raube Teresa, 357.Rybicka Krystyna, 358.Struk Bolesława, 359.Czarnomysa Krystyna, 360.Żukowski Czesław, 361.Hołub Barbara, 362.Sorokin Józefa, 363.Roszkowska Janina, 364.Wojtulewicz Wiesława, 365.Matwiejczuk Irena, 366.Dorosz Władysława,


1965/66
1.Andrzejuk Nadzieja, 2.Arciuch Janina, 3.Augustyńczyk Eugenia, 4.Bakunowska Barbara Irena, 5.Bieława Bernarda, 6.Dmochowska Aniela Janina, 7.Głuchowska Helena, 8.Humeńczyk Andrzej, 9.Humieniak Ewa, 10.Kardasiewicz Teresa, 11.Kościuk Bogdan, 12.Kurza Maria, 13.Łobodzińska Wanda, 14.Łoś Bogumiła, 15.Matejczyk Piotr, 16.Paszkowska Halina, 17.Pawluczuk Krystyna, 18.Poniatowicz Stanisława, 19.Suchodoła Walentyna, 20.Szaciłowski Jerzy Wojciech, 21.Szydłowska Stanisława, 22.Trykoska Teresa Elżbieta, 23.Tuchlińska Halina, 24.Turecka Wiesława, 25.Więcko Danuta, 26.Władyko Ewa, 27.Wojno Maria, 28.Wołyniec Janina, 29.Zacharczuk Bazyli, 30.Bańkowska Alicja Maria, 31.Baranowski Zbigniew Czesław, 32.Bednarek Bożena Maria, 33.Dubowska Krystyna, 34.Gliksman Alina, 35.Gumieniak Alicja, 36.Hajduk Anna, 37.Halicka Jadwiga, 38.Kakareko Helena, 39.Kozłowska Barbara Irena, 40.Kuczyńska Olga, 41.Makarska Iraida, 42.Małyszko Teodora, 43.Maszkiewicz Irena Elżbieta, 44.Miron Irena, 45.Nożyńska Elżbieta, 46.Pachwicewicz Galina, 47.Polewczak Krystyna, 48.Połonowska Celina, 49.Radziszewska Zofia, 50.Rosłan Anna, 51.Rybnik Elżbieta, 52.Sadowski Mieczysław, 53.Siemion Waldemar, 54.Stecewicz Elżbieta, 55.Szacka Jadwiga, 56.Szorc Halina, 57.Tyryłło Ewa, 58.Wróblewicz Jolanta Stanisława, 59.Wyszyński Kazimierz, 60.Andrukiewicz Janina, 61.Bezubik Krystyna, 62.Chalecka Helena, 53.Cimoszuk Elżbieta, 54.Forma Barbara, 55.Hałakan Helena, 56.Harasimowicz Andrzej, 57.Kalata Lucyna, 58.Karpiesiuk Helena, 59.Kondzior Teresa, 60.Kozłowski Józef, 61.Kuchlewska Barbara, 62.Łożys Mirosława, 63.Olendzki Zdzisław, 64.Owczarczuk Czesław, 65.Nosel Danuta, 66.Perkowska Alicja, 67.Pilcicka Teresa, 68.Rodziewicz Janina, 69.Romanowska Barbara, 70.Sańczuk Henryka, 71.Skłodowska Maria, 72.Sosnowska Krystyna, 73.Stepaniuk Zenaida, 74.Święcka Alina, 75.Szotko Krystyna, 76.Szutko Franciszka , 77.Wesołowicz Czesław, 78.Wilkiewicz Janusz, 79.Wiśniewski Albin, 80.Wojtulewska Alicja, 81.Wróblewska Aleksandra, 82.Wysocka Lucyna, 83.Zalewska Barbara, 84.Zalewska Lucyna, 85.Zygmunt Krystyna, 86.Bielawska Elżbieta Maria, 87.Borysiuk Walentyna, 88.Cander Bożena, 89.Citko Anna Krystyna, 90.Dołęgowska Teresa, 91.Dołżyńska Stanisława, 92.Drozdowska Cecylia, 93.Dymarska Wiesława Halina, 94.Dziewiątkowska Maria, 95.Jankowska Krystyna, 96.Jaworowska Romualda Jolanta, 97.Kakareko Zofia, 98.Konecka Henryka, 99.Kozłowska Anna, 100.Litman Anna, 101.Maleszewska Krystyna Elżbieta, 102.Mużyło Teresa, 103.Prus Alicja, 104.Rosińska Renata Teresa, 105.Rość Irena, 106.Roziel Janina, 107.Stankiewicz Bożena Danuta, 108.Staworko Jadwiga, 109.Sitko Wanda, 110.Ściepuk Elżbieta, 111.Szokało Nadzieja, 112.Szóstko Joanna, 113.Szpakowska Wanda, 114.Sztompka Teresa, 115.Szymańska Helena Alicja, 116.Zaręba Hanna, 117.Breczko Maria, 118.Bubko Lucyna, 119.Car Teresa, 120.Chojnowska Wanda Stanisława, 121.Chomczyk Nina, 122.Czyżewska Halina Teresa, 123.Ebner Teresa Maria, 124.Gąsowska Jadwiga, 125.Giełczyńska Jadwiga Stanisława, 126.Herman Helena, 127.Jankowska Alicja, 128.Jankowska Marianna, 129.Jatkowska Janina, 130.Kozłowska Regina, 131.Kurza Mirosława, 132.Lińczuk Lidia, 133.Łopieńska Alicja, 134.Łuszczewska Janina, 135.Mińko Maria, 136.Mojkowska Regina, 137.Narwojsz Alicja Maria, 138.Onopa Janina, 139.Onopiuk Nadzieja, 140.Pietreniuk Henryka, 141.Piotrowska Leonarda, 142.Plewa Maria, 143.Poczykowska Aleksandra Maria, 144.Pogorzelska Irena, 145.Potapo Wanda Teresa,146.Predko Elżbieta Magdalena, 147..Pryszczepko Zofia, 148.Pyzewska Nina, 149.Roszkowska Halina, 150.Samojlik Lidia, 151.Sokólska Krystyna Maria, 152.Szymańska Teresa, 153.Szysz Jadwiga, 154.Węgrowska Bogumiła, 155.Wiśniewska Celina, 156.Wnorowska Teresa, 157.Wysocka Janina, 158.Zduniuk Maria, 159.Adamska Irena, 160.Aleksiejczuk Lidia,161.Baranowska Halina, 162.Czemiel Stanisława, 163.Drozdowska Helena, 164.Grycewicz Anna, 165.Iliaszuk Irena, 166.Jakubowicz Cecylia, 167.Kaczyńska Teresa Barbara, 168.Kaluta Wiesława, 169.Karpiej Marianna, 170.Karczewska Regina, 171.Kołtyś Ewa Danuta, 172.Lisicka Helena, 173.Łada Zofia, 174.Matecka Zdzisława, 175.Młodawska Irena, 176.Niedźwiecka Regina, 177.Obuchowska Bożena, 178.Olesiewicz Lucyna, 179.Oleszczuk Krystyna Maria, 180.Oksień Krystyna, 181.Pałczyńska Łucja Barbara, 182.Piekarska Jolanta, 183.Płońska Wanda, 184.Ratyńska Bożenna,185.Rząca Krystyna Antonina, 186.Suchowierska Alina, 187.Wojtach Danuta, 188.Zadykowicz Janina, 189.Zacharycz Bożena, 190.Zdanowska Alina, 191.Ratyńska Bożena, 192.Szymańska Helena Alicja, 193.Ściepuk Elżbieta, 194.Harasimowicz Andrzej, 195.Drozdowska Cecylia, 197.Wróblewska Aleksandra, 198.Tuchlinska Halina, 199.Nosel Danuta, 200.Zdanowska Alina, 201.Kozłowska Regina, 202.Bartnicka Gabriela, 203.Kondraciuk Irena, 204.Łapińska Regina 205.Żochowska Alina, 205.Zawadzka Mieczysława, 206.Wierzbicka Maria, 207.Wawiernia Janina, 208.Trusnik Zofia, 209.Szymańska Janina, 210.Sopyłło Roman, 211.Rynkowska Stefania, 212.Połowianiuk Olga, 213.Murawski Kazimierz, 214.Łupińska Halina, 215.Łada Hanna, 216.Leśniak Anna, 217.Kowalewicz Janina, 218.Kawecka Genowefa, 219.Kaufman Jadwiga, 220.Jamiołkowska Helena, 221.Dąbrowska Jadwiga, 222.Daniluk Janina, 223.Daniło Henryka, 224.Bazyluk Aleksandra, 225.Bakem Jadwiga, 226.Baranowska Irena, 227.Aleksiejczuk Danuta, 228.Gołaszewska Halina, 229.Franke Barbara, 230.Mikucka Alicja, 231.Mazur Alicja, 232.Arciszewska Teresa, 233.Baranowska Jadwiga, 234.Bielonko Danuta, 235.Bohdan Krystyna, 236.Borkowska Helena, 237.Borkowska Janina, 238.Chojnowska Aldona, 239.Czyżewska Zofia, 240.Daniluk Elżbieta, 241.Gwoździńska Zofia, 242.Jabłońska Teresa, 243.Jamiołkowska Danuta, 244.Jarmoc Krystyna, 245.Kaczmarek Maria, 246.Kołodziej Danuta, 247.Kuczewska Honorata, 248.Kukiel Elżbieta, 249.Lisowska Krystyna, 250.Maksimowicz Krystyna, 251.Małachwiej Eugenia, 252.Matejczuk Lidia, 253.Mińko Maria, 254.Mozol Janina, 255.Olechno Teresa, 256.Panasiuk Eugenia, 257.Piech Krystyna, 258.Prochacka Antonina, 259.Rydzewska Zofia, 260.Sacharczuk Wiera, 261.Siemieniuk Wiesława, 262.Silwon Halina, 263.Stolarczuk Teresa, 264.Supronowicz Łucja, 265.Zawadzka Emilia, 266.Żelazowska Ewa, 267.Bieryło Ryta, 268.Bujko Ludmiła, 269.Bujłow Barbara, 270.Bujnowska Jadwiga, 271.Bycul Barbara, 272.Cimoch Maria, 273.Debczyńska Bożena, 274.Grągowska Lucyna, 275.Garstka Irena, 276.Gęślicka Wanda, 277.Gołaszewska Barbara, 278.Gremza Irena, 279.Grudzińska Elżbieta, 280.Grynkiewicz Halina, 281.Kalinowska Grażyna, 282.Krasowska Eugenia, 283.Krokos Janina, 284.Kryszeń Grażyna, 285.Litwiejko Barbara, 286.Malinowska Aleksandra, 287.Muszyńska Alina, 288.Nalewajko Maria, 289.Nikiciuk Walentyna, 290.Omeljaniuk Anna, 291.Paul Czesław, 292.Piekarska Krystyna, 293.Peszko Irena, 294.Sawicka Nina, 295.Szekalska Bogumiła, 296.Szymkowska Eugenia, 297.Szyroka Lidia, 298.Tarasiuk Danuta, 299.Urbanowicz Janina, 300.Winnicka Anna, 301.Zimnoch Janina, 302.Żółtkowska Danuta, 303.Żyżyk Irena, 304.Antoniak Helena, 305.Bakunowicz Helena, 306.Brzozowska Danuta, 307.Chaszkies Sonia, 308.Cydzik Ewa, 309.Hościłowicz Halina, 310.Jeromska Irena, 311.Kartaszewicz Halina, 312.Krasowska Franciszka, 313.Kuczakowska Teresa, 314.Lejko Halina, 325.Letko Irena, 326.Lewczuk Walentyna, 327.Łęga Krystyna, 328.Łukaszewicz Krystyna, 329.Marczuk Walentyna, 330.Markowska Marianna, 331.Moczydłowska Zenona Zdzisława, 332.Naumowicz Halina, 333.Oksztel Maria, 334.Onichimiuk Joanna, 335.Oziębło Irena, 336.Pyłko Janina, 337.Rogowska Alina, 338.Rusewicz Stanisława, 339.Sawicka Apolonia, 340.Sewastianiuk Halina, 341.Sikorska Janina, 342.Sokołowska Henryka, 343.Średnicka Wanda, 344.Turkowska Bożena, 345.Wiśniewska Jadwiga, 346.Wołowczyk Krystyna, 347.Zduńczyk Czesława, 348.Zrajkowska Teresa, 349.Żuk Bolesława, 350.Anchimiuk Wiera, 351.Barcewicz Jadwiga, 352.Brasławska Regina, 353.Budnik Irena, 354.Dąbrowska Grażyna, 355.Dziakowska Halina, 356.Fiedorczuk Alicja, 357.Glińska Halina, 358.Filipowicz Janina, 359.Gorsiak Barbara, 360.Idźkowska Elżbieta, 361.Januszkiewicz Jadwiga, 362.Jaroszewska Janina, 363.Jędrychowska Elżbieta, 364.Jóźwicka Izabella, 365.Kikolska Alicja, 366.Klibisz Maria, 367.Kondraciuk Nina, 368.Kowalewska Romualda, 369.Krawczyk Zofia, 370.Łapińska Regina, 371.Łubgan Wiesława Jadwiga,372.Osipiuk Irena, 373.Ostapkowicz Irena, 374.Ozorowska Irena, 375.Polińska Sławomira, 376.Reducha Irena, 377.Sadowska Krystyna, 378.Sewastianiuk Irena Helena, 379.Smolewska Lidia, 380.Struczewska Teresa, 381.Suszyńska Zdzisława, 382.Świdukowicz Cecylia, 383.Tomczuk Olga, 384.Urban Maria, 385.Waszczeniuk Halina, 386.Zdanowicz Zofia, 387.Zdanewicz Stanisława, 388.Żyglicka Teresa Janina, 389.Kochanowska Barbara, 390.Aleksiejuk Walentyna, 391.Bagińska Henryka, 392.Bielawska Teresa, 393.Brańska Barbara, 394.Chwojnicka Tamara, 395.Ciborowski Władysław, 396.Grzegorczyk Barbara, 397.Januszkiewicz Wacława, 398.Kakareko Teodora, 399.Kundzicz Barbara, 400.Kuptel Walentyna, 401.Kuryś Barbara, 402.Leonik Józef, 403.Łojniewska Janina, 404.Łoszyn Barbara, 405.Łupińska Jadwiga, 406.Marczuk Alicja, 407.Mikołajczyk Teresa, 408.Mystkowska Aniela, 409.Niedużak Janina, 410.Nikitiuk Tamara, 411.Perkowska Jadwiga Zuzanna, 412.Radomska Lucyna, 413.Sapieszko Irena, 414.Stankiewicz Alina, 415.Szydłowska Eugenia, 416.Szydłowski Eugeniusz, 417.Witkowska Łucja, 418.Bakun Jadwiga, 419.Balicka Eleonora, 420.Brańska Barbara, 421.Bawkunowicz Helena, 422.Dargiewicz Irena, 423.Gieniusz Elżbieta, 424.Gieniusz Zygmunt, 425.Gołębiewska Teresa, 426.Hyżyk Krystyna, 427.Iwacewicz Nina, 428.Jeroma Krystyna Zofia, 429.Juchniewicz Bożena, 430.Juszczuk Danuta, 431.Kaczanowska Anna, 432.Karpowicz Halina, 433.Kołodko Halina, 434.Kondraciuk Lidia, 435.Konończuk Helena, 436.Kuryłowicz Zofia, 437.Łudzik Janina, 438.Łuksza Genowefa, 439.Maliszewska Danuta, 440.Marcinkiewicz Irena, 441.Michalewicz Maria, 442.Modzelewska Jadwiga, 443.Niewińska Krystyna Lilia, 444.Nikołajuk Maria, 445.Ostrowska Halina, 446.Polak Wanda, 447.Prokopczyk Ludmiła, 448.Puchłowska Danuta, 449.Rek Ludwika Joanna, 450.Ruksza Stanisława, 451.Skielska Teresa Ewa, 452.Szymczak Maria, 453.Słomska Maria, 454.Antoniak Henryk, 455.Bielawska Helena, 456.Bielenia Włodzimierz, 457.Dołżyńska Stanisława, 458.Gajewska Łucja, 459.Gwara Krystyna, 460.Kijaszko Stanisława, 461.Kozłowska Maria, 462.Kurowska Daniela, 463.Lesiuk Anatol, 464.Łukaszewicz Konstanty, 465.Łukoszyk Sergiusz, 466.Małachwiej Walentyna, 467.Mazurek Adela, 468.Naube Krystyna, 469.Olichwier Aleksandra, 470.Olszewska Teresa, 471.Polanik Tycjana, 472.Puciła Anna, 473.Pyżyk Władysława, 474.Rynkiewicz Janina, 475.Sokołowska Łucja Danuta, 476.Sobolewska Teresa, 477.Szutkiewicz Eugenia, 478.Tałałaj Helena, 479.Tanona Teresa, 480.Timofiejuk Zofia, 481.Wojciul Halina, 482.Całkiewicz Zofia,

1966/67
1.Andrukiewicz Lucyna, 2.Bielska Maria, 3.Borkowska Barbara, 4.Botwina Irena, 5.Burzyńska Halina, 6.Ciszewska Stanisława, 7.Hołownia Krystyna, 8.Kalinowska Teresa, 9.Kamieńska Krystyna, 10.Kisielewska Danuta, 11.Koc Jan, 12.Kobylińska Wiesława, 13.Krysztopik Melania, 14.Lisowska Krystyna, 15.Lisowska Walentyna, 16.Mioduszewska Barbara Elżbieta, 17.Zgiet Genowefa, 18.Zduniewicz Jan, 19.Zdanowicz Stanisław, 20.Zalewski Marian, 21.Warcińska Alina, 22.Tomasiewicz Anna Jadwiga, 23.Szumska Elżbieta Danuta, 24.Sztabkowska Helena, 25.Stasiewicz Andrzej Tadeusz, 26.Sochor Wiesława, 27.Smoktunowicz Irena, 28.Sieniewicz Barbara, 29.Siemieńczuk Wanda, 30.Rozbińska Teresa Maria, 31.Partes Ewa, 32.Ostaszewska Barbara, 33.Naum Janina, 34.Miroń Bolesława, 35.Nalewajko Anna, 36.Baboryko Genowefa, 37.Bogusz Krystyna, 38.Borkowska Teresa, 39.Ciechanowicz Krystyna, 40.Czaban Lilia, 41.Dąbrowska Cecylia, 42.Doroszkiewicz Helena, 43.Dudzik Irena, 44.Hryniewicka Teresa, 45.Hryszko Janina, 46.Karna Danuta Maria, 47.Kozłowska Celina, 48.Kozłowska Galina, 49.Leszczyńska Jadwiga, 50.Ludewig Zofia, 51.Łachmacka Cecylia, 52.Markowska Danuta, 53.Michalski Janusz, 54.Mickiewicz Krystyna, 55.Olechno Alicja, 56.Osińska Danuta, 57.Piskor Danuta, 58.Sadowska Jadwiga, 59.Sawicka Halina, 60.Wróblewska Mirosława, 61.Wysocka Ewa, 62.Zabielska Barbara, 63.Zielińska Jadwiga, 64.Zonenberg Teresa, 65.Żukowska Agata, 66.Aleksandrowicz Lila, 67.Baranowska Jadwiga, 68.Bogucka Krystyna, 69.Brzozowska Justyna, 70.Dąbrowska Danuta, 71.Dąbrowska Krystyna, 72.Doroszkiewicz Waleria, 73.Halicka Czesława, 74.Jóźwicka Krystyna, 75.Kalinowska Elżbieta, 76.Kendra Janina, 77.Kolankowska Halina, 78.Kowejsza Irena, 79.Kryńska Maria Zofia, 80.Kuźma Ariadna, 81.Makal Galina, 82.Matusiak Halina, 83.Olechowska Janina, 84.Olszewska Irena, 85.Olszewska Krystyna, 86.Pawluczuk Nina, 87.Piekut Anna, 88.Puziuk Teresa, 89.Pyłko Krystyna, 90.Rećko Amelia, 91.Romańczuk Halina, 92.Równicka Elżbieta, 93.Sawicka Krystyna, 94.Stankiewicz Krystyna, 95.Szoda Helena, 96.Talarczyk Danuta, 97.Winiewska Lena, 98.Zaniewska Janina, 99.Zawistowska Jadwiga, 100.Zdrodowska Weronika, 101.Bednarczyk Gabriela, 102.Bednarczyk Maria, 103.Chomczyk Aleksandra, 104.Choroszewska Joanna, 105.Drewnowski Marian, 106.Dzienis Aurelia, 107.Giro Aldona, 108.Godlewska Janina, 109.Hrynaszkiewicz Maria, 110.Jaroszuk Anna, 111.Kłopotowska Irena, 112.Kondrusik Ala, 113.Kuczyńska Irena, 114.Nowicka Janina, 115.Pietrzak Lech, 116.Popławska Barbara, 117.Popławska Irena, 118.Proehor Zofia, 119.Prus Halina, 120.Prytulczyk Nina, 121.Puchalski Henryk, 122.Pul Anna, 123.Redlińska Halina, 124.Rutkowska Barbara, 125.Rutkowska Lena, 126.Salenik Lilia, 127.Sielachowska Anna, 128.Stepaniuk Stefan, 129.Suchocka Aldona, 130.Szaruta Halina, 131.Szawiec Józef, 132.Szyszko Elżbieta, 133.Tarnogórski Wiesław,134.Trzeszczkowski Mieczysław, 135.Tyszków Mikołaj, 136.Winnicka Grażyna, 137.Zacharewicz Eugenia, 138.Arciuch Nina, 139.Bobek Irena,140.Borowska Halina, 141.Brańska Krystyna, 142.Bychowska Krystyna, 143.Bykowska Halina, 144.Cebelińska Helena, 145.Citko Barbara, 146.Czemiel Jadwiga, 147.Dawidziuk Nina, 148.Dziubandowska Danuta, 149.Fiłonowicz Nina, 150.Grzegorczyk Irena, 151.Hołubowicz Alicja, 152.Kamińska Łucja, 153.Koledo Halina, 154.Koleśnik Helena, 155.Korsak Teresa, 156.Krawiel Jadwiga, 157.Matowicka Irena, 158.Michalczuk Marianna, 159.Mystkowska Romualda Janina, 160.Pławska Danuta, 161.Purwin Bogumiła, 162.Pyżewska Nina, 163.Rokicka Zofia, 164.Ruś Anna, 165.Skowrońska Eugenia, 166.Szewko Maria, 167.Szulc Elżbieta, 168.Tomas Ludmiła, 169.Wasilewicz Jadwiga Aleksandra, 170.Awdziej Bolesława Helena, 171.Bartnikiewicz Halina, 172.Bielska Janina, 173.Białecki Stanisław Wawrzyniec, 174.Buczyńska Danuta, 175.Cylwik Bożena, 176.Chłodowska Maria Halina, 177.Dudko Wiesława, 178.Frankowska Wiesława, 179.Gryguć Elżbieta Halina, 180.Gryguć Jerzy, 181.Grochowska Teresa, 182.Grzybowska Maria, 183.Guzowski Eugeniusz, 184.Jaworowska Halina, 185.Jabłoński Tadeusz, 186.Konikowska Iwona, 187.Kosmacka Łucja, 188.Konopko Irena Henryka, 189.Kopeć Krzysztof Karol, 190.Karwowski Stefan, 191.Kuczko Janina, 192.Mackiewicz Barbara, 193.Pawłowska Halina, 194.Pietrewicz Sławomira, 195.Panasiuk Janina, 196.Przytuła Jolanta Elżbieta, 197.Rogalska Maria Joanna, 198.Sawicka Anna, 199.Szylonek Angelina, 200.Szczęsnowicz Janina, 201.Walesiuk Bożena, 202.Wrzosek Ryszard, 203.Więcko Leonarda Barbara, 204.Wnorowska Elżbieta, 205.Żuber Wiesława Teresa, 206.Żakiewicz Barbara, 207.Orzechowska Nina, 208.Ryżyk Weronika, 209.Sztyler Marianna Irena, 210.Zińczuk Eugenia, 211.Zielińska Irena, 212.Zarzycka Anna, 213.Wiśniewska Stanisława, 214.Wilczyńska Nadzieja, 215.Wasyluk Lidia, 216.Wasiluk Zofia, 217.Syczewska Antonina, 218.Sulima Helena, 219.Suchodoła Eugenia, 220.Sadłowska Helena, 221.Rycak Krystyna, 222.Rogowska Bronisława, 223.Ratajczyk Stanisława, 224.Podsiadlik Stanisław, 225.Pawłowska Bronisława, 226.Pańkowska Wiera, 227.Panasewicz Władysława, 228.Omelianiuk Maria, 229.Olszak Barbara Danuta, 230.Mikłaszewicz Janina, 231.Mieszek Jadwiga Antonina, 232.Majka Paulina, 233.Lisowska Eugenia, 234.Lewczuk Aleksandra, 235.Leszczyńska Henryka, 236.Kuźmiuk Nadzieja, 237.Kalisiewicz Halina, 238.Jakubczyk Maria, 239.Gromacki Aleksander, 340.Falkowska Alicja Zdzisława, 341.Dorosz Helena, 342.Dopierało Aleksandra, 343.Ciesiołkiewicz Irena, 344.Charitonow Maria, 345.Bogdanowicz Marianna, 346.Bartosiak Maria Teofila, 347.Michajłow Eugenia, 348.Frąckiewicz-Cieślik Zyta, 349.Olechnicka Teresa, 350.Kornacka Anna, 351.Marciszewska Teresa, 352.Rapiej Katarzyna, 353.Biendar Jadwiga, 354.Biernacka Irena, 355.Charytoniuk Maria, 356.Danowska Teresa, 357.Falkowska Helena, 358.Gawryło Helena, 359.Głódź Alina, 360.Grugiewicz Anna, 361.Kopciewska Leokadia, 362.Koroś Edwarda, 363.Koszewnik Józefa Alicja, 364.Kozakiewicz Teresa, 365.Kulikowska Krystyna, 366.Kurchan Wanda, 367.Krokos Irena, 368.Lewoniuk Maria, 369.Łapiński Władysław Wiesław, 370.Makowiecka Weronika, 371.Maksimczyk Helena, 372.Marczuk Maria, 373.Opalińska Anna, 374.Popławska Krystyna, 275.Prokop Grażyna, 276.Redlińska Janina, 277.Sokół Wanda, 278.Stawicka Irena, 279.Tarasiuk Jadwiga, 280.Tuleja Barbara, 281.Zadykowicz Janina, 282.Ziniewicz Danuta, 283.Żukowska Dorota, 284.Andruszkiewicz Teresa, 285.Dowbysz Zofia, 286.Frąckiel Helena, 287.Gąsowska Wiktoria Danuta, 288.Godlewska Teresa, 289.Gołębiowska Janina, 290.Jaromin Mieczysław, 291.Kawecka Wanda Regina, 292.Konopka Zofia, 293.Koreń Barbara, 294.Korol Janina, 295.Kozakiewicz Zdzisław, 296.Kremer Barbara, 297.Matuszewska Halina, 298.Misarko Irena, 299.Morozewicz Barbara, 300.Mikulska Grażyna, 301.Olszewska Helena, 302.Ostropowicz Nina, 303.Owdziej Wiesława Anna, 304.Packiewicz Eugenia, 305.Piłaszewicz Klara, 306.Popławska Eugenia, 307.Ralicka Teresa, 308.Redlińska Halina, 309.Rogacz Maria, 310.Roszkowska Danuta, 311.Ściepuk Barbara Maria, 312.Szałkiewicz Irena, 313.Szcześiul Czesława, 314.Szymczyk Krystyna, 315.Topczewska Bernardyna, 316.Ułanowicz Anna, 317.Bartoszewicz Jadwiga, 318.Buraczewska Zofia, 319.Dolistowska Anna, 320.Gejdel Wanda, 321.Gibińska Jadwiga, 322.Gilejko Krystyna, 323.Jódzewicz Helena Krystyna, 324.Kietko Krystyna, 325.Koronkiewicz Krystyna Franciszka, 326.Kosińska Teresa, 327.Kryńska Marianna, 328.Mieszkowicz Maria, 329.Misiewicz Honorata, 330.Niesterczuk Alicja, 331.Pawlak Irena, 332.Popławska Krystyna, 333.Rutkowska Irena, 334.Rutkowska Teresa, 335.Sadowska Walentyna, 336.Skrodzka Halina, 337.Skwarko Krystyna, 338.Szczerba Alicja, 339.Szerszmidt Anna, 340.Suchowierska Krystyna, 341.Średzińska Helena, 342.Teżyk Danuta, 343.Toczydłowska Halina, 344.Zasim Wiera, 345.Zdanowicz Wanda, 346.Zubrycka Helena, 347.Borowska Halina, 348.Brostowska Zinaida, 349.Dobrodumow Krystyna, 350.Falkiewicz Mirosława, 351.Fiłon Janina, 352.Gadomska Janina, 353.Jakubowska Barbara, 354.Jedlińska Barbara, 355.Kolędo Halina, 356.Kozak Janina, 357.Krzywosz Aniela, 358.Łukaszewicz Janina, 359.Łupińska Anna, 360.Łupińska Wacława, 361.Małaszkiewicz Katarzyna, 362.Mazuruk Wiera, 363.Packiewicz Halina, 364.Romaniuk Irena, 365.Rożko Wiesława, 366.Skawska Danuta Mariola, 367.Sokołowski Ryszard, 368.Sokołowska Wanda, 369.Sosnowska Alicja, 370.Szubzda Halina Jadwiga, 371.Witek Janina, 372.Wojtach Krystyna, 373.Zientara Waldemar Jan, 374.Chilkiewicz Barbara Wiesława, 375.Cymicka Wiesława, 376.Czechowicz Elżbieta, 377.Dąbrowska Halina,  378.Dziemiańczyk Helena, 379.Falkowska Mariola Wanda Eugenia, 380.Fiedorczuk Barbara, 381.Grycuk Maria, 382.Jasienowicz Romualda, 383.Gutowska Walentyna, 384.Kondracka Teresa, 385.Krasowska Zofia, 386.Krokos Janina, 387.Laszewicz Lucyna, 388.Łapińska Wanda, 389.Marciszewska Janina, 390.Miluska Alicja, 391.Pietrzak Irena Halina, 392.Potocka Czesława, 393.Roszkowska Genowefa, 394.Skiba Maria, 395.Świderska Alicja, 396.Tworożyńska Janina, 397.Wakułowicz Ludmiła, 398.Zawiślak Lucyna Irena, 399.Zygmunt Irena Romualda, 400.Antoniuk Eugenia, 401.Bietkał Teresa, 402.Brunejko Stefan, 403.Denisiuk Aleksy, 404.Gierasimczuk Wiktor, 405.Jarmocewicz Walentyna, 406.Jurowiec Jan, 407.Kiluk Jadwiga, 408.Łepiećko Eugenia, 409.Waraksa Regina, 410.Zadygowicz Krystyna, 411.Zaniewska Teresa Barbara, 412.Jakubczyk Łucja, 413.Wąsowicz Krystyna, 414.Ragiń Maria, 415.Sawicka Irena, 416.Smalkowska Daniela, 417.Smyk Michał, 418.Średzińska Helena, 419.Walentowicz Teresa, 420.Miastkowska Aniela, 421.Michalczuk Raisa, 422.Muszyńska Janina, 423.Sacewicz Kazimierz, 424.Sankiewicz Wacław, 425.Połejko Jadwiga, 426.Leszczyńska Halina, 427.Lisowska Janina, 428.Machuacz Klaudia, 429.Hebda Ewa, 430.Zadykowicz Helena, 431.Wojna Krystyna, 432.Gordon Grażyna, 433.Ciupa Dorota Elżbieta, 434.Zimnoch Helena, 435.Sadowska Alicja, 436.Mazur Halina, 437.Gierejko Marianna,

1967/68
1.Bakunowicz Jerzy, 2.Brzoź Maria Barbara, 3.Ciszek Adela, 4.Dubaniewicz Joanna, 5.Guzowska Joanna, 6.Janicki Roman, 7.Kardasz Mirosława, 8.Koleda Krystyna Sabina, 9.Kosior Krystyna, 10.Kowalczuk Władysław, 11.Kraszucka Maria, 12.Lenkiewicz Jadwiga, 13.Maciejewski Kazimierz, 14.Maksimczuk Aleksander, 15.Miniewska Nadzieja, 16.Polcyn Anna Elżbieta, 17.Pryzmont Teresa, 18.Radulska Anna Barbara, 19.Roszko Barbara, 20.Różycka Anna Maria, 21.Rymowicz Teresa, 22.Rynkiewicz Jolanta Elżbieta, 23.Rynkowska Regina, 24.Siergiejuk Anatol, 25.Słowikowska Krystyna, 26.Sokół Danuta Kazimiera, 27.Stepaniuk Olga, 28.Wasilewska Emilia, 29.Wolfart Wanda, 30.Żebrowski Jan Marian, 31.Wojciechowicz Czesław, 32.Werpochowska Elżbieta Teresa, 33.Trochimczuk Walentyna, 34.Szumska Irena, 35.Szałańska Grażyna, 36.Słowikowska Wiesława, 37.Silwoń Teresa, 38.Saulewicz Jadwiga Antonina, 39.Rećko Mirosława, 40.Rakowska Wiesława, 41.Pruszyńska Regina, 42.Pruszyńska Krystyna, 43.Piórkowska Celina, 44.Pilcicka Anna, 45.Popierzyńska Danuta, 46.Okurowska Teresa, 47.Nalewajko Danuta, 48.Młodawska Krystyna, 49.Milewska Krystyna, 50.Milewska Janina, 51.Mikołajczyk Alfreda Barbara, 52.Masłowska Wiesława Elżbieta, 53.Kępczyńska Elżbieta, 54.Jaszczyk Helena, 55.Jarocka Jolanta Barbara, 56.Hanusiak Jadwiga, 57.Gorlewska Anna, 58.Gejdel Teresa, 59.Fiedorczuk Łucja, 60.Dziemiańczuk Eugenia, 61.Dubrowska Maria, 62.Brandt Lucyna, 63.Borowska Teresa, 64.Boufał Teresa, 65.Bartoszewicz Bernadeta, 66.Adamska Anna, 67.Aleksiejczuk Zofia, 68.Antonowicz Walentyna, 68.Arciszewska Ała, 69.Butkiewicz Halina, 70.Czemiel Mirosława, 71.Cybulko Anna, 72.Dykałowicz Anna, 73.Fiłonowicz Nina, 74.Gulko Zenaida, 75.Jabłońska Eugenia, 76.Jaworowska Krystyna, 77.Kazberuk Teresa, 78.Klewinowska Teresa Bożena, 79.Kozakiewicz Jadwiga, 80.Kropiewnicka Halina, 81.Krupicka Maria, 82.Krynicka Halina, 83.Krepko Lucyna, 84.Nowik Krystyna, 85.Olechnicka Barbara, 86.Oleksza Raisa, 87.Ossowska Janina, 88.Ostrowska Mirosława, 89.Pacewicz Ludmiła, 90.Pecko Lucyna, 91.Puczko Irena, 92.Raducha Janina, 93.Rostowska Joanna, 94.Różańska Teresa, 95.Sieśkiewicz Irena, 96.Snarska Danuta, 97.Sołomianko Julita, 98.Wojciechowski Antoni, 99.Cylwik Halina, 100.Czarnecka Anna Apolonia, 101.Doniecka Krystyna Grażyna, 102.Gilewicz Stanisław Piotr, 103.Jakimiak Alina, 104.Kaźmierczak Maria Elżbieta, 105.Kokocińska Eugenia, 106.Kondrusik Irena, 107.Kostko Halina, 108.Kuryłowicz Anna, 109.Lewicka Alicja, 110.Litwińczuk Barbara, 111.Łapuć Krystyna, 112.Mikołajczyk Krystyna, 113.Moniuszko Marianna, 114.Mosiej Alicja, 115.Perkowska Krystyna, 116.Powichrowska Teresa, 117.Puszkarewicz Elżbieta, 118.Radziszewska Maria, 119.Rogaczewska Antonina, 120.Rusicka Eugenia, 121.Sawko Elżbieta Wiesława, 122.Smoleńska Irena, 123.Spirenkow Halina, 124.Suławko Alina, 125.Supruniuk Walentyna, 126.Szpakowska Irena, 127.Trochimczyk Mikołaj, 128.Turkiewicz Renata, 129.Więckowska Zofia Urszula , 130.Zimoń Barbara,131.Butkał Władysław, 132.Brzezicka Halina Wiktoria, 133.Czeberczuk Marian, 134.Duchnowska Krystyna,135.Felczak Ewa Maria, 137.Hałaczkiewicz Danuta Marianna, 138.Kalinowska Anna Irena, 139.Kisielewska Irena, 140.Kraśnicka Halina Regina, 141.Lengiewicz Teresa, 142.Łuksza Alina, 143.Matejczyk Kazimierz Roman, 144.Mikulski Bernard, 145.Motowicka Wiesława, 146.Olechno Krystyna, 147.Pawłowska Barbara Zofia, 148.Protasewicz Grażyna Helena, 149.Prus Joanna Janina, 150.Rybin Alicja, 151.Rynkiewicz Zbigniew, 152.Skiwska Jolanta Bogumiła, 153.Słomińska Alicja, 154.Sobolewska Janina Stefania, 155.Stypułkowska Janina, 156.Trebliński Andrzej, 157.Warakomska Barbara, 158.Wuliczko Czesława Teresa, 159.Zaremba Izabela, 160.Pilchowska Helena, 161.Waszak Władysław, 162.Ziniewicz Irena, 163.Ziniewska Antonina, 164.Włodarczyk Walentyna, 165.Walczuk Eugenia, 166.Szczepanik Nina, 167.Szepelińska Janina, 168.Struńska Danuta, 169.Stawarz Irena, 170.Snarska Zdzisława, 171.Sienkiewicz Luba, 172.Reducka Janina, 173.Piskurewicz Donata, 174.Perkowska Janina, 175.Orlicka Wiera, 176.Olszewska Władysława, 177.Miedźwiedź Helena, 178.Maciejewska Danuta, 179.Łapińska Mirosława, 180.Łangowska Maria, 181.Łiszewska Genowefa, 182.Kruczyńska Helena, 183.Januszkiewicz Janina, 184.Jankowska Jadwiga, 185.Iwaszko Regina, 186.Ignaciuk Maria, 187.Hermanowicz Walentyna, 188.Gubin Lidia, 189.Galimska Leonarda, 190.Demiańczuk Irena, 191.Czaczkowska Anna Marianna, 192.Bartoszuk Nina, 193.Bajkowska Mirosława, 194.Andrzejczuk Maria, 195.Sawicka Wiera, 196.Kondraciuk Wiera, 197.Marchel Wanda (Cyrylkiewicz), 198.Kulik Eugenia, 199.Moncewicz Janina, 200.Borkowska Danuta, 201.Leszczyńska Daniela, 202.Łukianiuk Halina, 203.Froń Krystyna Elżbieta, 204.Zimnoch Leontyna Lucja, 205.Biegluk Maria, 206.Bielawska Wanda, 207.Chankowska Teresa, 208.Dzięgielewska Barbara, 209.Godlewska Krystyna, 210.Grabowiecka Barbara, 211.Karman Bożena, 212.Kozioł Wanda, 213.Kożuchowska Genowefa, 214.Kuklik Krystyna, 215.Marciniak Anna, 216.Miastkowska Bożena, 217.Mieleszkiewicz Krystyna, 218.Miodowska Genowefa, 219.Miodowska Genowefa, 220.Packiewicz Nina, 221.Pugacz Leonida, 222.Ostrowska Barbara, 223.Ostrowska Hanna Czesława, 224.Sidorowicz Alicja, 225.Sozanowicz Krystyna, 226.Skowrońska Anna, 227.Sokół Regina, 228.Tuczyńska Stanisława, 229.Urkiel Danuta, 230.Woroszyło Irena, 231.Zdanowicz Anna, 232.Bielecka Barbara, 233.Bieniasz Grażyna, 234.Borowska Danuta, 235.Chajęcka Teresa Barbara, 236.Czerech Celina, 237.Dymnicka Elżbieta, 238.Filipiuk Irena, 239.Jodłowska Krystyna Henryka, 240.Krasucka Danuta, 241.Kułacz Maria, 242.Kuniewicz Krystyna, 243.Łukaszuk Anna, 244.Malinowska Bożena Janina, 245.Małecka Elżbieta, 246.Mańkowska Joanna, 247.Mikuć Ludmiła, 248.Modzelewska Barbara, 249.Niedzielin Barbara, 250.Olszowska Kazimiera, 251.Prus Jolanta, 252.Przyłożyńska Anna, 253.Rutkowska Danuta, 254.Siwińska Irena, 255.Snarska Halina, 256.Stanisławczyk Czesława, 257.Starczyk Teresa Maria, 258.Targońska Elżbieta, 259.Tomczak Anna, 260.Wilkosz Halina Agnieszka, 261.Zajkowska Krystyna, 262.Abłażewicz Jadwiga, 263.Adamska Zenobia, 264.Andrukiewicz Jadwiga, 265.Antoniuk Olga, 266.Bujnowska Celina, 267.Czajkowska Jadwiga, 268.Czyszpak Zenona, 269.Dąbrowska Danuta, 270.Dembińska Wanda, 271.Dyrkacz Halina, 272.Dzięgielewska Barbara, 273.Hanczaruk Galina, 274.Jabłońska Zofia, 275.Klimowicz Eliza, 276.Kondracka Krystyna Dorota, 277.Kondrat Barbara, 278.Mońkowska Lucyna, 279.Nietupska Danuta, 280.Onopa Krystyna, 281. Ostrowska Lucyna, 282.Sakowicz Anna, 283.Sakowicz Halina, 284.Siemieniuk Zenaida, 285.Sienkiewicz Zdzisława, 286.Skarżyńska Teresa, 287.Skibicka Danuta, 288.Szumska Cecylia, 289.Waszkiewicz Mirosław Wiktor, 290.Wądołowska Henryka, 291.Zalecka Bolesława, 292.Bajsicka Adolfina, 293.Bujnowska Daniela, 294.Daniszewska Halina, 295.Dudzińska Janina, 296.Felkiewicz Helena, 297.Gaińska (Szutko) Eufrozyna, 298.Jakubowska Alicja, 299.Kirpoza Laura, 300.Laskowska Leonarda, 301.Litwińczuk Janina, 302.Łukaszuk Antonina, 303.Oleńska Helena Czesława, 304.Pikiel Irena, 305.Popławska Janina, 306.Romańczuk Jan, 307.Ruda Maria, 308.Sadolewska Krystyna Wanda, 309.Siemienkowicz Eugenia, 310.Trembowska Leokadia, 311.Wiśniewska Janina, 312.Andrzejewska Barbara, 313.Andruszkiewicz Anna, 314.Bohdan Zenaida, 315.Chrzanowska Bożena, 316.Dombrowska Danuta, 317.Drobna Irena, 318.Kobus Wanda Anna, 319.Łapińska Teresa, 320.Markiewicz Zofia, 321.Mips Krystyna, 322.Praczuk Helena, 323.Puciłowska Halina, 324.Pyżewska Grażyna, 325.Sacharko Krystyna, 326.Sadowska Teresa, 327.Skiba Lucyna Elżbieta, 328.Szypluk Janina, 329.Średzińska Barbara, 330.Świrydowicz Barbara, 331.Wiszowata Danuta, 332.Wilkowska Grażyna, 333.Wysocka Janina, 334.Woźniewska Anna, 335.Zeller Jadwiga, 336.Borowska-Jocz Alicja Anna, 337.Borys Krystyna, 338.Chwieckiewicz Benedykta, 339.Dąbrowska Alicja Zofia, 340.Finc Barbara, 341.Gajduk Irena, 342.Głogowska Mirosława Stanisława, 343.Gregorek Barbara Maria, 344.Gryko Irena, 345.Iwanicka Janina, 346.Juszczuk Halina, 347.Korkus Krystyna, 348.Kotowicz Leonida, 349.Kruszewska Irena Marianna, 350.Kurzelewska Eugenia, 351.Łupińska Teresa, 352.Marcińczyk Mirosława, 353.Marciszek Janina, 354.Ożlańska Marianna, 355.Roszkowska Henryka, 356.Sadłowska Bogusława, 357.Stanisławczyk Janina, 358.Suchowicz Małgorzata, 359.Suchowiejko Danuta, 360.Szekalska Alicja, 361.Uherek Krystyna, 361.Wojciula Lilia, 362.Wojtecka Agata, 363.Zajkowska Irena, 364.Zaręba Halina Maria, 365.Zdunko Elżbieta Maria, 366.Kosowska Danuta Alicja, 367.Olszewska Danuta, 368.Lasota Wiesława, 369.Margielewicz Janina, 370.Suszyńska Eulalia, 371.Zdrojkowska Jadwiga, 372.Królik Elżbieta, 373.Bukowska Danuta Maria, 374.Arcykiewicz Elżbieta, 375.Daniluk Janina, 376.Fedorowicz Danuta, 377.Getling Dorota, 378.Gosk Zofia, 379.Gryc Irena, 380.Hryncewicz Agnieszka, 381.Idzkowska Halina, 382.Jasierowicz Anna, 383.Jasiuk Mikołaj, 384.Kamińska Aleksandra, 385.Kłak Irena, 386.Korzecka Halina, 387.Kozłowska Aniela, 388.Lebiedzińska Ludmiła, 389.Markowska Irena, 390.Matoszko Tatiana, 391.Michalczuk Halina, 392.Mordzal Irena, 393.Narkiewicz Stanisława, 394.Piątkowska Emilia, 395.Piechalska Halina, 396.Rutkowska Janina, 397.Różycki Marek, 398.Stankiewicz Janusz, 399.Skrzypkowska Maria, 400.Sławicka Halina, 401.Szabołowska Halina, 402.Szukajtys Irena, 403.Wyszyńska Krystyna, 404.Zadykowicz Krystyna,

1968/69
1.Adamiak Danuta Grażyna, 2.Backiel Bożena, 3.Bieluczyk Aleksy, 4.Bunkiewicz Lucyna Czesława, 5.Chodorowska Janina, 6.Choroszucha Barbara, 7.Choroszucha Teresa, 8.Dąbrowska Halina, 9.Dembrowska Zofia, 10.Drozdowska Teresa, 11.Dryl Halina, 12.Dziekoński Tadeusz, 13.Falkowski Ryszard Józef, 14.Gilejko Eugenia, 15.Głowacka Grażyna, 16.Gosk Barbara, 17.Jakuć Maria, 18.Jaworowska Krystyna, 19.Jurowiec Daria, 20.Kajewska Barbara, 21.Kamiński Jerzy, 22.Klimowicz Elżbieta Iwona, 23.Koleśnik Halina, 24.Kondrusik Leonida, 25.Kownacki Andrzej, 26.Kozak Walentyna, 27.Kuźma Nina, 28.Lewicka Aldona, 29.Łupińska Danuta Zofia, 30.Makowski Mikołaj, 31.Mojsak Danuta, 32.Mozduska Ryszarda, 33.Muszyńska Leonarda, 34.Okrasińska Jadwiga, 35.Ostasiewicz Mieczysława, 36.Panasewicz Anna, 37.Paszkiewicz Halina, 38.Połocki Zygmunt, 39.Rejent Jerzy, 40.Rybołowicz Barbara Teresa, 41.Skorulski Stanisław, 42.Staworko Maria, 43.Tochwin Stanisław, 44.Toczyńska Krystyna, 45.Więsław Waleria, 46.Wiktorko Krystyna, 47.Wronko Jerzy, 48.Wrześniewska Urszula Elżbieta, 49.Babynko Krystyna, 50.Baziuk Maria, 51.Borowska Helena Joanna, 52.Choroszucha Teresa, 53.Czaban Grażyna, 54.Danilczuk Walentyna, 55.Grubska Elżbieta Aleksandra, 56.Grycuk Leonida, 57.Gryko Danuta, 58.Gryko Halina, 59.Gryko Irena, 60.Iwacyk Krystyna Maria, 61.Jabłońska Krystyna, 62.Jabłoński Kazimierz Hipolit, 63.Janeczko Henryka, 64.Jezierkowska Stanisława, 65.Kamińska Barbara Teresa, 66.Karpińska Bogusława, 67.Kiełcz Grażyna, 68.Kozioł Krystyna, 69.Kozłowska Krystyna, 70.Kulikowska Janina, 71.Kuryłowicz Anna, 72.Martyniuk Anna, 73.Niemyjska Ewa, 74.Nowicka Janina Teresa, 75.Piotrowska Irena, 76.Płocka Krystyna, 77.Podlaska Iraida, 78.Pruszyńska Henryka Elżbieta, 79.Radź Lucyna Barbara, 80.Roszkowska Anna, 81.Stasiewicz Helena, 82.Strankowska Teresa, 83.Struniawska Ewa, 84.Ściepuk Krystyna, 85.Tańska Wanda, 86.Wasilczuk Halina, 87.Wermer Teresa Janina, 88.Więcko Elżbieta, 89.Wińska Elżbieta, 90.Wołosiewicz Danuta, 91.Wroczyńska Mirosława Marianna, 92.Aniśkiewicz Wiera, 93.Bukowska Anna, 94.Dudzin Helena, 95.Gorbacewicz Nina, 96.Górska Maria Elżbieta, 97.Iliaszuk Halina, 98.Jabłonowska Janina, 99.Jankowska Janina Regina, 100.Jankowska Marianna, 101.Kiełek Barbara, 102.Klemensowicz Elżbieta, 103.Kobeszko Irena, 104.Koncewicz Łucja, 105.Kotowicz Czesława, 106.Kozłowska Barbara, 107.Lewczuk Renata, 108.Matejczyk Ewa, 109.Michalewicz Irena, 110.Mieleszkiewicz Krystyna, 111.Miłaszewicz Barbara, 112.Olszewska Cecylia, 113.Orłowska Jadwiga, 114.Ostrowska Elżbieta, 115.Paczkowska Lusia, 116.Petelska Danuta, 117.Petelska Regina, 118.Sołowiej Barbara Anna, 119.Szczęsnowicz Lilia, 120.Szmidt Stanisława, 121.Świsłocka Jolanta, 122.Tomaszczyk Larysa, 123.Topolewska Walentyna, 124.Trochimowicz Elżbieta, 125.Wasiluk Zofia, 126.Wilczewska Helena, 127.Wojtulewicz Alicja, 128.Zajko Kazimiera, 129.Zaremba Bogusława Dorota, 130.Żakiewicz Bożena, 131.Ancypo Zofia Jolanta, 132.Bach Danuta, 133.Bajkowska Jadwiga Małgorzata, 134.Bebko Anna, 135.Bezubik Krystyna, 136.Bukowska Irena, 137.Celej Ewa, 138.Cyuńczyk Leonida, 139.Dakowicz Krystyna, 140.Dąbrowska Irena, 141.Dojlida Elżbieta, 142.Drewnik Czesława, 143.Dubicka Janina, 144.Dzitkowska Irena, 145.Fajt Krystyna, 146.Gabrych Anna, 147.Galej Teresa, 148.Ignaciuk Irena, 149.Laskowska Władysława, 150.Litwińczuk Jolanta, 151.Kalinowska Halina, 152.Kamińska Teresa, 153.Kołoskow Romana Ewa, 154.Maksimiuk Walentyna, 155.Matel Zofia, 156.Mieleszko Lidia, 157.Matowicka Maria, 158.Milewska Jadwiga, 159.Muszyńska Alina, 160.Mut Lidia, 161.Motak Ryszard, 162.Niemotko Maria, 163.Obukowicz Maria Jolanta, 164.Olchowik Irena, 165.Oświecińska Halina, 166.Pieńczykowska Anna, 167.Pliszko Danuta, 168.Piszczatowska Halina, 169.Rejman Wanda, 170.Rynkiewicz Danut, 171.Rynkiewicz Lidia, 172.Siemieńczuk Jadwiga, 173.Spałan Irena, 174.Szymańska Barbara, 175.Szymczyk Grażyna, 176.Wnuk Joanna, 177.Krzyżewska Maria, 178.Golnik Janina, 179.Łuczaj Genowefa, 180.Waszczek Maria, 181.Szymańczyk Genowefa, 182.szwat Marianna, 183.Staniaszek Stanisław, 184.Sokołowska Janina, 185.Purta Otylia, 186.Porzezińska Maria, 187.Perzanowska Łucja, 188.Perkowska Anna, 189.Pakulska Leokadia, 190.Orzechowska Władysława, 191.Ostrowska Stanisława, 192.Ołdyńska Władysława, 193.Olobry Elwira Ewa, 194.Modrzejewska Władysława, 195.Miszczuk Janina Stanisława, 196.Mieczyńska Halina, 197.Mejdus Irena Jadwiga, 198.Masłowska Anna, 199.Ławrysz Eugenia, 200.Kordomeszko Helena, 201.Kieda Honorata, 202.Gramyko Helena, 203.Gołko Helena, 204.Drozdowska Jadwiga, 205.Dmochowska Anna, 206.Czerniakiewicz Walentyna, 207.Cisińska Zenaida, 208.Bujnowska Nina, 209.Bogdan Wiesława, 210.Bazyluk Maria, 211.Antoniuk Nina, 212.Antoniuk Jadwiga, 213.Chilimoniuk Eugenia, 214.Adamowicz Nina, 215.Bogusz Weronika, 216.Waszkiewicz Bazyl, 217.Dziemiańczuk Irena, 218.Siemieńczuk Alina, 219.Borowska Barbara, 220.Cylwik Teresa, 221.Kononiuk Walentyna, 222.Kryńska Zofia, 223.Markiewicz Danuta, 224.Arciszewska Irena, 225.Perkowska Bogumiła, 226.Petelska Danuta, 227.Płońska Anna Aleksandra, 228.Przybylska Maria Teresa, 229.Rybak Lidia, 230.Skutnik Bożena, 231.Szymczuk Jadwiga, 232.Waśko Nina, 233.Węgrowska Teresa Danuta, 234.Winograd Mirosława, 235.Woroszyło Ewa, 236.Adamska Anna, 237.Aniśkiewicz Katarzyna Janina, 238.Bondaruk Wiera, 239.Chojak Halina Aniela, 240.Gołębiewska Regina, 241.Kacperska Wanda, 242.Karczewska Danuta, 243.Kisielewska Alina, 244.Korślak Janina, 245.Kruk Irena Bronisława, 246.Kulik Janina, 247.Maliszewska Elżbieta, 248.Małyszko Danuta, 249.Płońska Eugenia, 250.Polonis Alina, 251.Procenko Bogumiła, 252.Rynkiewicz Barbara, 253.Sawicka Iraida, 254.Sokołowska Elżbieta, 255.Tomaszuk Halina Bogusława Jadwiga, 256.Trofimiuk Irena, 257.Turkiewicz Iwona Grażyna, 258.Wacewicz Celina, 259.Zdanowicz Anna, 260.Żegunia Irena, 261.Puciłowska Teresa, 262.Ambrożej Krystyna, 263.Andrejuk Antonina, 264.Budziłowicz Jadwiga, 265.Buzun Anna, 266.Chlabicz Wiera, 267.Ciereszko Alicja, 268.Gieniusz Janina, 269.Górska Krystyna, 270.Gryko Irena, 271.Jakimik Genowefa, 272.Jurczak Jagusia, 273.Klimiuk Eugenia, 274.Kondraciuk Weronika, 275.Kondracka Jadwiga, 276.Kowalska Zenaida, 277.Kucharska Jadwiga, 278.Lengiewicz Jadwiga, 279.Mielech Elżbieta, 280.Moniuszko Irena, 281.Nalewajko Halina, 282.Narel Zdzisław, 283.Niedźwiedź Maria, 284.Opolska Walentyna, 285.Ostrowska Krystyna, 286.Piechowska Irena, 287.Rabiczko Maria, 288.Ryniejska Elżbieta, 289.Sadowska Irena, 290.Sobecki Antoni, 291.Słomińska Teresa, 292.Szuniewicz Irena, 293.Tomulewicz Helena, 294.Tymińska Antonina, 295.Zieniewicz Galina, 296.Ambrożej Sławomir, 297.Antończuk Barbara, 298.Arciszewski Mirosław, 299.Augustynowicz Teresa, 300.Breczko Apolonia, 301.Charytoniuk Tamara, 302.Dudaryk Krystyna, 303.Falkowska Romualda Zenobia Anna, 304.Granacka Barbara, 305.Jabłońska Agnieszka, 306.Kochańska Stanisława, 307.Korek Halina Teresa, 308.Kożańczuk Elżbieta, 309.Kozioł Wanda, 310.Kozłowska Lucyna Teresa, 311.Kraszewska Halina Weronika, 312.Mielech Marianna, 313.Nieciecka Jadwiga, 314.Opalińska Maria, 315.Piekunko Józefa, 316.Sakowicz Franciszek, 317.Smorszczewska Irena, 318.Stalończyk Anna, 319.Skrzetuski Janusz Maciej, 320.Strycharczuk Tatiana, 321.Sztachańska Ryszarda, 322.Tarasiuk Barbara, 323.Żmojda Janina, 324.Baranowska Anna, 325.Białous Andrzej Ignacy, 326.Błahuszewska Maria, 327.Borodzińska Wanda,, 328.Borowska Alicja, 329.Czyżewska Teresa, 330.Demba Halina, 331.Dolistowska Czesława, 332.Dzięgielewska Halina, 333.Gromada Wiesława, 334.Halicka Teresa, 335.Jankowska Małgorzata, 336.Korenkiewicz Helena, 337.Kendyś Anna, 338.Kondratowicz Danuta, 339.Kowalczuk Łucja, 340.Makarewicz Anna, 341.Mieczkowska Barbara, 342.Moroz Maria, 343.Nartowicz Aniela, 344.Ogórek Zofia, 345.Pankiewicz Józefa Maria, 346.Pietrasz Czesława, 347.Polińska Krystyna, 348.Samosiuk Jerzy, 349.Skrzetuska Elżbieta Antonina, 350.Stelmaszek Bronisława, 351.Szumińska Zofia, 352.Tomczyk Helena, 353.Wasilewska Emilia, 354.Wawrzeniuk Maria, 355.Woroniecka Łucja, 356.Żemojda Anna, 357.Arciszewska Krystyna, 358.Bagińska Teresa, 359.Bogusz Teresa, 360.Burak Lucyna, 361.Burak Teresa, 362.Danilczuk Franciszka, 363.Gejdel Irena, 364.Kotyńska Jadwiga, 365.Kuczyńska Longina, 366.Makarewicz Katarzyna, 367.Mikołajuk Lila, 368.Misarko Teresa, 369.Mróz Grażyna, 370.Ostrowska Jadwiga, 371.Ambrożko Bożena, 372.Bojaryn Danuta Helena, 373.Borkułak Włodzimierz, 374.Dojlidko Jadwiga, 375.Dudko Krystyna, 376.Grabowska Zofia, 377.Grądzka Lucyna, 378.Jabłońska Marianna, 379.Jabłońska Krystyna, 380.Józefowicz Barbara, 381.Kadziszewska Janina, 382.Kalinowska Janina, 383.Kasprzak Elżbieta, 385.Krauze Joanna, 386.Litwińczuk Wanda, 387.Ławreszuk Mikołaj, 388.Maksymczuk Maria, 389.Malecka Stanisława, 390.Moroz Bożena, 391.Pawul Bogda, 392.Piotrowska Mirosława, 393.Popławska Czesława, 394.Rzymałowicz Grażyna, 395.Sokołowska Krystyna, 396.Szydłowska Grażyna, 397.Szydłowska Irena, 398.Szymańska Janina, 399.Szymusiuk Janina, 400.Zadykowicz Alicja, 401.Adamska Bogumiła, 402.Bakun Agata, 403.Bukłaha Barbara, 404.Bułach Krystyna, 405.Choińska Grażyna, 406.Czerep Krystyna, 407.Gilejko Jadwiga, 408.Ginter Jadwiga, 409.Janowicz Joanna, 410.Kaczyńska Zofia, 411.Karpowicz Jolanta, 412.Karwowska Helena, 413.Kasperowicz Anna, 415.Kaźmierczuk Helena, 416.Lisowska Maria Teresa, 417.Łukianiuk Halina, 418.Maleszewska Helena, 419.Malinowska Janina, 420.Ochrymiuk Maria, 421.Onikijuk Zofia, 422.Osmólska Wiesława, 423.Ostrowska Stanisława, 424.Paruk Irena, 425.Rutkowska Danuta, 426.Sikorska Janina, 427.Suchowierska Halina, 428.Szerakowska Zofia, 429.Szpilewska Barbara, 430.Świrydziuk Leonida, 431.Wasilewska Celina, 432.Winnicka Grażyna Joanna, 433.Zarzecka Danuta, 434.Zambrowska Elżbieta, 435.Zimnoch Maria Jadwiga, 436.Życzewska Maria, 437.Baecker Danuta Stanisława, 438.Boboryko Donata, 439.Bowtruczuk Halina, 440.Chlabicz Wiera, 441.Filipowicz Jerzy, 442.Karczewska Maria, 443.Kazimierczuk Barbara, 444.Kłosowski Mirosław, 445.Kulik Wanda, 446.Lutostańska Zofia, 447.Łukaszuk Czesława, 448.Michniewicz Edwarda, 449.Murawska Danuta, 450.Ozorowska Irena Teresa, 451.Perekitko Teresa, 452.Sienkiewicz Włodzimierz, 453.Skrok Franciszka, 454.Snarski Jan, 455.Sachoń Janina Józefa, 456.Sosnowska Zofia, 457.Stękowski Szczepan Eugeniusz, 458.Szaciłowski Tadeusz, 459.Lisztwinowicz Ewa, 460.Anikiej Teresa, 461.Winnicka Jadwiga, 462.Chroł Teresa, 463.Czapkowska Anna, 464.Płońska Alina, 465.Możejko Halina, 466.Klemensowicz Danuta, 467.Manoś Danuta, 468.Maliszewska Maria, 469.Makowska Teresa, 470.Drozdowska Danuta, 471.Kojto Alina, 472.Pławska Bożena, 473.Sikora Janina, 474.Tryznowska Danuta, 475.Pawluczuk Mirosława, 476.Arcykiewicz Barbara, 477.Bibiński Zdzisław, 478.Boguszewska Marianna Barbara, 479.Blizunuk Zofia, 480.Bućko Halina, 481.Danikurska Nina, 482.Dardzińska Jadwiga, 483.Duszka Teresa, 484.Grockowska Irena Teresa 485.Grzybowska Halina, 486.Ignatowska Irena, 487.Kierumt Szczepan, 488.Łukaszewicz Maria, 489.Maciejewski Janusz Zygmunt, 490.Mitras Krystyna, 491.Owsianik Irena, 492.Parfianowicz Janina, 493.Perkowski Jan, 494.Sadowska Brygida, 495.Sadowska Czesława, 496.Sakowska Tamara, 497.Samojlik Wiera, 498.Śliwonik Halina Jadwiga, 499.Śnitko Wanda, 500.Szakoła Irena, 501.Szakoła Ryszard, 502.Szepitowska Irena, 503.Zbróg Wanda Danuta, 504.Zdrodowska Zdzisława, 505.Jaroszewicz Lenona, 506.Tarasiewicz Alina Eleonora, 507.Wróblewski Andrzej, 508.Milewski Kazimierz,

1969/70
1.Antuszewska Janina, 2.Barszczewski Krzysztof, 3.Boczko Zbigniew, 3.Bogusz Jolanta, 4.Doroszkiewicz Ludmiła, 5.Grabowski Kazimierz, 6.Jelska Alicja, 7.Karpińska Maria Halina, 8.Kiersnowski Eugeniusz, 9.Klim Irena Łucja, 10.Kołpak Jerzy, 11.Kondzior Mieczysława, 12.Kossobuk Lucyna, 13.Kowalczyk Jerzy, 14.Kowalski Zdzisław, 15.Krysiuk Jan, 16.Kummer Mirosław Henryk, 17.Lewko Cezary, 18.Liedke Michał , 19.Markiewicz Zdzisław Ignacy, 20.Mikulska Teresa, 21.Piłaszewicz Jan, 22.Roszko Halina Eleonora, 23.Sadanowicz Jadwiga, 24.Sianko Lucyna, 25.Skibiński Krzysztof, 26.Szymańska Anna, 27.Wilczewska Alicja Grażyna, 28.Wilczewska Halina Krystyna, 29.Arciszewska Danuta, 30.Biegańska Halina, 31.Bielicka Anna Maria, 32.Ciwoniuk Włodzimierz, 33.Cylwik Krystyna, 34.Duchnowski Adam, 35.Gosiewska Grażyna Maria, 36.Górecka Lilia, 37.Guzowska Ewa Anna, 38.Kantoc Wanda, 39.Karczewska Krystyna, 40.Kuczyński Marek, 41.Kuprjanowicz Zygmunt Jan, 42.Kurzyna Elżbieta Irena, 43.Łapińska Elżbieta Halina, 44.Makal Anna, 45.Maksim Jadwiga, 46.Matejczyk Alicja, 47.Mikszuta Lidia, 48.Okruszko Elżbieta, 49.Pańkowska Krystyna, 50.Piątkowska Danuta, 51.Porębski Aleksander, 52.Przekop Krystyna, 53.Radziwon Janina, 54.Rynkiewicz Jan, 55.Sawicki Ryszard, 56.Sosnowska Anna, 57.Sztabkowska Lilia, 58.Szymański Stanisław, 59.Talarczyk Jadwiga, 60.Urwanowicz Krystyna, 61.Wiszowata Teresa, 62.Wroceński Ryszard Stanisław, 63.Brzozowska Teresa, 64.Cywoniuk Jerzy, 65.Demczuk Alewtyna, 66.Dryl Łucja, 67.Dziedziul Barbara, 68.Filips Zofia, 69.Gołubowska Walentyna, 70.Gryc Irena, 71.Grygoruk Nina, 72.Grzegorczyk Małgorzata Agata, 73.Iwaniuk Walentyna, 74.Jakubowicz Ewa, 75.Jaroszewicz Halina, 76.Jemieljaniuk Nina, 77.Kalinowska Janina, 78.Kobryń Krystyna, 79.Łabieniec Helena, 80.Łapińska Krystyna, 81.Łopieńska Alicja, 82.Łuniewska Bożena, 83.Mika Krystyna, 84.Mystkowska Alina, 85.Orlik Jolanta, 86.Pełszyk Jadwiga Lucyna, 87.Perkowska Jadwiga, 88.Poskrobko Eugenia, 89.Rzędzian Wiesława, 90.Siemieńczuk Maria, 91.Średnicka Lidia Danuta, 92.Tarasiuk Zinaida, 93.Wasilewska Ewa, 94.Wiluk Walentyna, 95.Wołosewicz Walentyna, 96.Zadykowicz Teresa, 97.Zagórska Wanda, 98.Barwińska Joanna, 99.Czajkowska Grażyna Bolesława, 100.Danilczuk Halina, 101.Grecka Danuta, 102.Jabłońska Halina Teresa, 103.Kamińska Teresa, 104.Kocisz Halina, 105.Książe Cecylia, 106.Kulesza Irena, 107.Lenio Barbara , 108.Łazar Anna, 109.Mironiuk Walentyna, 110.Misiewicz Wanda Janina, 111.Nowakowska Maria Mieczysława, 112.Pietrowska Alicja, 113.Pietruczuk Klaudia, 114.Rećko Anna Romualda, 115.Rzędzian Teresa, 116.Sadanowicz Alicja, 117.Siwko Mirosława Lucja, 118.Szejnoga Halina , 119.Trochimczuk Irena, 120.Zalewska Stanisława, 121.Zawadzka Lucyna, 122.Kulesza Jadwiga, 123. Czajka Helena, 124.Zmitruk Bronisława, 125.Zimnoch Zuzanna, 126.Zaręba Zofia, 127. Witek Weronika, 128.Witczak Gabriela, 129.Wasilewska Julia, 130.Uszyńska Teresa, 131.Tymińska Władysława, 132.Timoszuk Nadzieja, 133. Szyszko Irena, 134.Sokołowska Helena, 135.Skiepko Regina, 136.Skibowska Janina, 137.Siwicka Zinaida, 138.Siewko Elwira, 139.Sienicka Eugenia, 140.Romaniuk Nadzieja, 141.Olchowik Michał, 142.Obiedzińska Teresa, 143.Nazar Władysław, 144.Możejko Janina, 145.Mioduszewska Teresa, 146.Maliszewska Alicja, 147.Łotkow Anna, 148.Łapińska Wiesława, 149.Łapińska Lucyna, 150.Łachacz Irena, 151.Krajczewska Janina, 152.Kowalska Lucyna, 153.Jankowska Jadwiga, 154.Gniazdowska Teresa, 155.Denisiuk Irena, 156.Cięszczyk Aleksandra, 157.Bortniczuk Eugenia, 158.Borkowska Czesława, 159.Bielicka Janina, 160.Bączyk Helena, 161.Barszczewska Albina, 162.Bańkowska Jadwiga Eugenia,163.Bajeńska Raisa, 164.Jóźwik Franciszka, 165.Markowska Krystyna, 166.Niedzielin Jadwiga, 167.Ambrożewicz Wiesława, 168.Ancipiuk Antonina, 169.Andrejczyk Lidia, 170.Arciszewska Barbara, 171.Bagnowska Wanda, 172.Czyżyńska Romualda, 173.Chrzanowski Jan, 174.Grygoruk-Siemieniuk Janina, 175.Grzesikiewicz Henryk, 176.Gubarewicz Irena, 177.Klijaszczuk Walentyna, 178.Iwanowska Genowefa, 179.Kolosa Ryszarda, 180.Kozłowska Walentyna, 181.Łachacz Stanisław, 182.Łupiński Piotr, 183.Mokrzycka Irena, 184.Nalewajko Walentyna, 185.Nasuto Helena, 186.Pugawko Bazyli, 187.Stypułkowska Walentyna, 188.Tchórzewska Rozalia, 189.Trochim Elżbieta, 190.Warwińska Hanna, 191.Wiśniewska Lucyna, 192.Wiszniewska Stanisława, 193.Wójtowicz Halina, 194.Rudomin Krystyna Alicja, 195.Sokołowska Grażyna Anna, 196.Lewosz Ewa, 197.Marciniak Elżbieta, 198.Aleksiuk Elżbieta, 199.Dąbrowska Jadwiga, 200.Faszczewska Marianna, 201.Fiedorowicz Teresa, 202.Filipczuk Halina, 203.Garniewska Alicja, 204.Iwaniuk Nina, 205.Jelska Anna, 206.Kakareko Teodora, 207.Klimiuk Irena, 208.Kozłowska Lucyna, 209.Kożuchowska Bożena, 210.Łupiński Andrzej, 211.Markowska Barbara, 212.Matuk Jolanta, 213.Nierzwińska Grażyna, 214.Miron Wiera, 215.Muśko Dina, 216.Nieroda Joanna, 217.Perkowska Alicja, 218.Piekut Leonarda, 219.Przybojewska Halina, 220.Roszczewska Aldona, 221.Sacharczuk Walentyna, 222.Sawicki Wiesław, 223.Rybołowicz Jan, 224.Słomiński Wiesław, 225.Tokarzewicz Ewa, 226.Trepanowska Teresa, 227.Turowska Zofia, 228.Witkowska Katarzyna, 229.Woźniakowska Barbara, 230.Zalewska Wiesława, 231.Zdrodowska Halina, 232.Zys Krystyna, 233.Topczewska Jadwiga, 234.Miastkowska Lucyna,

1970/71
Technikum Ekonomiczne –– kl. Va wych. W. Małaszewicz - 1.Albowicz Maria, 2.Awdziej Teresa Katarzyna, 3.Białoszewska Raisa, 4.Borowik Krystyna, 5.Bruszewska Stanisława Weronika, 6.Cylwik Krystyna, 7.Chomiczewski Stanisław, 8.Czwaliński Bogdan, 9.Dudzińska Lucyna, 10.Dzięgielewska Teresa, 11.Ejsmont Marianna Jadwiga, 12.Fiedorczuk Barbara, 13.Filipczuk Anna, 14.Gebert Maria, 15.Hołownia Barbara, 16.Janowicz Bożena Róża, 17.Jarmołowicz Barbara, 18.Józefowicz Krystyna, 19.Jurek Ewa Dorota, 20.Karolkiewicz Krystyna, 21.Kosy Mieczysław, 22.Lebiedzińska Krystyna, 23.Ładna Maria, 24.Nowik Lucyna, 25.Piórko Bogusława, 26.Płoska Lucyna, 27.Pupko Irena Barbara, 28.Sawicka Danuta, 29.Słowikowska Grażyna Barbara, 30.Śliwonik Jadwiga, 31.Szermuszyn Krystyna, kl. V b – wych. Donata Pulnar – 1. Antończyk Lidia, 2. Arcisz Anna, 3.Borowik Wiera, 4.Czeberczuk Danuta, 5.Daszuta Bożena Elżbieta, 6.Dobrzyńska Czesława, 7.Dryl Anna Jadwiga, 8.Ejsymont Elżbieta, 9.Fiedorczuk Anna, 10.Grodzka Anna, 11.Gutowska Bożena, 12.Gryszkiewicz Alla, 13.Jabłońska Zofia, 14.Jabłońska Wanda, 15.Karwowska Wanda, 16.Kondzior Teresa, 17.Kościukiewicz Wanda, 18.Lewicka Janina, 19.Łupińska Teresa, 20.Makal Irena, 21.Markowska Zofia, 22.Mikulska Genowefa, 23.Mikłaszewska Danuta, 24.Miksza Irena, 25.Moczydłowska Barbara, 26.Mróz Janina, 27.Pachwicewicz Barbara, 28.Pietrzycka Ewa, 29.Połuszańczyk Krystyna, 30.Popławska Barbara, 31.Radziszewska Anna, 32.Reszuta Monika, 33.Siemieniuk Elżbieta Zyta, 34.Stankiewicz Anna, 35.Stelmaszek Teresa, 36.Świrydziuk Anna, 37.Truskolaska Teresa, 38.Wasilczuk Joanna, 39.Wasiuk Ludwika, kl. Vc – Nina Grygoruk – 1.Abłażewicz Jadwiga, 2.Bujnowska Barbara, 3.Chomczyk Zinaida, 4.Ciborowska Halina, 5.Dakowicz Danuta, 6.Danowska Jadwiga, 7.Dziejma Gertruda, 8.Hryniewicka Barbara, 9.Jezierska Halina, 10.Kalinowska Mirosława, 11.Kononczuk Alina, 12.Korpacz Romualda, 13.Krasucka Eugenia, 14.Łoś Krystyna, 15.Łupińska Anna, 16.Maleszewska Teresa, 17.Malinowska Anna, 18.Małyszko Alicja, 19.Mancewicz Elżbieta, 20.Mazurczyk Ludmiła, 21.Mazurczyk Teresa, 22.Michalczuk Irena, 23.Nowik Helena, 24.Omieliańczuk Halina, 25.Owsieniuk Irena, 26.Parfieniuk Galina, 27.Petelska Elżbieta, 28.Rutkowska Barbara, 29.Sewastianik Anna, 30.Siedlecka Jolanta Marlena, 31.Siwicka Irena, 32.Sosnowska Teresa, 33.Szczepańska Teresa Barbara, 34.Szymczuk Irena, 35.Wilczewska Halina, 36.Witkowska Irena, 37.Wojtkiewicz Franciszka Jolanta,
Liceum Ekonomiczne - kl. IVa - wych. Halina Głowacka-Okoń 1.Aleksiejczuk Cecylia, 2.Bahajło Helena, 3.Banaszek Ewa, 4.Bolesta Waldemar, 5.Burzyńska Elżbieta, 6.Cieśluk Weronika, 7.Domaszewicka Ewa Urszula, 8.Doroszkiewicz Elżbieta Maria, 9.Dziekońska Maria, 10.Dziuba Regina, 11.Grzegorzewska Barbara, 12.Kardasz Halina, 13.Klepacka Barbara Anna, 14.Kościukiewicz Alicja, 15.Kościukiewicz Lija, 16.Książek Grażyna, 17.Kummer Alicja, 18.Kupiec Jadwiga, 19.Litwinienko Irena, 20.Łoś Bernadeta, 21.Mackiewicz Danuta, 22.Majewska Elżbieta, 23.Nawalaniec Grażyna, 24.Nieścierowicz Lech Stanisław, 25.Oszer Krystyna, 26.Potocka Krystyna, 27.Radłowska Grażyna, 28.Romanowicz Nina, 29.Rosłan Janina, 30.Sacharko Urszula Danuta, 31.Siemieniuk Nadzieja, 32.Spałan Maria, 33.Stawecki Sławomir, 34.Szczerbiński Sławomir, 35.Urwanowicz Genowefa, kl. IVb – wych. Władysław Werpachowski - 1.Apraksin Krystyna, 2.Burnos Walentyna, 3.Brzozowska Teresa, 4.Czerniawska Anna, 5.Dryżba Ewa Urszula, 6.Frąckiewicz Marek, 7.Gitel Irena, 8.Jackowska Zofia Helena, 9.Kaliszewicz Irena, 10.Kasperowicz Danuta, 11.Koledo Irena, 12.Kosakowska Krystyna, 13.Krajewska Elżbieta, 14.Kuszmierska Lucyna, 15.Łapińska Bogusława, 16.Mikołajczyk Alicja, 17.Moroz Ewa, 18.Muklewicz Anna, 19.Okuła Danuta Marianna, 20.Olechnowicz Anna, 21.Orzechowska Barbara, 22.Popławska Zdzisława, 23.Puciłowska Krystyna, 24.Szlendak Ewa Wiktoria, 25.Sztachelska Bogumiła, 26.Wawiernia Barbara, 27.Weremczuk Walentyna, 28.Więcko Grażyna Irena, 29.Wojtach Irena, kl. IVc – wych. Teresa Zduniak-Kowalska 1.Bruczko Irena, 2.Buczyńska Ewa, 3.Danilczuk Zofia, 4.Dyszkiewicz Ewa, 5.Gregorczuk Irena, 6.Grodzka Janina, 7.Grynczel Tadeusz, 8.Kołpaczewska Stanisława, 9.Krysiewicz Irena, 10.Kun Mariusz Wojciech, 11.Lisowska Maria, 12.Michalska Alicja, 13.Muchowska Halina, 14.Nadolny Jan, 15.Ostrowska Agnieszka, 16.Paszko Halina, 17.Paszkowska Irena, 18.Pawluczuk Jan, 19.Podlaska Teresa, 20.Popławska Barbara, 21.Popławska Jadwiga, 22.Raducha Helena, 23.Rogalewska Dorota, 24.Czajka Irena, 25.Romańczuk Irena, 26.Sadowska Barbara, 27.Szymańska Danuta, 28.Trypuz Helena, 29.Tyska Zdzisława, 30.Wilczewska Krystyna, 31.Żmójdzin Anna
204.Nesteruk Anna, 205.Kardasz Anna, 206.Czerkas Olga, 207.Hryniewicka Halina, 208.Kondracka Kazimiera, 209.Ziółkowska Helena, 210.Wiszniewska Helena, 211.Wiśniewska Jadwiga, 212.Wróblewska Anna, 213.Wróbel Halina, 214.Wilczewska Jadwiga, 215.Wierzbicka Janina, 216.Wiatrowska Krystyna, 217. Szyszka Stanisława, 218.Szabatowska Katarzyna, 219.Supińska Józefa, 220.Staniaszek Jadwiga, 221.Sinicka Janina, 222.Sienkiewicz Tatiana, 223.Prosińska Lucyna, 224.Piotrowska Maria, 225.Paniczko Jadwiga, 226.Paufiluk Olga, 227.Marks Irena, 228.Łapińska Weronika, 229.Kosler Helena, 230.Guzewicz Irena, 231.Gruszka Krystyna, 232.Gołaszewska Halina, 233.Gąsior Halina, 234.Gajewska Marianna, 235.Dzienisiuk Krystyna, 236.Drewulska Krystyna, 237.Czyżewska Halina, 238.Bruzgo Janina, 239.Boruszko Eugenia, 240.Żakowicz-Wysocka Krystyna, 241.Popławska Lucyna, 242.Gajewska Dorota Józefa, 243.Cieciorko Donata, 244.Despud Bogumiła, 245.Dmitruk Alina, 246.Dziemiańczuk Walentyna, 247.Gera Alicja, 248.Halicka Mirosława, 249.Jaskólska Alicja Danuta, 250.Jermak Grażyna, 251.Jędruczek Ewa, 252.Kalinowska Danuta, 253.Kłubowicz Olga, 254.Krasicka Helena, 255.Krzyżaniak Krystyna, 256.Lejtkowska Wanda, 257.Michniewicz Czesława, 258.Mikłaszewicz Wanda, 259.Mozel Elżbieta, 260.Naliwajko Leoniłła, 261.Nieroda Wiesława, 262.Panasewicz Janina, 263.Prokopczyk Grażyna, 264.Roszkowska Agnieszka, 265.Sak Lucyna, 266.Sobolewska Barbara, 267.Sokół Halina, 268.Sosnowska Barbara, 269.Stalończyk Henryka, 270.Truszkowska Irena, 271.Wierzbicka Maria, 272.Więcko Alicja, 273.Winograd Irena, 274.Adamicka Jadwiga, 275.Balejko Alicja, 276.Gołaszewska Elżbieta, 277.Gryc Aleftyna, 278.Hołdakowska Halina, 279.Kozłowska Zdzisława, 280.Kuchlewska Maria, 281.Łotowska Halina, 282.Mańkowska Ewa, 283.Matus Halina, 284.Mikuć Lidia, 285.Perkowska Elżbieta, 286.Podorwan Elżbieta, 287.Popławska Aldona, 288.Popławska Helena, 289.Senderacka Barbara, 290.Sosnowska Walentyna, 291.Stefańczuk Łucja, 292.Świsłocka Krystyna, 293.Szapiel Helena, 294.Szymanowska Lucyna, 295.Taradynko Janina, 296.Adamska Barbara, 297.Andryszak Lucyna, 298.Arciszewska Eugenia, 299.Balonis Lucyna, 300.Borowska Stanisława, 301.Czarniej Krystyna Bożena, 303.Czyż Stanisława, 304.Dobkowska Krystyna, 305.Domalewska Barbara, 306.Glińska Elżbieta, 308.Grabowiecka Krystyna, 309.Idźkowska Jolanta, 310.Jachimowicz Łucja Helena, 311.Janeczek Teresa, 312.Kalinowska Barbara, 313.Kirejczuk Zinaida, 314.Kondracka Stanisława, 315.Korżyńska Danuta Florentyna, 316.Kragiel Ewa, 317.Kuczyńska Elżbieta, 318.Kupraszewicz Barbara, 319.Łapińska Elżbieta, 320.Łapińska Teresa, 321.Michalczuk Halina, 322.Muczyńska Krystyna, 323.Niewińska Anna, 324.Olędzka Hanna, 325.Owczarczuk Wanda, 326.Półkośnik Halina, 327.Sadowska Halina, 328.Sieśkiewicz Iraida, 329.Szastowska Irena, 330.Truskolaska Halina, 331.Żakiewicz Irena, 332.Babicka Ewa, 333.Borys Ewa, 334.Dziemianowicz Maria, 335.Frąckowiak Grażyna Helena, 336.Grabowska Elżbieta, 337.Gryko Halina, 338.Iwaniuk Anna, 339.Iwaniuk Wiera, 340.Iwaniuk Zenaida, 341.Jabłonowska Danuta, 342.Jekateryńczuk Lila, 343.Kamińska Maria, 344.Klepacka Ludmiła, 345.Kondraciuk Wiera, 346.Łapińska Krystyna, 347.Ławrynowicz Nina, 348.Mnich Halina Krystyna, 349.Nowik Grażyna, 350.Perkowska Danuta, 351.Pietruczuk Jan, 352.Piotrowska Halina, 353.Płońska Zofia, 354.Poświatowska Alina Irena, 355.Prokorym Jadwiga, 356.Ruksza Teresa, 357.Skalik Grażyna Lucyna, 358.Smółko Teresa, 359.Stańczuk Urszula, 360.Szczepankowska Krystyna, 361.Średnicka Alina, 362.Świerżewska Barbara, 362.Tałałaj Alfreda, 363.Tołczyk Mirosława Jadwiga, 364.Truskolawska Alicja Helena, 365.Trzaska Janina, 366.Wawrusiewicz Irena, 367.Zawadzka Romualda Marianna, 368.Wojtecka Elżbieta, 369.Czemiel Danuta, 370.Ciecierska Krystyna, 371.Budnik Maria, 372.Alechno Halina, 373.Wilkosz Bronisława, 374.Arciszewska Anna, 375.Jarosiewicz Janina Danuta, 376.Panosiuk Konstanty, 377.Gościk Maria, 378.Janik Józefa, 379.Karczewska Apolonia, 380.Kasperowicz Barbara, 381.Kiszkiel Anna, 382.Kowalczuk Walerian, 383.Maksymiuk Zenaida, 384.Nietupska Eugenia, 385.Olendzka Irena, 386.Popowska Jadwiga, 387.Skarżyńska Czesława, 388.Serwatka Elżbieta, 389.Szałaj Zygmunt, 390.Szostak Kazimiera, 391.Wawrzeniuk Lucyna, 392.Wiszniewska Tatiana, 393.Wojtas Marianna, 394.Wróbel Władysława, 395.Pużuk Jadwiga, 396.Anszczak Janusz, 397.Bielska Anna, 398.Błońska Halina, 399.Kondrat Maria, 400.Konopka Krystyna, 401.Kruszewska Janina, 402.Kuptel Leon, 403.Leszczyński Zbigniew, 404.Łatyfowicz Krystyna, 405.Malecka Jadwiga, 406.Malinowska Krystyna, 407.Matys Tadeusz, 408.Chmielewska Leonarda, 409.Mierzejewska Eugenia, 410.Milewska Alicja, 411.Mioduszewska Zofia, 412.Moskalek Bożena, 413.Olchanowska Celina, 416.Omilian Halina, 417.Panasewicz Barbara, 418.Prokopiuk Marian, 420.Sokół Krystyna, 421.Stolarczyk Janina, 422.Szklanko Alicja, 423.Uszko Marta, 424.Wasiluk Konstanty, 425.Wiśniewka Wiesława, 426.Wojtecka Halina, 427.Baranik Barbara, 428.Bazyluk Irena, 429.Bogusławska Zofia Wanda, 430.Czajkowska Regina, 431.Danilczuk Irena, 432.Dekarz Danuta, 433.Dworakowska Ewa Cecylia, 434.Grygoruk Zofia, 435.Hajduczenia Krystyna, 436.Howasim Krystyna, 437.Jabłońska Jadwiga, 438.Janicka Teresa, 439.Jasińska Danuta Maria, 440.Jaworowska Barbara, 441.Jodełko Urszula, 442.Klimaszewska Janina, 443.Kozłowska Anna, 444.Krosta Violetta, 445.Krupowicz Barbara, 446.Łatacz Irena, 447.Łuczak Alicja Stanisława, 448.Nazaruk Elżbieta, 449.Pawłowicz Elżbieta, 450.Perkowska Zenobia, 451.Pijagin Teresa, 452.Prokopiuk Maria, 453.Puciłowksa Krystyna, 454.Raczkowka Barbara, 455.Rudnicka Grażyna, 456.Sokół Jadwiga, 457.Stocka Elżbieta, 458.Szatyłowicz Helena, 459.Szymczak Barbara Elżbieta, 460.Targońska Janina, 461.Wasilewska Anna, 462.Wróbel Elżbieta, 463.Wróblewska Maria, 464.Żukowska Ludmiła, 465.Żurawska Elżbieta,

1971/72
Liceum Ekonomiczne – kl. IVa - 1.Bielawska Danuta, 2.Botwina Barbara, 3.Brejnak Wiesław, 4.Chilińska Barbara, 5.Chodak Grażyna Ryszarda, 6.Danilczuk Marek, 7.Dąbrowska Elżbieta, 8.Dolistowska Krystyna, 9.Duniec Teresa, 10.Falkiewicz Halina, 11.Janowicz Barbara, 12.Jaroszewicz Walentyna, 13.Jaroszko Grażyna, 14.Jaroszko Marianna, 15.Jegorów Lidia, 16.Karpowicz Anna, 17.Kossakowska Elżbieta,18.Krzemińska Joanna, 19.Krzywosz Krystyna Teresa, 20.Kulesza Barbara, 21.Kuryłowicz Alina, 22.Lebiedzińska Barbara, 23.Leśko Lila, 24.Orpiszewska Elżbieta Maria, 25.Ostaszewska Irena, 26.Pawlak Alicja Barbara, 27.Pieróg Wiesława, 28.Romanowicz Jerzy, 29.Rudak Andrzej Bogdan, 30.Sorko Mirosław Zbigniew, 31.Szelachowska Barbara Jolanta, 32.Szymańska Barbara, 33.Tynkiewicz Alina, 34.Więcko Elżbieta, 35.Wiszowata Barbara Grażyna, 36.Witkowska Teresa, 37.Zapaśnik Zbigniew, 38.Zdanowicz Małgorzata, 39.Zielinko Anna, kl. IV b -40.Adamska Irena, 41.Adamska Jadwiga, 42.Bielska Irena, 43.Chomko Maria, 44.Danilczuk Teresa, 45.Fiedorczuk Alina, 46.Gąsowska Bożena Anna, 47.Gogol Maria, 48.Iljaszek Anna Józefa, 49.Janicki Tomasz, 50.Jarosławska Halina, 51.Jaworowska Grażyna Elżbieta, 52.Kozłowska Teresa, 53.Łoś Anna, 54.Łyczkowska Grażyna Emilia, 55.Morozewicz Alicja, 56.Olechno Joanna, 57.Pieczonko Krystyna Barbara, 58.Popławska Barbara Danuta, 59.Prończuk Anna, 60.Puszkarewicz Ewa Janina, 61.Rusiłowicz Maria, 62.Rutkowska Teresa, 63.Sasinowska Henryka Natalia, 64.Sawicka Halina, 65.Sikorska Irena, 66.Smaga Grażyna Stanisława, 67.Soboń Bożena, 68.Sokołowska Danuta Maria, 69.Sokólska Henryka, 70.Szczebiot Irena, 71.Tryzno Teresa, 72.Tyszko Janina, 73.Waszkiewicz Maria Lucyna, 74.Wrzosek Barbara, 75.Wysocka Teresa, 76.Zimnoch Jadwiga, kl. IV c - 77.Abramowicz Irena, 78.Budlewska Halina, 79.Choroszucha Danuta, 80.Fiłonowicz Grażyna Anna, 81.Hermanowicz Teresa, 82.Kaczmarek Grażyna Regina, 83.Kardasiewicz Danuta, 84.Juchniewicz Lucyna, 85.Karwowska Alina Maria, 86.Karwowska Barbara, 87.Klimowicz Alicja, 88.Kobrzyniecka Ewa, 89.Koczewska Krystyna Maria, 90.Kudłasz Maria, 91.Kruszewska Jadwiga, 92.Lebiedź Ewa, 93.Makal Lila, 94.Malinowska Barbara, 95.Mironow Wanda, 96.Mucuś Łucja, 97.Nazar Grażyna Barbara, 98.Nowacka Barbara, 99.Pańkowska Anna, 100.Popławska Wiesława, 101.Przepiórka Anna, 102.Roszkowska Danuta, 103.Sołowińska Anna, 104.Skupin Krystyna, 105.Waśniewska Celina, 106.Wiśniewska Jadwiga, 107.Zaniewska Aldona Maria, 108.Zieniewicz Magdalena, kl. IV d - 109.Andrejczuk Jelena, 110.Bojaczyk Wiesław, 111.Bykuć Grażyna, 112.Czerech Elżbieta Janina, 113.Czeremcha Elżbieta Maria, 114.Dolistowski Ryszard, 115.Gil Krystyna, 116.Gogol Anna, 117.Kalinowski Eugeniusz, 118.Kondrat Stanisław, 119.Kuklik Mirosława, 120.Kulesza Helena, 121.Łupiński Lucjan, 122.Matowicka Barbara Teresa, 123.Mońko Andrzej, 124.Niewińska Eugenia, 125.Pańkowska Anna, 126.Pawluczuk Piotr, 127.Pecko Maria, 128.Radź Piotr Józef, 129.Sadowska Teresa, 130.Sawicka Halina, 131.Surwiłło Teresa, 132.Suszyńska Grażyna,133.Zajkowska Mirosława, 134.Zawistowska Halina, 135.Zdanowicz Wiesława, kl. IVe - 136.Aleksiejczuk Lilianna, 137.Awruk Halina, 138.Białowarczyk Henryka, 139.Brańska Barbara, 140.Bujnowska Teresa, 141.Chomczyk Irena, 142.Dąbkowska Zofia, 143.Gosk Krystyna, 144.Gulko Raisa, 145.Grycewicz Irena, 146.Jabłońska Stanisława Barbara, 147.Jankowska Henryka, 148.Koleśnik Czesława, 149.Jankowska Halina Zofia, 150.Kosiorek Barbara, 151.Kowalko Wanda, 152.Kozłowska Mirosława, 153.Michalczuk Irena, 154.Nowakowska Jadwiga Janina, 155.Pawluczuk Barbara, 156.Sadoska Barbara, 157.Scinkiewicz Dorota Agnieszka, 158.Sołowiej Anna, 159.Stepaniuk Alina, 160.Szulc Teresa Maria, 161.Ściepuk Teresa, 162.Świerzbińska Krystyna,163.Wojszko Lila, KONIEC LE
164.Wolfart Krystyna, 165.Giwer Maria, 166.Sulima Halina, 167.Stelmaszek Bożena, 168.Białoszewicz Honorata, 169.Dobreńko Teresa, 170.Dzięgielewska Alicja, 171.Gudelewicz Katarzyna, 172.Hofman Ewa, 173.Kalinowska Halina, 174.Kowalska Grażyna Czesława, 175.Kulesza Halina, 176.Prochacka Bożena, 177.Przegroda Grażyna, 178.Sadowska Elżbieta, 179.Sakowicz Bogumiła, 180.Sawicka Janina, 181.Siedlecka Elżbieta, 182.Smaga Barbara, 183.Sokołowska Danuta, 184.Sokólska Wanda, 185.Sołowiej Stanisława, 186.Sosnowska Barbara, 187.Starzyńska Irena Leokadia, 188.Szumieluk Helena, 189.Talipska Jadwiga, 190.Tur Celina, 191.Turewicz Maria Natalia, 192.Urwan Barbara, 193.Wanacka Halina, 194.Wasiluk Alicja, 195.Więcko Henryka, 196.Wiśniewska Ewa, 197.Wołosewicz Galina, 198.Woźniewska Halina, 199.Wróblewska Aleksandra, 200.Wysocka Helena, 201.Zabłocka Krystyna, 202.Zaborowska Henryka, 203.Zakrzewska Barbara Bożena, 204.Zalewska Helena, 205.Zwoleńska Anna, 206.Zdanowicz Elżbieta, 207.Żółtko Helena, 208.Aleksiejczuk Teresa, 209.Baranowska Krystyna, 210.Brendzel Danuta Irena, 211.Czerniak Urszula Krystyna, 212.Dzienis Mirosława, 213.Glakowska Jadwiga, 214.Godlewska Anna, 215.Gołębiewska Elżbieta Halina, 216.Gołąbek Wanda Zofia, 217.Grygorowicz Irena, 218.Halicka Barbara, 219.Hrebin Jolanta, 220.Iwanowicz Halina, 221.Kaliszewicz Celina, 222.Kisielewska Maria, 223.Kowalczyk Kazimiera, 224.Kruk Eugenia, 225.Krygier Anna, 226.Kuźmiuk Alicja, 227.Łapińska Grażyna Lilianna, 228.Łukowska Teresa, 229.Maciejas Antonina Lucyna, 230.Masłowska Bogusława, 231.Marzyńska Joanna, 232.Modzelewska Danuta, 233.Nazarko Walentyna, 234.Normantowicz Irena, 235.Olszewska Barbara, 236.Popławska Dorota, 237.Nowak Barbara Stanisława, 238.Ambrożewicz Stanisława, 239.Bober Grażyna Elżbieta, 240.Czarniecka Teresa, 241.Dąbrowska Elżbieta, 242.Dmitruk Anna, 243.Domanowska Alina, 244.Domanowska Krystyna, 245.Głowacka Wanda, 246.Grecki Jan, 247.Jucewicz Krystyna, 248.Karczewska Czesława, 249.Kasyańska Teresa Helena, 250.Koplińska Maria Halina, 251.Kotyńska Alicja, 252.Kulmaczewska Teresa, 253.Lepiesza Halina, 254.Lewandowska Zofia, 255.Lisowska Ludmiła, 256.Maksymowicz Alina, 257.Malinowska Danuta, 258.Malinowska Teresa, 259.Murawska Krystyna, 260.Nowak Zofia Alina, 261.Piotrowska Teresa, 262.Rafało Teresa, 263.Rynkowska Bożena, 264.Sidorowicz Łucja, 265.Sokólska Anna, 266.Sołowiej Regina, 267.Syta Irena, 268.Wasilewska Magdalena, 269.Abłażewicz Łucja, 270.Bartoszuk Teresa, 271.Chraboł Anna Placyda, 272.Godlewska Elżbieta, 273.Górko Barbara, 274.Jaromska Mirosława, 275.Kamińska Alicja Kazimiera, 276.Kochańska Helena, 277.Kosińska Elżbieta, 278.Kowalczuk Lilia, 279.Kownierowicz Janina, 280.Krawiel Honorata, 281.Kurczuk Anna, 282.Kuruków Janina Teresa, 283.Kozłowska Grażyna, 284.Mróz Teresa, 285.Napora Barbara, 286.Radziszewski Jarosław Antoni, 287.Rekść Jadwiga, 288.Romaniuk Nadzieja, 289.Rutkowska Krystyna, 290.Sawicka Mirosława, 291.Sosnowska Krystyna, 292.Stachurska Barbara, 293.Stelmaszek Olimpia, 294.Sipko Bożena, 295.Szkiłądź Anna Irma, 296.Szymańska Bożena, 297.Waśniewska Elżbieta, 298.Zadykowicz Barbara, 299.Zamana Danuta, 300.Bondar Bogumiła, 301.Busłowska Bożena Teresa, 302.Caruso Lucyna, 303.Doroszkiewicz Teresa, 304.Dzienis Teresa, 305.Giesko Antonina, 306.Gniedziejko Stanisława, 307.Jabłońska Celina, 308.Jabłońska Teresa, 309.Jackowska Stefania, 310.Jakuć Krystyna, 311.Jankowska Ewa, 312.Klimaszewska Janina, 313.Kołdko Alicja, 314.Kostrzewa Danuta, 315.Kraśnicka Danuta Stanisława, 316.Krystek Elżbieta Halina, 317.Kupiec Zofia, 318.Lewkowicz Barbara, 319.Łapińska Bożena, 320.Mierzyńska Alicja, 321.Michalczuk Alina, 322.Niska Wiesława, 323.Olszyńska Bogumiła, 324.Oświecińska Janina, 325.Pietruczuk Irena, 326.Przeniczna Jadwiga, 327.Pędzińska Wanda, 328.Sak Krystyna, 329.Szarucha Aniela, 330.Winołowicz Anna, 331.Łoś Krystyna,  332.Matejczuk Henryk, 333.Bożenko Leokadia, 334.Borowska Władysława, 335.Chwieroś Irena, 336.Czaus Feliksa, 337.Dąbrowska Jadwiga, 338.Dąbrowska Ewa, 339.Filder Alicja Halina, 340.Grygorczuk Zinaida, 341.Grabowska Halina, 342.Jackowska Matylda Teresa, 343.Ignatowicz Bożena, 344.Kondraciuk Teresa, 345.Lelach Irena, 346.Nierodzińska Czesława, 347.Ostrowska Jadwiga, 348.Puciłowska Mirosława, 349.Płaszkiewicz Alina, 350.Rek Maria, 351.Rećko Irena Alojza, 352.Radomin Irena Aleksandra, 353.Sakowicz Jadwiga, 354.Sekuła Anna, 355.Waliszkiewicz Teresa, 356.Walulik Teresa, 357.Malicki Dariusz, 358.Rupko Anna Elżbieta, 359.Jasiewicz Łucja, 360.Józiuk Halina Maria, 361.Jarocka Janina, 362.Bohojło Alicja, 363.Jagłowska Iwona, 364.Żurawska Barbara, 365.Aleksiejewicz Mirosława, 366.Brulińska Barbara, 367.Cholewicka Helena, 368.Choroszewicz Helena, 369.Drzenicka Marta, 370.Gachowska Urszula, 371.Górska Teresa, 372.Jankowski Marian, 373.Józwowicz Eugenia, 374.Kasprzysiak Urszula, 375.Kornacki Janusz, 376.Krasowska Barbara, 377.Kupiec Tadeusz, 378.Laddy Grażyna, 379.Maćkowiak Teresa, 380.Mierniczek Wiesław, 381.Pik Alina, 382.Popławski Janusz, 383.Rynkiewicz Jadwiga, 384.Ryś Roman, 385.Sikorski Kazimierz, 386.Sporny Jacek, 387.Świderskska Anna, 388.Święcicki Adam, 389.Tamilin Anna, 390.Tomala Eleonora, 391.Topolańska Nina, 392.Trusiewicz Eugeniusz, 393.Weremiuk Mikołaj, 394.Wierzbicki Jerzy, 395.Wrona Wiesława, 396.Wróblewska Dorota, 397.Zabłudowska Taida, 398.Zalewski Jerzy, 399.Zdrodowski Marek, 400.Żmiejko Grzegorz, 401.Żukowska Maria Zofia,

1972/73
1.Kuklik Czesław, 2.Charczenko Halina, 3.Tombiel Alicja, 4.Stawecka Antonina, 5.Jermak Krystyna, 6.Kołosowska Lucyna, 7.Szyszko-Dyrcz Krystyna, 8.Busłowska Irena, 9.Dakowicz Irena, 10.Kardasz Alina, 11.Korzeniewska Dorota, 12.Kusio Łucja, 13.Utko Irena, 14.Bazarewska Irena, 15.Bielenia Danuta, 16.Bohojło Barbara Jolanta, 17.Brewczyk Cecylia, 18.Czyżewski Witali, 19.Denisiuk Zofia, 20.Domaszuk Janusz, 21.Łapuć Franciszek, 22.Parchowska Danuta, 23.Piekaj Ewa, 24.Popławska Krystyna, 25.Sakowicz Agnieszka, 26.Szymańska Irena, 27.Zyga Tadeusz, 28.Wakułowska Halina, 29.Sadowska Teresa, 30.Białomyza Maria, 31.Barańczyk Ewa, 32.Dawgul Alicja Maria, 33.Fiedorczuk Bożena Stanisława, 34.Frąckiewicz Elżbieta Bogumiła, 35.Grzybowska Ewa, 36.Kochańska Grażyna, 37.Kucharska Bożena, 38.Kulikowska Halina, 39.Łazowska Anna Helena, 40.Męczkowska Irena, 41.Mieleszkiewicz Grażyna, 42.Młodawska Anna Barbara, 43.Mróz Bożena Stefania, 44.Raczkowska Tamara, 45.Rogalska Jadwiga, 46.Sadanowicz Czesława, 47.Saczko Irena, 48.Sawicka Zinaida, 49.Szerenos Bożena Elżbieta, 50.Śleszyńska Janina, 51.Skorulska Halina, 52.Wasilewska Elżbieta, 53.Łupińska Teresa, 54.Chwojko Irena, 55.Dziejma Ewa, 56.Andryszuk Anna, 57.Babiela Anna, 58.Biełous Jadwiga, 59.Biziewska Teresa, 60.Borysiewicz Jadwiga, 61.Cieśluk Halina, 62.Chachulska Maria, 63.Dzierzgowska Barbara, 64.Draps Jolanta Bogusława, 65.Fiedziukiewicz Irena, 66.Jerominek Anna, 67.Kielczyk Hanna Ewa, 68.Kozłowska Bożena, 69.Kruszewska Halina, 70.Ostapkowicz Ludmiła, 71.Panasiuk Irena, 72.Pasek Cecylia, 73.Popławska Halina, 74.Polkowska Krystyna, 75.Rogowska Krystyna, 76.Rynkiewicz Joanna, 77.Siemieniako Alicja, 78.Sitkiewicz Walentyna, 79.Skorulska Janina, 80.Smalkowska Barbara, 81.Tarasiuk Marianna Grażyna, 82.Taudul Teresa, 83.Wilczewska Małgorzata, 84.Włodzielczykow Krystyna, 85.Zalewska Krystyna, 86.Piotrowska Krystyna, 87.Zawadzka Teresa, 88.Wigda Celina, 89.Wasyluk Tamara, 90.Tankiewicz Krystyna, 91.Szczęsnowicz Maria, 92.Siemińska Grażyna, 93.Roszczenko Mila, 94.Raczkowska Cecylia, 95.Pryszczepko Mirosława, 96.Popławska Antonina, 97.Piwowarczyk Bożena, 98.Olizarowicz Maria, 99.Michalczuk Nadzieja, 100.Machnacz Mirosława, 101.Lachowicz Lilia, 102.Krysztopowicz Grażyna, 103.Krawczuk Anna, 104.Korzunowicz Danuta, 105.Korol Janina. 106.Konecko Alina, 107.Gryko Halina, 108.Gierasimczuk Halina, 109.Doroszkiewicz Walentyna, 110.Czerniak Jadwiga, 111.Chwiećko Jadwiga, 112.Bućko Halina, 113.Bokiniec Lucyna, 114.Zalewska Barbara, 115.Wysocka Elżbieta, 116.Werpachowska Anna, 117.Wojnicz Grażyna, 118.Trzeciak Helena Bożena, 119.Szydłowska Maria, 120.Szałaj Weronika Ewa, 121.Stepanowicz Helena, 122.Siergiejuk Nina, 123.Pytlasińska Elżbieta, 124.Pietraszkiewicz Grażyna Anna, 125.Narel Bożena, 126.Minta Bożena, 127.Marciszek Halina, 128.Marcińczyk Krystyna, 129.Lewoniewska Wiesława, 130.Lewkowicz Irena, 131.Kraszewska Grażyna, 132.Korzeniewska Halina, 133.Kondraciuk Anna, 134.Kłusewicz Danuta, 135.Jefimczyk Anna, 136.Hołownia Bożena, 137.Holak Teresa, 138.Butkiewicz Elżbieta Krystyna, 139.Bujak Bożena, 140.Brańska Anna, 141.Szermuszyn Zofia, 142.Snarska Lena, 143.Sienkiewicz Wanda, 144.Sańczyk Czesława, 145.Raciborska Zdzisława Aleksandra, 146.Rabiczko Krystyna, 147.Prus Krystyna, 148.Olszewska Krystyna, 149.Łapińska Mieczysława, 150.Leszczyńska Bożena, 151.Kulesza Ałła, 152.Kozicki Leszek, 153.Karpowicz Ludmiła, 154.Kakareko Teresa, 155.Jóźwiuk Mirosława, 156.Jóźwik Bożena, 157.Jankowska Grażyna, 158.Ignatowska Halina, 159.Dmitruk Nina, 160.Denisiuk Wiesława Henryka, 161.Bujak Henryka Zofia, 162.Białowicz Elżbieta, 163.Baranowska Irena, 164.Adamska Irena, 165.Andrejuk Nina, 166.Aniśkiewicz Maria, 167.Borys Czesława, 168.Bruzda Wanda Barbara, 169.Chlebanowska Bogusława Martyna, 170.Ciesielska Krystyna, 171.Dryja Sławomir Włodzimierz, 172.Dziemski Jerzy Stanisław, 173.Jakubowska Henryka, 174.Jurkowska Irena, 175.Kazimieruk Halina, 176.Klimuszko Wanda, 177.Konopka Irena, 178.Kunda Irena, 179.Lotkowska Danuta Teresa, 180.Łapińska Danuta, 182.Łowczyński Stanisław Wiesław, 183.Mieleszko Aleksandra, 184.Morozowicz Barbara Maria, 185.Modrewicz Janina, 186.Piasecka Irena, 187.Pitiudowska Alicja, 188.Radyńska Anna, 189.Roszkowska Teresa Stanisława, 190.Sadowska Elżbieta Maria, 191.Sakowicz Andrzej, 192.Sidor Anna, 193.Snarska Elżbieta, 194.Szczek Mirosława, 195.Śliwowska Zofia, 196.Średzińska Wiesława, 197.Tekień Alina, 198.Trochimczyk Halina, 199.Tuszyńska Teresa, 200.Ustyniuk Helena, 201.Zybała Alina Stanisława, 202.Łosuł Olga,

1973/74
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa – wych. Antoni Wróblewski 1.Barcicka Anna Zofia,  2.Bondar Walentyna, 3.Borczak Anna Teresa 4.Brańska Wanda, 5.Bruczko Nina, 6.Cackowska Grażyna, 7.Ciereszko Teresa, 8.Czerech Bogumiła, 9.Daszkiewicz Bożena, 10.Czarnowska Elżbieta, 11.Dudaryk Bogusław Andrzej, 12.Fabjańczuk Anna, 13.Gogol Alicja, 14.Hanusiak Ryszarda, 15.Hołownia Albert Kazimierz, 16.Horbaczewska Grażyna, 17.Jabłonowska Teresa, 18.Kamiński Wiesław, 19.Klepacka Helena Urszula, 20.Kościółek Andrzej, 21.Kozakiewicz Krystyna, 22.Lebiedzińska Danuta, 23.Łupińska Elżbieta, 24.Maliszewska Halina, 25.Marcinkiewicz Józef, 26.Michalkiewicz Elżbieta, 27.Mróz Anna, 28.Oksinka Barbara Eugenia, 29.Owczarek Teresa Barbara, 30.Paruk Elżbieta, 31.Pilcicka Danuta, 32.Postałowicz Jadwiga Bogusława, 33.Półjanowicz Nina, 34.Rawska Bogumiła, 35.Sawicka Teresa, 36.Subert Wiesława, 37.Skowrońska Anna, 38.Stec Wiesław Jerzy, 39.Tatur Lucyna, 40.Toczko Alicja, 41.Wierciszewska Lidia, 42.Zaręba Marianna Lucyna, 43.Zwolska Krystyna, 44.Żendzian Agnieszka, kl. IVb – wych. Barbara Wróblewska 45.Babińska Henryka, 46.Berlińska Barbara, 47.Borkowska Krystyna, 48.Gryc Anna, 49.Huszcza Elżbieta Barbara, 50.Idźkowska Mieczysława Henryka, 51.Jankowska Bożena, 52.Kamińska Róża Mirosława, 53.Kazankow Halina, 54.Klimowicz Walentyna, 55.Korsak Halina Barbara, 56.Kownecka Barbara, 57.Kozioł Walentyna, 58.Kożuszko Łucja, 59.Lesiewicz Grażyna, 60.Lipska Jolanta, 61.Lulewicz Danuta, 62.Łapińska Teresa, 63.Makal Halina, 64.Malinowska Grażyna, 65.Małaszkiewicz Anna, 66.Marzyńska Bożenna Maria, 67.Mojsa Krystyna, 68.Panasiuk Alina, 69.Parafianowicz Danuta, 70.Pieńczykowska Teresa, 71.Polińska Grażyna, 72.Raciborska Maria, 73.Rzemieniecka Danuta, 74.Siemieniuk Krystyna, 75.Siemieńczuk Janina, 76.Słomińska Ewa, 77.Supronik Mirosława, 78.Szymborska Henryka, 79.Trypuć Janina, 80.Wysocka Grażyna, 81.Zawadzka Alina, kl. IVc – wych. Klaudia Ryszkowska 82.Bach Anna, 83.Brzozowska Danuta Teresa, 84.Budzińska Ewa Mirosława, 85.Ciwoniuk Alina, 86.Czajkowska Krystyna Jolanta, 87.Czerech Bożena, 88.Dachowicz Elżbieta, 89.Dowgiert Barbara, 90.Fiłonowicz Anna, 91.Gogol Małgorzata, 92.Jakim Wiesława, 93.Jaszczuk Danuta, 94.Kącka Maria, 95.Kiszkiel Ewa, 96.Kondzior Krystyna Grażyna, 97.Kruk Halina, 98.Kulesza Danuta, 99.Kummer Elżbieta Władysława, 100.Lasota Janina, 101.Lingo Maria, 102.Łojewska Barbara, 103.Łupińska Alicja, 104.Łuszczyn Barbara, 105.Narewska Cecylia Maria, 106.Pawluk Teresa, 107.Pudłowska Krystyna Bożena, 108.Okruszko Alicja, 109.Rafało Krystyna, 110.Rusiłowicz Elżbieta, 111.Rutkowska Krystyna, 112.Silwonik Helena, 113.Sołowiej Helena, 114.Stawiarz Elżbieta, 115.Szczuka Krystyna, 116.Śliwowska Zofia, 117.Tresenberg Krystyna, 118.Waliszewska Grażyna, 119.Wiśnioch Jolanta Maria, 120.Wysocka Teresa, 121.Zajkowska Joanna, 122.Zalewska Celina, 123.Zawadzka Zdzisława Jadwiga, kl. IVd – wych. Mikołaj Osiński 133.Budzicka Elżbieta, 134.Dubaniewicz Elżbieta, 135.Fiedorczuk Maria, 136.Gawełko Barbara, 137.Gieniusz Barbara, 138.Grochowska Alina, 139.Ignaciuk Halina, 140.Kasperowicz Ewa, 141.Kolendo Izabela Eulalia, 142.Komendant Teresa, 143.Koziarska Irena, 144.Kułakowska Celina, 145.Kościukiewicz Aleksandra, 146.Kowalik Jerzy Józef, 147.Krysiuk Jadwiga, 148.Łapiński Lech, 149.Lenkiewicz Anna, 150.Marciuk Bohdan, 151.Paciejuk Jerzy, 152.Paszko Janina, 153.Pawluczuk Aleksander, 154.Pierścieniak Ewa Irena, 155.Sadowski Mikołaj, 156.Sianko Teresa, 157.Silwończuk Anna, 158.Skowrońska Helena, 159.Turowska Irena, 160.Kowalik Jerzy Józef, kl. IVe – wych. Eleonora Makuszewska 161.Bednarek Krystyna, 162.Budnicka Alicja, 163.Ciborowska Barbara, 164.Ciechanowicz Krystyna, 165.Cybulko Zofia, 166.Cylwik Wanda, 167.Czarniecka Jadwiga, 168.Czech Teresa, 169.Dębnicka Helena, 170.Dzidziewicz Jadwiga, 171.Grzeszczuk Maria, 172.Iwaniuk Maria, 173.Komenda Alicja, 174.Kulesza Barbara, 175.Kulikowska Halina, 176.Łowicka Walentyna, 177.Mieszkowska Anna, 178.Naliwajko Halina, 179.Olszewska Irena, 180.Piotrowska Eugenia, 181.Rochalska Zofia, 182.Rutkowska Danuta, 183.Siemieniako Alicja, 184.Stankiewicz Grażyna, 185.Szulewska Halina, 186.Szyszko Wanda, 187.Świerpiel Monika, 188.Więckowska Elżbieta, 189.Wildowicz Krystyna, 190.Witkowska Grażyna, 191.Wróblewska Alicja, 192. Wrzosek Maria, 193.Zalewska Danuta Teresa, 194.Żmiejko Małgorzata, 195.Żukowska Maria,
Kl. III e – wych. Władysław Werpachowski – 1. Aleszczyk Jan, 2.Bochenek Małgorzata,
3. Borowska Bożena, 4. Dąbrowska Teresa, 5. Filipowicz Weronika Anna, 6. Grycel Krystyna,
7. Jakończuk Grażyna, 8. Kiezik Irena, 9. Klaszuk Danuta, 10. Kozak Halina, 11. Krystoch Irena,
12. Kryścio Alicja, 13. Łapińska Krystyna, 14. Markisz Edward, 15. Olszewska Lucyna, 16. Rajecka Ewa, 17. Sacharko Janina, 18. Samojluk Sławomir, 19. Sarosiek Teresa Elżbieta, 20. Siedacz Irena,
21. Sikorska Teresa Elżbieta, 22. Szadkowski Sławomir, 23. Tokarska Lucyna, 24. Wasiluk Paulina, 25. Wierciszewska Halina, 26.Winsław Barbara, 27. Wiśniewska Mirosława, 28. Woroszyło Jerzy,
29. Wróblewska Lidia, 30. Wyrwas Lidia, 31. Zalewska Helena, 32. Zdanowicz Teresa,
33. Zdrodowska Jadwiga, 34. Żylińska Grażyna Celina
koniec LE
206.Paruch Elżbieta, 207.Pilcicka Danuta, 208.Postołowicz Jadwiga Bogusława, 209.Półjanowicz Nina, 210.Rawska Bogumiła, 211.Sawicka Teresa, 212.Scibert Wiesława, 213.Skowrońska Anna, 214.Stec Wiesław Jerzy, 215.Tatur Lucyna, 216.Toczko Alicja, 217.Wierciszewska Lidia, 218.Zaręba Marianna Lucyna, 219.Zwolska Krystyna, 220.Żendzian Agnieszka, 221.Mirkowicz Barbara Danuta, 222.Pietrzak Krystyna, 223.Dąbrowska Anna Elżbieta, 224.Hryniewicka Elżbieta Irena, 225.Wiśniewski Waldemar Marek, 226.Domań Irena, 227.Gawryś Krystyna, 228.Fronc Gertruda, 229.Dakowicz Cecylia, 230.Zajkowska Halina, 231.Zielenkiewicz Ludmiła, 232.Zdziechowicz Alicja Grażyna, 233.Warwińska Zofia, 234.Wróblewska Dorota, 235.Gwoździk Irena, 236.Romańczuk Zofia, 237.Białowodzka Elżbieta, 238.Grodzka Danuta, 239.Radkiewicz Alina, 240.Bartoszewicz Genowefa, 241.Siemionko Bożena Teresa, 242.Sakowicz Maria, 243.Iwaniuk Walentyna, 244.Gierelicz Walentyna, 245.Drozdowska Bożena Anna, 246.Markiewicz-Turośnieńska Barbara, 247.Korzystko Irena, 248.Leszczyńska Ewa, 249.Turłaj Jadwiga Teresa, 250.Truszkowska Elżbieta, 251.Szymon Teresa, 252.Świderska Lucyna, 253.Słupek Łucja Maria, 254.Skrouba Jolanta Elżbieta, 255.Sieńko Elżbieta, 256.Rafało Regina, 257.Półtorak Wiesława, 258.Powichrowska Dorota, 259.Pokusa Jolanta, 260.Orzechowska Jadwiga, 261.Lenkiewicz Elżbieta, 262.Kurowska Romualda, 263.Kupińska Danuta Elżbieta, 264.Kluczyk Wiesława, 265.Jasnowska Alina, 266.Halicka Wiesława, 267.Grzybek Eugenia, 268.Grygoruk Wiesława Grażyna, 269.Dobrzycka Teresa, 270.Wysocka Teresa, 271.Wołodkiewicz Krystyna, 272.Wojnicz Stanisława, 273.Rojewska Alina, 274.Szóstko Barbara, 275.Szczęsnowicz Maria, 276.Sajewska Lucyna, 277.Reszuta Teresa, 278.Kuczyńska Joanna, 279.kuć Irena, 280.Klukowska Zofia Bronisława, 281.Jabłońska Małgorzata Grażyna, 282.Gubicka Krystyna, 283.Gierasimczuk Danuta, 284.Dzienis Maria, 285.Bućko Anna, 286.Bohojło Bożena, 287.Zielińska Anna, 288.Szugzda Maria, 289.Szemiot Halina, 290.Sosnowska Teresa, 291.Śliwowska Elżbieta, 292.Sadowska Renata, 293.Ryć Halina, 294.Nikiel Weronika, 295.Romańczuk Lucyna, 296.Piotrowska Anna, 297.Możejewska Jadwiga, 298.Kuźmicka Barbara, 299.Kosiec Danuta Grażyna, 300.Komarowska Bożena, 301.Jarmusz Urszula Sabina, 302.Guzowska Ewa, 303.Fidziukiewicz Lila, 304.Dudko Ludmiła, 305.Chworelnik Barbara, 306.Bartosz Alicja, 307.Kausz Grażyna, 308.Paskiewicz Bożena, 309.Smolska Maria, 310.Żurawska Elżbieta, 311.Zalewska Elżbieta Maria, 312.Winkiewicz Halina, 313.Okruszko Ewa, 314.Rygorowicz Eugenia, 316.Popławska Kalista, 317.Lewczuk Walentyna, 318.Kowalewska Zofia Bożena, 319.Kaczyńska Ewa, 320.Jocz Jadwiga, 321.Silwon Zofia, 322.Jaworowska Bożena Barbara, 323.Hańczaruk Regina, 324.Antoniuk Danuta, 325.Aneszko Czesława, 326.Borkowska Laurycja Maria, 327.Silwończuk Bogumiła, 328.Finc Irena, 329.Wysocka Lidia Barbara, 330.Wiszenko Aniela, 331.Sokołowska Teresa, 332.Rygorowicz Nina, 333.Popławska Anna, 334.Pawłowska Urszula, 335.Mozerska Bożena, 336.Moniuszko Alicja, 337.Matoszko Jolanta, 338.Matejczyk Krystyna, 339.Łukaszuk Barbara, 340.Kropiewnicka Grażyna, 341.Kondraciuk Walentyna, 342.Kiercul Barbara, 343.Jodel Cecylia, 344.Jakiel Cecylia, 345.Iwaniuk Maria, 346.Iwanicka Grażyna, 347.Herman Bogumiła, 348.Grzybek Irena, 349.Godlewska Jadwiga, 350.Gorbaczewska Halina, 351.Chrzanowska Lucyna, 352.Chomaniuk Raisa, 353.Ciwoniuk Halina, 354.Byliniak Lidia, 355.Bukanowska Bogumiła, 356.Bielawiec Zofia, 357.Aponowicz Galina, 358.Baranowska Joanna Maria, 359.Białomyzy Irena, 360.Biegańska Halina, 361.Brzozowska Irena, 362.Czajkowska Henryka, 363.Dacewicz Mirosław, 364.Dubiło Zofia, 365.Borowska-Grajnert Ewa Alicja, 366.Hajdowska Zdzisława, 367.Hryniewicka Bożena, 368.Jabłonowska Mirosława, 369.Jasienowicz Irena, 370.Jurczenia Mirosława, 371.Kolańska Irena, 372.Kononiuk Maria, 373.Konopko Maria Iwona, 374.Kozłowska Maria Alicja, 375.Kropiwnicka Halina, 376.Kuryłowicz Irena, 377.Kurowska Maria, 378.Lewandowska Ewa, 379.Lipińska Janina Alicja, 380.Łuczak Hanna Krystyna, 381.Małecka Elżbieta, 382.Mandziuk Anna, 383.Milewska Urszula Krystyna, 384.Mróz Jolanta, 385.Nalewajko Krystyna, 386.Napora Elżbieta, 387.Normantowicz Bożena, 388.Potocka Helena, 389.Redulska Jadwiga, 390.Romanowska Małgorzata, 391.Roszkowska Teresa, 392.Rusiłowicz Halina, 393.Rutkowska Elżbieta, 394.Sewastiniuk Anna, 395.Sokół Bożena, 396.Sołowiej Leszek, 397.Szudrawska Danuta, 398.Śliwowska Anna, 399.Trzeszczakowska Wiesława, 400.Żero Monika, 401.Żywicka Hanna,

1974/75
Kl. IVa – wych. W. Małaszewicz 1.Błaszczyk Bożena, 2.Bochenek Kunegunda Jolanta, 3.Chłodowska Renata, 4.Ciniewicz Bogumiła Anna, 5.Dryl Celina, 6.Gardziejczyk Alicja, 7.Gołaszewska Jadwiga, 8.Haponiuk Marek, 9.Józefowicz Dorota, 10.Kalinowska Anna Bożena, 11.Kalinowska Danuta, 12.Kalinowska Irena, 13.Kaufman Alicja, 14.Klim Kazimierz, 15.Kozioł Tamara, 16.Kruszewska Barbara, 17.Lange Jadwiga, 18.Lenczewska Zenobia, 19.Litwińczuk Bogusława, 20.Łupińska Jadwiga, 21.Mironow Krzysztof, 22.Misiewicz Zbigniew, 23.Oksztol Janina, 24.Ostapczuk  Irena, 25.Perkowska Hanna, 26.Polubiatko Jolanta, 27.Pilcicka Krystyna, 28.Romanowicz Danuta, 29.Sienkiewicz Barbara, 30.Roszkowski Tadeusz, 31.Sobolewska Barbara, 32.Stelmaszek Krystyna, 33.Szerenos Elżbieta, 34.Tomczak Teresa, 35.Trybułowska Elżbieta, 36.Trzasko Alina, 37.Waluk Janina, 38.Wnorowska Danuta, 39.Zalesko Grażyna, 40.Zimnoch Ewa, 41.Zubrycka Irena, kl. IVb – wych. J. Gromadzka 42.Bartoszewicz Grażyna, 43.Bezubik Barbara, 44.Bochenek Anna, 45.Chilińska Ewa, 46.Chwiedosiuk Ewa, 47.Dacko Janina, 48.Fiedorczuk Anna, 49.Gil Krystyna, 50.Grochowska Anna, 51.Harasimowicz Stanisława, 52.Himik Anna, 53.Hnieciecka Grażyna, 54.Jarosławska Krystyna, 55.Koszmaluk Lilia Irena, 56.Kucerow Zofia, 57.Kukiełka Danuta, 58.Krzywicka Grażyna, 59.Lewoc Teresa, 60.Łupińska Teresa, 61.Naglacka Danuta, 62.Obukowicz Janina, 63.Paryska Elżbieta, 64.Połonowska Grażyna, 65.Postołowicz Maria, 66.Rasińska Ewa, 67.Rojewska Halina, 68.Skarbińska Elżbieta, 69.Sosnowska Anna, 70.Sosnowska Bożena, 71.Stankiewicz Małgorzata, 72.Stasiewicz Maria, 73.Tercjak Bożena, 74.Wojtkowska Anna, 75.Wołpiuk Teresa, kl. IVc – wych. Nina Grygoruk 76.Bobek Grażyna, 77.Choruża Irena, 78.Czaban Anna, 79.Czech Ewa, 80.Dakowicz Janina, 81.Drągiewicz Barbara, 82.Frankowska Wanda, 83.Gąsiorowska Halina Stanisława, 84.Giełda Irena Alicja, 85.Gosiewska Teresa, 86.Grabowska Elżbieta, 87.Hryniewicka Elżbieta, 88.Jabłońska Bożena, 89.Jankowska Bogusława, 90.Jankowska Weronika Maria, 91.Kotuk Janina, 92.Leoniuk Zofia, 93.Lewko Jadwiga, 94.Lisowska Halina, 95.Łopata Anna, 96.Łukawska Bogusława, 97.Małachwiej Elżbieta, 98.Olszewska Bożena, 99.Owczarczuk Marianna, 100.Piętka Jolanta, 101.Piotrowska Zofia, 102.Popko Grażyna, 103.Podgórska Bożena, 104.Prokop Krystyna, 105.Radziszewska Celina, 105.Radziwońska Alicja, 106.Rogucka Grażyna, 107.Roszkowska Agata, 108.Sawośko Janina, 109.Serafin Alicja Barbara, 110.Stankiewicz Maria, 111.Sujeta Halina, 112.Szewielenko Grażyna Danuta, 113.Szkobodzińska Anna Alina, 114.Wróbel Barbara, 115.Zajączkowska Anna, 116.Zaremba Alina, kl. IV d –
wych. Teresa Zduniak-Kowalska 117.Awieruszko Jadwiga, 118.Bołtruczuk Teresa, 119.Chilecka Krystyna, 120.Cudowska Teresa Grażyna, 121.Demianiuk Edward, 122.Doroszkiewicz  Irena, 123.Golec Ryszard Antoni, 124.Grabowska Maria, 125.Grześ Helena, 126.Grześ Krystyna, 127.Iwaniuk Anna, 128.Jackowska Barbara, 129.Januszko Czesława, 130.Karecka Halina, 131.Klemensowicz Lilia Urszula, 132.Klimowicz Mira, 133.Kolędo Irena, 134.Lipińska Elżbieta, 135.Liszewska Danuta Anna, 136.Łoś Halina, 137.Łukaszewicz Ewa, 138.Mnich Barbara, 139.Motoszko Jadwiga, 140.Nalewajko Aleksandra, 141.Orłowska Elżbieta, 142.Pawełko Krystyna, 143.Praczuk Cecylia, 144.Prończyk Teresa, 145.Puciłowska Bożena, 146.Rafałko Ryszard, 147.Wojciech Roman, 148.Roszkowska Teresa, 149.Rynkiewicz Maria, 150.Sawoń Janina, 151.Sobolewska Halina, 152.Szymborska Jadwiga, 153.Toczydłowska Barbara, 154.Uradzińska Jadwiga Lucyna, 155.Walczak Teresa, 156.Wieremiejczuk Irena, 157.Zielińska Ewa, 158.Zobel Marek,
Kl. IIId – wych. Łucja Wróblewska 159.Aleksiun Zyta, 160.Bilewicz Krystyna, 161.Brulińska Elżbieta Weronika, 162.Bruszewska Joanna, 163.Cudowska Barbara, 164.Dąbrowska Krystyna, 165.Doniecka Elżbieta, 166.Gauk Janina, 167.Gołębiewska Jolanta, 168.Grygieńcza Czesława, 169.Jankowska Agata, 170.Joka Grażyna, 171.Kazimierczyk Grażyna, 172.Klepacka Barbara, 173.Kowalczuk Danuta, 174.Kowalska Łucja, 175.Kulesza Marianna, 176.Markowska Alicja, 177.Połonowska Anna, 178.Przychodzeń Zdzisław, 179.Remiszewska Dorota, 180.Skieś Małgorzata, 181.Stankiewicz Danuta, 182.Szamreto Teresa, 183.Szewko Ewa, 184.Wiśniewska Cecylia, 185.Wysocka Elżbieta, 186.Zachurczuk Anna, 187.Zaniewska Zofia, 188.Żebrowska Halina, 189.Kudzinowska Ewa, koniec LE
190.Kalista Elżbieta Irena, 191.Zybert Krystyna Elżbieta, 192.Tarasiuk Jolanta, 193.Olszewska Bożena, 194.Łupińska Róża, 195.Konopko Jolanta, 196.Jurczak Bożena, 197.Biskup Lucyna, 198.Jarosz Halina, 199.Jurylik Barbara, 200.Leszczyńska Czesława Bożena, 201.Dawidziuk Maria, 202.Paszkiewicz Halina, 203.Kryńska Ryszarda, 204.Lipiec Barbara, 205.Kaczmarczyk Anna, 206.Zajkowska Renata, 207.Matejko Grażyna, 208.Gołaszewska Ewa, 209.Bortnik Alina, 210.Bezek Grażyna Maria, 211.Bielaczyc Wioletta Małgorzata, 212.Bujko Mirosława, 213.Cybulko Krystyna, 214.Czarnocka Ewa, 215.Korsak Krystyna, 216.Krzyżanowska Danuta, 217.Kuprianowicz Ewa, 218.Kuźmicka Zofia, 219.Łupińska Jolanta, 220.Malinowska Stanisława, 221.Obsulewicz Alicja, 222.Piotrowska Grażyna, 223.Piotrowska Urszula Elżbieta, 224.Rygier Ewa, 225.Sojka Anna, 226.Świdzińska Krystyna, 227.Tomkiel Barbara Ewa, 228.Zaczeniuk Bożena, 229.Audul Małgorzata, 230.Dąbrowska Celina, 231.Gronert Alicja, 232.Guściewicz Krystyna, 233.Halicka Grażyna, 234.Jabłonowska Danuta, 235.Jarocewicz Ludmiła, 236.Joka Stanisława, 237.Kopczewska Bożena, 238.Kosacka Halina, 239.Kraśnicka Krystyna, 240.Kryś Bożena, 241.Kucharewicz Elżbieta, 242.Łapińska Krystyna, 243.Makselan Elżbieta, 244.Obacz Maria Teresa, 245.Olchowik Helena Grażyna, 246.Ostrowska Bożena Anna, 247.Piekut Mirosław, 248.Plucieka Stefania, 249.Prychocka Bogumiła Grażyna, 250.Radecka Anna, 251.Radecka Elżbieta, 252.Sutkowska Danuta, 253.Zalewska Danuta, 254.Aleksiejczuk Krystyna, 255.Bezzubik Alina, 256.Bielska Elżbieta, 257.Chaniewska Elżbieta, 258.Dąbrowska Urszula Agnieszka, 259.Focht Jolanta Anna, 260.Gilewska Krystyna, 261.Godlewska Krystyna, 262.Kalinowska Celina, 263.Kimsza Bernadetta, 264.Kolędo Ewa Czesława, 265.Konecka Halina, 266.Kozłowska Halina, 267.Michałowska Joanna, 268.Miodowski Józef, 269.Peruga Bogumiła, 270.Pietrzykowska Celina Barbara, 271.Pietrasz Jadwiga, 272.Polanowska Krystyna, 273.Roszczenko Ewa, 274.Siedlecka Halina, 275.Smółko Jadwiga, 276.Sobocińska Zofia Elżbieta, 277.Stępień Grażyna, 278.Ślaska Anna Małgorzata, 279.Trzeszczkowska Wiesława, 280.Wasilewska Eugenia, 281.Waszczeniuk Krystyna, 282.Wądołowska Hanna, 283.Woronowicz Barbara Danuta, 284.Grochowska Wanda, 285.Gonczaruk Irena, 286.Gniedziejko Cecylian, 287.Aćman Teresa Henryka, 288.Bycul Anna, 289.Czech Teresa, 290.Dawidziuk Helena, 291.Doroszkiewicz Helena, 292.Drozdowska Marianna, 293.Flaszyńska Elżbieta, 294.Walińska Bożena, 295.Stańska Teresa, 296.Sobótko Ewa, 297.Siliwończuk Elżbieta, 298.Siemieńczuk Jadwiga, 299.Półkosznik Barbara, 300.Popławska Jadwiga, 301.Piekarska Grażyna, 302.Perkowska Ewa, 303.Nowijalis Lucyna Irena, 304.Mojsiej Łarysa, 305.Malinowska Alicja, 306.Łapińska Jadwiga Bożena, 307.Leszczyńska Danuta, 308.Lach Alicja, 309.Kurowska Alicja, 310.Kucbor Grażyna, 311.Hajduczenia Danuta, 312.Trusiewicz Maria, 313.Zaborowska Jadwiga, 314.Zając Maria, 315.Wasiluk Raisa, 316.Trochimczuk Nina, 317.Tietiorka Nina, 318.Siemieniuk Irena, 319.Skowrońska Teresa, 320.Sawicka Halina, 321.Radziszewska Teresa, 322.Raciborska Danuta, 323.Piotrowska Teresa, 324.Nowik Mirosława, 325.Milkamanowicz Halina, 326.Laskowska Elżbieta, 327.Kubik Barbara, 328.Kluczyk Grażyna Janina, 329.Klim Maria, 330.Kackieło Barbara, 331.Halicka Bożena, 332.Grzybowska Anna Alina, 333.Gryko Antonina, 334.Gołębiowska Bogusława, 335.Danowska Elżbieta, 336.Damszel Grażyna, 337.Czerwińska Teresa Janina, 338.Czechowska Krystyna, 339.Bójko Teresa, 340.Bućko Elżbieta, 341.Brańska Regina Bogumiła, 342.Borowska Bożena, 343.Kmita Teresa, 344.Kostecka Anna, 345.Hołownia Halina, 346.Barwin Nouna, 347.Bieńkowska Halina, 348.Boguszewska Anna, 349.Bohojło Władysław, 350.Chodecka Krystyna, 351.Choraszucka Anna Bronisława, 352.Chrabołowska Anna Maria, 353.Chwicewska Elżbieta, 354.Dąbrowska Henryka, 355.Doliniec Krystyna, 356.Dybacka Grażyna, 357.Fidziukiewicz Maria, 358.Gacuta Halina, 359.Hakuć Lucyna, 360.Jabłkowska Teresa, 361.Januszkiewicz Czesław, 362.Jurczyk Jadwiga, 363.Kluk Anna, 364.Konopko Janina, 365.Korycki Wiesław, 366.Koziarska Łucja, 367.Kułak Barbara, 368.Kupiec Jadwiga, 369.Lisiecki Jerzy, 370.Liszewska Maria, 371.Łapińska Teresa, 372.Łaski Cezary Juliusz, 373.Maciejewski Andrzej Jerzy, 374.Nalepa Anna Elżbieta, 375.Niklewicz Krystyna, 376.Nowakowska Ewa Henryka, 377.Olesiuk Krystyna, 378.Olszewska Irena, 379.Olszewska Urszula, 380.Pieciuk Barbara, 381.Pogorzelska Bożena, 382.Polonowska Halina, 383.Różycki Lech, 384.Senorczewska Krystyna, 385.Sockoń Jolanta, 386.Sokół Alicja, 387.Taranej Krystyna, 388.Ulanicka Alicja Urszula, 389.Urbaszek Grażyna, 390.Wachowska Halina, 391.Werel Jerzy Antoni, 392.Zadykowicz Barbara Mirosława, 393.Zakręta Barbara Teresa, 394.Zakręta Danuta Maria, 395.Bogucka Zofia, 396.Blach Jolanta Anna, 397.Ciuchno Danuta, 398.Cylwik Andrzej, 399.Dąbrowska Barbara, 400.Dąbrowska Danuta, 401.Falkowska Krystyna, 402.Gołębiewska Henryka, 403.Iwanowska Danuta, 404.Jaroszuk Krystyna, 405.Kiełkuch Helena, 406.Kozioł Teresa, 407.Kozłowska Krystyna, 408.Krasucka Elżbieta, 409.Kulesza Krystyna, 410.Lulewicz Bożena, 411.Łojniewska Janina, 412.Makarczuk Mirosława, 413.Mażewska Bożena, 414.Mikołuszko Helena, 415.Nowik Helena, 416.Paczyńska Maria, 417.Pawłowska Teresa, 418.Piotrowska Maria, 419.Poniatowska Halina, 420.Popławska Ewa, 421.Prześniak Krystyna, 422.Świk Elżbieta, 423.Skoczeń Halina, 424.Słowikowska Lucyna, 425.Smorczewska Jadwiga, 426.Sosnowska Bożena, 427.Szeligowski Janusz, 428.Trusiak Teresa, 429.Ulatowska Halina, 430.Zybała Jolanta, 431.Żółtko Danuta, 432.Szczepańska Irena, 433.Mystkowski Zbigniew, 434.Koptilin Jarosław, 435.Sokołowski Andrzej

1975/76
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa – wych. Klaudia Ryszkowska 1.Adamska Lucyna, 2.Biedrycka Nina, 3.Brejnak Elżbieta Barbara, 4.Cackowska Ewa, 5.Chmielewski Grzegorz, 6.Chomutowski Janusz, 7.Chyża Barbara, 8.Czaplińska Regina, 9.Dzieszko Helena, 10.Gawełko Jadwiga, 11.Harasimowicz Jolanta, 12.Herman Ewa, 13.Iwaniuk Irena, 14.Iwanowska Irena Elżbieta, 15.Jackowska Alicja, 16.Jasińska Stanisława, 17.Kaluta Barbara, 18.Konecka Ewa ,19.Kondzior Grażyna, 20.Kozłowski Ryszard, 21.Kruszewska Jadwiga, 22.Lemańska Wanda Teresa, 23.Ławresz Nina, 24.Łazarska Irena, 25.Łukaszuk Barbara, 26.Łukaszuk Maria, 27.Ozorowska Barbara, 28.Paruk Maria, 29.Praczuk Barbara, 30.Romatowska Ewa Joanna, 31.Rudecka Irena, 32.Rutkowska Helena, 33.Samojlik Danuta, 34.Sienkiewicz Regina, 35.Szemiot Teresa, 36.Szepietowski Zbigniew Marian, 37.Szyszko Jadwiga, 38.Tarasewicz Teresa, 39.Żendzian Bożena Maria, kl. IV b – wych. Antoni Wróblewski 40.Adamczuk Anna, 41.Bartoszewicz Elżbieta, 42.Biegańska Anna, 43.Biegańska Małgorzata Dorota, 44.Brzozowska Grażyna, 45.Chrobocińska Elżbieta, 46.Cureszko Elżbieta, 47.Golonko Ewa, 48.Gryc Walentyna, 49.Hawrylik Krystyna, 50.Karnacz Stanisława, 51.Karpowicz Ewa, 52.Kochańska Barbara, 53.Kondrusik Ewa, 54.Kulesza Małgorzata, 55.Kulikowska Irena, 56.Kuryłowicz Danuta, 57.Lewicka Grażyna, 58.Lisowska Alina, 59.Łaniewska Elżbieta, 60.Malinowska Ewa, 61.Marczuk Krystyna, 62.Murawska Krystyna, 63.Olesiuk Mirosława, 64.Omielańczyk Krystyna, 65.Putrowska Grażyna, 66.Pilipczuk Anna, 67.Polech Lidia, 68.Popiołek Elżbieta, 69.Poznańska Krystyna, 70.Purta Bożena, 71.Rogińska Adela, 72.Rdzicka Irena, 73.Sańczyk Danuta, 74.Sawicka Ewa, 75.Sewastianiuk Mirosława, 76.Skibicka Anna, 77.Sołowiej Maria, 78.Stankiewicz Małgorzata, 79.Średzińska Anna, 80.Szczerbińska Zofia, 81.Talipska Krystyna, 82.Wencel Dorota, 83.Zalewska Maria, kl. IV c - 84.Andrejczuk Danuta, 85.Anikiej Edwarda Anna, 86.Arciuch Alicja, 87.Baranowska Wiesława, 88.Bezubik Elżbieta, 89.Brzozowska Maria, 90.Czarnecka Krystyna, 91.Fiediukiewicz Anna, 92.Hawryłko Celina, 93.Jakimiuk Barbara, 94.Januszczyk Jadwiga, 95.Jasiuk Mirosława, 96.Jawiuk Grażyna, 97.Kasperuk Anna, 98.Kuczko Grażyna, 99.Kulikowska Elżbieta, 100.Kulikowska Jolanta, 101.Łazewska Leonarda, 102.Masłowska Elżbieta, 103.Miszczuk Mirosława Stanisława, 104.Mosiej Maria, 105.Mroczkowska Teresa, 106.Olchowik Teresa Małgorzata, 107.Pink Walentyna, 108.Popko Teresa, 109.Prus Elżbieta Antonina, 110.Puchalska Ewa, 111.Rakowicz Irena, 112.Rogowska Maria, 113.Sakowicz Dorota, 114.Sańczyk Anna, 115.Sienkiewicz Małgorzata Agata, 116.Siergiejew Joanna, 117.Supińska Jadwiga, 118.Szymaniuk Małgorzata, 119.Tichończuk Irena, 120.Todryk Danuta, 121.Tomczyk Łucja, 122.Tryszko Barbara, 123.Turecka Wanda, 124.Wasilewska Barbara, 125.Zagórska Irena, 126.Zawadzka Anna, 127.Żywiecka Ewa Irena, kl. III c – wych. Łucja Sieśkiewicz  - 128.Ambroziak Teresa, 129.Bielawiec Wiesława, 130.Breczko Danuta, 131.Butkiewicz Irena, 132.Chojnowska Grażyna Teresa, 133.Citko Krystyna, 134.Bura Irena, 135.Domalewska Wiesława Teresa, 136.Gaczkowska Teresa, 137.Gajdowska Anna, 138.Gajewska Marta Alicja, 139.Hamerszmit Anna, 140.Hryniewicka Krystyna, 141.Kotyńska Wanda, 142.Kucharzewska Alina Barbara, 143.Kulmacz Regina, 144.Kużbiel Bożena Teresa, 145.Łupińska Danuta, 146.Małkowska Nina, 147.Mroczkowska Ewa, 148.Olesiuk Zoja, 149.Onopiuk Eugenia, 150.Otapowicz Jadwiga, 151.Paczkowska Teresa, 152.Roszkowska Alicja, 153.Roszkowska Grażyna, 154.Sarosiek Elżbieta, 155.Sieradzińska Grażyna, 156.Skutnik Anna, 157.Sokół Henryka, 158.Sończyk Halina, 159.Śliwowska Jadwiga Irena, 160.Wasilewska Janina, 161.Wróblewska Maria, 162.Zalewska Maria, 163.Zalewska Teresa,
LICEUM ZAWODOWE HANDLOWE
Kl. IVa – wych. Nina Lisowska 1.Bolek Mirosława Jolanta, 2.Bublej Walentyna, 3.Dziejma Halina, 4.Ejsmont Barbara, 5. Fiedorczuk Anna, 6.Gajda Grażyna, 7.Gutowska Wanda Maria, 8. Hofer Hanna Bożenna, 9.Koniuszewska Barbara Halina, 10.Kwiatkowska Teresa Grażyna, 11.Kuźma Irena, 12.Lepietuszko Marianna, 13.Łapińska Halina, 14.Manias Bożena, 15.Marasik Cezary, 16.Mironowicz Mirosława, 17. Opolska Krystyna, 18.Ostrowska Irena, 19.Pałasz Bożena, 20.Pulikowska Mirosława, 21.Rusiłowicz Halina, 22.Rynkiewicz Dominika Teresa, 23.Siemieniako Halina, 24.Skoczylas Ewa, 25.Stepaniuk Irena, 26.Stypułkowska Aldona, 27.Szymczuk Krystyna, 28.Tekielak Elżbieta
29. Toczydłowska Janina, 30. Uściłko Danuta 31. Werbel Irena, 32. Wróblewska Grażyna,
33. Żurowska Małgorzata Urszula, kl. IVb – wych. Alicja Borowska 1.Adamska Małgorzata, 2.Ancypo Helena, 3.Bausow Irena, 4.Borkowska Maria, 5.Borysewicz Małgorzata, 6.Brańska Elżbieta, 7.Dunaj Halina, 8.Garlicka Teresa, 9.Harasimczuk Bożena, 10. Himik Mirosław, 11.Kapica Halina, 12.Kondzior Krystyna, 13.Kozakiewicz Krystyna, 14.Ladzińska Bożena, 15.Ławresz Irena,
16.Malinowska Teresa, 17.Milewska Halina, 18.Miśko Jadwiga, 19.Muklewicz Mirosław, 20.Ostrowska Iwona, 21.Owczarczuk Jadwiga, 22.Siemieniako Danuta, 23.Stepanowicz Irena, 24.Sztabkowska Barbara, 25.Świderska Irena, 26.Wacław Anna, 27.Zołotar Alicja, 28.Zwolska Barbara, 29.Żukowska Irena
Koniec LH
Kondrat Alicja, 273.Kłokowska Ewa, 274.Kajewska Teresa, 275.Gołaszewska Elżbieta, 276.Gil Ewa Janina, 277.Dorosz Teresa, 278.Dec Krystyna, 279.Czarniecka Elżbieta, 280.Chrulska Jolanta, 281.Zdrojkowska Dorota, 282.Pasyńczuk Grażyna Joanna, 283.Paszko Maria, 284.Ostaszewicz Antonina, 285.Olszewska Jolanta, 286.Nieciecki Leszek Jan, 287.Muraszkowska Leonarda, 288.Łupińska Jolanta, 289.Łapińska Elżbieta, 290.Łapińska Ewa, 291.Krzywicka Maria Jolanta, 292.Korol Barbara, 293.Komenda Ewa, 294.Koźbiel Anna, 295.Jarzembska Elżbieta, 296.Ignaciuk Helena, 297.Grajewska Anna, 298.Chomik Irena, 299.Bartnicka Grażyna, 300.Arasimowicz Halina Grażyna, 301.Antonowicz Alicja, 302.Szygałowicz Ewa, 303.Kulesza Halina, 304.Żukowska Barbara, 305.Zalewska Anna, 306.Zabielska Halina, 307.Wilczyńska Krystyna, 308.Tryzna Anna, 309.Sobieraj Halina, 310.Siemionko Maria, 311.Sidorowicz Jolanta, 312.Sak Halina, 313.Purwin Jolanta Elżbieta, 314.Pućkowska Danuta, 315.Pereszczako Alina Róża, 316.Ozłowska Anna, 317.Olszewska Elżbieta, 318.Nieścier Krystyna, 319.Muszyńska Anna, 320.Milewska Janina, 321.Michalczuk Daria Danuta, 322.Łupińska Teresa, 323.Kuźmicki Mirosław, 324.Kulikowska Maria, 325.Kamińska Halina, 326.Jaroszewicz Grażyna, 327.Iwaniuk Irena, 328.Demianiuk Zofia, 329.Damszel Krystyna, 330.Czykier Lucyna, 331.Czernicka Bożena, 332.Żmójdzin Wiesława, 333.Andrzejuk Eugenia, 334.Bojko Helena, 335.Brańska Barbara Maria, 336.Brewczyk Romualda, 337.Bućko Bożena Danuta, 338.Cieśluk Halina, 339.Cisz Elżbieta Janina, 340.Cienicka Ewa, 341.Dawidziuk Anna, 342.Fiedorczuk Ewa, 343.Fiedorczuk Alina, 344.Gazda Elżbieta Małgorzata, 345.Gutowska Barbara, 346.Herman Alicja, 347.Krygier Eugenia, 348.Łukaszuk Halina, 349.Maciejczuk Maria, 350.Makarewicz Halina, 351.Marcinkowska Wiesława, 352.Malewska Elżbieta, 353.Mirkowska Walentyna, 354.Nasierowska Anna, 355.Onopiuk Walentyna, 356.Owsianik Bożena, 357.Roszkowska Barbara, 358.Sokół Cecylia, 359.Surynowicz Anna, 360.Świerczek Bożena, 361.Turowicz Ewa, 362.Trochim Janina Teresa, 363.Wesołowska Ewelina, 364.Wierzchnicki Wiesław, 365.Zdanowicz Krystyna, 366.Żuczko Ewa, 367.Zalupko Ewa, 368.Wróblewska Halina, 369.Wrona Bogumiła, 370.Waśko Raisa, 371.Trukowka Bogusława, 372.Stocka Teresa, 373.Sipko Stanisława, 374.Sidorowicz Lucyna, 375.Sianko Edyta Halina, 376.Radziwon Alina, 377.Paszko Helena, 378.Andrzejuk Irena, 379.Apraksin Lucyna, 380.Chrobustowska Małgorzata, 381.Czarnecka Alicja Wanda, 382.Dąbrowska Honorata Sabina, 383.Fal Zofia, 384.Filon Dorota, 385.Gołębiewska Anna, 386.Góralczyk Grażyna, 387.Gudel Maria Anna, 388.Kulesza Marta Ewa, 389.Kołpak Jadwiga, 390.Kramkowska Janina, 391.Kucharska Barbara Jolanta, 392.Kujawa Anna, 393.Kujatowska Elżbieta, 394.Kulikowska Hanna, 395.Legun Teresa Maria, 396.Lewczuk Nina, 397.Lipiszko Grażyna, 398.Mieleszko Maryna, 399.Szczęsnowicz Jolanta Anna, 400.Szaciłowska Halina, 401.Perkowska Bożena, 402.Sawicka Danuta, 403.Sołowiej Jadwiga, 404.Tynecka Alina, 405.Wicińska Wiesława, 406.Wiśniewska Teresa, 407.Zielińska Ewa, 408.Żmojdzin Stanisława, 409.Czajkowska Bożena Barbara, 410.Rzepecka Elżbieta, 411.Sakowicz Ludmiła, 412.Charkiewicz Anna, 413.Banel Maria, 414.Bychowska Anna, 415.Biegańska Ewa, 416.Biernacka Joanna, 417.Bartnikiewicz Teresa, 418.Bura Wiesława, 419.Gerwel Ewa, 420.Gołko Waldemar, 421.Janicka Krystyna, 422.Kiełczykowska Urszula, 423.Klochowicz Krzysztof, 424.Knapkiewicz Lucyna Krystyna, 425.Kowalewska Krystyna, 426.Kozub Barbara, 427.Kragiel Hanna, 428.Mańko Urszula Helena, 429.Magruk Zuzanna, 430.Matela Leszek, 431.Nowalska Krystyna, 432.Oskierko Joanna, 433.Ostrowski Mirosław, 434.Palkowski Bogdan, 435.Pawluczuk Irena, 436.Pawłowski Sławomir, 437.Pietruczuk Marianna Stanisława, 438.Podgórska Jadwiga, 439.Rafało Stanisław, 440.Rutkowski Wojciech Donat, 441.Szychowska Barbara, 442.Śmieciuszawska Maria Zofia, 443.Skorochodzka Maria, 444.Sańczyk Andrzej, 445.Szyłejko Alina, 446.Wawrzyniuk Jan, 447.Wołukanis Helena, 448.Zaborowska Ewa, 449.Zatorska Henryka, 450.Zgiel Maria Barbara, 451.Znorkowska Anna, 452.Żurowska Małgorzata Urszula, 453.Wróblewska Grażyna, 454.Werbel Irena, 455.Ułciłko Danuta, 456.Toczydłowska Janina, 457.Tekielak Elżbieta, 458.Szymczuk Krystyna, 459.Stypułkowska Aldona, 460.Stepaniuk  Irena, 461.Skoczylas Ewa, 462.Siemieniako Halina, 463.Ryniewicz Dominika Teresa, 464.Rusiłowicz Halina,  465.Pulikowska Mirosława, 466.Pałasz Bożena, 467.Ostrowska Irena, 468.Opolska Krystyna, 469.Mironowicz  Mirosława, 470.Marasik Cezary, 471.Manias Bożena, 472.Łapińska Halina, 473.Lepietuszko Marianna, 474.Kuźma Irena, 475.Kwiatkowska Teresa Grażyna, 476.Koniuszewska Barbara Halina, 477.Hofer Alina Bożena, 478.Butowska Wanda Maria, 479.Gajda Grażyna, 480.Fiedorczuk Anna, 481.Ejsmont Barbara Zofia, 482.Dziejma Halina, 483.Bublej Walentyna, 484.Bolek Mirosława Jolanta, 485.Żukowska Irena, 486.Zwolska Barbara, 487.Zołotar Alicja, 488.Wacław Anna, 489.Świderska Irena, 490.Sztabkowska Barbara, 491.Stepanowicz Irena, 492.Siemieniako Danuta, 493.Owczarczuk Jadwiga, 494.Ostrowska Iwona, 495.Muklewicz Mirosław, 496.Mińko Jadwiga, 497.Milewska Halina, 498.Malinowska Teresa Jadwiga, 499.Ławresz Irena, 500.Ladzińska Bożena, 501.Kozakiewicz Krystyna, 502.Kondzior Krystyna, 503.Kapica Halina, 504.Himik Mirosław, 505.Harasimczuk Bożena, 506.Garlicka Teresa, 507.Dunaj Halina, 508.Brańska Elżbieta, 509.Borysiewicz Małgorzata, 510.Borkowska Marta Jolanta, 511.Bauson Irena, 512.Ancypo Helena,  513.Adamska Małgorzata,

1976/77
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa – wych. Waldemar Świderski 1.Adamska Halina, 2.Ciupa Krystyna, 3.Czemiel Mirosława, 4.Fiłonowicz Jolanta, 5.Grabowska Bożena, 6.Grodzka Teresa Janina, 7.Kiertowicz Bogumiła, 8.Grycuk Anna, 9.Kondzior Irena, 10.Laskowska Halina, 11.Leszczyńska Zdzisława, 12.Łyczkowska Krystyna Halina, 13.Kosakowski Wojciech, 14.Kowalewicz Elżbieta, 15.Maciejewska Krystyna, 16.Malczyk Danuta, 17.Małyszko Maria Bożena, 18.Matusiewicz Jan, 19.Moniuszko Jolanta Irena, 20.Perkowska Danuta, 21.Płachcińska Maria, 22.Proniewski Marek, 23.Puciłowska Elżbieta, 24.Roszkowska Bożena, 25.Rutkowska Wiesława, 26.Skorupska Jolanta, 27.Stachurska Danuta, 28.Stolarewicz Tadeusz, 29.Szewko Cecylia, 30.Szumińska Janina, 31.Szydłowska Wiesława, 32.Torebko Danuta, 33.Zadygowicz Krystyna, 34.Zimnoch Janina, 35.Zubowicz Bożena, 36.Sańczyk Alina, 37.Żamojtuk Janina, kl. IVb – wych. Mikołaj Osiński 38.Berska Teresa Danuta, 39.Buzun Alicja, 40.Chomutowska Barbara, 41.Ciołko Alina, 42.Dakowicz Halina, 43.Daniluk Zinaida, 44.Gołębiewska Barbara, 45.Harasimczuk Lilia Elżbieta, 46.Hermanowicz Anna Elżbieta, 47.Himik Zoja, 48.Jakóbowicz Maria Jolanta, 49.Kaczanowska Krystyna, 50.Kalinowska Elżbieta, 51.Kamińska Alicja Teresa, 52.Kobus Helena, 53.Kozakiewicz Krystyna, 54.Kukisz Zofia, 55.Kulikowska Jadwiga Zofia, 56.Lipska Grażyna, 57.Łukaszewicz Krystyna, 58.Malinowska Teresa, 59.Morozewicz Bożena, 60.Nowakowska Bożena Jadwiga, 61.Paczoska Alicja, 62.Parzyszek Teresa, 63.Piekarska Helena, 64.Pogorzelska Ewa, 65.Redo Teresa, 66.Romaniuk Krystyna, 67.Sakowicz Barbara, 68.Skalimowska Halina, 69.Snarska Eugenia, 70.Szuńko Elżbieta, 71.Szymczuk Eugenia, 72.Turko Danuta, 73.Wieliczko Alina, 74.Wnuszyńska Walentyna, 75.Ziniewicz Krystyna, kl. IIId – wych. Klaudia Ryszkowska 76.Bobek Krystyna, 77.Borowska Ewa Grażyna, 78.Choińska Elżbieta Grażyna, 79.Citko Małgorzata, 80.Drozdowska Krystyna, 81.Dąbrowska Irena Zofia, 82.Domanowska Barbara, 83.Drozd Zbigniew, 84.Dworakowska Elżbieta Teresa, 85.Jagołdzik Bożena, 86.Klepacka Maria, 87.Kurzątkowska Irena Barbara, 88.Ladzińska Hanna Krystyna, 89.Łapińska Bożena, 90.Maciejewska Barbara, 91.Mudzińska Pelagia, 92.Niedowóz Urszula, 93.Nosowicz Anna Maria, 94.Palkowska Anna, 95.Perkowska Alina, 96.Piątkowska Janina, 97.Piekarska Marianna, 98.Prus Grażyna, 99.Stepaniuk Mirosław, 100.Sokołowski Jerzy, 101.Stojaniuk Olga, 102.Trojan Danuta, 103.Witkowska Alina, 104.Wojno Grażyna Teresa, 105.Wojno Honorata, 106.Zadykowicz Henryka Barbara, 107.Zdanowicz Grażyna, 108.Zembrowska Małgorzata,

LICEUM ZAWODOWE HANDLOWE – kl. IVa, wych. Eugeniusz Siemieniuk 1.Bagnowska Alina, 2.Cylwik Anna, 3.Czerwińska Janina, 4.Demianiuk Elżbieta, 5.Dąbrowska Anna, 6.Dobrzycka Grażyna, 7.Gierasimiuk Eugenia, 8.Hermanowska Krystyna, 9.Jasiel Janina, 10.Karczewska Halina, 11.Korzecka Ewa, 12.Krajewska Anna, 13.Krywko Alicja, 14.Kurgan Anna, 15.Ludewig Elżbieta, 16.Łaniewska Łucja, 17.Makowska Wiesława, 18.Małyszko Barbara, 19.Marcewicz Halina, 20.Mazur Mirosława, 21.Ostapowicz Leonarda, 22.Ostrowska Bożena, 23.Piotrowska Grażyna, 24.Poskrobko Wiesława, 25.Romanowska Teresa, 26.Rzepnicka Agnieszka, 27.Sandomierski Antoni, 28.Ściepko Romualda, 29.Świsłocka Janina, 30.Trzeciak Irena, 31.Wierciszewska Anna, 32.Wojciechowska Elżbieta, 33.Żukowska Krystyna; kl. IVb, wych. Antoni Marasik 1.Byglewska Zofia, 2.Chodyko Ewa, 3.Czerniak Krystyna, 4.Dziekońska Danuta, 5.Grygoruk Maria, 6.Holeman Elżbieta, 7.Hryniewicka Halina, 8.Jakubowska Maria, 9.Klimek Janina, 10.Kolendo Agata, 11.Kozikowska Alicja, 12.Kulik Bożena, 13.Kurt Elżbieta, 14.Lis Irena, 15.Mańkowska Grażyna, 16.Markowska Grażyna, 17.Mazur Halina, 18.Niewiadomska Teresa, 19.Nosewicz Krystyna, 20.Oleksiej Danuta, 21.Paszko Stanisław, 22.Piekunko Barbara, 23.Radziwonowicz Alicja, 24.Romanowicz Barbara, 25.Samecka Ewa, 26.Sokólski Andrzej, 27.Stalończyk Alina, 28.Suchocka Grażyna, 29.Surynowicz Lucyna, 30.Tryskuć Teresa, 31.Walentowicz Wiesława, 32.Waluk Halina, 33.Żukowska Renata; kl. IVc, wych. Jerzy Hamik 1.Bańkowska Grażyna, 2.Całkiewicz Marzena, 3.Czarniecka Cecylia, 4.Dobkowska Jadwiga, 5.Gołębiewska Alina, 6.Giesko Marianna, 7.Grabowska Joanna, 8.Januszewska Danuta, 9.Jarocka Eliza, 10.Jarmoc Danuta, 11.Koselczuk Grażyna, 12.Krutul Grażyna, 13.Łapińska Ewa, 14.Mazurek Maria, 15.Mątecka Bożena, 16,Niewińska Jadwiga, 17.Okulicz Tamara, 18.Piwko Halina, 19.Prokop Barbara, 20.Redlińska Jadwiga, 21.Sadowska Cecylia, 22.Szapiel Lucyna, 23.Szutkiewicz Irena, 24.Tałałaj Alicja, 25.Tryznowski Piotr, 26.Walczuk Maria, 27.Zatowska Franciszka, 28.Zdrodowska Krystyna, 29.Zdanowicz Mirosław
ZASADNICZA SZKOŁA HANDLOWA - kl. IIIa, wych. Antoni Wróblewski 1.Bobrukiewicz Janina, 2.Borecka Jolanta, 3.Ciuńczyk Halina, 4.Drapała Grażyna, 5.Frankowska Halina, 6.Furła Lucyna, 7.Galicka Lucyna, 8.Haponiuk Maria, 9.Januszewska Halina, 10.Jurczak Jadwiga, 11.Karczewska Ludmiła, 12.Koleśnik Maria, 13.Kozłowska Regina, 14.Kuklik Halina, 15.Łukaszewicz Bożena, 16.Malinowska Barbara, 17.Malinowska Maria, 18.Milenkiewicz Anna, 19.Miłaszewicz Maria, 20.Minko Walentyna, 21.Niezgoda Krystyna, 22.Ogrodnik Dorota, 23.Parda Bożena, 24.Polińska Mirosława, 25.Prychocka Jolanta, 26.Romaniuk Ludmiła, 27.Roszuk Alicja, 28.Sokólska Mirosława, 29.Szafrankowska Agnieszka, 30.Szczurak Maria, 31.Truskowska Ewa, 32.Zagórska Barbara, 33.Zarzecka Barbara; kl. IIIb, wych. Teresa Gassa 1.Andrzejuk Zofia, 2.Chwiećko Grażyna, 3.Chwicewska Maria, 4.Czajkowska Bożena, 5.Dobrogowska Jolanta, 6.Dąbrowska Danuta, 7.Dąbrowska Wanda, 8.Dworakowska Halina, 9.Ejsmont Barbara, 10.Ejsmont Krystyna, 11.Grudzień Irena, 12.Gruszewicz Krystyna, 13.Grzywa Ewa, 14.Kołosowska Maria, 15.Kozak Maria, 16.Kuberska Pelagia, 17.Lisowska Halina, 18.Lewkowicz Teresa, 19.Łapińska Elżbieta, 20.Michalczuk Barbara, 21.Modzelewska Danuta, 22.Nikołajuk Zenaida, 23.Pieczur Celina, 24.Prokopczyk Halina, 25.Puchalska Elżbieta, 26.Raducha Maria, 27.Reczulska Ewa, 28.Rutkowska Krystyna, 30.Sokołowska Wiesława; kl. IIIc, wych. Lidia Kiszkiel 1.Anchimowicz Łucja, 2.Bańkowska Krystyna, 3.Barcewicz Grażyna, 4.Bohojło Barbara, 5.Borowik Janina, 6.Chludzińska Barbara, 7.Cudowska Małgorzata, 8.Deryng Elżbieta, 9.Dębowska Halina, 10.Dobrzeniecka Barbara, 11.Dziakowska Mirosława, 12.Dziemianowicz Anna, 13.Fiedorowicz Dorota, 14.Głowacka Zdzisława, 15.Janczylik Iwona, 16.Jańska Helena, 17.Maculewicz Krystyna, 18.Matecka Ewa, 19.Normantowicz Grażyna, 20.Osipiuk Luba, 21.Sadowska Nina, 22.Szewczul Barbara, 23.Tekień Helena, 24.Torka Alina, 25.Wasilewska Anna, 26.Węgrowska Irena, 27.Wilczyk Maria, 28.Wojtkowska Galina, 29.Worona Teresa, 30.Wrona Maria, 31.Zinówko Leszek; kl. IIId, wych. Maria Bogorodzka 1.Bogdanowicz Małgorzata, 2.Brańska Alicja, 3.Górska Anna, 4.Guzowska Wiesława, 5.Hajduczenia Halina, 6.Jabłońska Lucyna, 7.Jackowska Wanda, 8.Jedlińska Zofia, 9.Kardasz Maria, 10.Kosacka Ewa, 11.Klepacka Barbara, 12.Komiaków Anna, 13.Kowalewska Jadwiga, 14.Krętowska Halina, 15.Kulesza Barbara, 16.Kulesza Elżbieta, 17.Lach Bożena, 18.Lingo Danuta, 19.Łapińska Teresa, 20.Matwiejczuk Ewa, 21.Nowacka Grażyna, 22.Orłów Urszula, 23.Ostaszewska Jolanta, 24.Ostrzygało Janina, 25.Pankiewicz Barbara, 26.Pawluczuk Walentyna, 27.Pokało Elżbieta, 28.Popławska Wiesława, 29.Powichrowska Grażyna, 30.Prokop Barbara, 31.Radłowska Wiesława, 32.Radziszewska Teresa, 33.Remża Zinaida, 34.Romaniuk Zofia, 35.Siebiatyńska Maria, 36.Smółko Elżbieta; kl. IIIe, wych. Łucja Jabłońska 1.Ambrożewicz Anna, 2.Baranowska Elżbieta, 3.Busłowska Elżbieta, 4.Charytoniuk Tamara, 5.Danilewicz Anna, 6.Dąbrowska Wiesława, 7.Grzegorczyk Barbara, 8.Hutnik Krystyna, 9.Kragiel Irena, 10.Kusznier Ewa, 11.Maciuszko Bożena, 12.Makowska Bożena, 13.Mierzyńska Halina, 14.Milewska Ewa, 15.Niewińska Bożena, 16.Nikołajuk Nina, 17.Piesiecka Celina, 18.Pikulska Teresa, 19.Pruchniewicz Joanna, 20.Sobolewska Krystyna, 21.Skrzela Lucyna, 22.Szyluk Danuta, 23.Tołoczko Teresa, 24.Trykoszko Barbara, 25.Trzaskowska Stanisława, 26.Waśko Anna, 27.Wilma Barbara, 28.Wojtach Anna, 29.Wyłuda Janina, 30.Zahorawska Krystyna, 32.Zaręba Danuta, 33.Zawada Irena, 34.Zielińska Danuta, 35.Zubrzycka Halina; kl. IIIf, wych. Krystyna Suchocka 1.Andrzejewska Janina, 2.Dawidowicz Bożena, 3.Dawidowska Jolanta, 4.Dziwniel Maria, 5.Gimik Danuta, 6.Juszkiewicz Elżbieta, 7.Kasjanowicz Alina, 8.Kasjanowicz Lucyna, 9.Koszel Danuta, 10.Kozioł Helena, 11.Kruk Halina, 12.Lenkiewicz Hanna, 13.Maciejczuk Halina, 14.Piwowarska Marta, 15.Podgórska Barbara, 16.Radziszewska Jadwiga, 17.Ramotowska Danuta, 18.Ramotowska Joanna, 19.Tencer Mirosława, 20.Wasiluk Nina, 21.Wieremiejko Mirosława, 22.Wnorowska Barbara


1977/78 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Klaudia Ryszkowska 1.Andrejczuk Alicja, 2.Andrejczuk Helena, 3.Bielska Grażyna, 4.Biernacka Krystyna, 5.Błahuszewska Anna, 6.Brzezowska Bożena, 7.Bura Irena, 8.Chilińska Łucja, 9.Chomczyk Bogdan, 10.Ciereszko Ewa, 11.Czeberczuk Anna, 12.Dziekońska Janina, 13.Gęsiewska Teresa, 14.Gieniusz Jolanta, 15.Hryniewicka Ałła, 16.Iwanicka Jadwiga, 17.Jarmołowska Maria, 18.Kamieńska Eugenia Zofia, 19.Klim Ewa, 20.Klimczuk Jan, 21.Kwiatkowska Grażyna, 22.Najman Anna, 23.Olchowik Ewa, 24.Parafianowicz Małgorzata, 25.Pawluczuk Helena, 26.Piechowska Bożena, 27.Pietraszkiewicz Maria, 28.Polecka Dorota, 29.Potocki Wojciech, 30.Radziszewska Danuta, 31.Szymańska Teresa, 32.Śliwowska Janina, 33.Wasilewska Teresa, 34.Wąsecka Małgorzata, 35.Wierzbicka Anna, 36.Zambrzycka Dorota, 37.Zdanowicz Barbara, 38.Zubelik Grażyna, kl. IVb, wych. Teresa Zduniak-Kowalska 1.Bajda Barbara, 2.Bajgus Anna, 3.Buchowicz Grażyna, 4.Ćwiklińska Krystyna, 5.Dzienisik Helena, 6.Hryniewicka Małgorzata, 7.Jabłońska Jadwiga, 8.Jarosik Jolanta, 9.Józefowicz Zenaida, 10.Kakareko Janina, 11.Kontnik Violetta, 12.Markiewicz Danuta, 13.Mnich Grażyna, 14.Niewińska Danuta, 15.Ołdakowska Lilianna, 16.Pawluczuk Mirosława, 17.Polińska Wiesława, 18.Radziszewska Bożena, 19.Rafałko Halina, 20.Remżyk Alina, 21.Roszkowska Mirosława, 22.Słoma Teresa, 23.Snarska Krystyna, 24.Sołomianko Alina, 25.Starosta Jolanta, 26.Szekalska Elżbieta, 27.Szyluk Łucja, 28.Święcka Bogusława, 29.Topczewska Krystyna, 30.Wołosewicz Małgorzata, 31.Zalewska Ewa; kl. IVc, wych. Eleonora Makuszewska 1.Ciesnowska Anna, 2.Czarniecka Alina, 3.Fiedorczuk Zdzisława, 4.Grygorczuk Helena, 5.Jakubik Jolanta, 6.Jatkowska Barbara, 7.Jaworowska Teresa, 8.Kamieńska Wiesława, 9.Karwacka Zdzisława, 10.Kazberuk Alina, 11.Kondzior Elżbieta, 12.Krupicz Barbara, 13.Ledzińska Łucja, 14.Lewicka Barbara, 15.Lewszuk Iwona, 16.Łapinska Danuta, 17.Łotko Danuta, 18.Małaszewicz Grażyna, 19.Olchowik Barbara, 20.Piech Anna, 21.Puciłowska Anna, 22.Puciłowska Bożena, 23.Redo Małgorzata, 24.Sawicka Teresa, 25.Stepaniuk Tamara, 26.Szemiot Danuta, 27.Szewielenko Danuta Alina, 28.Średzińska Mirosława, 29.Wyszyńska Teresa, 30.Zajkowska Teresa,
LICEUM ZAWODOWE HANDLOWE – kl. IVa, wych. Elżbieta Szpakowicz 1.Adamska Wiesława, 2.Bagińska Krystyna, 3.Biernacka Grażyna, 4.Birkos Krystyna, 5.Bobrowska Jolanta, 6.Chomiczewski Krzysztof, 7. Czapiuk Jolanta, 8.Dziekońska Grażyna, 9.Freling Teresa, 10.Gajlewicz Teresa, 11.Grynczel Halina, 12.Kisiel Ludmiła, 13.Korolewska Teresa, 14.Kucejko Halina, 15.Kundzicz Danuta, 16.Ławreszuk Grażyna, 17.Mokselan Joanna, 18.Nawrocka Barbara, 19.Niewińska Teresa Elżbieta, 20. Romanowska Teresa, 21.Roszkowska Hanna Barbara, 22.Rudeczko Maria, 23.Siedlecka Władysława, 24.Stańczuk Janina, 25.Szagidewicz Anna, 26.Walesiuk Jolanta, 27.Więckowska Małgorzata, 28.Wojdołowicz Ewa, 29.Zajączkowska Ewa, 30.Żabicka Gertruda;
kl. IVb, wych. Adam Anastaziuk 1.Arciuch Elżbieta, 2.Bagińska Jadwiga, 3.Baranowska Lilia, 4.Cisz Elżbieta, 5.Domanowska Bogusława, 6.Dzienis Janina, 7.Gryka Maria, 8.Jankowska Teresa, 9. Kondracka Barbara, 10.Kurowska Krystyna, 11.Lompart Ewa, 12.Łukianiuk Anna, 13.Małoń Halina, 14.Marculewicz Helena, 15.Nalewajko Irena, 16.Niczyporska Helena, 17.Owieczko Olga, 18.Pietruczuk Alicja, 19.Rutkowska Anna Janina, 20. Rybaczek Grażyna, 21.Sołowiej Anna, 22.Studzianna Bożena, 23.Świerzbińska Celina, 24.Wasiluk Anna, 25.Zaczeniuk Agata, 26.Żukowska Krystyna; kl.IVc, wych. Janusz Tomaszewski 1.Anikiej Grażyna, 2.Baciocha Zofia, 3.Bieluczyk Grzegorz, 4.Bukłaho Anna, 5.Czerniawska Jadwiga Maria, 6.Dzierżanowska Wanda, 7.Fiedorczuk Teresa, 8.Gacko Tamara, 9.Gryko Marek Antoni, 10.Janowicz Czesław, 11.Jarmoc Danuta, 12.Kirejczuk Krystyna, 13.Kondzior Barbara, 14.Krysztopik Danuta, 15.Lutkiewicz Teresa Czesława, 16.Łukaszewicz Jolanta, 17. Małyszko Ewa, 18.Michalewicz Krystyna, 19.Milewska Bożena, 20.Naliwajko Irena, 21.Nowik Danuta, 22.Olechno Halina Leonarda, 23.Piech Lila, 24.Sadowska Danuta, 25.Sołowiej Halina, 26.Stankiewicz Maria Magdalena, 27.Strzymińska Elżbieta, 28.Wendołowicz Iwona, 29.Winicka Maria, 30.Zajko Bogusława
ZASADNICZA SZKOŁA HANDLOWA – kl. IIIa, wych. Helena Kiljanek 1.Babińczuk Bożena, 2.Brańska Elżbieta, 3.Brzozowska Wiesława, 4.Cichońska Anna, 5.Ciesnowska Lucyna, 6.Cimaszewska Teresa, 7.Dolistowska Henryka, 8.Dworakowska Elżbieta, 9.Dąbrowska Krystyna, 10.Filipczuk Anna, 11.Gromkowska Alicja, 12.Hryniewicka Bogusława, 13.Jasiuk Maria, 14.Kaczanowska Celina, 15.Kondraciew Krystyna, 16.Krygier Halina, 17.Krzewska Bożena, 18.Kulesza Halina, 19.Leszczuk Nina, 20.Lisowska Tamara, 21.Maślińska Barbara, 22.Markowska Danuta, 23.Mazurkiewicz Teresa, 24.Mielech Anna, 25.Nasuta Anna, 26.Okulska Barbara, 27.Omieljaniuk Maria, 28.Rutkowska Alina, 29.Rygorowicz Halina, 30.Siemieniuk Grażyna, 31.Sienkiewicz  Barbara, 32.Sieredzińska Jolanta, 33.Solecka Regina, 34.Suchocka Danuta, 35.Szoka Alicja, 36.Szymanowska Irena, 37.Wierzbicka Jolanta, 38.Wądołowska Helena, 39.Wysmułek Bożena, 40.Zimnoch Marta; kl. IIIb, wych. Maria Maziarek 1.Bukraba Irena, 2.Cylwik Małgorzata, 3.Futryn Barbara, 4.Garbowska Ewa, 5.Gąsowska Teresa, 6.Gregorczuk Dorota, 7.Ilnicka Elżbieta, 8.Klim Halina, 9.Kondracka Barbara, 10.Konopa Jolanta, 11.Laskowska Iwona, 12.Leończuk Lucyna, 13.Lul Jolanta, 14.Łaska Irena, 15.Łuniewska Elżbieta, 16.Masłowska Mirosława, 17.Mocarska Jolanta, 18.Niemotko Zofia, 19.Olchowik Ewa, 20.Pankiewicz Elżbieta, 21.Pietruszko Halina, 22.Pierzchała Izabela, 23.Pogorzelska Alicja, 24.Popławska Danuta, 25.Rutkowska Marianna, 26.Rycewicz Krzysztof, 27.Sakowicz Bożena, 28.Siemieniako Halina, 29.Sienkiewicz Łucja, 30.Skorowska Halina, 31.Staniszewska Urszula, 32.Szaciłowska Barbara, 33.Świrydowicz Ewa, 33.Zaczeniuk Barbara; kl. IIIc, wych. Alicja Zdanowska 1.Anchim Irena, 2.Aniśkiewicz Halina, 3.Antoniuk Krystyna, 4.Antonowicz Elwira, 5.Bruszewska Teresa, 6.Brzezińska Elżbieta, 7.Bućko Krystyna, 8.Czyżewska Anna, 9.Dobosz Małgorzata, 10.Dziuba Barbara, 11.Grabowska Grażyna, 12.Groman Marzena, 13.Horodeńska Ewa, 14.Kakareko Maria, 15.Lewandowska Barbara, 16.Ładyżyńska Alicja, 17.Mierzyńska Barbara, 18.Mróz Elwira, 19.Olendzka Bernarda, 20.Pawilcz Halina, 21.Pawluczuk Janina, 22.Płońska Elżbieta, 23.Pochodowicz Monika, 24.Skoczek Ewa, 25.Szoka Maria, 26.Szugzda Małgorzata, 27.Wojteczko Janina, 28.Wołodźko Marzena, 29.Wyspiańska Irena, 30.Zadykowicz Anna, 31.Zajkowska Anna, 32.Zaleska Maria, 33.Zawadzka Janina; kl. IIId, wych. Lidia Kiszkiel 1. Bielawska Barbara, 2.Ciżewska Lilia, 3.Dzierżanowska Marianna, 4.Dymowska Jolanta, 5.Fiedoruk Grażyna, 6.Frymorgen Małgorzata, 7.Gil Alicja, 8.Gonicka Małgorzata, 9.Kardzis Teresa, 10.Kobeszko Irena, 11.Kozikowska Krystyna, 12.Kozłowska Danuta, 13.Leonowicz Krystyna, 14.Łaszcz Ewa, 15.Łukasiewicz Barbara, 16.Maliszewska Alla, 17.Markiewicz Barbara, 18.Nazaruk Mirosława, 19.Osakowicz Irena, 20.Pajewska Barbara, 21.Panasewicz Elżbieta, 22.Polkowska Elżbieta, 23.Popławska Anna, 24.Roszkowska Halina, 25.Sadowska Bożena, 26.Serafin Anna, 27.Skarzyńska Danuta, 28.Siemieniuk Barbara, 29.Suchowierska Barbara, 30.Suszyńska Ewa, 31.Szklanko Mariola, 32.Wendołowicz Jolanta, 33.Zielinko Raisa, 34.Zubelik Ewa

.Hryniewicka Bogumiła,
238.Bielicka Grażyna, 229.Chojnowska Regina, 240.Chylińska Ewa, 241.Czaban Alicja, 242.Czajkowska Helena, 243.Czarnowska Danuta, 244.Czechowicz Alicja, 245.Doroszko Irena, 246.Gruszewska Raisa, 247.Hodun Leszek, 248.Ignatowska Alicja, 249.Jakończyk Ewa, 250.Karpiuk Jarosław, 251.Kulesza Grażyna, 252.Kunawik Grzegorz, 253.Lorenc Elżbieta, 254.Ławrynowicz Olga, 255.Makala Iraida, 256.Markowska Teresa, 257.Niesterczuk Irena, 258.Ołdakowska Krystyna, 259.Piłuto Bogusława,260.Plewa Halina, 261.Rogalska Dorota, 262.Ropiejko Halina, 263.Roszkowski Marek, 264.Sanowska Małgorzata Jadwiga, 265.Sawicki Mirosław, 266.Smyk Maria, 267.Szczepańska Maria, 268.Jaraszewska Jolanta Maria, 269.Witanowska Emilia, 270.Zaczeniuk Joanna, 271.Zawada Bożena, 272.Grzelczak Renata,
273.Andrzejewska Dorota, 274.Anniółkowski Bogusław, 275.Bachorewicz Elżbieta, 276.Chilicka Danuta, 277.Ciemna Krystyna, 278.Cikowska Małgorzata, 279.Czemeryńska Alina, 280.Dmuchowska Anna, 281.Dondziło Teresa, 282.Dubaniewicz Maria, 283.Gołaszewska Barbara, 284.Grabowska Danuta, 285.Jabłońska Zofia, 286.Jastrzębowski Wojciech, 287.Jodłowska Ewa, 288.Kochańska Anna, 289.Kotowicz Cecylia, 290.Kulikowska Beata, 291.Liszewska Bożena, 292.Łakomicz Mirosława, 293.Marcinkiewicz Alicja, 294.Marenkiewicz Teresa, 295.Michalska Małgorzata, 296.Micun Krzysztof, 297.Nowakowska Ewa, 298.Bachewicz Wiesława, 299.Rogowska Elżbieta, 300.Rygasiewicz Ewa, 301.Skirne Bogusława, 302.Sokolewska Halina, 303. Sokół Zofia, 304.Starzec Bożena, 305.Stasińska Jolanta, 306.Stryszko Tamara, 307.Szoda Elżbieta, 308.Tarasiewicz Maria, 309.Urban Grażyna, 310.Wojdun Irena, 311.Olszewska Maria, 312.Tomaszewska Alicja, 313.Tałałaj Krystyna, 314.Szutko Grażyna, 315.Sztabińska Lidia, 316.Przestrzelska Lucyna, 317.Popławska Małgorzata, 318.Popławska Grażyna Elżbieta, 319.Popiołek Jadwiga, 320.Płońska Teresa, 321.Paliwoda Renata, 322.Naliwajko Lidia, 323.Mroziewska Elżbieta Helena, 324.Markowska Teresa, 325.Makowska Barbara, 326.Macias Teresa, 327.Kulikowska Grażyna, 328.Krasowska Anna, 329.Kozioł Krystyna, 330.Kowalczyk Krystyna, 331.Kisło Jadwiga, 332.Kiersnowska Jadwiga, 333.Kardaszewicz Grażyna, 334.Kakareko Jadwiga, 335.Hermaniuk Jadwiga, 336.Haponik Halina, 337.Frankowska Barbara, 338.Bolek Mirosława Jolanta, 339.Bokiniec Teresa, 340.Bobrowska Iwona Dorota, 341.Bartoszuk Olimpia, 342.Zimnoch Barbara, 343.Kalinowska Anna Barbara, 344.Zając Paweł, 345.Wysocki Marek, 346.Wiszenko Danuta, 347.Wiśniewska Danuta, 348.Tyszka Henryka, 349.Truchan Kazimierz, 350.Szerszeń Lucyna Wiesława, 351.Szczykowska Teresa, 352.Szacka Alina, 353.Siwik Roman Andrzej, 354.Sienkiewicz Barbara, 355.Roszko Halina, 356.Romańczuk Walentyna, 357.Radziszewska Anna, 358.Potmalnik Mariusz Piotr, 359.Pichniuta Anna, 360.Marcinkiewicz Izabela, 361.Maciejewska Regina, 362.Łukjaniuk Grażyna, 363.Lulewicz Małgorzata, 364.Lorenc Jolanta Danuta, 365.Lejwoda Grażyna, 366.Krawczuk Nadzieja, 367.Kozłowska Celina, 368.Korzeniewski Tadeusz, 369.Kojta Romuald, 370.Kanciata Barbara, 371.Juszczuk Eugeniusz, 372.Jaroma Helena, 373.Jankowska Grażyna, 374.Hościło Celina, 375.Gogiel Jan, 376.Ganacka Anna, 377.Danilczuk Anna, 378.Czopór Maria, 379.Czajkowska Bożena, 380.Białowąs Danuta, 381.Amieliańczyk Anna, 382.Bohdan Anna, 437.Winnicka Maria,

1978/79 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Halina Rydzewska 1.Auchimik Barbara, 2.Dańko Teresa, 3.Fiedoruk Irena, 4.Fiedorowicz Janusz, 5.Iwanicka Halina, 6.Iwanowicz Aleksandra, 7.Kułak Jerzy, 8.Kupiec Halina, 9.Łukaszuk Grażyna, 10.Myszko Wiaczesław, 11.Niemotko Jadwiga, 12.Olszewska Regina, 13.Owczarczuk Jadwiga, 14.Owsiejczuk Barbara, 15.Panasewicz Barbara, 16.Rawa Joanna, 17.Rejszel Elżbieta, 18.Remża Elżbieta, 19.Sawicka Lilla, 20.Skutnik Bogumiła, 21.Staśkiewicz Alina, 22.Szoka Honorata, 23.Szymańska Bożena, 24.Trembowska Teresa, 25.Walczuk Bogumiła, 26.Wasilewski Wojciech, 27.Wiktorko Bożena, 28.Zimnoch Teresa, 29.Żyżyk Teresa; kl. IVb, wych. Helena Kamieńska 1.Arciszewska Zofia, 2.Baranowska Anna, 3.Barańczuk Irena, 4.Bazydło Teresa, 5.Borowik Irena, 6.Borys Teresa, 7.Brzezińska Mirosława, 8.Brzozowska Józefa, 9.Choińska Wiesława, 10.Chomczyk Jolanta, 11.Chwojko Nina, 12.Czarnomysa Emilia, 13.Czaplińska Alicja, 14.Gołębiewska Ewa, 15.Grygoruk Ewa, 16.Jaroszewicz Bożena, 17.Jóźwik Krystyna, 18.Karpowicz Krystyna, 19.Kisiel Barbara, 20.Karol Maria, 21.Korzeniecka Teresa, 22.Kulikowska Bożena, 23.Kulikowska Jolanta, 24.Łukasiewicz Marzena, 25.Maksymczuk Alicja, 26.Malinowska Danuta, 27.Malinowska Elżbieta, 28.Nowik Łucja, 29.Olchowik Zofia, 30.Oniszczuk Walentyna, 31.Opońska Urszula, 32.Paniczko Łucja, 33.Pichniuta Alicja, 34.Przyłucka Anna, 35.Puchalska Małgorzata, 36.Rogało Mariola, 37.Rogucka Jolanta, 38.Roszkowska Barbara, 39.Rybicka Halina, 40.Samojło Danuta, 41.Szymańska Maria, 42.Szkobodzińska Jolanta, 43.Tafiło Bożena, 44.Trochim Alina, 45.Urbańska Iwona, 46.Walczuk Krystyna, 47.Wasiluk Helena, 48.Ziniewicz Sławomir; kl. IVc, wych. Mikołaj Osiński 1.Baniel Longina, 2.Bielawska Janina, 3.Borowska Bożena, 4.Borysiewicz Wiesława, 5.Buczyńska Alicja, 6.Cieśluk Irena, 7.Czajkowska Jolanta, 8.Czarnowska Helena, 9.Czech Wiesława, 10.Czeremcha Barbara, 11.Fiłonowicz Alicja, 12.Grajewska Elżbieta, 13.Hapanowicz Krystyna, 14.Iłendo Anna, 15.Jaroszewicz Ewa, 16.Justyniuk Renata, 17.Kasabuła Agata, 18.Kocisz Danuta, 19.Konończuk Halina, 20.Krawiec Małgorzata, 21.Kulesza Barbara, 22.Lenkiewicz Alicja, 23.Maksymiuk Maria, 24.Maliszewska Grażyna, 25.Olszewska Grażyna, 26.Paczowska Wanda, 27.Piątkowska Barbara, 28.Puciłowska Ewa, 29.Rogalska Wiesława, 30.Rudź Teresa, 31.Sacharczuk Irena, 32.Siemakowicz Mirosława, 33.Sikorska Ewa, 34.Sołowiej Wiera, 35.Sobieska Daniela, 36.Stefanowska Anna, 37.Trojanowska Teresa, 38.Wierzbicka Barbara, 39.Zubrycka Irena; kl. IVd, wych.  Bronisława Kuzyszyn 1.Brzozowska Hanna, 2.Drągowska Bożena, 3.Godyńska Wiesława, 4.Jankowska Teresa, 5.Kluczyk Teresa, 6.Krajewska Janina, 7.Kraszewska Alina, 8.Kurszel Walentyna, 9.Łapińska Hanna, 10.Łapińska Teresa, 11.Łazewska Teresa, 12.Łukaszewicz Janina, 13.Maliszewska Barbara, 14.Narewska Teresa, 15.Niemotko Marta, 16.Nikonowicz Teresa, 17.Olszewska Krystyna, 18.Raczkowska Stanisława, 19.Rutkowska Danuta, 20.Rydzewska Małgorzata, 21.Sanejko Alina, 22.Skorulska Janina, 23.Stefanowicz Zofia, 24.Supińska Jadwiga, 25.Tuszyńska Małgorzata, 26.Usewicz Halina, 27.Wacewicz Grażyna,

LICEUM ZAWODOWE HANDLOWE – kl. IVa, wych. Eugeniusz Siemieniuk 1.Boguń Maria, 2.Ciwoniuk Krystyna, 3.Czarniecka Helena, 4.Czerepko Barbara, 5.Dmitruk Barbara, 6.Drozdowska Elżbieta, 7.Dziedzicka Joanna, 8.Fiedoruk Eugenia, 9.Fiłonowicz Krystyna, 10.Gąsowska Krystyna, 11.Hajduda Elżbieta Anna, 12.Kalinowska Grażyna, 13.Kloza Bożena, 14.Kuc Teresa, 15.Olejarczyk Krystyna, 16.Olszyńska Anna Lucyna, 17.Sienkiewicz Danuta, 18.Sochor Raisa, 19.Sosnowska Małgorzata, 20.Stelmaszuk Ala, 21.Stolarewicz Jadwiga, 22.Supińska Agnieszka, 23.Szeszko Anna, 24.Szmidt Barbara, 25.Trochimczyk Krystyna, 26.Ulman Teresa, 27.Walentynowicz Małgorzata, 28.Żero Jolanta; kl. IVb, wych. Ewa Korsak 1.Adamska Małgorzata, 2.Bakunowicz Anna, 3.Chylicka Mirosława, 4.Dąbrowska Alicja, 5.Drozdowska Danuta, 6.Gędek Urszula, 7.Grabowska Jadwiga, 8.Horba Lucyna, 9.Janowska Romualda, 10.Krawczuk Małgorzata, 11.Kucharska Cecylia, 12.Kuźmicka Wiesława Janina, 13.Lipski Lucjan, 14.Łukaszewicz Danuta, 15.Malewicz Bożena, 16.Marchela Jolanta, 17.Mielech Małgorzata, 18.Mielech Celina, 19.Misiukiewicz Alicja, 20.Naliwajko Halina, 21.Nowosadko Jadwiga, 22.Ostrowska Krystyna, 23.Piszczatowska Alina, 24.Radziuk Teresa Zofia, 25.Rozumek Grażyna, 26.Sacharewicz Bożena, 27.Sidorow Maria, 28.Smajkiewicz Maria, 29.Strzałkowska Maria, 30.Szacko Jadwiga, 31.Winiarska Czesława, 32.Wróblewska Bożena, 33.Zalesko Bożena, 34.Żmujdzin Wiesława; kl. IVc, wych. Elżbieta Szpakowicz 1.Androniuk Anna, 2.Borowska Irena, 3.Chlabicz Anna, 4.Ciszyńska Krystyna, 5.Cywoniuk Wiera, 6.Czerep Wiesława, 7.Dadura Grażyna, 8.Gawryluk Małgorzata Maria, 9.Gołębiewska Zofia, 10.Grzyb Danuta, 11.Halicka Krystyna, 12.Jabłonowska Alicja, 13.Konopko Alicja, 14.Krystoń Alicja, 15.Kułak Bogusława, 16.Lange Małgorzata, 17.Łotowska Ewa Elżbieta, 18.Łukaszewicz Joanna Marianna, 19.Marciniak Barbara, 20.Ostaszewska Grażyna, 21.Palczewska Bożena, 22.Pasyńczuk Elżbieta, 23.Pawluczuk Halina, 24.Rogowska Janina Eugenia, 25.Sadłowska Anna Bożena, 26.Sawicka Iwona Bożena, 27.Skobiej Ewa, 28.Trelko Ewa, 29.Wasiluk Elżbieta, 30.Wojtach Jadwiga; kl. IVd, wych. Eleonora Makuszewska 1.Bućko Bożena, 2.Bukłaho Barbara, 3.Bykowska Grażyna, 4.Gryc Bożena, 5.Iwaniuk Maria, 6.Konopko Mirosław, 7.Kopryk Ewa, 8.Krupicka Anna, 9.Krysiuk Mariola, 10.Leśniewski Leszek, 11.Lewczuk Jerzy, 12.Matowicka Zofia, 13.Olszewska Wiesława, 14.Pankiewicz Sławomir, 15.Lewandowska Małgorzata, 16.Piotrowska Bożena Jadwiga, 17.Rusiecka Małgorzata, 18.Rysakowska Jolanta,19.Sakowicz Irena,  20.Sidorowicz Regina, 21.Siemieniuk Andrzej, 22.Sutkowska Grażyna, 23.Świrydziuk Bożena, 24.Targońska Teresa Irena, 25.Warejko Elżbieta, 26.Wiszowata Barbara, 27.Wojtach Wiesław, 28.Żukowska Bożena Urszula, 29. Adamska Wiesława;
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. N. Worona 1.Andraka Wiesława, 2.Borkułak Anna, 3.Fiedorczuk Bożena, 4.Fiłonowicz Lucyna, 5.Gaińska Joanna, 6.Glińska Grażyna, 7.Gogiel Elżbieta, 8.Jóźwicka Zdzisława, 9.Kozłowska Krystyna, 10.Kudzinowska Grażyna, 11.Łapicz Krystyna, 12.Łasiewicz Małgorzata, 13.Łukaszuk Marzanna, 14.Łupińska Krystyna, 15.Malinowska Jolanta, 16.Maślenik Alicja, 17.Okrasińska Anna, 18.Popławska Urszula, 19.Romanowicz Anna, 20.Sakowicz Halina, 21.Sawczuk Anna, 22.Sirocka Teresa, 23.Solnik Stanisława, 24.Sosnowska Dorota, 25.Stalończyk Danuta, 26.Stepanowicz Maria, 27.Szot Anna, 28.Ściepko Małgorzata, 29.Urban Jolanta, 30.Wojciechowska Małgorzata, 31.Wróblewska Maria; kl. IIIb, wych. Mieczysława Tryjańska 1.Błażejewska Teresa, 2.Bernat Jolanta, 3.Borkowska Elżbieta, 4.Bołtuć Małgorzata, 5.Burczak Swietłana, 6.Burzyńska Bożena, 7.Dobrowolska Jolanta, 8.Gabrel Elwira, 9.Gołębiewska Barbara, 10.Gryko Irena, 11.Grzywa Danuta, 12.Iwanicka Bożena, 13.Jakubiak Barbara, 14.Jarmołowicz Elżbieta, 15.Kazuk Dorota, 16.Kisiel Jolanta, 17.Korzecki Wojciech, 18.Korytkowska Dorota, 19.Kowalko Irena, 20.Kozłowska Alina, 21.Łuckiewicz Grażyna, 22.Maciejczuk Lila, 23.Matys Anna, 24.Nasuta Danuta, 25.Nikołajuk Irena, 26.Nierodzik Bożena, 27.Polecka Ewa, 28.Smarkusz Krystyna, 29.Tryskuć Maryna, 30.Wasilewska Jadwiga, 31.Żukowska Alicja; kl. IIIc, wych. Aldona Pogorzelska 1.Arasimowicz Beata, 2.Chodyniecka Dorota, 3.Chomik Krystyna, 4.Czerep Teresa, 5.Dąbrowska Teresa, 6.Dziemiańczyk Jolanta, 7.Grajewska Lucyna, 8.Hlebowicz Joanna, 9.Hołownia Janina, 10.Kalinowska Celina, 11.Kalinowska Grażyna, 12.Karpowicz Barbara, 13.Kotowicz Bogusława, 14.Łupińska Jolanta, 15.Malinowska Jadwiga, 16.Mancewicz Grażyna, 17.Obukowicz Jolanta, 18.Pul Anna, 19.Romanowska Irena, 20.Skuba Dorota, 21.Szuszkiewicz Grażyna, 22.Szymczuk Danuta, 23.Werpachowska Lucyna, 24.Wieliczko Maria, 25.Wiszowata Anna, 26.Wójt Danuta, 27.Żukowska Barbara; kl. IIId, wych. Janina Ramotowska 1.Andronik Czesława, 2.Awdziej Danuta, 3.Burak Jolanta, 4.Cimoch Maria, 5.Dudzińska Krystyna, 6.Dziewiątkowska Małgorzata, 7.Fiedorczuk Małgorzata, 8.Gruszfeld Jolanta, 9.Gutowska Helena, 10.Hancewicz Małgorzata, 11.Jaroszewicz Halina, 12.Kondzior Leokadia, 13.Kondratowicz Mirosława, 14.Lubecka Anna, 15.Łupińska Teresa, 16.Masłowiecka Janina, 17.Minczewska Elżbieta, 18.Nieścier Wiesława, 19.Oleszczuk Danuta, 20.Pruszyńska Bożena, 21.Ratyńska Katarzyna, 22.Soszyńska Hanna, 23.Stachurska Małgorzata, 24.Tereszczuk Danuta, 25.Wińsko Anna, 26.Wojciuk Anna, 27.Zajkowska Małgorzata, 28.Zalewska Celina; kl. IIIe, wych. A. Pogorzelska 1.Choińska Danuta, 2.Dębkowska Krystyna, 3.Gawryluk Wiesława, 4.Gil Dorota, 5.Gireń Grażyna, 6.Ilewska Hanna, 7.Jabłońska Jolanta, 8.Kobeszko Izabella, 9.Kopczany Grażyna, 10.Kowalczuk Helena, 11.Lewoniuk Halina, 12.Luczewska Anna, 13.Łapińska Wiesława, 14.Łoniewska Danuta, 15.Marcinkiewicz Helena, 16.Misiejko Krystyna, 17.Parafianowicz Halina, 18.Pęza Danuta, 19.Remiszewska Jadwiga, 20.Snarska Bożena, 21.Szewczykowska Grażyna, 22.Szumska Jolanta, 23.Taudul Anna, 24.Ułaszonek Mirosława, 25.Wałkuska Ewa, 26.Wojtiuk Grażyna,
, 285.Brzozowska Helena, 286.Bujko Krystyna, 287.Byttner Genowefa Bronisława, 288.Chmara Danuta Elżbieta, 289.Chmur Halina, 290.Chmielewska Maria, 291.Dębowska Jolanta, 292.Drewnowski Janusz Bogusław, 293.Godzina Jolanta Teresa, 294.Grabowska Anna, 295.Korodeńska Jolanta, 296.Jabłońska Barbara, 297.Jurczak Urszula Irena, 298.Kamińska Alicja, 299.Karolewska Zofia, 300.Krasowska Wanda, 301.Kowulska Bożena, 302.Krahel Zofia, 303.Krekora Janusz, 304.Lewonowska Bożena, 305.Michałowicz Grażyna, 306.Misiuta Joanna, 307.Mróz Barbara, 308.Nicałek Danuta Jolanta, 309.Niedziołko Elżbieta, 310.Nowak Magdalena, 311.Oklejewicz Elżbieta, 312.Pieciukiewicz Grażyna, 313.Pietrzyk Maria Dorota, 314.Piszczatowska Barbara, 315.Polech Bożena, 316.Rusikowicz Krzysztof, 317.Roszkowska Alina, 318.Romanowska Ewa Teresa, 319.Sak Barbara, 320.Matyszewska Małgorzata, 321.Stefaniuk Bożena, 322.Struglewska Bożena, 323.Średziński Tomasz, 324.Talecka Teresa, 325.Tarczyńska Jolanta Marianna, 326.Zaczeniuk Grażyna, 327.Zaczeniuk Janina, 328.Zając Mirosława, 329.Zielińska Iwona Teresa, 330.Zieliński Zbigniew, 331.Zalewska Łucja, 332.Niedowóz-Woronowicz Joanna, 333.Wnorowska Halina, 334.Wiśniewksa Grażyna, 335.Wilczewska Ewa, 336.Wichetek Anna, 337.Walendziuk Maria, 338.Tkaczuk Grażyna, 339.Szrajbert Lidia, 340.Szepietowska Hanna, 341.Suczuńska Barbara, 342.Sobiecka Halina, 343.Picewicz Jolanta, 344.Perkowska Marianna, 345.Olszewska Maria, 346.Olichwier Andrzej, 347.Bystrowska-Okuła Bożena, 348.Nejman Barbara, 349.Modzelewska Elżbieta, 350.Młodzianowska Ludmiła, 351.Sowa-Łupińska Bogusława, 352.Łokieć Anna, 353.Kozłwska Mirosława, 354.Klepacka Barbara, 355.Idzikowska Barbara, 356.Glińska Krystyna, 357.Giesko-Łachacz Barbara, 358.Domin Emilia, 359.Dąbrowska Zofia, 360.Dąbrowska Sabina, 361.Czaczkowska Grażyna, 362.Budnik Irena, 363.Janik-Butkiewicz Grażyna, 364.Borowska Elżbieta, 365.Bierć Teresa, 366.Zubik Mirosława, 367.Żylińska Elżbieta, 368.Żur Danuta, 369.Żukowska Ewa, 370.Zaniewska Małgorzata, 371.Stankiewicz-Zajkowska Beata, 372.Wojtun Danuta, 373.Wołczek Liliana, 374.Ułanowicz Bożena, 375.Sadowska Elżbieta, 376.Sewastynowicz Teresa, 377.Rusiłowicz Lucyna, 378.Rybarczyk Barbara, 379.Pieczyńska Irena, 380.Paszkowska Anna, 381.Olesiewicz Teresa, 382.Ostaszewska Ewa Anna, 383.Naumczyk Bożena, 384.Mróz Regina, 385.Marszałek Grażyna Dorota, 386.Łuszczyn Danuta, 387.Kupiec Grażyna, 388.Kuczmierowska Jolanta Teresa, 389.Jachnik Barbara, 390.Jotkowska Krystyna, 391.Hapoń Alicja Grażyna, 392.Hajduczenia Wiesława, 393.Gąsowska Teresa, 394.Florczyk Iwona Alina, 395.Fiedoruk Alicja, 396.Danowska Halina, 397.Dziniski Alicja, 398.Dzwonkowska Wiesława, 399.Bulkowska Elżbieta, 400.Buzun Janina, 401.Bieryło Helena, 402.Balcerzak Jolanta, 403.Mielech Celina, 404.Winarska Czesława,

1979/80 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Łucja Sieśkiewicz 1.Błaszko Ewa, 2.Chomczyk Anna, 3.Dakowicz Lucyna, 4.Dobrowolska Wiesława, 5.Dzienis Elżbieta, 6.Fiedosiuk Barbara, 7.Gawełko Dorota, 8.Głowacka Teresa, 9.Górnik Barbara, 10.Grześ Elżbieta, 11.Hapunik Alicja, 12.Jaworowska Anna, 13.Jurkowski Wiesław, 14.Kaluta Anna, 15.Kamiński Justyn, 16.Korolczuk Łucja, 17.Kiszkiel Grażyna, 18.Kononiuk Tamara, 19.Kożuchowska Ewa, 20.Król Leszek, 21.Kuryłowicz Krystyna, 22.Matwiejczuk Ludmiła, 23.Niemotko Halina, 24.Przestrzelska Grażyna, 25.Radzewicz Danuta, 26.Regucka Teresa, 27.Repnik Marek, 28.Sadowski Eugeniusz, 29.Sianko Jadwiga, 30.Sobolewska Lila, 31.Sokólska Halina, 32.Szadurska Ewa, 33.Szczygieł Jolanta, 34.Zakrzewska Helena, 35.Zeller Mariola; kl. IVb, wych. Barbara Gołubowska 1.Anisimowicz Anna, 2.Bielawiec Teresa, 3.Bolek Bożena, 4.Bonifatiuk Helena, 5.Ciecierska Barbara, 6.Dąbrowska Ewa, 7.Felczuk Irena, 8.Gierasimczuk Raisa, 9.Gimik Alina, 10.Hołownia Halina, 11.Iwaniuk Barbara, 12.Jaszczyk Elżbieta, 13.Juszczak Grażyna, 14.Koza Małgorzata, 15.Kulhawik Barbara, 16.Kupiec Teresa, 17.Kuźmicka Jolanta, 18.Leszczyńska Małgorzata, 19.Łazarska Katarzyna, 20.Makarewicz Ewa, 21.Maksimuk Ala, 22.Malicka Elżbieta, 23.Matwiejczuk Anna, 24.Milewska Barbara, 25.Obara Beata, 26.Okuniewska Zofia, 27.Owsiejczuk Elżbieta, 28.Petkowska Barbara, 29.Piórkowska Bożena, 30.Połonkiewicz Lidia, 31.Poznańska Anna, 32.Rydzewska Bogusława, 33.Rynkiewicz Halina, 34.Sawicka Cecylia Ewa, 35.Sikorska Krystyna, 36.Sobocińska Mariola, 37.Sołomianko Elżbieta, 38.Suchocka Danuta, 39.Świrydziuk Irena, 40.Toczydłowska Romualda, 41.Wappa Ewa, 42.Wasiluk Bożena, 43.Żarkowska Elżbieta; kl. IVc, wych. Antoni Wróblewski 1.Antosiuk Aniela, 2.Biernacka Bożena, 3.Bogusz Maria, 4.Borkowska Alina, 5.Czeremcha Barbara, 6.Frankowska Urszula, 7.Godlewska Halina, 8.Januszewska Halina, 9.Jamiołkowska Barbara, 10.Karpowicz Alina, 11.Kondzior Grażyna, 12.Kozioł Elżbieta, 13.Kozłowska Mirosława, 14.Kruszewska Teresa, 15.Kuśnierewicz Bożena, 16.Magnuszewska Bogusława, 17.Marczuk Nina, 18.Mejsak Małgorzata, 19.Nawalaniec Danuta, 20.Niewiarowska Elżbieta, 21.Niewiarowska Grażyna, 22.Paruk Lucyna, 23.Płońska Zofia, 24.Popko Barbara, 25.Skrouba Cecylia, 26.Sokołowska Anna, 27.Strzelec Elżbieta, 28.Tomkiel Grażyna, 29.Trzaskowska Małgorzata, 30.Wawdziejczuk Alina, 31.Wąsowska Małgorzata, 32.Więckowska Krystyna, 33.Zalewska Ewa, 34.Zarzecka Małgorzata, 35.Zdanowska Mirosława, 36.Zieńko Lilia
LICEUM ZAWODOWE HANDLOWE – kl. IVa, wych. Alicja Borowska 1.Bączyk Anna, 2.Bogusłowicz Bożena, 3.Czech Danuta, 4.Czerniakiewicz Walentyna, 5.Drapała Helena, 6.Godlewski Jerzy, 7.Grygo Krystyna, 8.Kalista Elżbieta, 9.Kierzkowska Małgorzata, 10.Komenda Halina, 11.Kozikowska Elżbieta, 12.Kozłowska Elżbieta, 13.Kujta Bożena, 14.Łopieńska Grażyna, 15.Marchelak Alicja, 16.Matys Lucyna, 17.Miastkowska Barbara, 18.Nowińska Barbara, 19.Pawłowska Maria, 20.Snarska Bożena, 21.Sosnowska Małgorzata, 22.Szydłowska Małgorzata, 23.Tarasiuk Anna, 24.Torepko Małgorzata, 25.Tomaszewicz Bożena, 26.Tomaszuk Ewa, 27.Warszycka Helena, 28.Wróbel Helena, 29.Zdanewicz Grażyna, 30.Zientak Bożena, 31.Żak Teresa; kl. IVb, wych. Maria Bogorodzka 1.Beczko Stanisława, 2.Boćko Jolanta Alicja, 3.Busłowska Lucyna, 4.Chwesiuk Bożena, 5.Cudowska Anna, 6.Czarnowska Jadwiga, 7. Czerepko Barbara, 8.Glińska Anna, 9.Hołownia Joanna, 10.Kamińska Anna, 11.Kamińska Cecylia, 12.Kulesza Elżbieta Barbara, 13.Korolczuk Anna, 14.Łazar Zofia, 15.Łukjaniuk Maria, 16.Łukjaniuk Olga, 17.Olechno Grażyna, 18.Prus Jolanta, 19.Puczyńska Danuta, 20.Siedlecka Małgorzata, 21.Szczesiul Stanisława, 22. Szydłowska Bożena, 23.Tworkowska Krystyna, 24.Wojtach Teresa, 25.Zarachowicz Teresa, 26.Żukowska Beata, 23. Cudowska Anna, 24.Czarnowka Jadwiga, 25. Szczesiul Stanisława, 26. Szydłowska Bożena; kl. IVc, wych. Teresa Gassa 1.Aponowicz Bożena, 2.Bernady Małgorzata, 3.Bryszkiewicz Mirosława Danuta, 4.Bylińska Elżbieta, 5.Cichońska Bożena, 6.Grygoruk Halina, 7.Grzegorczyk Dorota, 8.Hajkowska Grażyna, 9.Hlicka Mirosława, 10.Jabłońska Małgorzata, 11.Jóźwicka Alina,12.Kapica Irena, 13.Kowczyk Anna, 14.Kraśnicka Halina, 15.Lenczewska Henryka, 16.Łuźniak Ewa, 17.Maliszewska Grażyna, 18.Markowska Bożena, 19.Nachiło Grażyna, 20.Niewińska Elżbieta, 21.Paruk Zofia, 22.Paszko Zofia, 23.Raducha Anna, 24.Ruchalska Bożena, 25.Tołkin Teresa, 26.Topczewska Bożena, 27.Zalewska Zofia
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Krystyna Kiszko 1.Białokozowicz Iwona, 2.Bilkiewicz Celina, 3.Cieśluk Krystyna, 4.Ciesielska Dorota, 5.Charkiewicz Lilla, 6.Chomańczuk Alicja, 7.Chorzelska Alina, 8.Czaczkowska Bożena, 9.Dakowicz Wioletta, 10.Dobrowolska Lucyna, 11.Dyraga Krystyna, 12.Gaweł Anna, 13.Gronostajska Marianna, 14.Janik Jolanta, 15.Kaliszewicz Krystyna, 16.Koncewicz Bożena, 17.Kostecka Ewa, 18.Kotarska Joanna, 19.Krzewska Elżbieta, 20.Kwasiborski Grzegorz, 21.Łapicz Irena, 22.Manoś Barbara, 23.Nosorowska Barbara, 24.Otoka Maria, 25.Rózio Jolanta, 26.Sawicka Jolanta, 27,Skorulska Małgorzata, 28.Stefanowicz Barbara, 29.Szumińska Ewa, 30.Turowska Jolanta, 31.Wojtach Krystyna, 32.Żamojda Jolanta; kl. IIIb, wych. Krystyna Orłowska 1.Andruk Dorota, 2.Błaszczak Iwona, 3.Ciborowska Grażyna, 4.Cygler Elżbieta, 5.Czarnowska Elżbieta, 6.Dryl Ewa, 7.Dryl Wojciech, 8.Gabrel Mariola, 9.Gąsowska Halina, 10.Grygoruk Irena, 11.Gwoździej Danuta, 12.Janowicz Łucja, 13.Kodź Grażyna, 14.Kornicka Halina, 15.Kożuchowska Ewa, 16.Kulikowski Sławomir, 17.Maciejczuk Małgorzata, 18.Matwiejczuk Małgorzata, 19.Niemyjska Grażyna, 20.Olszewska Krystyna, 21.Popławska Małgorzata, 22.Radziszewska Małgorzata, 23.Ruchalska Krystyna, 24.Rutkowska Jolanta, 25.Sidz Iwona, 26.Suchocka Elżbieta, 27.Szymaniuk Anna, 28.Szymańska Jadwiga, 29.Urbanowicz Ewa, 30.Zalewska Wioleta Anna, 31.Żółtowska Ewa, 32.Żyłkiewicz Ewa; kl. IIIc, wych. Alicja Zdanowska 1.Adamska Elżbieta, 2.Bałdyga Ewa, 3.Birycka Anna, 4.Borowska Irena, 5.Chlabicz Grażyna, 6.Czaczkowska Elżbieta, 7.Dworzańczyk Łucja, 8.Duchnowska Anna, 9.Dzikiewicz Ałła, 10.Hejn Elżbieta, 11.Hrubczyńska Małgorzata, 12.Kiełek Anna, 13.Kołodziejczyk Halina, 14.Kołos Małgorzata, 15.Łowczyk Małgorzata, 16.Łukaszuk Dorota, 17.Ogieł Janina, 18.Okuła Ewa, 19.Ostrowska Krystyna, 20.Połuszańczyk Jolanta, 21.Pycz Bożena, 22.Romaniuk Irena, 23.Sawko Eugenia, 24.Skobodzińska Barbara, 25.Szekalska Anna, 26.Wilczewska Jadwiga, 27.Wilczyńska Iwona, 28.Zygmunt Grażyna, 29.Żukowska Lila; kl. IIId, wych. Natalia Piątkowska 1.Acewicz Maria, 2.Bandzińska Halina, 3.Bietkał Małgorzata, 4.Borowska Halina, 5.Borowska Henryka, 6.Brańska Małgorzata, 7.Chomicka Maria, 8.Demianiuk Jolanta, 9.Dolistowska Danuta, 10.Fiłonowicz Krystyna, 11.Fabian Stanisława, 12.Herb Ewa, 13.Horczak Halina, 14.Jarmołowicz Alicja, 15.Klejbuk Elżbieta, 16.Kościuk Bogumiła, 17.Kotowicz Joanna, 18.Kucharewicz Teresa, 19.Lebieżyńska Jolanta, 20.Mulkiewicz Halina, 21.Popławska Ewa, 22.Rutkowska Marzanna, 23.Snarska Teresa, 24.Stocka Krystyna, 25.Szapiel Anna, 26.Świątkowska Joanna, 27.Tomaszewska Ewa, 28.Waskian Małgorzata, 29.Zajkowska Ewa; kl. IIIe, wych. Lidia Kiszkiel 1.Brzozowska Danuta, 2.Chodukiewicz Stanisław, 3.Chomko Henryka, 4.Dąbrowska Zofia, 5.Fiedorowicz Mieczysław, 6.Głusiecka Krystyna, 7.Grygoruk Luba, 8.Jaroszuk Ela, 9.Jokisz Zdzisława, 10.Kruhlej Stanisława, 11.Kucharewicz Halina, 12.Kuźmicka Julita, 13.Łuniewska Dorota, 14.Łupińska Ewa, 15.Nieciecka Mirosława, 16.Niwińska Ewa, 17.Pankiewicz Ryszard, 18.Perzanowska Danuta, 19.Płońska Alicja, 20.Płońska Elżbieta, 21.Rapicka Urszula, 22.Rogozińska Grażyna, 23.Roszkowska Wiesława, 24.Tichoniuk Maria, 25.Wencel Joanna, 26.Zajkowska Danuta, 27.Zalewska Małgorzata, 28.Żuk Zbigniew; kl. IIIf, wych. Łucja Jabłońska 1.Bruszewska Grażyna, 2.Chwiećko Elżbieta, 3.Cieśluk Małgorzata, 4.Cyuńczyk Mirosława, 5.Dąbrowska Wiesława, 6.Garbiel Elżbieta, 7.Janowska Halina, 8.Kołodziejczyk Jolanta, 9.Kozicka Małgorzata, 10.Kozińska Ewa, 11.Malinowska Teresa, 12.Micun Bożena, 13.Mileszko Tamara, 14.Płońska Danuta, 15.Pyłkowska Barbara, 16.Raciborska Elżbieta, 17.Roszkowska Bożena, 18.Rybińska Lidia, 19.Sadanowicz Krystyna, 20.Sańko Maria, 21.Sikorska Małgorzata, 22.Sklarzewska Janina, 23.Skowrońska Sławomira, 24.Starosta Dorota, 25.Szmurło Urszula, 26.Szulborksa Dorota, 27.Szumicka Lucyna, 28.Szydłowska Helena, 292.Szymczyk Anna, 30.Waluk Grażyna, 31.Wysocka Małgorzata, 32.Zaczeniuk Elżbieta, 33.Zawadzka Zdzisława
POLICEALNE STUDIUM EKONOMICZNE – kl. IIa, wych. Edmund Iwanowski 1.Ambroziak Elżbieta, 2.Badura Danuta, 3.Bagińska Ewa, 4.Balicka Wanda, 5.Barańska Ewa, 6.BohojłoJadwiga, 7.Borysewicz Teresa, 8.Chmielewska Bisuta Anna, 9.Chomczyk Jerzy, 10.Danielczyk Alina, 11.Gierszon Joanna, 12.Gradowska Jadwiga, 13.jasiukiewicz Ewa, 14.Kamińska Barbara, 15.Karpińska Izabela, 16.Kitlas Krystyna, 17.Klukowska Anna, 18.Lenczewska Małgorzata, 19.Łapińska Ewa, 20.Malewicz Jadwiga, 21.Małachawiej Danuta, 22.Masłowska Krystyna, 23.Matys Danuta, 24.Misiukiewicz Halina, 25.Okrasińska Anna, 26.Ostrowska Cecylia, 27.Paszczuk Krystyna, 28.Popowska Mirosława, 29.Prystrom Bożena, 20.Purwin Elżbieta, 31.Purwin Jolanta, 32.Rogowska Anna, 33.Rudnicka Bogumiła, 34.Stypułkowska Jolanta, 35.Suliga Ireneusz, 36.Szczepańska Joanna, 37.Szemiot Jolanta, 38.szklarzewska Mirosława, 39.Sztuka Józefa, 40.Szypluk Marzenna, 41.Timofiejuk Mirosława, 42.Toczydłowska Alicja, 43.Tryzna Jacek, 44.Twardowska Dorota, 45.Wasilewska Alicja, 46Wencel Elżbieta, 47.Żarska Bożena, 48.Pogorzelska Elżbieta, 49.Zdanowicz Grzegorz, 50.Zubrycka Barbara; kl. IIb, wych. Teresa Sasinowska 1.Barynów Bożena, 2.Bogdan Alicja, 3.Bosiacka Elżbieta, 4.Ciszewska Alina, 5.Daniłowska Edyta, 6.Dobrowolska Jolanta, 7.Filipczuk Krystyna, 8.Horodeńska Zofia, 9.Koniuch Danuta, 10.KononiukRaisa, 11.Kosińska Teresa, 12.Krauze Lilia, 13.Kuzyka Ludmiła, 14.Lasota Halina, 15.Ławniczuk Alina, 16.Łoposzko Lucyna, 17.Majewska Małgorzata, 18.Olechno Grażyna, 19.Paszko Krystyna, 20.Pełszyńska Brygida, 21.Popławska Iwona, 22.Radziwoniuk Irena, 23.Rejmaniak Elżbieta, 24.Roszko Elżbieta, 25.Siemieniuk Walentyna, 26.Skorupska Barbara, 27.Skorupska Bogusława, 28.Sulima Elżbieta, 29.Szeszko Wanda, 30.Żynel Alina

1980/81 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Waldemar Świderski 1.Bakier Mirosława, 2.Biełaga Alina, 3.Bobrowska Barbara, 4.Bokun Grażyna, 5.Bójko Lila, 6.Chrobocińska Maria, 7.Dąbrowska Małgorzata, 8.Dąbrowski Józef, 9.Dubrawski Janusz, 10.Dziemiańczuk Danuta, 11.Dziemiańczyk Alina, 12.Gierejko Ewa, 13.Godlewska Maria, 14.Gołębiewska Halina, 15.Grzegorczyk Stanisława Gertruda, 16.Hofer Grażyna, 17.Iwaniuk Halina, 18.Kamieńska Krystyna, 19.Karłuk Małgorzata, 20.Kiluk Krystyna, 21.Kochańska Maria, 22.Konończuk Barbara, 23.Łopuch Małgorzata, 24.Maksimowicz Anna, 25.Motal Barbara, 26.Matal Małgorzata, 27.Pasiuk Grażyna, 28.Ołdziej Irena, 29.Sieczko Barbara, 30.Siemieńczuk Małgorzata, 31.Sokołowska Wiesława, 32.Stelmaszuk Mirosława, 33.Streż Andrzej, 34.Tuszyńska Elżbieta, 35.Wagner Alicja, 36.Wasiluk Irena, 37.Wawdziejczuk Anna, 38.Wysocka Teresa, 39.Zdanowicz Małgorzata, 40.Zimnoch Marcjanna, 41.Żendzian Halina, 42.Bartnicka Iwona Elżbieta; kl. IVb, wych. Zofia Wasilewska-Sobolewska 1.Adamiuk Jolanta, 2.Bruszewska Jolanta, 3.Chomicka Katarzyna, 4.Cieszyńska Anna, 5.Czaczkowska Elżbieta, 6.Dąbrowska Iwona, 7.Dryl Jolanta, 8.Głódź Teresa, 9.Jabłońska Barbara, 10.Janiel Ewa, 11.Jędrucka Bożena, 12.Kaczyńska Krystyna, 13.Konopka Barbara, 14.Kowalewska Bożena, 15.Kuc Barbara, 16.Łowczyk Gertruda, 17.Łupińska Alina, 18.Mińczuk Lucyna, 19.Murawska Ewa, 20.Ostrowska Beata, 21.Ostrowska Irena, 22.Parfieniuk Nina, 23.Pasterniak Halina, 24.Pisanko Alicja, 25.Popiel Bożena, 26.Rutkowska Grażyna, 27.Samsonowicz Danuta, 28.Surowiec Elżbieta, 29.Ściepko Joanna, 30.Skuliniec Ewa, 31.Siedlecka Wiesława, 32.Suliba Ewa, 33.Struk Dorota, 34.Szewko Ewa, 35.Szydłowska Bożena, 36.Wasiluk Maria, 37.Wierzbicka Wiesława, 38.Zabrocka Mirosława, 39.Zawisza Teresa, 40.Żyszkowska Barbara,
LICEUM ZAWODOWE HANDLOWE – kl. IVa, wych. Eugeniusz Siemieniuk 1.Bałdak Anna, 2.Borkowska Teresa, 3.Busłowska Jolanta, 4.Bykowska Beata, 5.Bylińska Ewa, 6.Chomutowska Barbara, 7.Dolinowska Elżbieta, 8.Domanowska Bożena, 9.Dziakiewicz Halina, 10.Fiedorczuk Elżbieta, 11.Gajlewicz Maria, 12.Gajlewicz Teresa, 13.Gołębiewska Bogumiła, 14.Górska Iwona Maria, 15.Gręś Alicja, 16.Gwiazdowska Iwona, 17.Herman Maria, 18.Hołownia Małgorzata, 19.Iwanicka Halina, 20.Jakoniuk Alicja, 21.Kalinowska Krystyna, 22.Klim Stanisława, 23.Krupicka Małgorzata, 24.Kuprianowicz Jolanta, 25.Kuryłowicz Anna, 26.Marks Elżbieta, 27.Okuła Grażyna, 28.Pietruczuk Barbara, 29.Rawinis Bożena, 30.Rogowska Halina, 31.Sidor Ewa, 32.Stasieła Teresa, 33.Ściepuk Bogumiła, 34.Trosko Małgorzata, 35.Zięba Wiesława, 36. Zwolińska Wiesława; kl. IVb, wych. Henryk Zalewski 1.Banda Elżbieta, 2.Bogusłowicz Dorota, 3.Bukłago Krystyna, 4.Borucka Urszula, 5.Denisiuk Jerzy, 6.Gwiazdowska Maria, 7.Janowicz Małgorzata, 8.Jelska Bożena, 9.Kiszkiel Barbara, 10.Kraszewska Bożena, 11.Kulesza Aneta, 12.Kulik Walentyna, 13.Malinowska Krystyna, 14.Mojkowska Wiesława, 15.Niksa Barbara, 16.Oracz Dorota, 17.Polejczuk Alina, 18.Puchalska Małgorzata, 19.Rafałowska Danuta, 20.Rogowska Ewa, 21.Rygasiewicz Anna, 22.Ryżyńska Elżbieta, 23.Sakowicz Jolanta, 24.Sakowicz Marzena, 25.Sopek Mariola, 26.Stocka Ewa, 27.Tomaszewska Teresa, 28.Wasilewska Teresa, 29.Wierzbicka Małgorzata, 30.Zawistowska Marzena, 31.Zimnoch Bożena, 32.Żukowska Jolanta
ZASADNICZA SZKOŁA HANDLOWA – kl. IIIa, wych. Wiesława Arcimowicz 1.Aleksiejczuk Elżbieta, 2.Andrukiewicz Janina, 3.Antonowicz Anna, 4.Bandoch Bogusława, 5.Barcewicz Elżbieta, 6.Białas Barbara, 7.Chraboł Anna, 8.Ciecierska Joanna, 9.Dulko Maria, 10.Ejsmont Ewa, 11.Gogol Jolanta, 12.Jackowska Jolanta, 13.Janicka Ewa, 14.Kirylenko Małgorzata, 15.Kleszczewska Halina Jadwiga, 16.Korsan Beata, 17.Kotyńska Barbara, 18.Lewicki Ryszard, 19.Łozowska Urszula, 20.Maleszko Grażyna, 21.Mikłasz Wioletta, 22.Muszyńska Ewa, 23.Niewiadomska Anna, 24.Pawluczuk Joanna, 25.Roszkowska Mirosława, 26.Rydel Ewa, 27.Sadowska Ewa, 28.Siemionko Małgorzata, 29.Sienkiewicz Małgorzata, 30.Sokołowska Jolanta, 31.Szeremeta Małgorzata, 32.Szpak Małgorzata, 33.Wasiluk Eugenia, 34.Wiktoruk Małgorzata, 35.Wiśniewska Irena, 36.Woronecka Grażyna, 37.Zabielska Bożena, 38.Żmiejko Teresa; kl. IIIb, wych. Elżbieta Szpakowicz 1.Czachowska Anna, 2.Czarkowska Bożena, 3.Dakowicz Elżbieta, 4.Domanowska Joanna, 5.Dzieniszewska Grażyna, 6.Fidura Bożena, 7.Grebiaszkow Wiesława, 8.Grudzień Barbara, 9.Hermanowska Jolanta, 10.Jakuć Anna, 11.Kieda Danuta, 12.Knyszyńska Małgorzata, 13.Kurowska Ewa, 14.Kuryłowicz Anna, 15.Kupryś Barbara, 16.Murawska Bożena, 17.Otapowicz Dorota, 18.Pankiewicz Danuta, 19.Pańkowska Małgorzata, 20.Perkowska Ewa, 21.Pietraszko Danuta, 22.Sobolewska Bożena, 23.Strzymińska Elżbieta, 24.Suszyńska Małgorzata; kl. IIIc, wych. Irena Birycka 1.Godlewska Katarzyna, 2.Gudalewska Jolanta, 3.Herman Teresa, 4.Kolanowska Elżbieta, 5.Kopczewska Małgorzata, 6.Kucejko Elżbieta, 7.Kuźmicz Wiesława, 8.Lichwierowicz Marzanna, 9.Makar Jolanta, 10.Mankielewicz Bożena, 11.Niczyporuk Ewa, 12.Onopa Krystyna, 13.Popławska Małgorzata, 14.Sieńko Bożena, 15.Stachurska Ewa, 16.Tałałaj Anna, 17.Wisko Dorota, 18.Wieżel Grażyna, 19.Wysocka Małgorzata, 20.Zubrewicz Przemysława; kl. IIId, wych. Lidia Kiszkiel 1.Ambrożej Elżbieta, 2.Bancer Elżbieta, 3.Bańkowska Ewa, 4.Barbachowska Urszula, 5.Borowska Urszula, 6.Cywoniuk Halina, 7.Dymek Elżbieta, 8.Dworakowska Danuta, 9.Gieniusz Ewa, 10.Klimczuk Katarzyna, 11.Korniluk Irena, 12.Korzeniewska Maria, 13.Kotowicz Lucyna, 14.Kraszewska Mariola, 15.Kruszewska Aldona, 16.Kudrycka Beata, 17.Lewandowski Andrzej, 18.Lewicki Bogusław, 19.Łapińska Małgorzata, 20.Łapińska Teresa, 21.Łupińska Wiesława, 22.Nartowicz Danuta, 23.Okuła Irena, 24.Popławska Małgorzata, 25.Pruszyńska Janina, 26.Safaryn Józef, 27.Święcicka Maria, 28.Tołkacz Teresa, 29.Tomaszewska Barbara, 30.Wasilewska Irena, 31.Ziniewicz Jerzy,
POLICEALNE STUDIUM EKONOMICZNE – kl. IIa, wych. Nina Kołybko 1.Baczkowska Bożena, 2.Czubaty Wiesław, 3.Deoniziak Joanna, 4.Falkowska Teresa, 5.Gałazka Elżbieta, 6.Górska Grażyna, 7.Grygoruk Mirosław, 8.Hajduk Grażyna, 9.Kornacz Janina, 10.Kozłowski Stanisława, 11.Laszewska Janina, 12.Leszczyńska Mariola, 13.Lewoniuk Jolanta, 14.Maciejewska Barbara, 15.Małachowska Danuta, 16.Mydlak Anna, 17.Niewiarowska Aleksandra, 18.Panasewicz Piotr, 19.Pugacewicz Krystyna, 20.Roszkowska Jadwiga, 21.Rutkowska Elżbieta, 22.Rynkiewicz Teresa, 23.Sajko Anna, 24.Sienkiewicz Bożena, 25.Sienkiewicz Ewa, 26.Szast Ewa, 27.Turosińska Halina, 28.Tyborowska Grażyna, 29.Wacławik Małgorzata, 30.Zubrycka Bożena, 31Żygieło Grażyna; kl. IIb, wych. Antoni Wróblewski 1.Ambrożewicz Irena, 2.Arbaszewska Teresa, 3.Borkowska Dorota, 4.Cupiał Ewa, 5.Duszek Małgorzata, 6.Dziekowska Bożena, 7.Grygorczyk Halina, 8.Hajdukiewicz Leokadia, 9.Herman Grażyna, 10.Hołubowicz Bożena, 11.Iwaniuk Maria, 12.Jatel Jolanta, 13.Kamieńska Beata, 14.Karpicka Krystyna, 15.Konert Iwona, 16.Komorowska Alina, 17.Kosakowska Jolanta, 18.Krasowska Danuta, 19.Kordulski Janusz, 20.Matwiejuk Elżbieta, 21.Mikocewicz Wiesława, 22.Nalewajko Nina, 23.Olechnowicz Marzena, 24.Perkowska Ewa, 25.Pietroniuk Beata, 26.Pietrzycka Barbara, 27.Pilchowska Grażyna 28.Popławska Barbara, 29.Słupska Barbara, 30.Sowa Anna, 31.Świetlicka Lucyna, 32.Tekień Agata, 33.Trzaska Maria, 34.Twarkowska Małgorzata, 35.Winkowska Małgorzata, 36.Wojciula Ewa, 37.Wysocka Maria, 38.Żochowska Alina; kl. IIc, wych. Edmund Iwanowski 1.Artemiuk Tamara, 2.Bernas Anna, 3.Breńko Mirosława, 4.Byczkowska Ewa, 5.Chirło Lidia, 6.Domitrz Alicja, 7.Gajewski Tomasz, 8.Ginter Małgorzata, 9.Grabarz Bożena, 10.Kaluta Małgorzata, 11.Kisiel Anna, 12.Klimaniec Bożena, 13.Klukowska Małgorzata, 14.Koleśnik Alina, 15.Łaski Piotr, 16.Łatyfowicz Irena, 17.Łuszyńska Ewa, 18.Magnuszewska Barbara, 19.Czyżewska Mirosława, 20.Matwiejczuk Małgorzata, 21.Miklaszewska Ewa, 22.Nazaruk Krystyna, 236.Ochrymiuk Irena, 24.Pajdowska Grażyna, 25.Perkowski Zdzisław, 26.Pieczko Elżbieta, 27.Sadowska Alina, 28.Siemieniuk Jerzy, 29.Sokół Alicja, 30.Tomaszuk Maria, 31.Wędołowicz Eugenia, 32.Wróblewska Elżbieta, 33.Żakiewicz Krystyna; kl. IId, wych. Krystyna Lipska 1.Czarzasta Izabela, 2. Dudek Elżbieta, 3.Dziemiańczuk Grażyna, 4.Janczarska Elżbieta, 5.Jezusek Wiesława, 6.Jutkiewicz Wioletta, 7.Kamińska Krystyna, 8.Karpuk Barbara, 9.Kędziorek Anna, 10.Krystyniuk Krystyna, 11.Kulesza Hanna, 12.Kuklik Bogumiła, 13.Kukowska Alicja, 14.Łępicka Barbara, 15.Mendryk Hanna, 16.Mojżuk Jolanta, 17.Omieliończuk Irena, 18.Radziszewska Barbara, 19.Rogalska Celina, 20.Rojek Maria, 21.Rulak Bożena, 22.Rutowicz Bożena, 23.Rzemieniecka Małgorzata, 24.Waleszczyk Halina, 25.Wronowska Elżbieta, 26.Wróblewska Anna, 27.Wrzosek Agnieszka, 28.Wysocka Danuta; kl. IIe, wych. Janina Ramotowska 1.Andrzejewicz Franciszek, 2.Bankiewicz Elwira, 3.Brańska Marianna, 4.Dolińska Grażyna, 5.Gołaszewska Barbara, 6.Greczan Raisa, 7.Haponik Bożena, 8.Kitlas Jerzy, 9.Komarzewska Danuta, 10.Komendant Maria, 11.Kosińska Ewa, 12.Krysztopowicz Grażyna, 13.Kulmaczewska Teresa, 14.Łopieńska Jolanta, 15.Ogurkis Janina, 16.Okrasiński Andrzej, 17.Pawłow Anna, 18.Pawluczuk Halina, 19.Polcyn Andrzej, 20.Puczyńska Halina, 21.Rutkowska Jolanta, 22.Rybaczek Barbara, 23.Sakowicz Małgorzata, 24.Sakowska Małgorzata, 25.Sowińska Krystyna, 26.Szum Wiesława, 27.Szusta Halina, 28.Waluk Grzegorz, 29.Wilczewska Iwona, 30.Żamojtuk Bożena, 31.Żugaj Teresa, 32.Żukowska Grażyna

1981/82 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Łucja Sieśkiewicz 1.Andrejuk Maria, 2.Bagińska Grażyna, 3.Bienasz Dorota, 4.Borowska Barbara, 5.Burak Helena, 6.Drewnowska Ewa, 7.Dulko Halina, 8.Fiedosiuk Anna, 9.Gołubowski Włodzimierz, 10.Górska Zofia, 11.Gryc Mikołaj, 12.Grygoruk Grażyna, 13.Jakimiuk Grażyna, 14.Janiuk Ewa, 15.Jarocka Renata, 16.Kamińska Irena, 17.Kamińska Izabela, 18.Kornatowski Andrzej, 19.Kościuk Anna, 20.Kowalewska Katarzyna, 21.Kozłowska Mirosława, 22.Matejczyk Marek, 23.Mielech Ewa, 24.Murzyn Bożena, 25.Oleksza Halina, 26.Penkala Ewa, 27.Piwowarczyk Danuta, 28.Rogowska Elżbieta, 29.Sawicka Jolanta, 30.Snarska Barbara, 31.Sokół Małgorzata, 32.Suszko Anna, 33.Trochimczyk Bożena, 34.Trofimczuk Krystyna, 35.Wojtkowska Krystyna, 36.Zakrzewska Marzanna, 37.Zubowska Jadwiga; kl. IVb, wych. Klaudia Ryszkowska 1.Bryczkowska Jolanta, 2.Dąbrowska Joanna, 3.Doroszko Alina, 4.Giedzińska Alicja, 5.Halicka Joanna, 6.Hołownia Bożena, 7.Januć Danuta, 8.Jaszczyk Alina, 9.Jurkowska Krystyna, 10.Kalenik Helena, 11.Konopko Dorota, 12.Kozłowska Renata, 13.Lebiedzińska Ewa, 14.Lipiszko Halina, 15.Łaszcz Bożena Anna, 16.Matys Wanda, 17.Mielesza Anna, 18.Mielesza Ewa, 19.Molska Joanna, 20.Orzechowska Irena, 21.Oziabło Irena, 22.Prokop Jadwiga, 23.Radziszewska Barbara, 24.Romanowicz Wiesława, 25.Ryszkowska Małgorzata, 26.Sadowska Dorota, 27.Sienkiewicz Grażyna, 28.Skrodzka Grażyna, 29.Trofimczuk Barbara, 30.Zalewska Bogusława, 31.Zimnoch Weronika, 32.Ziniewicz Ewa, 33.Ziółkowska Marianna,
LICEUM ZAWODOWE  – kl. IVa, wych. Antoni Marasik 1.Aleksiejczuk Halina, 2.Błaszko Anna, 3.Dakowicz Grażyna, 4.Dzierżanowska Helena, 5.Horodeńska Jolanta, 6.Kisielewski Marek, 7.Kolosa Alicja, 8.Kosińska Anna Marianna, 9.Kozub Barbara, 10.Kuźmicka Grażyna, 11.Lemiesz Jolanta, 12.Lulkiewicz Katarzyna, 13.Łuksza Bożena, 14.Łupińska Janina, 15.Małyszko Elżbieta, 16.Marciszko Elżbieta, 17.Moniuszko Dorota, 18.Pietrzycki Bogdan, 19.Radziszewska Małgorzata, 20.Siemieniuk Romuald, 21.Siemieńczuk Barbara, 22.Szemiot Anna, 23.Zdunik Lucyna; kl. IVb, wych. Janusz Tomaszewski 1.Abramowicz Irena, 2.Antoniuk Krystyna, 3.Bastacz Ewa, 4.Dąbrowska Halina Danuta, 5.Doroszkiewicz Ewa, 6.Grabowiecka Małgorzata, 7.Grabowska Grażyna, 8.Hareniuk Ewa, 9.Kasperowicz Krystyna Ewa, 10.Klim Elżbieta, 11.Kowalewska Beata, 12.Krejza Irena, 13.Krętowska Anna, 14.Kulikowska Mariola, 15.Leszczyńska Marcjanna, 16.Lisowska Irena, 17.Łupińska Bożena, 18.Maliszewska Małgorzata, 19.Masłowska Krystyna, 20.Mozolewska Katarzyna, 21.Nikołajuk Jolanta, 22.Ostrówka Lucyna, 23.Praczuk Krystyna, 24.Prochacka Marzanna, 25.Talipska Irena Maria, 26.Więckowska Ewa, 27.Wiśniewska Henryka, 28.Zajkowska Elżbieta, 29.Zarachowicz Alicja Helena, 30.Zimodro Małgorzata
ZASADNICZA SZKOŁA HANDLOWA – kl. IIIa, wych. Krystyna Kiszko 1.Brańska Elżbieta, 2.Braź Jolanta, 3.Bychowska Joanna, 4.Chwajko Barbara, 5.Czaplicka Małgorzata, 6.Gawryluk Krystyna, 7.Jabłońska Maria, 8.Kalinowska Dorota, 9.Kaliszewicz Anna, 10.Kołos Łucja, 11.Kosińska Małgorzata, 12.Kraszewska Grażyna, 13.Lewkowska Jadwiga, 14.Łukaszuk Zofia, 15.Mucha Krystyna, 16.Murawko Grażyna, 17.Nartowicz Katarzyna, 18.Nikitiuk Irena, 19.Owczarczuk Barbara, 20.Oziemkowicz Barbara, 21.Puchalska Stanisława, 22.Prus Agata, 23.Pyżewska Małgorzata, 24.Redosz Alina, 25.Sawicka Irena, 26.Sawicka Krystyna, 27.Siwińska Małgorzata, 28.Supeł Małgorzata, 29.Tomczuk Alina, 30.Wnuczko Irena, 31.Wróblewska Dorota, 32.Zajkowska Marzena, 33.Zdziwchowicz Joanna, 34.Zimnoch Elżbieta, 35.Żeszko Małgorzata, 36.Żukowska Bożena;
kl. IIIb, wych. Mirosława Tryjańska 1.Anchimiuk Helena, 2.Bogdziewicz Lucyna, 3.Burcz Małgorzata, 4.Czykier Agata, 5.Dębowska Barbara, 6.Domaradzka Bożena, 7.Filipowicz Jolanta, 8.Gieniusz Jolanta, 9.Kardaszewicz Anna, 10.Kazimierczuk Bożena, 11.Kowalczuk Fijałkowska Elżbieta, 12.Łapińska Małgorzata, 13.Ługowska Grażyna, 14.Łupińska Bożena, 15.Mieldzicz Grażyna, 16.Okresińska Jolanta, 17.Olechno Jolanta, 18.Pęska Henryka, 19.Roszkowska Grażyna, 20.Sokołowska Katarzyna, 21.Szostakiewicz Grażyna, 22.Suszko Anna, 23.Ulman Krystyna, 24.Wesołowska Małgorzata, 25.Winnicka Renata, 26.Wydzierzecka Elżbieta, 27.Zajkowska Maria, 28.Żak Jolanta; kl. IIIc, wych. Alicja Zdanowska 1.Bartnikiewicz Małgorzata, 2.Borysewicz Danuta, 3.Brzostowska Joanna, 4.Burak Elżbieta, 5.Chomko Dorota, 6.Czech Ewa, 7.Dąbrowska Dorota, 8.Galicka Barbara, 9.Hake Małgorzata, 10.Jabłońska Grażyna, 11.Kamińska Hanna, 12.Klimek Maria, 13.Kondrat Barbara, 14.Kostecka Dorota, 15.Kreczko Krystyna, 16.Łazarczyk Elżbieta, 17.Niewińska Mariola, 18.Sochoń Jolanta, 19.Stolarczyk Sylwia, 20.Sylwestruk Joanna, 21.Szczęsnowicz Halina, 22.Szekalska Zofia, 23.Szymon Barbara, 24.Tudela Krystyna, 25.Werpachowska Jolanta, 26.Wojtach Ewa, 27.Zembrowska Irena; kl. IIId, wych. Zbigniew Mańkowski 1.Anoszko Alicja, 2.Aniśkiewicz Stanisława, 3.Druć Jolanta, 4.Dworakowska Małgorzata, 5.Gornia Renata, 6.Grzyb Bożena, 7.Harasimowicz Mirosław, 8.Jabłońska Elżbieta, 9.Jarocewicz Mirosława, 10.Kondraciuk  Halina, 11.Koziak Barbara, 12.Kozłowska Irena, 13.Lachowicz Zbigniew, 14.Łukaszuk Irena, 15.Łupińska Stanisława, 16.Morozow Ewa, 17.Ołdziejewska Małgorzata, 18.Radziszewska Anna, 19.Rećko Joanna, 20.Ryducha Teresa, 21.Sakowicz Anna, 22.Sokołowska Jadwiga, 23.Stocka Bożena, 24.Szulc Joanna, 25.Szypcio Elżbieta, 26.Świsłocka Elżbieta, 27.Świsłocka Małgorzata, 28.Totczyk Cezary, 29.Zdanowicz Elżbieta, 30.Wysocka Ewa, 31.Lewko Bożena

1982/83 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Barbara Wróblewska 1.Ambrożewicz Małgorzata, 2.Bajko Alina, 3.Czyżewska Janina, 4.Dziermańska Lucyna, 5.Ejsmont Elżbieta, 6.Fiłonowicz Elżbieta, 7.Gniedziejko Regina, 8.Gryszkiewicz Bożena, 9.Hewa Elżbieta, 10.Karpowicz Joanna, 11.Kulesza Irena, 12.Krysztopik Halina Teresa, 13.Kuczyńska Małgorzata, 14.Maciejko Dorota, 15.Maleta Lidia Bogumiła, 16.Michalczuk Elżbieta, 17.Naumuk Jan, 18.Olszewska Elżbieta Czesława, 19.Panasewicz Halina, 20.Pieciul Jolanta, 21.Poniatowska Grażyna, 22.Prus Bożena Felicja, 23.Roszkowska Dorota, 24.Rzemieniecka Bożena, 25.Szymanowicz Jolanta, 26.Szymańska Agata, 27.Tałałaj Małgorzata, 28.Tulkis Dorota, 29.Tur Alina, 30.Tyl Danuta, 31.Wasilewska Małgorzata, 32.Wawiernia Elżbieta, 33.Wróblewska Jolanta, 34.Wysocka Katarzyna, 35.Zembrowska Elżbieta;
kl. IVb, wych. Jerzy Ryszkowski 1.Awdziejczuk Irena, 2.Babul Elżbieta, 3.Bednarz Joanna, 4.Borodziuk Alicja, 5.Bogdan Ewa, 6.Bogusz Halina, 7.Buczyńska Elżbieta, 8.Czereszko Ewa, 9.Chwiedosiuk Jolanta, 10.Drozdowska Ewa, 11.Grygorczuk Marzanna, 12.Klepacka Małgorzata, 13.Kochanowska Ewa, 14.Kozicka Dorota 15.Kozłowska Dorota, 16.Kulikowska Ewa, 17.Kunowska Grażyna, 18.Lemiesz Ewa, 19.Lider Małgorzata, 20.Lider Ewa, 21.Naumczyk Barbara, 22.Paszkowska Barbara, 23.Piesiecka Joanna, 24.Piotrowska Dorota, 25.Podwysocka Małgorzata, 26.Polkowska Małgorzata, 27.Rutkowska Elżbieta, 28.Rygasiewicz Lucyna, 29.Ryszkowska Maria, 30.Sadowska Cecylia, 31.Siemieniuk Jolanta, 32.Skorulska Agnieszka, 33.Szkiłądź Beata, 34.Szydłowska Teresa, 35.Szymańska Anna, 36.Ściepuk Anna, 37.Tałałaj Teresa, 38.Żuk Anna
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Krystyna Kiszko 1.Andrzejewska Cecylia, 2.Antoniuk Krystyna, 3.Błahuszewska Bogusława, 4.Bogusz Eugenia, 5.Bołtruczuk Barbara, 6.Burnewicz Jadwiga Agata, 7.Czerwińska Jolanta, 8.Dworakowska Ewa, 9.Falkowska Agata, 10.Goralewska Ewa, 11.Grabowiecka Małgorzata, 12.Granacka Anna, 13.Hajduk Małgorzata, 14.Jastrzębska Elżbieta, 15.Kalicka Krystyna, 16.Karolak Anna, 17.Kowalewska Beata, 18.Łupińska Teresa, 19.Miniewska Alina, 20.Miodowska Beata, 21.Muszyńska Bożena, 22.Organek Małgorzata, 23.Piwońska Barbara, 24.Podwysocka Anna, 25.Prokopczyk Elżbieta, 26.Radziwon Halina, 27.Sakowicz Honorata, 28.Sawicka Maria, 29.Skowronek Małgorzata, 30.Ślesarczyk Irena, 31.Stelmaszczyk Andrzej, 32.Walas Marzanna, 33.Wasilewska Renata, 34.Wojciuk Ewa, 35.Popławska Grażyna;
kl. IVb, wych. Bronisława Kuzyszyn 1.Aleksiejuk Daniela, 2.Boboryko Małgorzata, 3.Białous Jolanta, 4.Błaszko Elżbieta, 5.Buczyńska Grażyna, 6.Dubrowska Irena, 7.Ganieńczuk Grażyna, 8.Giedrojć Anna, 9.Grygoruk Ałła, 10.Grygoruk Maria, 11.Jakowczyk Ewa, 12.Jurowczyk Leonida, 13.Konopka Alicja, 14.Krystosiak Barbara, 15.Kulhawik Łucja, 16.Łaszkiewicz Zdzisława, 17.Matejczuk Jolanta Agata, 18.Ostrowska Grażyna Teresa, 19.Poruk Mirosława, 20.Pogorzelska Krystyna, 21.Popławska Jolanta, 22.Raciborska Urszula, 23.Sakowicz Elżbieta, 24.Sańczuk Łucja Katarzyna, 25.Sawicka Alicja, 26.Sobolewska Elżbieta, 27.Sokólska Małgorzata, 28.Szymańska Elżbieta, 29.Średnicka Jolanta, 30.Tryzna Małgorzata
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Leonida Chruścik 1.Agater Hanna, 2.Bobrukiewicz Bożena, 3.Bobrukiewicz Elżbieta, 4.Bigulak Joanna, 5.Bycul Ewa, 6.Chlabicz Walentyna, 7.Czerech Anna, 8.Falkowska Anna, 9.Goroszewska Ewa, 10.Guzowska Elżbieta, 11.Hermanowska Dorota, 12.Kaczan Krystyna, 13.Kitlas Anna, 14.Kowalska Małgorzata, 15.Leszczyńska Elżbieta, 16.Łukianiuk Irena, 17.Łupińska Dorota, 18.Łupińska Małgorzata, 19.Marcinkiewicz Anna, 20.Mierzwińska Grażyna, 21.Nikołajewicz Ewa, 22.Pietrzycka Dorota, 23.Ruszczyk Bogusława, 24.Rydlewska Anna, 25.Sadowska Iwona, 26.Snarska Joanna, 27.Sobiecka Beata, 28.Sołowiej Anna, 29.Stankiewicz Grażyna, 30.Stasieluk Barbara, 31.Strzałkowska Ewa, 32.Zawadzka Jolanta; kl. IIIb, wych. Natalia Piątkowska 1.Bałdys Agnieszka, 2.Byk Grażyna, 3.Charytoniuk Irena, 4.Dolińska Iwona, 5.Gorbaczewska Bożena, 6.Gryka Ewa, 7.Gryguć Barbara, 8.Jakuć Elżbieta, 9.Kolenda Andrzej, 10.Kołodko Anna, 11.Kondracka Iwona, 12.Lisowska Elżbieta, 13.Majewska Barbara, 14.Matyskiel Mirosława, 15.Nierodzik Renata, 16.Olszewska Ewa, 17.Ostrouch Wiesława, 18.Oszczepińska Małgorzata, 19.Piekarska Barbara, 20.Poduch Halina, 21.Polecka Beata, 22.Sokołowska Dorota, 23.Siegień Ewa, 24.Siemiński Bogdan, 25.Teul Grażyna, 26.Toczydłowska Dorota, 27.Urban Wiesława, 28.Zalewska Barbara; kl. IIIc, wych. Alicja Zdanowska 1.Bujko Elżbieta, 2.Falkowska Dorota, 3.Fuks Małgorzata, 4.Kamieńska Anna, 5.Karpińska Elżbieta, 6.Kiełkucka Barbara, 7.Kondracka Dorota, 8.Koniuch Elżbieta, 9.Krupicka Barbara, 10.Krzywosz Ewa, 11.Kuczyńska Dorota, 12.Kućmierowska Dorota, 13.Laszewska Jolanta, 14.Łuszyńska Marzena, 15.Mielech Henryka, 16.Olendzka Krystyna, 17.Puszko Barbara, 18.Romanowska Małgorzata, 19.Sacharko Bożena, 20.Stepaniuk Anna, 21.Szubzda Małgorzata, 22.Szymczyk Beata, 23.Warpechowska Małgorzata, 24.Zapisek Mariola; kl. IIId, wych. Wiesława Arcimowicz 1.Baranowska Małgorzata, 2.Bergiel Iwona, 3.Borowiec Iwona, 4.Ciereszko Anna, 5.Dunaj Elżbieta, 6.Dymitry Jolanta, 7.Dzieszuta Łucja, 8.Frankowska Beata, 9.Głowacka Helena, 10.Gojlik Beata, 11.Gołębiowska Elżbieta, 12.Januszewska Bogumiła, 13.Kamińska Mariola, 14.Lulewicz Dorota, 15.Ostaszewska Elżbieta, 16.Ostrowska Beata, 17.Piotrowska Małgorzata, 18.Pogorzelska Iwona, 19.Smajkiewicz Alicja, 20.Stepaniuk Aneta, 21.Szymańska Jolanta, 22.Terebun Zinaida, 23.Wańczewska Elżbieta, 24.Zakrzewska Małgorzata, 25.Zieniewicz Krystyna, 26.Żodziłko Mirosława; kl. IIIe, wych. Maria Wilczko 1.Abramowicz Agata, 2.Borkowska Barbara, 3.Hlebowicz Iwona, 4.Jakuć Krystyna, 5.Jurgielewicz Barbara, 6.Klepacka Bożena, 7.Kłok Halina, 8.Kowalewska Iwona, 9.Kurcewicz Iwona, 10.Łupińska Hanna, 11.Łupińska Małgorzata, 12.Mańkowska Agata, 13.Nazarko Małgorzata, 14.Oksuita Małgorzata, 15.Olszko Wanda, 16.Ostaszewska Grażyna, 17.Ożlańska  Jadwiga, 18.Panasewicz Halina, 19.Sienkiewicz Alicja, 20.Szostakiewicz Grażyna, 21.Wańczuk Anna, 22.Wysocka Elżbieta, 23.Wysocka Jolanta, 24.Zalewska Hanna

1983/84 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Barbara Gołubowska 1.Buczyńska Małgorzata, 2.Ciborowska Elżbieta, 3.Ciereszko Maria, 4.Cimoszuk Bożena, 5.Dryl Bożena, 6.Dzienis Beata, 7.Iwaniuk Irena, 8.Jaromin Dorota, 9.Klimowicz Grażyna, 10.Korolczuk Dorota, 11.Kowalczuk Elżbieta, 12.Kucharska Bożena, 13.Ławrik Dorota, 14.Miltko Anna, 15.Okurowska Renata, 16.Półtorak Anna, 17.Pura Elżbieta, 18.Ruchalska Irena, 19.Rusielewicz Dorota, 20.Rzepnicka Beata, 21.Samojlik Krystyna, 22.Siemieńczuk Joanna, 23.Sikorska Danuta, 24.Skarżyńska Grażyna, 25.Snarska Elżbieta, 26.Terczyńska Anna, 27.Trofimiuk Anna, 28.Żygieło Mirosława; kl. IVb, wych. Klaudia Ryszkowska 1.Ciereszko Ewa, 2.Czechowicz Ala, 3.Fiedorczuk Barbara, 4.Gawryło Dorota, 5.Jabłońska Iwona, 6.Jasiówka Beata, 7.Karawajczyk Bożena, 8.Klim Bożena, 9.Kozicka Anetta, 10.Kozub Anna, 11.Nowiczków Joanna, 12.Olszewska Grażyna, 13.Pietrowska Krystyna,
14.Pul Irena, 15.Rabiczko Dorota, 16.Rejszel Urszula, 17.Ryżyńska Anna, 18.Sasimowicz Małgorzata, 19.Sawicka Ewa, 20.Siemienkowicz Jolanta, 21.Sobolewska Alina, 22.Szaciło Anna, 23.Szemiot Anna, 24.Szulborska Iwona, 25.Ściągaj Jolanta, 26.Ślepowrońska Anna, 27.Świerszczewska Bożena, 28.Tomczuk Hanna, 29.Wróblewska Małgorzata, 30.Zdrojkowska Beata Urszula, 31.Zieziula Iwona, 32.Żak Beata; kl. IVc, wych. Eugeniusz Siemieniuk 1.Bułatewicz Ewa, 2.Buśko Małgorzata, 3.Dryl Grażyna, 4.Dubowska Elżbieta, 5.Godzina Barbara, 6.Hus Urszula, 7.Jabłuszewski Wiesław, 8.Klim Krzysztof, 9.Kozłowska Barbara, 10.Krakowska Anna, 11.Kwiatkowska Marzena, 12.Lech Anna, 13.Lewoniuk Grażyna, 14.Łapińska Agnieszka, 15.Łazewska Barbara, 16.Małyszko Grażyna, 17.Mroczko Elżbieta, 18.Rogalska Krystyna, 19.Śleszyńska Elżbieta, 20.Szmurło Marek, 21.Tokarzewska Anna, 22.Tomaszuk Irena, 23.Turkowska Marzena, 24.Wnorowska Małgorzata, 25.Wysocka Bogumiła, 26.Zawadzka Lucyna
LICEUM  ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Alicja Borowska 1.Bartoszuk Dorota, 2.Białowąs Ewa, 3.Dziekońska Halina, 4.Gawryluk Renata, 5.Grzybek Grażyna, 6.Jabłońska Dorota, 7.Jamiołkowska Barbara, 8.Jaszczołt Jolanta, 9.Karpowicz Dorota Łucja, 10.Klimczuk Elżbieta, 11.Kościuk Wiesława, 12.Krętowska Ewa, 13.Kudzinowska Bernadeta, 14.Leśniewska Bogumiła, 15.Lul Anna, 16.Muszyńska Grażyna, 17.Magnuszewska Jolanta, 18.Pieńkowska Agata, 19.Rogalska Alicja, 20.Sadowska Bożena, 21.Strzałkowska Dorota, 22.Urban Ewa, 23.Więsław Jolanta, 24.Wysocka Marzanna, 25.Zieziula Czesława; kl. IVb, wych. Maria Bogorodzka 1.Borys Elżbieta, 2.Chomko Iwona, 3.Cylwik Ewa, 4.Fiedorczuk Barbara, 5.Gawieszczuk Grażyna, 6.Jakowczyk Ewa, 7.Kicel Teresa, 8.Korsak Justyna, 9.Krejza Barbara, 10.Kulesza Bożena, 11.Laskowska Ewa, 12.Nowik Bogusława Elżbieta, 13.Olesiuk Beata, 14.Palczewska Iwona, 15.Pejko Urszula, 16.Puciłowska Katarzyna, 17.Salej Regina, 18.Sawicka Elżbieta, 19.Storonowicz Marzena, 20.Wasilewska Mariola, 21.Wysocka Joanna, 22.Zajko Jolanta, 23.Zarychta Ewa; kl. IVc, wych. Elżbieta Szpakowicz 1.Bieryło Dorota, 2.Borkowska Bogumiła, 3.Górska Elżbieta, 4.Dobrzycka Mariola, 5.Jatkowska Dorota, 6.Koleśnik Elżbieta, 7.Kołodziejska Grażyna, 8.Korolkiewicz Barbara, 9.Krukowska Bożena, 10.Lebiedziński Dariusz, 11.Majewska Dorota Małgorzata, 12.Olendzka Dorota, 13.Redos Bożena, 14.Sak Krystyna, 15.Snarska Małgorzata, 16.Szubzda Łucja, 17.Wildner Celina, 18.Zalewska Jolanta, 19.Ziniewicz Marzena, 20.Zalewska Marzena

Krystyna, 133.Roszkowska Bogumiła, 134.Szymańska Małgorzata, 135.Więckowska Wioletta, 136.Bielska Ewa, 137.Borysiewicz Małgorzata Beata, 138.Broś Ewa, 139.Buczyńska Małgorzata, 140.Hutnik Bożena, 141.Korolczuk Ewa, 142.Kowalczuk Bożena, 143.Kuklik Ewa, 144.Kunicka Małgorzata, 145.Marciszewska Jolanta, 146.Mierzyńska Beata, 147.Mocarska Joanna Elżbieta, 148.Mróz Halina, 149.Orlecka Bogumiła, 150.Radziszewska Marzena, 151.Rutkowska Katarzyna, 152.Sakowicz  Maria Grażyna, 153.Sańczyk Jolanta, 154.Sokólska Małgorzata, 155.Tur Agnieszka, 156.Wasiluk Barbara, 157.Woźniak Jolanta, 158.Zdunik Dorota, 159.Bachurek Małgorzata, 160.Bubienko Agata, 161.Hejn Dorota, 162.Jackiewicz Elżbieta Małgorzata, 163.Kolenda Ewa Lucyna, 164.Kondrusiewicz Ewa, 165.Kondzior  Elżbieta, 166.Krysińska Alicja, 167.Kulesza Dorota, 168.Leśniewska Katarzyna, 169.Łaszkiewicz Bernarda, 170.Łupińska Małgorzata, 171.Łupińska Małgorzata, 172.Maciorowska Katarzyna, 173.Maksimowicz Elżbieta, 174.Markowska Anna, 175.Mocarska Anna, 176.Steckiewicz Elżbieta, 177.Szymaniuk Katarzyna, 178.Werpachowska Bożena, 179.Wnorowska Małgorzata, 180.Woronowicz Anna, 181.Wysocka Urszula, 182.Żemierowska Elżbieta, 183.Ciupa Zofia, 184.Bujnowska Joanna, 185.Czerniakiewicz Jolanta, 186.Dębicka Ewa, 187.Dryl Ewa, 188.Druć Elżbieta, 189.Grzegorczyk Wiesława, 190.Gaińska Teresa, 191.Hajduczenia Ada, 192.Klejbuk Krystyna, 193.Kurowska Małgorzata Zuzanna, 194.Kondracka Irena, 195.Karpowicz Maria, 196.Kuprianowicz Małgorzata, 197.Makal Elwira, 198.Małachwiej Janina, 199.Mieldzicz Henryka, 200.Nazarkiewicz Jolanta, 201.Ołdziej Marzena, 202.Pasyńczuk Alina, 203.Popławska Ewa, 204.Pajołek Krystyna, 205.Radziszewska Ewa, 206.Rewako Bożena, 207.Sawicka Wioletta, 208.Skarżyńska Dorota, 209.Sochoń Elżbieta
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE - kl. IIa, wych. Edmund Iwanowski 1.Bajkowska Agnieszka, 2.Bujnowska Grażyna, 3.Brzostowski Krzysztof, 4.Drozdowska Alicja, 5.Germaniuk Halina, 6.Grygorczuk Beata, 7.Holeczek Elżbieta Katarzyna, 8.Korolczuk Adam Zbigniew, 9.Krzysztopik Joanna Alicja, 10.Kulesza Mirosława, 11.Ostrowska Barbara, 12.Polecka Ewa, 13.Pełszyńska Małgorzata, 14.Półkośnik Małgorzata, 15.Rogowski Bogdan, 16.Sienicka Alina, 17.Szewczuwianiec Paweł, 18.Szmigielska Teresa, 19.Szklaruk Halina, 20.Sakowska Barbara Zofia, 21.Widelska Małgorzata, 22.Wróblewska Ewa, 23.Wróblewska Małgorzata, 24.Zalewska Grażyna, 25.Jackowska Małgorzata Wiesława, kl. IIb, Mieczysław Piecka 1.Bokina Małgorzata, 2.Chociej Barbara Grażyna, 3.Cebulińska Irena, 4.Cylwicka Iwona, 4.Dymitruk Irena, 5.Dmochowska Ewa Antonina, 6.Gołębiewska Joanna, 7.Jabłonowska Mirosława, 8.Kamińska Mirosława Jadwiga, 9.Kostrzyńska Ewa, 10.Kowalewska Joanna Edyta, 11.Kulik Anna, 12.Malinowska Beata Dorota, 13.Olchowik Dorota, 14.Paszko Halina, 15.Papko Bożena, 16.Rogowska Barbara, 17.Skudra Beata Teresa, 18.Szulak Mirosława, 19.Turczyńska Elżbieta, 20.Włodarczyk Grażyna Małgorzata, 21.Zawiślak Krzysztof Stanisław, 22.Zdanowicz Małgorzata, 23.Zdanowicz Zdzisława Róża, kl. IIc,  wych. Teresa Łapińska 1.Bajda Krystyna, 2.Baszeń Dorota Beata, 3.Borysieńko Jolanta Elżbieta, 4.Czepel Lucyna, 5.Jabłonowska Danuta, 6.Jaworowska Elżbieta, 7.Kazberuk Jolanta; 8.Klepacka Barbara, 9.Kurianowicz Anna, 10.Maksimczyk Jarosław, 11.Oksimowicz Katarzyna, 12.Reszotko Jolanta, 13.Sadowska Alina, 14.Sadowska Anna, 15.Siemieniuk Eugenia, 16.Siemieniuk Jarosław, 17.Szuk Iza, 18.Tadeusiak Iwona, 19.Tarasiuk Wojciech, 20.Topczewski Jarosław, 21.Wróblewska Małgorzata, 22.Wołczacka Katarzyna; kl. IId, wych. Kazimiera Pylińska 1.Darnikiewicz Katarzyna, 2.Dolinowska Agata, 3.Drapało Małgorzata, 4.Halicka Dorota, 5.Holak Dorota, 6.Jurewicz Jolanta, 7.Lipczyńska Urszula, 8.Łapińska Halina, 9.Malinowska Małgorzata, 10.Modzelewska Anna, 11.Mikitnik Anna, 12.Porowska Bożena, 13. Sipowicz Iwona, 14.Strękowska Jolanta, 15.Tomaszewska Hanna, 16.Źródłowska Mirosława Beata, 17.Źródłowska Grażyna

1984/85 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Teresa Zduniak-Kowalska 1.Błahuszewska Katarzyna, 2.Błahuszewska Małgorzata, 3.Borys Agata, 4.Bursa Maria, 5.Ciborowska Anna, 6.Dubowska Joanna, 7.Klimaszewska Marzena, 8.Korwek Lucyna, 9.Kruk Beata, 10.Łuszcz Lilla, 11.Marculewicz Danuta, 12.Perkowska Elżbieta, 13.Popławska Anna, 14.Popławska Barbara, 15.Pruszyńska Małgorzata, 16.Ramotowska Bożena, 17.Sadowski Krzysztof, 18.Sienkiewicz Alina, 19.Sienkiewicz Bożena, 20.Sokół Dorota, 21.Stankiewicz Barbara, 22.Szczebiot Jolanta, 23.Siennicka Elżbieta, 24.Urbanowicz Wojciech, 25.Wasiluk Irena, 26.Wilczewska Bogumiła, 27.Wojtecka Barbara; kl. IVb, wych. Zofia Wasilewska-Sobolewska 1.Bakier Barbara, 2.Białodzia Barbara, 3.Buzun Grażyna, 4.Gudalewska Weronika, 5.Guziejko Małgorzata, 6.Filipowicz Elżbieta, 7.Klimowicz Beata, 8.Kołosowska Ewa, 9.Kużelewska Danuta, 10.Lebiedzińska Elżbieta, 11.Łukaszewicz Lilia, 12.Łukaszewicz Urszula, 13.Miliukiewicz Elżbieta, 14.Radecka Bernarda, 15.Radel Małgorzata, 16.Rulkiewicz Bożena, 17.Rogalewska Agnieszka, 18.Rutkowska Grażyna, 19.Stalewska Ewa, 20.Sobolewska Katarzyna, 21.Storonowicz Mariola, 22.Szulich Beata, 23.Szydłowska Małgorzata, 24.Tumiel Barbara, 25.Więckowska Anna, 26.Więckowska Maria, 27.Zajko Bożena, 28.Zalewska Elżbieta
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Jarosław Malicki 1.Berbeć Elżbieta, 2.Biergiel Joanna, 3.Bura Irena, 4.Doman Małgorzata, 5.Gołko Małgorzata, 6.Juchnicka Iwona, 7.Jurczewska Stanisława, 8.Kakareko Wiesława, 9.Kamińska Beata Weronika, 10.Kędzierska Anna, 11.Koźbiel Beata, 12.Kudzinowska Maria, 13.Kulikowska Dorota, 14.Matys Urszula, 15.Moryc Jolanta, 16.Motybel Jadwiga, 17.Ostaszewska Grażyna, 18.Oziabło Iwona, 19.Rakowska Danuta, 20.Rybałko Alicja, 21.Tylman Ewa; kl. IVb, wych. Anna Dryja 1.Bielenia Jarosław, 2.Cybulko Małgorzata Ewa, 3.Gawryluk Dorota, 4.Gimik Iwona, 5.Kakareko Małgorzata, 6.Kasprzyk Iwona, 7.Kloza Katarzyna, 8.Kondzior Irena, 9.Korniluk Jolanta, 10.Kozicka Agata, 11.Lebiedziński Adam, 12.Lubecka Elżbieta, 13.Mróz Beata Elżbieta, 14.Rutkowska Dorota, 15.Stupak Grzegorz, 16.Śliżewska Małgorzata, 17.Tadeusiak Elżbieta, 18.Tomaszewska Bożena Anna, 19.Woronko Beata, 20.Wrotnowska Małgorzata, 21.Zajączkowska Katarzyna; kl. IVc, wych. Elżbieta Nowik 1.Bajkowska Anna, 2.Bonarska Ewa, 3.Burta Barbara, 4.Christian Marzena, 5.Harasimczuk Bożena, 6.Kloza Elżbieta, 7.Małyszko Anna, 8.Mierzyńska Urszula, 9.Miltyk Beata, 10.Mroz Dorota, 11.Nowacka Anna, 12.Oksieniuk Iwona Violetta, 13.Ostrowska Ewa Anna, 14.Oracz Renata Katarzyna, 15.Pankiewicz Małgorzata, 16.Papiros Jolanta, 17.Piłasiewicz Iwona Katarzyna, 18.Pracuta Ewa, 19.Popławska Renata, 20.Prus Elżbieta, 21.Suchowierska Małgorzata, 22.Zielenkiewicz Ewa;
kl. IVd, wych. Mikołaj Osiński 1.Bartnicka Aneta, 2.Bielska Henryka, 3.Burak Beata, 4.Choćko Elżbieta, 5.Dowgiało Barbara, 6.Gieniusz Agata, 7.Januszczyk Halina, 8.Kalinowska Joanna, 9.Kasperowicz Katarzyna, 10.Kosmacka Barbara, 11.Koziak Elżbieta, 12.Łazewska Cecylia, 13.Łokieć Joanna, 14.Mojsik Jolanta, 15.Romaniuk Mirona, 16.Rutkowska Ewa, 17.Rutkowska Dorota, 18.Sobolewska Elżbieta, 19.Szyluk Elżbieta, 20.Tomaszuk Maria, 21.Trochim Agata, 22.Zielepucha Jolanta, 23.Żendzion Dorota
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Teresa Gassa 1.Brzozowska Dorota, 2.Bochenko Ewa, 3.Borowska Barbara, 4.Borys Małgorzata, 5.Chaniewska Małgorzata, 6.Gawryluk Joanna, 7.Gęcikowska Iwona, 8.Harmuszkiewicz Beata, 9.Hryń Katarzyna, 10.Jakowlew Agnieszka, 11.Jańczuk Alina, 12.Jaworowska Beata, 13.Jurczak Iwona, 14.Kalinowska Maria, 15.Komosa Agata, 16.Kowalczuk Elżbieta, 17.Kuczyńska Anna, 18.Kupczyk Anna, 19.Lenkiewicz Grażyna, 20.Łysik Jadwiga, 21.Mróz Urszula, 22.Milewska Hanna, 23.Półkośnik Ewa, 24.Pruszyńska Elżbieta, 25.Romaniuk Irena, 26.Roszkowska Danuta, 27.Serbin Elżbieta, 28.Siegień Katarzyna, 29.Siemieniako Jolanta, 30.Strycharska Bożena, 31.Trzeciak Jolanta, 32.Wasilewska Anna, 33.Wierzbicka Elżbieta; kl. IIIb, wych. Danuta Klimowicz 1.Burak Ewa, 2.Dargiewicz Ewa, 3.Dębski Ireneusz, 4.Dubiejko Małgorzata, 5.Grygoruk Małgorzata, 6.Jaworski Jacek, 7.Kosińska Anna, 8.Kożuchowska Elżbieta, 9.Kożuszko Jarosław, 10.Kozłowska Katarzyna, 11.Łapińska Barbara, 12.Łukianiuk Irena, 13.Pieśniak Ewa, 14.Tomasik Jolanta, 15.Sielwończuk Irena, 16.Szwarkowska Jolanta, 17.Zajkowska Joanna, 18.Zalewska Krystyna, 19.Zapolnik Stanisława, 20.Zdanowska Katarzyna; kl. IIIc, wych. Izabela Nieścier 1.Bandysz Alicja, 2.Baszeń Joanna, 3.Bołtruczuk Marzena, 4.Danieluk Beata, 5.Fiłończuk Jolanta, 6.Jakociuk Elżbieta, 7.Klinicka Stanisława, 8.Kozłowska Krystyna, 9.Majewska Heronima, 10.Mieńko Elżbieta, 11.Mróz Barbara, 12.Pasiuk Beata, 13.Połonowska Małgorzata, 14.Przekop Janina, 15.Sołowiej Krystyna, 16.Szamruchiewicz Bożena, 17.Tokarzewska Barbara 18.Wierzchowska Anna, 19.Wiszowata Elżbieta, 20.Wynimko Iwon; kl. IIId, wych. Halina Głowacka-Okoń 1.Brzozowska Danuta, 2.Bućko Ewa, 3.Bulwin Anna, 4.Demianiuk Ewa, 5.Falkowska Małgorzata, 6.Gościewska Dorota, 7.Grześ Alina, 8.Koda Anna, 9.Kudin Joanna, 10.Kuklik Anna, 11.Kundzicz Dorota, 12.Lengiewicz Cecylia, 13.Marcinkiewicz Małgorzata, 14.Mielech Elżbieta, 15.Olszewska Małgorzata, 16.Panasiuk Ewa, 17.Pogorzelska Katarzyna, 18.Pudra Elżbieta, 19.Szamruchiewicz Anna, 20.Szczesiul Bożena, 21.Zarychta Małgorzata, 22.Żędzian Renata; kl. IIIe, wych. Nina Kołybko 1.Bezubik Irena, 2.Chwiedor Anna, 3.Dojlida Agata, 4.Jachimowicz Joanna, 5.Karwowska Barbara, 6.Kulesza Joanna, 7.Kaszkiel Beata, 8.Klimowicz Anna, 9.Mielko Halina, 10.Matyszewska Małgorzata, 11.Olszewska Jolanta, 12.Pankiewicz Beata, 13.Popławska Jolanta, 14.Pietrowcew Beata, 15.Panasewicz Elżbieta, 16.Romańczuk Ewa, 17.Rakowicz Barbara, 18.Rybakowska Grażyna, 19.Szamruchiewicz Wiesława, 20.Sańczyk Anna, 21.Wąsowicz Ewa
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIb, wych. Tatiana Wawulska-Ławreszuk 1.Borkowska Iwona, 2.Cybulko Violetta, 3.Czajka Lucyna, 4.Czarnecka Bożena, 5.Gawla Violetta, 6.Gorodowienko Maria, 7.Grzybko Elżbieta, 8.Kalinowska Elżbieta, 9.Kirejczyk Małgorzata, 10.Kulenko Iwona, 11.Leszczyńska Małgorzata, 12.Piesiecka Katarzyna, 13.Piotrowska Barbara, 14.Sitko Krystyna, 15.Siemieniuk Anna, 16.Stocka Ala, 17.Szullska Halina, 18.Wojtkowska Marzanna; kl. IIb, wych. Krystyna Lipska 1.Aleksiejuk Arkadiusz, 2.Augustynowicz Anna, 3.Boromko Anna, 4.Gontowska Elżbieta, 5.Grzymkowska Grażyna, 6.Kozłowska Irena, 7.Matysewicz Bożena, 9. Panasiuk Eugenia, 10.Polak Bożena, 11.Potocka Jolanta, 12.Sipko Grażyna, 13.Suchocka Barbara, 14.Turonek Sławomir, 15.Zajączkowska Anna

1985/86 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Antoni Wróblewski 1.Borkowska Ewa, 2.Ciereszko Joanna, 3.Citko Alicja, 4.Fiedziukiewicz Anna, 5.Giedrys Grzegorz, 6.Grzyb Sławomira, 7.Jarosz Edyta, 8.Klimaszewska Elżbieta, 9.Koc Elżbieta, 10.Kudrycka Anna, 11.Mikołuszko Elżbieta, 12.Niewińska Wiesława, 13.Skibko Beata, 14.Suproń Ewa, 15.Szulżyk Elżbieta, 16.Tarantowicz Jolanta; kl. IVb, wych. Antoni Marasik 1.Bajko Anna, 2.Bezubik Renata, 3.Gawełko Bożena, 4.Głowczyńska Beata, 5.Grzybek Lucyna, 6.Herman Jolanta, 7.Jakubiak Katarzyna, 8.Jakuć Joanna, 9.Jarząbska Iwona, 10.Korpacz Anna, 11. Łupińska Krystyna, 12.Magnuszewska Agata, 13.Muszyńska Beata, 14.Owłasiuk Iwona, 15.Skreczko Dorota, 16.Waszkiewicz Danuta, 17.Wojtkielewicz Anna, 18.Zaczeniuk Elżbieta; kl. IVc, wych. Łucja Sieśkiewicz 1.Andrzejewska Anna, 2.Kalinowska Janina, 3.Makarewicz Barbara, 4.Panasewicz Marta, 5.Pogorzelska Agnieszka, 6.Poskrobko Ewa, 7.Puch Alina, 8.Rafało Wiesława, 9.Romaniuk Jolanta, 10.Sadanowicz Ewa, 11.Sadowska Beata, 12.Skreczko Krzysztof, 13.Stasiulewicz Elżbieta, 14.Stupak Ewa, 15.Szydłowska Barbara, 16.Uściłko Bogusława, 17.Wilczewska Marzena, 18.Wirkowska Joanna, 19.Zdanowicz Urszula
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Adam Anastaziuk 1.Bykowska Agata, 2.Chwiećko Ewa, 3.Doroszkiewicz Irena, 4.Górska Edyta Izabela, 5.Izdebska Agnieszka Beata, 6.Januszkiewicz Bożena, 7.Łobodzińska Elżbieta, 8.Osiak Bożena, 9.Parczewska Barbara, 10.Praczuk Bożena, 11.Piszczatowska Jolanta, 12.Rogowska Katarzyna, 13.Rudzewicz Elżbieta, 14.Samuk Elżbieta, 15.Sadowska Małgorzata, 16.Skobiej Dorota, 17.Sokół Katarzyna, 18.Tochwin Ewa, 19.Tuśnik Bożena, 20.Zabłocka Bożena, 21.Zambrowska Beata, 22.Zysk Celina, 23.Żrubek Barbara; kl. IVb, wych. Mieczysława Tryjańska 1.Bielecka Dorota, 2.Korecka Jolanta, 3.Kozłowska Aldona, 4.Kryger Aleksandra, 5.Krzykała Beata, 6.Makosz Ewa, 7.Matwiejczyk Anna, 8.Olendzka Marzena, 9.Roszkowska Urszula, 10.Sajewicz Anna, 11.Sidoruk Anna, 12.Siemieńczuk Iwona, 13.Sienkiewicz Ewa, 14.Siennicka Marzanna, 15.Siuchno Dorota, 16.Sasiewicz Barbara, 17.Staworko Beata, 18.Szyluk Renata, 19.Szymczuk Barbara, 20.Wnorowska Elżbieta, 21.Guła Krystyna; kl. IVc, wych. Alicja Zdanowska 1.Chwiedosik Helena, 2.Dąbrowska Marta, 3.Demidziuk Elżbieta, 4.Dybacka Beata, 5.Jabłońska Elżbieta, 6.Janicka Barbara, 7.Kraszewska Jolanta, 8.Lebiedziński Adam, 9.Lewczuk Alina, 10.Lisowska Barbara, 11.Łukaszewicz Krystyna, 12.Łupińska Teresa, 13.Makal Jolanta, 14.Miron Małgorzata, 15.Muszkatel Barbara, 16.Pogorzelska Małgorzata, 17.Przekop Krystyna, 18.Samostoj Joanna, 19.Szum Jolanta, 20.Świrydowicz Danuta, 21.Tałałaj Barbara, 22.Toczydłowska Urszula, 23.Wojska Barbara; kl. IVd, wych. Maria Bołbot 1.Anchin Ewa, 2.Bartnicka Małgorzata, 3.Dziedzia Barbara, 4.Gajdowska Małgorzata, 5.Grecki Andrzej, 6.Jóźwik Barbara, 7.Kalinowska Krystyna, 8.Konik Krystyna, 9.Krysztopik Małgorzata, 10.Ławreszuk Maria, 11.Łukaszewicz Anna, 12.Miltyk Małgorzata, 13.Moczydłowska Agata, 14.Muczyńska Małgorzata, 15.Nikołajuk Alina, 16.Owsiejczuk Leokadia, 17.Siemieliczuk Regina, 18.Suszko Maria, 19.Szoda Renata, 20.Średzińska Irena, 21.Toczko Jolanta, 22.Woronowicz Bożena,
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA - kl. IIIa, wych. Bazyli Ustyniuk 1.Ambrożejczyk Barbara, 2.Bołtruczuk Dorota, 3.Bujnarowska Małgorzata, 4.Cimoch Anna, 5.Dąbrowska Agata, 6.Dąbrowska Grażyna, 7.Dudziński Jan, 8.Jakiel Dorota, 9.Jakubiak Małgorzata, 10.Kosacka Mirosława, 11.Kiercul Joanna, 12.Kołpaczewska Beata, 13.Kurnicka Joanna, 14.Kuryłowicz Barbara, 15.Lickiewicz Katarzyna, 16.Łozowska Beata, 17.Małaszkiewicz Marek, 18.Matyszewska Barbara, 19.Miśkiewicz Iwona, 20.Onopiuk Jolanta, 21.Oszczepińska Krystyna, 22.Puciłowska Anna, 23.Pul Anna, 24.Półkośnik Ewa, 25.Radziwon Katarzyna, 26.Rogowska Bożena, 27.Sienkiewicz Grażyna, 28.Stepaniuk Grażyna, 29.Tołwińska Iwona, 30.Wiszowata Ewa, 31.Tymoszewicz Alina, 32.Woińska Bożena, 33.Wysocki Roman; kl. IIIb, wych. Krystyna Orłowska 1.Charkiewicz Wiesława, 2.Czech Marzena, 3.Gieniusz Wioletta, 4.Gryc Małgorzata, 5.Ignatowska Agnieszka, 6.Jakubowska Violetta, 7.Jaworowska Agata, 8.Kuczyńska Mariola, 9.Kalinowska Beata, 10.Kluczyk Renata, 11.Korzeniewska Krystyna, 12.Kościuczyk Agata, 13.Kozłowska Danuta, 14.Krawczyńska Anna, 15.Kryńska Bogumiła, 16.Kuczyńska Dorota, 17.Makarewicz Dorota, 18.Michalczuk Jolanta, 19.Mulkiewicz Dorota, 20.Mańkowska Anna, 21.Petelska Jolanta, 22.Piech Marzena, 23.Popławska Bożena, 24.Sadowska Alicja, 25.Sadowska Ewa, 26.Serafin Beata, 27.Trybułowska Teresa, 28.Zubrycka Dorota; kl. IIIc, wych. Bożena Samsonowicz 1.Babińska Beata, 2.Bokina Agata, 3.Dobrowolska Ewa, 4.Dubiejko Halina, 5.Gryko Elżbieta, 6.Jarmocewicz  Beata, 7.Jaworski Jacek, 8.Kiewlak Robert, 9.Krupicz Anna, 10.Lenczewska Małgorzata, 11.Łubik Joanna, 12.Majewska Beata, 13.Makal Jolanta, 14.Masłowska Joanna, 15.Oniśko Dariusz, 16.Prochor Dorota, 17.Radziszewska Anna, 18.Rzepnicka Bożena, 19.Śliwka Renata, 20.Szpakowski Krzysztof, 21.Szubzda Beata, 22.Szuńko Beata, 23.Szwajko Anna, 24.Szymańska Elżbieta, 25.Woroszyło Grzegorz, 26.Zys Anna; kl. IIId, wych. Janina Ramotowska 1.Bernacka Renata, 2.Brodawka Anna, 3.Delesiewicz Elżbieta, 4.Kłusewicz Ewa, 5.Kolenda Jolanta, 6.Kosior Beata, 7.Krysztopik Bożena, 8.Kwiatkowska Jolanta, 9.Mancewicz Agata, 10.Marciszko Mirosława, 11.Moczydłowska Agnieszka, 12.Odachowska Jolanta, 13.Omieljańczyk Anna, 14.Pietrasz Mirosława, 15.Płachcińska Jolanta, 16.Pławsiuk Alina, 17.Pruszyńska Barbara, 18.Radziejewska Anna, 19.Rećko Ewa, 20.Sacharewicz Elżbieta, 21.Samojlik Małgorzata, 22.Skiepko Dorota, 23.Spurek Jolanta, 24.Szczytko Joanna, 25.Waluk Maria, 26.Wildowicz Elżbieta, 27.Zysko Beata; kl. IIIe, wych. Helena Kiljanek 1.Bałbot Danuta, 2.Bondar Anna, 3.Ciszewska Irena, 4.Danowska Iwona, 5.Guzowska Irena, 6.Guzuk Antoni, 7.Halicka Barbara, 8.Horczach Ewa, 9.Januszkiewicz Zofia, 10.Kamińska Jolanta, 11.Kleszczewska Renata, 12.Koczan Marzanna, 13.Konach Anna, 14.Kruszewska Małgorzata, 15.Lenkiewicz Anna, 16.Łapińska Elżbieta, 17.Orłowska Grażyna, 18.Pańkowska Teresa, 19.Rogalska Elżbieta, 20.Rowińska Maria, 21.Sakowicz Elżbieta, 22.Sewastianik Alina, 23.Sobolewska Bożena, 24.Wysocka Małgorzata, 25.Zapolnik Iwona,
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Kazimiera Pylińska 1.Abramowicz Bogumiła, 2.Bagińska Bogusława, 3.Ciereszko Małgorzata, 4.Doronowska Dorota, 5.Greś Anna, 6.Gosk Lucyna, 7.Gołaszewski Zbigniew, 8.Giełażyn Andrzej, 9.Herman Marzena, 10.Jakubiak Anna, 11.Judzewicz Jarosław, 12.Kozłowska Jolanta, 13.Krukowska Irena, 14.Kucharska Marzanna, 15.Kulesza Dorota, 16.Łapińska Beata, 17.Matysewicz Magdalena, 18.Mogilewska Anna, 19.Oliferuk Irena, 20.Paruk Katarzyna, 21.Prokopczyk Jolanta, 22.Radziszewska Jolanta, 23.Roszkowska Bożena, 24.Stypułowski Ryszard, 25.Twarowska Edyta Urszula, 26.Wróblewska Ewa, 27.Żebrowska Elżbieta,

1986/87 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Barbara Wróblewska 1.Adamska Renata, 2.Bielińska Maria 3.Brynda Małgorzata, 4.Czeremcha Barbara, 5.Dąbrowska Jolanta, 6.Głowacka Iwona, 7.Gołub Elżbieta, 8.Grynczel Renata, 9.Jabłońska Dorota, 10.Kawałko Beata, 11.Korcz Małgorzata. 12.Kowalczuk Marzena, 13.Kunicka Krystyna, 14.Leszczyńska Iwona Danuta, 15.Dembińska Bożena, 16.Mlenko Marta, 17.Modzelewska Elżbieta, 18.Oksiejczuk Ewa, 19.Porzezińska Wiesława, 20.Skibicka Dorota, 21.Surowiec Barbara, 22.Świętkowska Aneta, 23.Zadykowicz Beata, 24.Zdanowicz Elżbieta, 25.Zubik Jolanta; kl. IVb, wych. Elżbieta Nowik 1.Ambrożejczyk Alina, 2.Androsiuk Barbara, 3.Boruc Małgorzata, 4.Chaniewska Iwona, 5.Cieszyńska Wioletta, 6.Domicewicz Barbara, 7.Goździk Beata, 8.Kakareko Wiesława, 9.Kluczyk Ewa, 10.Lachowicz Anna, 11.Marcińczyk Irena, 12.Mińko Ewa, 13.Muszyńska Grażyna, 14.Narkiewicz Maria, 15.Panasewicz Dorota, 16.Piechowska Agata, 17.Suchocka Elżbieta, 18.Szewczul Anna, 19.Zajączkowska Ewa, 20.Żmiejko Małgorzata; kl. IVc, wych. Jerzy Ryszkowski 1.Ambroziak Grażyna, 2.Andruszkiewicz Elżbieta, 3.Bakier Krystyna, 4.Bieńkowska Grażyna, 5.Dziadel Dorota, 6.Gaińska Dorota, 7.Grygoruk Małgorzata, 8.Hońko Dorota, 9.Karpiej Elżbieta, 10.Kondzior Danuta, 11.Konopko Mariola, 12.Mogielnicka Iwona, 13.Pieńkowska Genowefa, 14.Prokopiuk Elżbieta, 15.Pyłkowska Elżbieta, 16.Sacharko Urszula, 17.Sokólska Katarzyna, 18.Sołomianko Ewa, 19.Szulich Grażyna, 20.Tolko Joanna, 21.Wierzbicka Beata, 22.Wiśniewska Beata, 23.Witulska Dorota, 24.Zaleska Wiesława,
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Henryk Zalewski 1.Dudko Teresa, 2.Dzięgielewska Jolanta, 3.Hodakowska Katarzyna, 4.Jedlińska Joanna, 5.Jóźwik Teresa, 6.Kolendo Beata, 7.Korkuz Bogusława, 8.Kraszewska Marzena, 9.Kuć Barbara, 10.Laskowska Anna, 11.Łozowska Elżbieta, 12.Mocarska Elżbieta, 13.Niekraś Beata, 14.Otapowicz Anna, 15.Rafałko Elżbieta, 16.Redosz Krystyna, 17.Rynkiewicz Brygida, 18.Sienkiewicz Marta, 19.Sitko Beata, 20.Szafrankowska Joanna, 21.Szałkiewicz Agata, 22.Tabulska Iwona, 23.Walko Krystyna, 24.Wiszowata Barbara, 25.Wołosewicz Beata, 26.Worona Krystyna, 27.Zabielska Dorota, 28.Zawadzka Dorota, 29.Żukowska Renata; kl. IVb, wych. Anna Mieszkowska-Zalewska 1.Awsztel Krystyna, 2.Bańkowska Łucja, 3.Bobowska Renata, 4.Chlabicz Krystyna, 5.Czeremcha Dorota, 6.Halicki Tomasz, 7.Jaroszewicz Jolanta, 8.Kiełbaszewska Krystyna, 9.Kiszkiel Anna, 10.Kopeć Marzena, 11.Korydza Jolanta, 12.Kuprianowicz Dorota, 13.Lewkowska Bożena, 14.Nesteruk Jolanta, 15.Niedźwiecka Mariola, 16.Odyjewska Agnieszka, 17.Pawilcz Alina, 18.Piluk Ewa, 19.Romanowicz Elżbieta, 20.Samojlik Jolanta, 21.Sawko Elżbieta, 22.Sobolewska Anna, 23.Siemieniuk Anna, 24.Szmigielska Jolanta, 25.Szorc Dorota, 26.Terpiłowska Renata, 27.Truskolawska Bogusława, 28.Weremiejuk Krystyna, 29.Żarkowska Joanna
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Maria Bogorodzka 1.Amonowicz Małgorzata, 2.Andrejuk Małgorzata, 3.Andrejuk Irena, 4.Arciszewska Agnieszka, 5.Bancarewicz Lila, 6.Bieluczyk Marek, 7.Chodakowska Mirosława, 8.Czauż Alicja, 9.Domanowska Grażyna, 10.Halicka Bożena, 11.Hancewicz Joanna, 12.Harasimczuk Jolanta, 13.Horodeńska Agata, 14.Jakubowska Liliana, 15.Kochańska Justyna, 16.Korzińska Mariola, 17.Łapińska Renata, 18.Marczuk Barbara, 18.Matyga Anna, 20.Mróz Elżbieta, 21.Oziabło Małgorzata, 22.Polak Marzena, 23.Polecka Mariola, 24.Romańczuk Bożena, 25.Sidorczuk Joanna, 26.Wasilewska Maria, 27.Wasiluk Irena, 28.Wierzbicka Izabela, 29.Wójcicka Joanna, 30.Zapolnik Beata, 31.Zielenkiewicz Anna, 32.Zubrycka Maryna;
kl. IIIb, wych. Natalia Piątkowska 1.Andrejuk Ewa, 2.Charyło Anna, 3.Czeczot Krystyna, 4.Fiedorczuk Ewa, 5.Grichowska Ewa, 6.Kochańska Beata, 7.Konecka Elżbieta, 8.Krutul Aleksander, 9.Laskowska Dorota, 10.Łagocka Małgorzata, 11.Matyszczyk Elżbieta, 12.Modzelewska Agnieszka, 13.Nieciecka Elżbieta, 14.Olchowik Mariola, 15.Paszko Elżbieta, 16.Pawłowska Lucyna, 17.Praczuk Katarzyna, 18.Rutkowska Katarzyna, 19.Serbin Regina, 20.Sochoń Ewa, 21.Sokólska Katarzyna, 22.Sidz Iwona, 23.Stypułkowska Beata, 24.Szejko Bożena, 25.Wasilczuk Ewa, 26.Woronowicz Edyta; kl.IIIc, wych. Irena Kłoczko 1.Amielańczyk Jolanta, 2.Ciereszko Bożena, 3.Filipek Małgorzata, 4.Gryko Beata, 5.Komarzewska Joanna, 6.Kozłowska Renata, 7.Kruszewska Dorota, 8.Kuryłowicz Iwona, 9.Łuniewska Katarzyna, 10.Łotysz Krystyna, 11.Michalczuk Elżbieta, 12.Prokop Barbara, 13.Puchalska Jolanta, 14.Romanowska Krystyna, 15.Ruszewska Dorota, 16.Rybnik Jolanta, 17.Werda Jolanta, 18.Wysocka Maria, 19.Zakrzewska Grażyna, 20.Zalewska Bożena, 21.Żelarowska Katarzyna, 22.Żędzian Marzanna; kl. IIId, wych. Wiesława Arcimowicz 1.Bernacka Małgorzata, 2.Chwiećko Małgorzata, 3.Fiedorczyk Jolanta, 4.Gierej Małgorzata, 5.Góryńska Bożena, 6.Kowalczuk Dorota, 7.Kryszczyńska Małgorzata, 8.Lebiedzińska Katarzyna, 9.Łapińska Elżbieta, 10.Łupińska Anna, 11.Mośko Ewa, 12.Oleksza Ewa, 13.Piotrowska Ewa, 14.Pol Dorota, 15.Rutkowska Beata, 16.Sienicka Małgorzata, 17.Sołtan Bożena, 18.Stojak Krystyna, 19.Stypułkowska Joanna, 20.Szyluk Danuta, 21.Tomaszewska Anna, 22.Woroniecka Elżbieta, 23.Wysocka Dorota, 24.Zadykowicz Teresa; kl. IIIe, wych. Anna Piotrowska 1.Czarkowska Zofia, 2.Czarnecka Joanna, 3.Gryc Joanna, 4.Kłoskowska Krystyna, 5.Kowalczuk Anna, 6.Kulgawczuk Lilla, 7.Kulikowska Dorota, 8.Kuryś Bogumiła, 9.Lewicka Małgorzata, 10.Łapińska Marzanna, 11.Łukaszewicz Małgorzata, 12.Małyszko Katarzyna, 13.Mojsa Małgorzata, 14.Ołdziejewska Ewa, 15.Orchowska Alicja, 16.Oszczapińska Ewa, 17.Paszko Lucyna, 18.Roszkowska Bogusława, 19.Siedlecka Joanna, 20.Siegieńczuk Dorota, 21.Sikorska Maria, 22.Snarska Helena, 23.Suhak Anna, 24.Strzalkowska Regina, 25.Szklarzewska Katarzyna, 26.Woźniewska Joanna, 27.Wróblewska Małgorzata, 28.Żmojda Izabella,
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Tatiana Wawulska-Ławreszuk 1.Bojko Lidia, 2.Christian Marzena Barbara, 3.Fiedorowicz Dorota, 4.Dargiewicz Ewa, 5.Jaworska Bożena, 6.Kamińska Jolanta, 7.Kiłuk Katarzyna, 8.Kiszkiel Anna, 9.Kuprianowicz Artur, 10.Kurek Barbara, 11.Łuksza Zofia, 12.Makswiej Anna, 13.Marcinowicz Helena, 14.Michałowska Dorota, 17.Niesterczuk Anna, 18.Piech Barbara, 19.Piruta Krystyna, 20.Piwko Ewa, 21.Popławska Barbara, 22.Sakowicz Ala, 23.Sawicka Beata, 24.Siemaszko Beata, 25.Sienkiewicz Elżbieta, 26.Sieśkiewicz Irena, 27.Sołowiej Agata, 28.Supronik Cezary, 29.Wiszowata Ewa,

1987/88 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Alicja Borowska 1.Cudowska Anna, 2.Czajkowski Wiesław, 3.Doronkiewicz Maria, 4.Garbaczewska Joanna, 5.Gawryluk Iwona, 6.Gryko Katarzyna, 7.Izdebska Edyta, 8.Jarmołowicz Małgorzata, 9.Jarosz Anna, 10.Janczuk Danuta, 11.Koleśnik Lucyna, 12.Kondzior Jolanta, 13.Krasowska Beata, 14.Kuczyńska Anna, 15.Łuczaj Dorota, 16.Mojsiejczuk Andrzej, 17.Niemyńska Jolanta, 18.Pawilcz Irena, 19.Prokopczuk Jolanta, 20.Podłaszczyk Danuta, 21.Ryżko Renata, 22.Sieśkiewicz Lucyna, 23.Sołohubiak Ewa, 24.Sołomianko Katarzyna, 25.Sołtan Małgorzata, 26.Sutuła Elżbieta, 27.Tyszko Małgorzata, 28.Węcko Grażyna, 29.Zaniewska Marzanna, 30.Zarzecka Barbara; kl. IVb, wych. Anna Skorko 1.Antonowicz Danuta, 2.Bielska Anna, 3.Bogusz Dorota, 4.Bohdan Elżbieta, 5.Cimaszewska Agata, 6.Dobiecka Małgorzata, 7.Filipow Elżbieta, 8.Filonik Wiesława, 9.Gulko Ewa, 10.Iwaniuk Danuta, 11.Jabłońska Barbara, 12.Kowalewska Anna, 13.Leoniewska Alina, 14.Linko Anna, 15.Ławreszuk Iwona, 16.Maksimowicz Barbara, 17.Marczenko Iwona, 18.Markowska Lucyna, 19.Matwiejuk Dorota, 20.Nikitin Beata, 21.Pacanowska Dorota, 22.Pietuszyńska Krystyna, 23.Rutkowska Barbara, 24.Sawicka Ewa, 25.Sienicka Wioletta, 26.Stankiewicz Grażyna, 27.Węcławska Małgorzata, 28.Wiszowata Anna;
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Elżbieta Szpakowicz 1.Bołdak Irena, 2.Budnicka Agnieszka, 3.Doroszkiewicz Alina, 4.Dziewiątkowska Katarzyna, 5.Gajdowska Agata, 6.Grabowiecka Halina, 7.Jasiuk Grażyna, 8.Karpowicz Agata, 9.Klimowicz Beata, 10.Kościuk Joanna, 11.Kozłowska Katarzyna, 12.Kuczyńska Marzena, 13.Lipska Jolanta, 14.Mościcka Grażyna, 15.Naumiuk Zofia, 16.Opolska Dorota, 17.Panasewicz Katarzyna, 18.Pietruczuk Dorota, 19.Poznańska Beata, 20.Radziwoniuk Halina, 21.Siemieńczuk Irena, 22.Storonowicz Agata, 23.Wasiluk Anna, 24.Wesołowska Grażyna, 25.Wileńska Iwona, 26.Zakrzewska Barbara, 27.Zdanowicz Maria; kl. IVb, wych.  Andrzej Jackowski - 1.Bielska Ala, 2.Dawidziuk Maria, 3.Goźdź Dorota, 4.Gromadzka Ewa, 5.Hajduczenia Izabela, 6.Jeromin Krzysztof, 7.Kisłowska Elżbieta, 8.Kopeć Dorota, 9.Korzunowicz Bożena, 10.Łukjaniuk Ewa, 11.Nartowicz Joanna, 12.Ożarowski Wojciech, 13.Raczkowska Małgorzata, 14.Rękawek Iwona, 15.Sitko Marzena, 16.Sulima Irena, 17.Szubzda Stanisława, 18.Toczydłowska Małgorzata, 19.Węcko Alina, 20.Zajączkowska Agnieszka, 21.Zawadzka Dorota; kl. IVc, wych. Klaudia Ryszkowska 1.Borkułak Iwona, 2.Czaban Danuta, 3.Dakowicz Anna, 4.Garbowska Iwona, 5.Gniedziejko Alicja, 6.Gołębiewska Małgorzata, 7.Grajewska Bożena, 8.Greś Katarzyna, 9.Jurguć Joanna, 10.Karbowska Małgorzata, 11.Kołos Anna, 12.Kosiorek Edyta, 13.Kułakowska Barbara, 14.Kurszel Barbara, 15.Lulewicz Alicja, 16.Misarko Agnieszka, 17.Omeliańczuk Grażyna, 18.Ostrowska Ewa, 19.Popławska Zofia, 20.Rafałowicz Wiesława, 21.Rokicka Dorota, 22.Roszkowska Bożena, 23.Różyńska Renata, 24.Sadowska Katarzyna, 25.Świerszczewska Ewa, 26.Turczyniak Marzenna, 27.Walulik Marzanna,
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA - kl. IIIa, wych. Anna Dryja 1.Aleksiejczuk Stanisław, 2.Baczyńska Anna, 3.Borowska Dorota, 4.Brzozowska Ewa, 5.Chrołowska Beata, 6.Chrzanowska Anna, 7.Chwiećko Beata, 8.Dzedzej Ewa, 9.Fidziukiewicz Ewa, 10.Galasz Beata, 11.Gryko Beata, 12.Klejno Alicja, 13.Kondzior Beata, 14.Kropiwnicka Małgorzata, 15.Kurszel Irena, 16.Kuźmicz Katarzyna, 17.Mieloch Iwona, 18.Nieścier Barbara, 19.Nos Jolanta, 20.Ostaszewska Anna, 21.Pyrycz Marek, 22.Skrouba Anna, 23.Sobolewska Violetta, 24.Suszyńska Barbara, 25.Szydłowska Urszula, 26.Toczydłowska Joanna, 27.Twardochlib Maciej, 28.Wasilczyk Renata, 29.Wojewódzka Grażyna, 30.Woroszyło Anna, 31.Zaczeniuk Beata, 32.Zalewska Iwona, 33.Zalewska Katarzyna, 34.Zdanuczyk Małgorzata, 35.Zubrzycka Iwona; kl. IIIb, wych. Irena Birycka 1.Adamski Tomasz, 2.Ciepła Barbara, 3.Dziemiańczuk Anna, 4.Fiedorczuk Katarzyna, 5.Gryka Jolanta, 6.Iwaniuk Małgorzata, 7.Jaworowska Małgorzata, 8.Karacz Katarzyna, 9.Kondzior Marzanna, 10.Kowalczyk Barbara, 11.Lulewicz Małgorzata, 12.Łempicka Katarzyna, 13.Malisz Barbara, 14.Osmólska Joanna, 15.Pużuk Elżbieta, 16.Pytel Lilla, 17.Roszkowski Artur, 18.Rudnicka Marzena, 19.Siemieniuk Mariola, 20.Sienkiewicz Jan, 21.Sopek Dorota, 22.Szymczuk Marzanna, 23.Truskolawska Halina, 24.Wawiernia Małgorzata, 25.Wiszowata Katarzyna, 26.Zajkowska Ewa; kl. IIIc, wych. Nina Kołybko 1.Adamska Marzena, 2.Andrzejewska Beata, 3.Czempińska Ewa, 4.Halicka Małgorzata, 5.Jakuć Renata, 6.Jaromska Katarzyna, 7.Jarmołowicz Iwona, 8.Karczewska Jolanta, 9.Korzunowicz Dorota, 10.Krynicka Krystyna, 11.Leszczyńska Dorota, 12.Lulewicz Beata, 13.Machina Izabela, 14.Malinowska Bożena, 15.Malinowska Lucyna, 16.Mielech Anna, 17.Mlenko Agnieszka, 18.Panasewicz Jolanta, 19.Niedźwiecka Renata, 20.Pietraszko Honorata, 21.Ratkiewicz Danuta, 22.Romanowicz Halina, 23.Rzepnicka Iwona, 24.Sawicka Katarzyna, 25.Snopko Agata, 26.Sucholet Agnieszka, 27.Surowiec Anna, 28.Zalisz Iwona, 29.Zinówko Violetta; kl. IIId, wych. Małgorzata Marciniak 1.Białous Ewa, 2.Birkos Bogusława, 3.Cichocka Agata, 4.Dybacka Katarzyna, 5.Falkowska Joanna, 6.Gorlin Jolanta, 7.Gucia Ewa, 8.Haremiuk Anna, 9.Fiedorczyk Alicja, 10.Jakubowska Agnieszka, 11.Kochańska Marzena, 12.Kozakiewicz Katarzyna 13.Kropiewnicka Renata, 14.Kundzicz Iwona, 15.Kulesza Katarzyna, 16.Lech Marzanna, 17.Marchela Dorota, 18.Masłowska Dorota, 19.Pogorzelska Jolanta, 20.Radulska Bożena, 21.Rogalska Ewa, 22.Rudak Beata, 23.Sobieska Edyta, 24. Szpakowska Joanna, 25.Zalewska Anna, 26.Zawadzka Bernadeta, 27.Żur Iwona, 28.Sobolewska Agnieszka, 29.Szpak Edyta; kl. IIIe, wych. Wiesława Arcimowicz 1.Białobrodzka Alina, 2.Borawska Elżbieta, 3.Bykowska Katarzyna, 4.Choińska Katarzyna, 5.Czeladko Wiesława, 6.Dec Beata, 7.Dziekońska Agata, 8.Gietek Beata, 9.Głódź Beata, 10.Grygoruk Irena, 11.Gryko Bożena, 12.Hryhorowicz Barbara, 13.Kaluta Halina, 14.Kazberuk Teresa, 15.Kwiatkowska Iwona, 16.Łupińska Bożena, 17.Motybel Elżbieta, 18.Masłowska Alina, 19.Ołdziej Joanna, 20.Polińska Alina, 21.Poskrobko Jolanta, 22.Raszczuk Iwona, 23.Rusilewicz Barbara, 24.Siegieńczuk Beata, 25.Skrzypkko Barbara, 26.Stankiewicz Alicja, 27.Struczewska Barbara, 28.Trzaska Elżbieta, 29.Wasilewska Bernarda, 30.Worona Jolanta, 31.Zajkowska Teresa
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIb, wych. Irena Kalicka-Fiłonowicz 1.Bajko Alicja, 2.Bielonko Elżbieta, 3.Bołkun Cecylia, 4.Fiedorowicz Małgorzata, 5.Fiłonowicz Tomasz, 6.Januszkiewicz Bożena, 7.Jarocka Ewa, 8.Kondracka Longina, 9.Kowal Barbara, 10.Leszczyńska Bożena, 11.Łagocka Bożena, 12.Łapińska Elżbieta, 13.Misiewicz Grzegorz, 14.Możejko Barbara, 15.Płońska Jolanta, 16.Popławska Elżbieta, 17.Preis Ewa, 18.Raczyńska Małgorzata, 19.Tołwińska Dorota, 20.Zajączkowska Marta, 21.Zadrożny Andrzej; kl. IIc, wych. Krystyna Lipska 1.Adamiuk Aniela, 2.Bączek Marek, 3.Czajkowska Krystyna, 4.Dołęga Barbara, 5.Duda Anita, 6.Farenholc Izabela, 7.Fiedoruk Mariola, 8.Grejcuin Katarzyna, 9.Grochowska Dorota, 10.Jankowska Małgorzata, 11.Kowalczyk Renata, 12.Kuźniewski Dariusz, 13.Madeksza Marzena, 14.Narwojsz Małgorzata, 15.Nowikow Ewa, 16.Ostrowski Dariusz, 17.Piszczatowska Małgorzata, 18.Siemieniako Zofia, 19.Skutnik Małgorzata, 20.Skwarko Elżbieta, 21.Stepaniuk Lilla, 22.Szkiłądź Małgorzata, 23.Utko Ewa, 24.Wróblewska Grażyna, 25.Wypychowska Urszula

1988/89 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Eugeniusz Siemieniuk 1.Chracewicz Beata, 2.Danilecka Beata, 3.Dowbysz Elżbieta, 4.Drobniuch Barbara, 5.Filipowicz Małgorzata, 6.Gryciuk Irena, 7.Joka Jadwiga, 8.Kijek Katarzyna, 9.Kochanowska Ewa, 10.Komenda Alicja, 11.Kosińska Dorota, 12.Kowalewicz Edyta, 13.Kozioł Elżbieta, 14.Łaszczewska Elżbieta, 15.Łukoszyk Halina, 16.Kudrycka Beata, 17.Makal Barbara, 18.Maliszewska Ewa, 19.Piech Ewa, 20.Perkowska Dorota, 21.Siemieniuk Anna, 22.Święcicka Barbara, 23.Szymańska Elżbieta, 24.Wróblewska Elżbieta, 25.Wyrozębska Anna, 26.Żaworonek Iwona; kl. IVb, wych. Beata Wiśniewska-Lewoc 1.Abramowicz Barbara, 2.Dakowicz Beata, 3.Danilczuk Urszula, 4.Dąbrowska Edyta, 5.Faszczewska Agnieszka, 6.Grygoruk Jolanta, 7.Gulko Elżbieta, 8.Humienna Beata, 9.Iwanowicz Zofia, 10.Jaremak Agnieszka, 11.Koniecka Alina, 12.Klimowicz Małgorzata, 13.Kobeszko Małgorzata, 14.Łazewski Wojciech, 15.Łupińska Dorota, 16.Michaluk Joanna, 17.Omieljaniuk Krystyna, 18.Perkowska Anna, 19.Sokólska Łucja, 20.Staniszewska Elżbieta, 21.Suproń Anna Barbara, 22.Swiderska Beata, 23.Tępiński Andrzej, 24.Wnorowska Ewa, 25.Zalewska Ewa, 26.Zysko Małgorzata; kl. IVc, wych. Antoni Wróblewski 1.Borkowska Dorota, 2.Bułkowska Teresa, 3.Burak Marta, 4.Chyża Beata, 5.Gruszewska Anna, 6.Ignaciuk Marta, 7.Kalinowska Joanna, 8.Karbowska Ewa, 9.Kirpsza Joanna, 10.Kwiatkowska Elżbieta, 11.Lewko Ewa, 12.Mackiewicz Małgorzata, 13.Miluska Renata, 14.Muszyńska Anna, 15.Onichimiuk Iwona, 16.Paszko Małgorzata, 17.Roszkowska Renata, 18.Siemienkowicz Anna, 19.Siennicka Katarzyna, 20.Spirynkow Joanna, 21.Śliwowska Małgorzata, 22.Timoszuk Irena, 23.Turel Grażyna, 24.Wróblewska Wioletta, 25.Żynel Małgorzata;
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Ryszard Śliwiński 1.Bielawiec Krzysztof, 2.Buraczyk Ewa, 3.Burnewicz Grażyna, 4.Czech Agnieszka, 5.Gabrel Teresa, 6.Gimer Krzysztof, 7.Gołubowicz Zofia, 8.Grudzińska Wioletta, 9.Gryc Wiesława, 10.Grygorczuk Mirosław, 11.Hajduk Elżbieta, 12.Horosz Alina, 13.Huciancow Anna, 14.Hulewicz Beata, 15.Jelski Dariusz 16.Korolczuk Elżbieta, 17.Klubowicz Sylwia 18.Lipiszko Małgorzata 19.Lisowska Elżbieta, 20.Mierzejewska Agnieszka, 21.Miron Anna, 22.Panasewicz Katarzyna, 23.Skutnik Elżbieta, 24.Wasilewska Dorota, 25.Wiszejko Grażyna, 26.Żelazowski Krzysztof, 27.Żywalewska Małgorzata; kl. IVb, wych. Teresa Zduniak-
Kowalska 1.Bolc Joanna, 2.Buczyńska Krystyna, 3.Dziemianiuk Dorota, 4.Grodzka Małgorzata, 5.Jerzewska Beata, 6.Kapusta Eliza, 7.Kazberuk Barbara, 8.Klimaszewska Elżbieta, 9.Kotyńska Jolanta, 10.Kozłowska Joanna, 11.Kraśnicka Agnieszka, 12.Kraszyńska Iwona, 13.Łuksza Elżbieta, 14.Ołtarzewska Aneta, 15.Parczewska Urszula, 16.Prymaka Jolanta, 17.Radziszewska Małgorzata, 18.Rakowska Sylwia, 19.Szymulewska Małgorzata, 20.Waluk Elżbieta, 21.Wilczewska Anna, 22.Zalewska Agnieszka,


78.Angielczyk Anna, 79.Biegańska Anna, 80.Choromańska Małgorzata, 81.Ciulkin Urszula, 82.Cylwik Dorota, 83.Danowska Ewa, 84.Gryka Anna, 85.Kużbiel Agata, 86.Klepacka Agata, 87.Klepacka Grażyna, 88.Janucik Elżbieta, 89.Klim Barbara, 90.Kozłowska Katarzyna Maria, 91.Krzywicka Katarzyna, 92.Kulesza Beata, 93.Lewko Izabela, 94.Łukaszczuk Ewa, 95.Makuła Alicja Anna, 96.Maliszewska Iwona, 97.Marcińczyk Anna, 98.Mikowska Elżbieta, 99.Pachwicewicz Beata, 100.Perkowska Anna, 101.Pietruczuk Alicja, 102.Radomska Joanna, 103.Sawko Alina, 104.Sikorska Teresa, 105.Stupak Krystyna, 106.Sztamm Jarosław, 107.Uss Joanna, 108.Uścińska Urszula Agata, 109.Zawistowska Anna, 110.Zdanowicz Marzena, 111.Żółkowska Anna, 112.Bagińska Ewa, 113.Buławska Dorota Alicja, 114.Burzyńska Barbara, 115.Czaczkowska Dorota, 116.Daniluk Grażyna, 117.Doronowska Beata, 118.Filipek Anna, 119.Gilewska Anna, 120.Gorlin Beata, 121.Jaromin Agnieszka, 122.Jurgielewicz Elżbieta, 123.Maksymowicz Iwona Maria, 124.Ostaszewska Małgorzata, 125.Ostrowska Iwona, 126.Panasewicz Beata, 127.Pereszczako Agnieszka Maria, 128.Rola Marlena Maria, 129.Sarnocińska Agnieszka, 130.Skaczkowska Małgorzata, 131.Sokołowska Katarzyna, 132.Sołomianko Ewa, 133.Stefańska Adrianna, 134.Usnarska Katarzyna, 135.Wasiluk Katarzyna, 136.Wołyniec Anna, 137.Zawojska Elżbieta, 138.Andrejuk Irena, 139.Bezubik Ewa, 140.Borowska Barbara, 141.Fiedorowicz Stanisław, 142.Gieros Joanna, 143.Grabowska Małgorzata, 144.Hryniewicka Elżbieta Sylwia, 145.Jaroszewicz Agata, 146.Krysiewicz Joanna, 147.Kucharewicz Dorota, 148.Kurcewicz Barbara, 149.Lisowska Iwona, 150.Nurkowska Katarzyna, 151.Okonowicz Agnieszka, 152.Pientkowska Elżbieta Ewa, 153.Piekarska Agnieszka, 154.Radziszewska Beata, 155.Rudź Barbara, 156.Ruszewska Agnieszka, 157.Sikorska Beata, 158.Stępnicka Beata, 159.Truszkowska Agnieszka, 160.Woronowicz Danuta, 161.Wróbel Marta Izabella, 162.Wysocka Barbara,
163.Czeladko Dorota, 164.Chomutnik Krystyna, 165.Drozdowska Dorota, 166.Jurczewska Renata, 167.Kiandra Barbara, 168.Klepacka Róża, 169.Komarowska Urszula, 170.Kudzin Agnieszka, 171.Kutyłowska Agnieszka Ewa, 172.Lengiewicz Katarzyna, 173.Łuczaj Dorota Katarzyna, 174.Łuszczyńska Elżbieta, 175.Marciszewska Iwona, 176.Ostrowska Jolanta, 177.Perkowska Ewa, 178.Piekarska Anna, 179.Pietkiewicz Katarzyna, 180.Sokołowska Beata, 181.Sowa Anna, 182.Szczygieł Mariola, 183.Szmurło Małgorzata, 184.Szumieluk Violetta Katarzyna Julia, 185.Tomaluk Beata, 186.Walińska Agnieszka, 187.Wasiluk Elżbieta, 188.Wendołowicz Beata, 189.Wilczewska Dorota, 190.Wróbel Urszula, 191.Zagórska Edyta, 192.Zajkowska Joanna, 193.Żukowska Ewa, 194.Zimnoch Małgorzata,
195.Andruk Anna, 196.Białek Joanna, 197.Bursa Ewa, 198.Bursztyniuk Bożena, 199.Czech Ewa, 200.Czaplejewicz Bogusława, 201.Chorąży Justyna, 202.Dziermańska Jolanta, 203.Halicka Beata Barbara, 204.Jakubowska Ewa, 205.Jarończyk Ewa, 206.Jasiuk Barbara, 207.Jaświłowicz Anna, 208.Kaliszewicz Ewa, 209.Kapuścińska Bożena, 210.Kuźma Anatol, 211.Leoniuk Marek, 212.Leosz Alicja, 213.Marczyk Alina, 214.Miastkowski Adam, 215.Naumczyk Agnieszka, 216.Olichwier Mirosława, 217.Pawełko Sylwia Katarzyna, 218.Perkowska Iwona, 219.Pilic Joanna, 220.Roszko Marta, 221.Roszkowska Renata, 222.Tarachanowicz Joanna, 223.Żuk Maria,
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Tatiana Wawulska-Ławreszuk 1.Burak Ewa, 2.Chylińska Katarzyna, 3.Ciszewska Joanna, 4.Deniziak Ewa, 5.Gręś Krzysztof, 6.Horodek Jolanta,7.Hryc Beata, 8. Kamiński Jerzy, 9.Klimaszewska Monika, 10.Kłoczko Bożena, 11.Kołpak Beata, 12.Kossakowska Elżbieta, 13.Kozieradzki Marek, 14.Kwiecińska Anna, 15.Maliszeska Marzena, 16.Marasik Anna, 17.Murawska Agnieszka, 18.Niemyńska Elżbieta, 19.Nowik Dorota, 20.Ostapowicz Małgorzata, 21.Pacuk Andrzej, 22.Popławska Anna, 23.Puciłowska Dorota, 24.Radecka Małgorzata, 25.Rafałko Iwona, 26.Redlińska Agata, 27.Rostkowski Tomasz, 28.Rutkowski Grzegorz, 29.Rzemek Dorota, 30.Szczepanik Janusz, 31.Trochimczuk Irena, 32.Tyszkiewicz Krystyna, 33.Wojewódko Ewa, 34.Worobiej Jolanta,

1989/90 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Eugeniusz Siemieniuk 1.Brzoź Beata, 2.Czuszel Agata, 3.Demianiuk Anna, 4.Dziekońska Halina, 5.Kieda Ewa, 6.Krumplewska Anna, 7.Kulikowska Krystyna, 8.Kuryłowicz Elżbieta, 9.Łabieniec Danuta Maria, 10.Łapińska Joanna, 11.Łukawska Anna, 12.Malecka Barbara, 13.Martus Jolanta, 14.Maskiewicz Anna, 15.Niedźwiedzka Ewa, 16.Orzechowska Grażyna, 17.Prokopiuk Aniela, 18.Selewońko Agnieszka, 19.Stankiewicz Agnieszka, 20.Stefaniak Joanna, 21.Szajko Iwona Anna, 22.Timoszuk Krystyna, 23.Tomaszewska Dorota, 24.Tomczuk Beata, 25.Zabielska Iwona; kl. IVb, wych. Bożena Samsonowicz 1.Bolszakow Jolanta, 2.Bołtryk Dorota, 3.Buryło Joanna, 4.Chlistowska Marzanna, 5.Chomczyk Dorota, 6.Dziekońska Urszula, 7.Gusztyn Katarzyna, 8.Kuczyńska Jolanta, 9.Kukołka Halina, 10.Laszewska Anna, 11.Lewko Renata, 12.Łukasik Magdalena, 13.Malarczyk Kamila, 14.Ożarowska Iwona, 15.Paszkiewicz Irena, 16.Petelska Renata, 17.Połuboczko Katarzyna, 18.Ruszczyk Adam, 19.Sacewicz Maria, 20.Sidorowicz Joanna, 21.Sokół Urszula, 22.Szumowska Izabela, 23.Szutkiewicz Alina, 24.Śliwowska Agata, 25.Wasiluk Elżbieta, 26.Wesołowska Magdalena, 27.Zysk Barbara, 28.Zysk Katarzyna; kl. IVc, wych. Maria Bogorodzka 1.Borys Bożena, 2.Brasławska Jolanta, 3.Ciołko Wiesława, 4.Dobrowolska Renata, 5.Gąsowski Krzysztof, 6.Gornia Marta, 7.Gryko Bożena, 8.Gryniewicz Anna, 9.Hońko Beata, 10.Jakimik Barbara, 11.Janowska Bożena, 12.Kowalska Grażyna, 13.Kozłowska Katarzyna, 14.Krystosiak Barbara, 15.Kwiatkowska Elżbieta, 16.Mordasiewicz Dorota, 17.Olechno Dorota, 18.Pietruczuk Beata, 19.Prokop Beata, 20.Rynkiewicz Anna, 21.Sawicka Iwona, 22.Stankiewicz Marzena, 23.Śliwińska Celina, 24.Tekień Renata, 25.Truskowska Agata; kl. IVd, wych. Teresa Zduniak-Kowalska 1.Barańczuk Elżbieta, 2.Cieśluk Anna, 3.Chilińska Bożena, 4.Czech Joanna, 5.Danilczuk Teresa, 6.Dzienis Krystyna, 7.Gierasimczyk Elżbieta, 8.Gisztorowicz Agnieszka, 9.Hryniewicka Katarzyna, 10.Juchniewicz Eliza, 11.Korzyńska Joanna, 12.Mitkiewicz Anna, 13.Perkowska Małgorzata, 14.Pietruszkiewicz Joanna, 15.Raduch Elżbieta, 16.Roszko Krzysztof, 17.Sadowska Beata, 18.Sawicka Elżbieta, 19.Stasiukiewicz Anna, 20.Stepanowicz Anna, 21.Szczurzewska Ewa, 22.Tomczak Katarzyna, 23.Walesiuk Dorota, 24.Wardzińska Elżbieta, 25.Wasiluk Dorota,
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Bazyli Ustyniuk 1.Arciszewska Anna, 2.Bohdan Agnieszka, 3.Buńkowska Bożena, 4.Chrzanowska Anna, 5.Dudenko Marta, 6.Dzieszko Renata, 7.Gogol Wiesława, 8.Horodeńska Ewa, 9.Kalinowska Stanisława, 11.Korolkiewicz Ewa, 12.Kulesza Ewa, 13.Kuźmicka Barbara, 14.Luks Dorota, 15.Łunko Agnieszka, 16.Moroz Anna, 17.Sawoniewska Katarzyna, 18.Szczepańska Barbara, 19.Tazow Anna, 20.Tumiel Dorota, 21.Welc Halina, 22.Wysocka Anna, 23.Zieniewicz Małgorzata; kl. IVb, wych. Janina Ramotowska 1.Arciszewska Urszula, 2.Birycka Iwona, 3.Charyło Ewa, 4.Iwaszczuk Agnieszka, 5.Jarocki Artur, 6.Kamińska Krystyna, 7.Kikolska Agnieszka, 8.Kluczyk Cecylia, 9.Łagodna Ewa, 10.Makarewicz Elżbieta, 12.Mocarska Beata, 13.Reszuta Małgorzata, 14.Rutkowska Anna, 15.Sawicka Iwona, 16.Sztumer Bożena, 17.Taudul Małgorzata, 18.Trykozko Katarzyna, 19.Wilczko Anna, 20.Włodarczyk Marcin; kl. IVc, wych. Alicja Zdanowska 1.Auchimik Anna, 2.Bienasz Grażyna, 3.Bujło Agata, 4.Buzuk Aneta, 5.Choińska Elżbieta, 6.Dziedziul Dorota, 7.Gogiel Ewa, 8.Gołub Małgorzata, 9.Gościło Aneta, 10.Jelska Edyta, 11.Kalinowska Edyta, 12.Kozioł Bożena, 13.Kryger Joanna, 14.Kupińska Beata, 15.Lachowicz Katarzyna, 16.Lech Danuta, 17.Mancewicz Jolanta, 18.Matulewicz Elżbieta, 19.Matys Elżbieta, 20.Narewska Marzena, 21.Paszko Renata, 22.Rusiłowicz Iwona, 23.Zajączkowska Edyta, 24.Zgiet Agnieszka
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA - kl. IIIa, wych. Elżbieta Szpakowicz 1.Aleksiejczuk Beata, 2. Biegańska Barbara, 3.Borowska Bernadeta, 4.Danielewicz Joanna, 5.Domaradzka Anna, 6.Dudzicz Irena, 7.Gieniusz Edyta, 8.Gryko Ewa, 9.Iwaniuk Irena, 10.Jaroszewicz Alina, 11.Kasjan Elwira, 12.Ignaciuk Agnieszka, 13.Knap Edyta, 14.Łochnicka Barbara, 15.Misiuk Beata, 16.Molska Małgorzata, 17.Niemotko Wojciech, 18.Olendzka Małgorzata, 19.Ostrowska Iwona, 20.Potocki Kamil, 21.Ostaszewska Dorota, 22.Rozwadowska Izabela, 23.Sienkiewicz Beata, 24.Sobkow Urszula, 25.Szerszeń Dorota, 26.Tynkiewicz Małgorzata, 27.Zajkowska Barbara; kl. IIIb, wych. Elżbieta Szpakowicz 1.Andrysewicz Marzanna, 2.Backiel Barbara, 3.Borkułak Joanna, 4.Chaniewska Joanna, 5.Chońska Hanna, 6.Delesiewicz Iwona, 7.Demianiuk Sylwia, 8.Dołęgowska Katarzyna, 9.Duchnowska Krystyna, 10.Gierasimczuk Elżbieta, 11.Gromotowicz Iwona, 12.Jaromińska Małgorzata, 13.Karaś Agnieszka, 14.Kęsicka Katarzyna, 15.Komoń Edyta, 16.Korzonek Anetta, 17.Łapińska Dorota, 18.Maksimowicz Dorota, 19.Nartowicz Katarzyna, 20.Pasiuk Dorota, 21.Piszczatowska Agnieszka, 22.Reszuta Anna, 23.Rynkiewicz Barbara, 24.Sewioło Piotr, 25.Śliżewska Edyta, 26.Zagórska Jolanta, 27.Zaniewska Barbara, 28.Zdanuczyk Barbara, 29.Żmijkowska Teresa; kl. IIIc, wych. Wiesława Arcimowicz 1.Adamska Jolanta, 2.Bielenia Jolanta, 3.Bosko Anna, 4.Brzezińska Iwona, 5.Czołomiej Barbara, 6.Czuprys Iwona, 7.Chmielewska Małgorzata, 8.Gac Grażyna, 9.Gawryluk Anna, 10.Górecka Agnieszka, 11.Kołaczyk Izabella, 12.Konach Lucyna, 13.Krawczuk Jolanta, 14.Kupryjaniuk Grażyna, 15.Lenczewska Jolanta, 16.Łapińska Katarzyna, 17.Ołdziej Barbara, 18.Ołdziejewska Małgorzata, 19.Siuchno Alina, 20.Zimnoch Jolanta, 21.Żmojdzin Agnieszka; kl. IIId, wych. Barbara Wróblewska 1.Antonowicz Dorota, 2.Bach Marzena, 3.Borowska Beata, 4.Brańska Grażyna, 5.Czechowska Agnieszka, 6.Dziewiątkowska Joanna, 7.Fiedorczuk Jacek, 8.Gołubowicz Sylwia, 9.Kruk Agnieszka, 10.Kupiec Dorota, 11.Lenkiewicz Barbara, 12.Michniewicz Barbara, 13.Niewińska Ewa, 14.Osipowicz Helena, 15.Pawełko Beata, 16.Rejent Ewa, 17.Stankiewicz Cezary, 18.Szerszunowicz Małgorzata, 19.Zdanowicz Mariola, 20.Żadziłko Bożena; kl. IIIe, wych. Nina Kołybko 1.Choroszucha Barbara, 2.Dańko Katarzyna, 3.Dębowska Beata, 4.Galewska Bożena, 5.Gastoł Agnieszka, 6.Jurczuk Danuta, 7.Kapusta Ewa, 8.Kasjanowicz Ewa, 9.Kowalczuk Iwona, 10.Kulesza Agata, 11.Lewicka Anna, 12.Łabacz Jolanta, 13.Matuszewska Dorota, 14.Miastkowska Barbara, 15.Nikołajewicz Urszula, 16.Ostrowska Agnieszka, 17.Puczko Anna, 18.Rudzińska Violetta, 19.Sawko Marzena, 20.Siwek Marta, 21.Szaciłowska Beata, 22.Zadykowicz Anna
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Tatiana Wawulska-Ławreszuk 1.Andrejczyk Elżbieta, 2.Bielińska Elżbieta, 3.Dyszkiewicz Janina, 4.Fiedoruk Jolanta, 5.Głowacka Elżbieta, 6.Huc Adam, 7.Iwanicki Dariusz, 8.Iwaniuk Zenaida, 9.Kazberuk Katarzyna, 10.Korszaczuk Elżbieta, 11.Kużel Helena, 12.Leśniewska Krystyna, 13.Muszyńska Marzena, 14.Ochrumiuk Iwona, 15.Onufryjuk Irena, 16.Skrzypko Alina, 17.Mierzwińska Anna, 18.Soczko Bożena, 19.Świniarska Beata, 20.Tkaczyk Elżbieta, 21.Waszkiewicz Renata, 22.Wołyń Ewa, 23.Wieremiejuk Barbara, 24.Wysocka Elżbieta

1990/91 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Alina Kopczuk 1.Bochenek Urszula, 2.Burak Agnieszka, 3.Drozdowska Agnieszka, 4.Dziermańska Jolanta, 5.Falkowska Elżbieta, 6.Grajko Monika, 7.Gutowska Alina, 8.Iwanow Beata Katarzyna, 9.Jabłońska Ewa Anna, 10.Jurczak Edyta, 11.Krokos Izabela Zdzisława, 12.Kruszewska Dorota, 13.Łukaszewicz Magdalena Agnieszka, 14.Niczyporuk Iwona, 15.Niewińska Danuta, 16.Nikonowicz Anna Maria, 17.Olszewska Bożena Teresa, 18.Papińska Renata, 19.Podłaszcyk Jolanta, 20.Rapiej Barbara, 21.Rodziewicz Ewa, 22.Rogacz Ewa, 23.Rogalewska Anna, 24.Sienkiewicz Urszula, 25.Sitko Ewa, 26.Skobodzińska Dorota, 27.Skobodzińska Marianna, 28.Szmarowska Anna, 29.Tołcz Beata, 30.Wiszowata Urszula, 31.Wojtach Małgorzata, 32.Wysocka Edyta, 33.Zaniewska Julita, 34.Zielińska Małgorzata; kl. IVb, wych. Krystyna Lipska 1.Bierć Anna, 2.Chomutowska Agata, 3.Fiedosiuk Iwona, 4.Galas Ewa, 5.Gajdeczka Aneta, 6.Góra Anna, 7.Grabowiecki Jarosław, 8.Halicka Katarzyna, 9.Kalicka Iwona, 10.Kozioł Ewa, 11.Krysztopik Agnieszka, 12.Misiejuk Anna, 13.Naumowicz Krystyna, 14.Olszewska Wiesława, 15.Olszyńska Marianna, 16.Pawełek Katarzyna, 17.Pietkiewicz Ewa, 18.Remiszewska Grażyna, 19.Rogacz Barbara, 20.Sadowska Beata, 21.Sawicka Beata, 22.Sobecka Urszula, 23.Stelmaszek Ewa, 24.Trypuza Agnieszka, 25.Warpechowska Marzena, 26.Wawiernia Joanna, 27.Włostowska Anna; kl. IVc, wych. Łucja Sieśkiewicz 1. Andrzejuk Alina, 2.Brzozowska Justyna, 3.Chraboł Bernadetta, 4.Czech Agnieszka, 5.Drozdowska Joanna, 6.Dunaj Elżbieta, 7.Górska Joanna, 8.Jendruczyk Dorota, 9.Kierdelewicz Barbara, 10.Kleban Ewa, 11.Klimowicz Joanna, 12.Kostro Anna, 13.Laskowska Renata, 14.Lewoniewska Iwona, 15.Lider Wiesława, 16.Marczuk Małgorzata, 17.Orzechowska Małgorzata, 18.Raczkowska Iwona, 19.Rybak Agata, 20.Sawicka Halina, 21.Selwestruk Agnieszka, 22.Sosińska Katarzyna, 23.Szuluk Katarzyna, 24.Tołwińska Iwona, 25.Topczewska Beata, 26.Włodkowska Agnieszka, 27.Zalewska Ewa, 28.Zdanowicz Elżbieta, 29.Żyglicka Dorota, 30.Żylińska Grażyna; kl. IVd, wych. Anna Piotrowska 1.Buczyńska Anna, 2.Bycul Aneta, 3.Bura Dorota, 4.Czyżewska Agnieszka, 5.Dudko Zbigniew, 6.Dzierżanowska Elżbieta, 7.Filipow Adam, 8.Gęsiewska Barbara, 9.Karpowicz Agata, 10.Kozłowska Małgorzata, 11.Kozłowski Krzysztof, 12.Kuklik Katarzyna, 13.Kułakowska Małgorzata, 14.Matulewicz Beata, 15.Matusiak Katarzyna, 16.Mazerski Krzysztof, 17.Misarska Małgorzata, 18.Mordas Dorota, 19.Nierodzik Dorota, 20.Osmólska Urszula, 21.Płoszczuk Julita, 22.Radel Joanna, 23.Rafałko Renata, 24.Rybołowicz Paweł, 25.Szwarc Agnieszka, 26.Walczak Małgorzata, 27.Waszczeniuk Alicja, 28.Wnorowski Mariusz Andrzej
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Henryk Zalewski 1.Akacka Beata, 2.Birycka Mirosława, 3.Bokłago Anna, 4.Borecka Joanna, 5.Drewnowska Dorota, 6.Dudar Agata, 7.Dybko Agnieszka, 8.Geryng Beata, 9.Głuchowska Joanna, 10.Grodzka Agata, 11.Grudziński Sławomir, 12.Guzowska Mariola, 13.Kalisz Dorota, 14.Kuchcińska Małgorzata, 15.Matys Andrzej, 16.Milewska Aneta, 17.Muciuś Marzanna, 18.Piasecka Agnieszka, 19.Picewicz Beata, 20.Sawicka Elzbieta, 21.Sieniawska Joanna, 22.Stuczyk Renata, 23.Suprunowicz Renata, 24.Trochimczyk Danuta, 25.Waszkuć Halina, 26.Wróblewska Anna, 27.Winarska Renata, 28.Zdunek Barbara; kl. IVb, wych. Elżbieta Golińska
1.Dąbrowska Danuta, 2. Kochanowska Jolanta, 3. Kopeć Teresa, 4.Kropiwnicka Beata, 5.Lisiecka Ewa, 6.Mielech Marcin, 7.Mozerska Jolanta, 8.Parchanowicz Ewa, 9.Popko Agata, 10. Purzycka Katarzyna, 11.Sakowicz Izabela, 12.Sokólska Violetta, 13.Szewczykowska Elżbieta, 14.Toczko Marzena, 15.Wyszyński Krzysztof; kl. IVc, wych. Krystyna Orłowska 1.Bach Ewa, 2 Bochenko Anna, 3.Bukraba Aneta, 4.Chomicka Iwona, 5.Czyżewska Katarzyna, 6.Gawryluk Elżbieta, 7.Grochowska Iwona, 8.Jóźwicka Katarzyna, 9.Kruk Jolanta, 10.Kuczakowska Iwona, 11.Kuczyńska Anna, 12.Łapińska Anna, 13.Magnuszewska Anna, 14.Majewska Beata, 15.Maksimiuk Lena, 16.Mikłaszewicz Waldemar, 17.Miruć Irena, 18.Olszewska Katarzyna, 19.Puchalska Katarzyna, 20.Pyrko Katarzyna, 21.Romańczuk Iwona, 22.Rutka Grzegorz, 23.Sewiło Agnieszka, 24.Szklanko Katarzyna, 25.Torebko Teresa, 26.Zalewska Bożena
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Nina Kołybko 1.Bańkowska Anna, 2.Biekiewicz Katarzyna, 3.Bukłaho Janina, 3.Dowgiert Agnieszka, 4.Garbowska Agnieszka, 5.Giżewska Dorota, 6.Grabala Bożena, 7.Gwoździej Jolanta, 8.Jutkiewicz Dorota, 9.Kalinowska Małgorzata, 10.Kalinowska Małgorzata, 11.Kiedysz Zbigniew, 12.Kieżel Katarzyna, 13.Knyszyńska Martyna, 14.Kowalska Elżbieta, 15.Kozłowska Joanna, 16.Kuklik Elżbieta, 17.Łapińska Agnieszka, 18.Łapińska Monika, 19.Łatwińska Dorota, 20.Piekarska Małgorzata, 21.Prokopczuk Agnieszka, 22.Racewicz Katarzyna, 23.Rogowska Aneta, 24.Sokołowska Małgorzata, 25.Stulgis Joanna, 26.Szumieluk Agnieszka, 27.Walendziuk Ewa, 28.Zajko Iwona, 29.Zdanowicz Katarzyna; kl. IIIb, wych. Teresa Zduniak-Kowalska 1.Aleksandrowicz Elżbieta, 2.Gabrykiewicz Dorota, 3.Hajduk Izabella, 4.Kalista Anna, 5.Kempista Agnieszka, 6.Kiszłowska Elżbieta, 7.Kobeszko Agnieszka, 8.Konopko Beata, 9.Kownacka Anna, 10.Kozak Izabella, 11.Kunkiewicz Magdalena, 12.Osmólska Agnieszka, 13.Onichimiuk Iwona, 14.Plackowska Agnieszka, 15.Łuniewska Wiesława,  16.Romanowska Teresa, 17.Sańko Elżbieta, 18.Skrodzka Małgorzata, 19.Sokołowska Renata, 20.Tokarska Marzena, 21.Szajkowska Barbara, 22.Wojciechowska Ewa, 23.Zyskowska Renata; 24.Radkiewicz Alicja; kl. IIIc, wych. Iwona Zalewska 1.Berć Małgorzata, 2.Buruch Barbara, 3.Ciborowska Agnieszka, Cieciorko Renata, 4.Czarniewski Mariusz, 5.Giziewska Anna, 6.Gołębiewska Bożena, 7.Jabłońska Izabella, 8.Kamińska Jolanta, 9.Kołos Joanna, 10.Konf Brygida, 11.Kowalczyńska Hanna, 12.Królewska Joanna, 13.Łapińska Luiza, 14.Łuczaj Agnieszka, 15.Matracka Agnieszka, 16.Odachowska Marzena, 17.Paniczko Katarzyna, 18.Pawelska Ewa, 19.Piotrowska Joanna, 20.Roszkowska Anna, 21.Skorulska Marta, 22.Sokólska Renata, 23.Sosnowska Beata, 24.Staniaszek Małgorzata, 25.Stepaniuk Agnieszka, 26.Suchocka Agnieszka, 27.Tarasewicz Ewa, 28.Uścianowska Joanna, 29.Żamojda Elżbieta, 30.Żukowska Marta; kl. IIId, wych. Mieczysława Tryjańska 1.Borowik Barbara, 2.Czechowska Renata, 3.Gawryluk Alicja, 4.Gilejko Iwona, 5.Głowacka Agnieszka, 6.Horodeńska Teresa, 7.Judzicka Iwona, 8.Komoń Monika, 9.Kujta Beata, 10.Michalczuk Iwona, 11.Mironowicz Anna, 12.Murawska Agnieszka, 13.Radziszewska Iwona, 14.Seweryn Edyta, 15.Skomin Anna, 16.Stasiewicz Beata, 17.Sokół Katarzyna, 18.Szmelcer Krystyna, 19.Sulima Marzena, 20.Świrydowicz Anna, 21.Wałuszko Grażyna, 22.Woźniak Jolanta, 23.Zawistowska Renata, 24.Żmujdzin Katarzyna; kl. IIIe, wych. Ewa Drewnowska 1.Adamczewska Alicja, 2.Bartnicka Katarzyna, 3.Brewyczk Joanna, 4.Biała Marzena, 5.Dekarz Dorota, 6.Domin Małgorzata, 7.Galej Jadwiga, 8.Gaponik Ewa, 9.Goździk Agnieszka, 10.Guziejko Katarzyna, 11.Jendruczyk Małgorzata, 12.Korpacz Dorota, 13.Kulińska Ewa, 14.Kundzicz Marzena, 12.Kutyłowska Małgorzata, 13.Munik Barbara, 14.Okuła Elżbieta, 15.Polewko Jolanta, 16.Pyłko Anetta, 17.Radczuk Andrzej, 18.Sak Agnieszka, 19.Sorokin Urszula, 20.Sorokin Urszula, 21.Szklanko Bożena, 22.Tołłoczko Izabela, 23.Wysocka Agata, 24.Zdrodowska Barbara
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Antoni Wróblewski 1.Boguszewicz Dorota, 2.Bućko Wioletta, 3.Busłowska Agnieszka, 4.Czapski Krzysztof, 5.Dąbrowska Agnieszka, 6.Giełażyn Andrzej, 7.Giełażyn Renata, 8.Gilejko Anna, 9.Górska Katarzyna, 10.Janiuk Joanna, 11.Kacprowski Krzysztof, 12.Karpińska Anna, 13.Kraśnicka Barbara, 14.Leszczyńska Alicja, 15.Łukaszewicz Irena, 16.Muzerska Agata, 17.Nikiel Elżbieta, 18.Pawluczuk Maria, 19.Raducka Jolanta, 20.Romanowicz Joanna, 21.Rudzińska Joanna, 22.Stupak Beata, 23.Sztachelska Barbara, 24.Szulska Irena, 25.Wyganowski Grzegorz, 26.Zawistowska Wioletta


1991/92 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Anna Dryja 1.Chrostowska Ewa, 2.Dakowicz Bożena, 3.Drobot Iwona, 4.Drozdowska Marta, 5.Fiłonowicz Ewa, 6.Iłendo Małgorzata, 7.Jahołkowska Anna, 8.Jakimiuk Tomasz, 9.Kamińska Agnieszka, 10.Karpiuk Elżbieta, 11.Karwowska Agnieszka, 12.Łapińska Anna, 13.Łupińska Justyna, 14.Makal Barbara, 15.Naumowicz Elżbieta, 16.Niewińska Dorota, 17.Nosewicz Anna, 18.Olkowska Małgorzata, 19.Ostrowska Iwona, 20.Polapa Barbara, 21.Prokopiuk Anna, 22.Radulska Anna, 23.Sielewończuk Tomasz, 24.Szklanko Anna, 25.Trusiak Barbara, 26.Żakowicz Barbara; kl. IVb, wych. Anna Wysocka 1.Balenda Maria, 2.Cimaszewska Agnieszka, 3.Czarniecka Beata, 4.Dębska Katarzyna, 5.Dziekońska Ewa, 6.Gadomska Barbara, 7.Gołub Anna, 8.Grycz Barbara, 9.Grygorczuk Jolanta, 10.Iłendo Aneta, 11.Kolada Iwona, 12.Korniłowicz Edyta, 13.Kozłowska Ewa, 14.Krukiel Małgorzata, 15.Leszczyńska Elżbieta, 16.Maksimczuk Joanna, 17.Markowska Hanna, 18.Mikucka Bożena, 19.Piszczatowska Ewa, 20.Polewko Marzanna, 21.Rećko Iwona, 22.Roszko Bożena, 23.Sakowicz Kinga, 24.Siemieniuk Barbara, 25.Skarżyńska Marzena, 26.Walczuk Ewa, 27.Wasilewska Beata, 28.Woroniecka Marta, 29.Zajczuk Katarzyna; kl. IVc, wych. Beata Wiśniewska-Lewoc 1.Adamczuk Katarzyna, 2.Augustyczyk Anna, 3.Bujnarowska Agnieszka, 4.Czaban Andrzej, 5.Dobreńczyk Marzanna, 6.Dobryniewska Anna, 7.Dolińska Anna, 8.Filipiuk Bożena, 9.Grygo Marta, 10.Jakimiuk Agata, 11.Jaszczuk Elżbieta, 12.Kaczyńska Aneta, 13.Karwowska Beata, 14.Kądzior Beata, 15.Kucharska Anna, 16.Łapińska Ewa, 17.Malicka Anna, 18.Malinowski Adam, 19.Maliszewska Elżbieta, 20.Mordasiewicz Agnieszka, 21.Mróz Joanna, 22.Onichimiuk Urszula, 23.Parejko Beata, 24.Piwko Edyta, 25.Stankiewicz Bogusława, 26.Wiszowata Barbara, 27.Wysocka Agnieszka
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Iwona Zalewska 1.Adamska Katarzyna, 2.Anchimiuk Andrzej, 3.Bohdan Urszula, 4.Chodakowska Anna, 5.Chrobustowska Marta, 6.Dąbrowska Agnieszka, 7.Jankowska Agnieszka, 8.Karywo Agnieszka, 9.Kieller Anna, 10.Konecka Agnieszka, 11.Kopczewska Ewa, 12.Koziołkiewicz Aneta, 13.Kraszewski Bogdan, 14.Lipska Agnieszka, 15.Łapińska Dorota, 16.Mojsa Małgorzata, 17.Niedźwiedź Magdalena, 18.Piłatowska Katarzyna, 19.Prymak Ewa, 20.Stankiewicz Elżbieta, 21.Sulewska Joanna, 22.Tokarek Wojciech, 23.Żmuda Katarzyna; kl. IVb, wych. Alina Kuptel 1.Adamczuk Agnieszka, 2.Aleksiejuk Wioletta, 3.Bańkowska Agnieszka, 4.Bojar Małgorzata, 5.Brzozowska Urszula, 6.Dekarz Teresa, 7.Dubieniecka Joanna, 8.FilipczukUrszula, 9.Franciszkiewicz Anna, 10.Gaińska Iwona, 11.Giba Ewa, 12.Korolczuk Katarzyna, 13.Lewoniewska Dorota, 14.Maciulewska Ewa, 15.Makosz Agnieszka, 16.Maksymiuk Anna, 17.Młodzianowska Mirosława, 18.Radziszewska Ewa, 19.Reszeć Beata, 20.Saniewska Bogusława, 21.Sidz Iwona, 22.Szała Edyta, 23.Wasilewska Agnieszka, 24.Woronowicz Agata, 25.Wójcik Grażyna; kl. IVc, wych. Grażyna Ptaszkowska 1.Byczkowska Elżbieta, 2.Chrzanowska Elżbieta, 3.Dzienis Małgorzata, 4.Gołaszewska Elżbieta, 5.Hościk Joanna, 6.Jaroszuk Elżbieta, 7.Jerzewska Elżbieta, 8.Kondzior Marzena, 9.Kotowska Sylwia, 10.Kuchlewska Anna, 11.Laszewska Iwona, 12.Lul Anna, 13.Maliszewska Elżbieta, 14.Matys Agata, 15.Pańska Joanna, 16.Połowianiuk Katarzyna, 17.Ptak Eliza, 18.Sańczyk Agnieszka, 19.Sańczyk Izabela, 20.Sawczyńska Dorota, 21.Szałkiewicz Anna, 22.Szerenos Bożena, 23.Śliżewska Marta, 24.Zawadzka Izabela, 25.Zdrodowska Agnieszka,

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Ewa Olszewska 1.Bach Agata, 2.Chmielewska Katarzyna, 3.Cholewińska Aneta, 4.Cisz Joanna, 5.Cylwik Katarzyna, 6.Czerniakiewicz Edyta, 7.Gierez Beata, 8.Gościłowicz Iwona, 10.Gurynowicz Jolanta, 11.Hołownia Katarzyna, 12.Ignatowska Agnieszka, 13.Karna Ewa, 14.Kiersnowska Katarzyna, 15.Kowalczuk Joanna, 16.Łazewska Aneta, 17.Łupińska Renata, 18.Malinowska Eliza, 19.Naliwajko Barbara, 20.Nikitiuk Katarzyna, 21.Pietryszyk Ewelina, 22.Poleszuk Małgorzata, 23.Rejent Renata, 24.Samojko Anna, 25.Skowrońska Anna, 26.Stypułkowska Anna, 27.Suszcz Elżbieta, 28.Talarek Małgorzata,  29. Targońska Ewa, 30.Turlińska Katarzyna, 31.Topczewska Barbara, 32.Kurza Katarzyna;  kl. IIIb, wych. Andrzej Krajewski 1.Borowska Iwona, 2.Boguska Elżbieta, 3.Cudowska Agata, 4.Czemerys Zbigniew, 5.Filipczuk Monika, 6.Głódź Beata, 7.Gierasimiuk Agnieszka, 8.Ignatowicz Katarzyna, 9.Janus Małgorzata, 10.Koptylin Agnieszka, 11.Kulikowska Małgorzata, 12.Kuczyńska Beata, 13.Łabowicz Mirosława, 14.Łada Joanna, 15.Malecka Elżbieta, 16.Mioduszewska Edyta, 17.Perkowska Agnieszka, 18.Plato Sylwia, 19.Palikat Piotr, 20.Radziwońska Małgorzata, 21.Rećko Izabela, 22.Stępień Luiza, 23.Stankiewicz Anna, 24.Sawicka Barbara, 25.Stupak Waldemar, 26.Stawowczyk Katarzyna, 27.Tichoniuk Joanna, 28.Trochimczyk Joanna; kl. IIIc, wych.  
M. Kułakowska 1.Andrelczyk Ewa, 2.Bernacka Aneta, 3.Chomicka Jolanta, 4.Czapnik Jolanta, 5.Grygorczuk Anna, 6.Jarońko Magdalena, 7.Jatkowska Danuta, 8.Kłodzińska Ewa, 9.Kondraciuk Aneta, 10.Kondracka Agnieszka, 11.Korbut Katarzyna, 12.Łubian Renata, 13.Łukasiuk Anna, 14.Mazurek Dorota, 15.Muczko Monika, 16.Nierodzik Marzena, 17.Oniszczuk Joanna, 18.Paniczno Renata, 19.Ryducha Małgorzata, 20.Roszko Ewa, 21.Soroka Katarzyna, 22.Sosińska Joanna, 23.Stasiewicz Marta, 24.Szmurło Renata, 25.Szymczuk Katarzyna, 26.Wołyniec Renata, 27.Wysocka Agnieszka, 28.Zadykowicz Wioletta; kl. IIId, wych. Barbara Gołubowska 1.Antoniuk Aneta, 2.Boćwińska Agnieszka, 3.Buśko Elżbieta, 4.Charytoniuk Katarzyna, 5.Czerniak Maria, 6.Dudaryk Anna, 7.Dźwilewska Anna, 8.Filipczuk Katarzyna, 9.Gryka Anna, 10.Jakimiuk Dorota, 11.Jelska Urszula, 12.Kobeszko Aneta, 13.Krzyżewska Edyta, 14.Kujawa Edyta, 15.Malejewska Aneta, 16.Mojsa Konrad, 17.Nadachewicz Ewa, 18.Bogusz Jolanta, 19.Siegień Anna, 20.Sobolewska Beata, 21.Szymańska Ewa, 22.Turecka Agnieszka, 23.Wendołowicz Małgorzata; kl. IIIe, wych. Grażyna Dybowska-Łoś 1.Awsztel Marzena, 2.Bojanowska Elżbieta, 3.Borowska Anna, 4.Bułkowska Agnieszka, 5.Chmielewska Agata, 6.Chomczyk Jolanta, 7.Dobrogowska Anna, 8.Ejsmond Beata, 9.Gałażewska Małgorzata, 10.Gołębiewska Luiza, 11.Górska Beata, 12.Górska Wioletta, 13.Horba Edyta, 14.Iwanow Wioletta, 15.Jachimczuk Wioletta, 16.Jakimiuk Agnieszka, 17.Klim Aneta, 18.Korczak Dorota, 19.Krzyżanowska Beata, 20.Łuczaj Agnieszka, 21.Mikuta Alina, 22.Mogielnicka Monika, 23.Niesterowicz Beata, 24.Pietraszko Agnieszka, 25.Puchalska Marta, 26.Sinczenko Elżbieta, 27.Skolimowska Beata, 28.Truskolaska Beata, 29.Wojtulewicz Anna, 30.Zamachowicz Wioletta, 31.Żegunia Elżbieta; kl. IIIf– wych. Halina Głowacka-Okoń – 1.Budzisz Marta, 2.Górska Iwona,
3.Karpowicz Agnieszka, 4.Kutyłowska Dorota, 5.Luczewska Maria, 6.Łapińska Małgorzata, 7.Łapińska Agnieszka, 8.Paszko Marzena, 9.Pawilcz Julita, 10.Raćkowska Katarzyna, 11.Radziwon Iwona, 12. Sawicka Urszula, 13.Słomińska Anna, 14.Sosnowska Katarzyna, 15.Świsłocka Urszula, 16.Skarżyńska Justyna, 17.Szydłowska Alina, 18.Żakowska Agnieszka, 19.Warda Dorota,

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Zofia Wasilewska-Sobolewska 1.Antoniuk Urszula, 2.Beczko Tadeusz, 3.Brzozowska Marzanna, 4.Ciołko Jarosław, 5.Doroszko Elżbieta, 6.Drejer Katarzyna, 7.Drewulska Iwona, 7.Bura Jolanta, 9.Garstka Marek, 10.Gorczyca Beata, 11.Grynaszewska Ewa, 12.Guzowicz Krzysztof, 13.Krzywicka Elżbieta, 14.Kupińska Izabela, 15.Kupiński Jarosław, 16.Kużbiel Elżbieta, 17.Miron Anna, 18.Nasuta Elżbieta, 19.Ostaszewska Anna, 20.Piechowska Monika, 21.Piwko Radosław, 22.Puchalska Elżbieta, 23.Półtorak Artur, 24.Półtorak Dariusz, 25.Sobczak Mirosława, 26.Sochoń Barbara, 27.Stankiewicz Leszek, 28.Toczko Elżbieta, 29.Trzasko Iwona, 30.Zielepucha Renata, 31.Rutkowska Renata; kl. IIb, wych. Tatiana Wawulska-Ławreszuk 1.Bieciuk Waldemar, 2.Falkowska Małgorzata, 3.Jarosz Małgorzata, 4.Kierjczyk Dorota, 5.Koc Aldona, 6.Komarewska Urszula, 7.Korniluk Roman, 8.Kozłowska Agnieszka, 9.Krzysztopowicz Iwona, 10.Kuźmicka Dorota, 11.Laszuk Katarzyna, 12.Malenda Izabela, 13.Matel Beata, 14.Nowak Edyta, 15.Piechowska Małgorzata, 16.Pietkiewicz Irena, 17.Radlińska Katarzyna, 18.Rutkowski Andrzej, 19.Stalewski Janusz Piotr, 20.Szczesnewicz Grzegorz, 21.Ślązak Beata, 22.Targońska Jolanta, 23.Turkowski Jacek, 24.Waszkiewicz Sylwia, 25.Wawrzyniewicz Rafał 26.Wroniecka Urszula, 27.Wróblewska Dorota, 28.Piechowska Małgorzata, 29.Kuźmiecka Dorota, 30.Zalewski Zbigniew, 31.Zyskowska Izabela; kl. IIc, wych. Irena Kalicka-Fiłonowicz 1.Baranowski Adam, 2.Burdziuk Bożena, 3.Cepowicz Robert, 4.Chren Zygmunt, 5.Czołomiej Adam, 6.Doboszewska Agnieszka, 7.Dombrowska Iwona, 8.Drewnowska Agnieszka, 9.Dzietczyk Andrzej, 10.Kajewska Iwona, 11.Krukowski Wiesław, 12.Mikołajczyk Andrzej, 13.Onoszko Barbara, 14.Onoszko Robert, 15.Prolejko Dariusz, 16.Radziszewska Grażyna, 17.Sieśkiewicz Katarzyna, 18.Socik Jacek, 19.Trochimiak Anna, 20.Uścinowicz Wojciech

1992/93 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Irena Kłoczko 1.Antoniuk Anna, 2.Bochenek Małgorzata, 3.Choińska Małgorzata, 4.Czempińska Edyta, 5.Dzieniszewska Beata, 6.Gawędzka Edyta, 7.Grabowska Agata, 8.Iwaniuk Magdalena, 9.Janowicz Wojciech, 10.Kalinowska Justyna, 11.Komoń Agnieszka, 12.Kondratowicz Krystyna, 13.Korkuz Barbara Janina, 14.Korsak Joanna, 15.Kuklo Agnieszka, 16.Kurza Angelika, 17.Laskowski Marek, 18.Lichwierowicz Anna, 19.Michałowska Agnieszka, 20.Mudel Joanna, 21.Paczóska Krystyna, 22.Popławska Elżbieta, 23.Rutkowska Janina, 24.Sak Joanna, 25.Sańczyk Marlena, 26.Sawicka Dorota, 27.Sawoniewska Edyta, 28.Sidorowicz Marta, 29.Skubich Agnieszka, 30.Szewczykowska Anetta, 31.Szewko Agnieszka, 32.Szydłowska Bożena, 33.Wrona Agnieszka, 34.Zajkowski Bogdan; kl. IVb, wych. Ewa Gołębiowska 1.Bogus Katarzyna, 2.Borkowska Beata, 3.Buczyńska Katarzyna, 4.Citko Małgorzata, 5.Czarnomysa Urszula, 6.Dąbrowska Urszula, 7.Dąbrowski Piotr, 8.Domanowska Edyta, 9.Drozdowska Ewa, 10.Galanek Jolanta, 11.Gąsowska Agnieszka, 12.Gierez Anna, 13.Giermaniuk Ewa, 14.Ignatowska Wioletta, 15.Jodłowska Urszula Marta, 16.Karna Wioletta, 17.Kolano Marzena, 18.Kułakowska Joanna, 19.Lenczewska Elżbieta, 20.Mickiewicz Waldemar, 21.Miedźwiecka Sylwia, 22.Olesiuk Małgorzata, 23.Radziszewska Marta, 24.Sidorowicz Krzysztof, 25.Sołowiej Aneta, 26.Soszko Dorota, 27.Targońska Edyta, 28.Turska Bożena, 29.Wężowska Agnieszka, 30.Wierzbowska Małgorzata, 31.Wigda Beata, 32.Wylimczyk Hanna; kl. IVc, wych. Teresa Zduniak-Kowalska 1.Arciszewska Agata, 2.Dziekońska Agata, 3.Dziekońska Anna, 4.Dec Marzena, 5.Fidziukiewicz Joanna, 6.Jabłońska Agata, 7.Juchniewicz Elżbieta, 8.Kołodzińska Danuta, 9.Kononiuk Aneta, 10.Koszycka Renata, 11.Kuklik Dorota, 12.Malinowska Urszula, 13.Markowska Marzena, 14.Matejczuk Edyta, 15.Mikłaszewska Joanna, 16.Murawska Alicja, 17.Palak Renata, 18.Piekarska Wiesława, 19.Piętka Anna, 20.Piotrowska Anna, 21.Plewnicka Dorota, 22.Radziszewska Anna, 23.Roszkowski Mariusz, 24.Sadowska Joanna, 25.Skorupska Urszula, 26.Wojno Grażyna, 27.Woroniecka Urszula, 28.Wróbel Małgorzata, 29.Zalewska Dorota, 30.Zera Anna, 31.Żakowicz Katarzyna,
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Renata Bączyk 1.Antoniuk Iwona, 2.Bogucka Dorota, 3.Buczyńska Joanna, 4.Choćko Joanna, 5.Choruża Anna, 6.Ciulkin Elżbieta, 7.Korolczuk Katarzyna, 8.Kozłowska Agnieszka, 9.Krętowska Ewa, 10.Leszczyńska Joanna, 11.Litsze Joanna, 12.Magnuszewska Agnieszka, 13.Majerska Agnieszka, 14.Michalczuk Anna, 15.Niedźwiedź Katarzyna, 16.Podgajecka Aneta, 17.Porowska Dorota, 18.Romanowicz Renata, 19.Ryszkiewicz Dorota, 20.Skiepko Elżbieta, 21.Stepaniuk Krystyna, 22.Śliżweska Marta, 23.Świrydziuk Katarzyna, 24.Tarasewicz Emilia, 25.Witosławska Agnieszka, 26.Woroniecka Urszula, 27.Wróblewska Sylwia, 28.Wygonowska Eliza, 29.Wysocka Joanna; kl. IVb, wych. Mieczysława Tryjańska 1.Burzyńska Anna, 2.Cylwik Małgorzata, 3.Dołhinko Aneta, 4.Gęsiewska Elżbieta, 5.Jabłońska Barbara, 6.Kłubowicz Urszula, 7.Kononiuk Irena, 8.Kownierowicz  Joanna, 9.Kozłowska Aneta, 10.Kuklo Agata, 11.Kunicka Iwona, 12.Krysiewicz Beata, 13.Lewkowicz Ewa, 14.Łupińska Anna, 15.Magnuszewska Grażyna, 16.Masłowska Elżbieta, 17.Nalewajko Ewa, 18.Panfiluk Maryla, 19.Popławska Grażyna, 20.Rajewska Elżbieta, 21.Sadowska Agnieszka, 22.Siedlecka Joanna, 23.Sokół Agnieszka, 24.Wynimko Katarzyna, 25.Zajkowska Wioletta, 26.Zarzecka Iwona

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – IIIa – wych. Krystyna Niemczak –  1.Choińska Katarzyna, 2.Gajdeczka Małgorzata,  3.Dybacki Marek, 4.Fajęcka Jolanta, 5.Gireń Paweł, 6.Gorzelski Piotr, 7.Gryko Ewa, 8.Kaliszewska Bożena, 9.Krzywosz Piotr, 10.Kurza Joanna, 11.Luto Renata, 12.Łowiec Urszula, 13.Nartowicz Jolanta, 14.Poduch Ewa, 15.Pogorzelska Joanna, 16.Pogorzelski Cezary, 17.Ponikwicka Małgorzata, 18.Puciło Anna, 19.Półtorak Agnieszka, 20.Rogozińska Bożena, 21.Rybnik Anna, 22.Skolimowska Monika, 23.Wołkowska Beata, 24.Skowrońska Marta, 25.Sołomianko Piotr, 26.Zawadzka Katarzyna, 27.Żukowska Elżbieta;
Kl. IIIb – wych. Stefan Nikiciuk – 1.Borkowska Agata, 2.Czykier Marta, 3.Filipiuk Monika, 4.Jurczak Katarzyna, 5.Kazberuk Anna, 6.Klimiuk Izabela, 7.Kozłowska Katarzyna, 8.Kragiel Izabela, 9.Krawczuk Ewa, 10.Łapińska Agnieszka, 11.Łapińska Joanna, 12.Łupińska Agnieszka, 13.Niedźwiedź Urszula, 14.Niewińska Edyta, 15.Nowowsiak Sylwia, 16.Rajkiewicz Grażyna, 17.Paruch Katarzyna, 18.Polak Barbara, 19.Rydzewska Iwona, 20.Sobótko Agnieszka, 21.Suchocka Urszula, 22.Sucholet Iwona, 23.Znorowska Elżbieta; IIIc – wych. Krystyna Niemczak 1. Adamczuk Mariola, 2.Antypiuk Monika, 3.Bijowski Rafał, 4.Bryszkiewicz Aleksandra, 5.Budlewska Anetta, 6.Chorąży Agnieszka, 7.Choryło Barbara, 8.Cylwik Maciej, 9.Czerska Wioleta, 10.Dakowicz Agnieszka, 11.Dolida Marta, 12.Dondziło Urszula, 13.Dzienis Barbara, 14.Gacuta Marzena,  15.Kosieradzka Urszula, 16.Kościuczyk Mariusz, 17.Guber Dorota, 18.Jóźwicka Dorota, 19.Kropiewnicka Beata, 20.Lipska Małgorzata, 21.Mościcka Teresa, 22.Nowicka Joanna, 23.Ofmańska Dorota, 24.Putko Katarzyna, 25.Sacherewicz Agnieszka, 26.Szafrankowska Agnieszka, 27.Tylicka Agnieszka, 28.Zmitruk Agnieszka, 29.Żemajduk Anna, 30.Łuszczewska Sylwia,
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Antoni Wróblewski 1.Cudowski Robert, 2.Czarnecka Marzena, 3.Czeremcha Ewa, 4.Drągowska Renata, 5.Fornal, Elżbieta, 6.Gilejko Dorota, 7.Gołowaczyk Witalis, 8.Kapunik Urszula, 9.Hołubowicz Barbara, 10.Iwaniuk Elżbieta, 11.Juchniewicz Monika, 12.Kojło Ewa, 13.Kosakowska Ewa, 14.Kowalczuk Elżbieta, 15.Kulesza Beata, 16.Laszkowska Urszula, 17.Łukaszewicz Anna, 18.Mackiewicz Małgorzata, 19.Masalska Edyta, 20.Nalewajko Elżbieta, 21.Niedźwiecki Krzysztof, 22.Pogorzelska Katarzyna, 23.Sierota Ewa, 24.Sosna Jarmoszuk Anna, 25.Twarowska Beata, 26.Ugolik Anna, 27.Zarzecka Beata; kl.IIb, wych. Krystyna Lipska 1.Baranowska Marzena, 2.Baszeń Jolanta, 3.Choromańska Elżbieta, 4.Ciesielska Katarzyna, 5.Dziemiańczuk Jolanta, 6.Eljaszuk Marta, 7.Gilbas Beata, 8.Hościło Tomasz, 9.Iwaniuk Małgorzata, 10.Klimczuk Iwona, 11.Kondratiuk Ewa, 12.Kotelczuk Jolanta, 13.Kozikowska Marzena, 14.Kruk Jolanta, 15.Kruszewska Hanna, 16.Kuczyńska Iwona, 17.Łogwinowicz Wojciech, 18.Maćkiewicz Elżbieta, 19.Rymowska Anna, 20.Seroka Krzysztof, 21.Tałałaj Piotr, 22.Toczydłowska Małgorzata, 23.Turosieńska Małgorzata, 24.Wojtaszek Anna, 25.Zalewska Irena, 26.Zdanowska Halina, 27.Zdrojkowska Joanna, 28.Żukowska Dorota



1993/94 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Bożena Samsonowicz 1.Boratyńska Beata, 2.Borowska Aneta, 3.Danilecka Ewa, 4.Ejsmont Dorota, 5.Gorzelska Wioletta, 6.Gotówko Marzena, 7.Grabowska Katarzyna, 8.Grzywa Adam, 9.Ignaciuk Magdalena, 10.Ignatowicz Agnieszka, 11.Jabłecka Marta Dorota, 12.Jackowska Anna, 13.Jarocka Agnieszka, 14.Korpacz Elżbieta, 15.Kropiwnicka Katarzyna, 16.Litwińczuk Dorota, 17.Małyszko Joanna, 18.Niemyńska Anetta, 19.Parczewska Agnieszka, 20.Rogucka Monika, 21.Rusicka Iwona, 22.Szekalski Jacek, 23.Szymańska Anna, 24.Zdzitowiecka Agnieszka, 25.Zińczuk Anna; kl. IVb, wych. Teresa Zalewska 1.Bułatewicz Katarzyna, 2.Daniłowicz Małgorzata, 3.Dobkowska Agnieszka, 4.Ignaciuk Urszula, 5.Karczewska Ewa, 6.Karwacka Joanna, 7.Kucucho Urszula, 8.Laskowska Małgorzata, 9.Lubecki Michał, 10.Łukaszewicz Katarzyna, 11.Malinowska Dorota, 12.Moździerska Katarzyna, 13.Olechno Dorota, 14.Panas Maciej , 15.Perzyńska Joanna, 16.Prymak Izabella, 17.Puścian Anna, 18.Romanowicz Małgorzata, 19.Sienkiewicz Agnieszka, 20.Sokołowska Zuzanna, 21.Szajko Katarzyna, 22.Trochimczyk Iwona, 23.Wojciuk Edyta, 24.Zalewska Agnieszka; kl. IVc, wych. Krystyna Lipska 1.Brasławska Wioletta, 2.Brzozowska Katarzyna, 3.Buczyńska Iwona, 4.Gawędzka Joanna, 5.Jakuć Urszula, 6.Karpiuk Ewa, 7.Krasucka Agnieszka, 8.Kuklewicz Anna, 9.Laszewska Barbara, 10.Leończuk Anna, 11.Ładna Anna, 12.Miastkowska Jolanta, 13.Piekunko Iwona, 14.Polkowski Wojciech, 15.Rakowska Sylwia, 16.Ryś Krystyna, 17.Sawoniewska Barbara, 18.Sobolewska Agnieszka, 19.Stypułkowska Agnieszka, 20.Werpachowska Katarzyna, 21.Witulski Adam, 22.Wołosik Aneta, 23.Woźniewska Ewa, 24.Wróblewska Bożena, 25.Zajkowska Katarzyna; kl. IVd, wych. Klaudia Ryszkowska 1.Ancipiuk Aneta, 2.Baczyńska Małgorzata, 3.Biełaga Katarzyna, 4.Brzozowska Urszula, 5.Bujnowska Zofia, 6.Charkiewicz Aneta, 7.Dąbrowska Anna, 8.Gosk Ewa, 9.Grecka Urszula, 10.Grygoruk Monika, 11.Jędruczek Dorota, 12.Kostrycki Robert, 13.Lach Agnieszka, 14.Pidorenko Alicja, 15.Poznańska Eliza, 16.Prymaka Aneta, 17.Pycz Małgorzata, 18.Roszkowska Grażyna, 19.Siemieniuk Anna, 20.Stojak Robert, 21.Stuczyk Aneta, 22.Tenerowicz Agnieszka, 23.Troc Elżbieta, 24.Wasiluk Anna, 25.Wiszenko Dorota, 26.Zajkowski Benedykt, 27.Zaręba Agnieszka; kl. IVe, wych. Krystyna Orłowska 1.Bazyluk Anna, 2.Bączek Beata, 3.Bogdanowicz Ewa, 4.Charkiewicz Monika, 5.Chomczyk Danuta, 6.Dobreńczyk Agnieszka, 7.Gaińska Iwona, 8.Gawryluk Małgorzata, 9.Hapunik Ireneusz, 10.Ilewska Agnieszka, 11.Józefowicz Anna, 12.Kowalska Angelika Aniela, 13.Lach Marzena, 14.Olszańska Renata, 15.Roszkowska Agnieszka, 16.Rutkowska Joanna,
LICEUM ZAWODOWE – kl. IVa, wych. Henryk Zalewski 1.Antoniuk Aneta, 2.Babynko Grażyna, 3.Bielicz Urszula, 4.Brzostowska Joanna, 5.Ciepła Marta, 6.Gałązka Marta, 7.Godlewska Aneta, 8.Gryko Katarzyna, 9.Hołdyńska Małgorzata, 10.Jabłońska Joanna, 11.Jaskólska Agnieszka, 12.Kondzior Bożena, 13.Kowalewicz Marta, 14.Kułak Anna, 15.Malinowska Ewa, 16.Mikłasz Beata, 17.Obuchowska Edyta, 18.Olszewska Małgorzata, 19.Owczarczuk Anna, 20.Petelska Dorota, 21.Rzepnicka Jolanta, 22.Stepaniuk Urszula, 23.Sulima Edyta, 24.Szymańska Katarzyna, 25.Troc Agnieszka, 26.Trzeszczkowska Bernadeta, 27.Wiszowata Elżbieta, 28.Zadykowicz Agnieszka, 29.Zieziula Agnieszka; kl. IVb, wych. Alicja Zdanowska 1.Bałaban Katarzyna, 2.Bartoszuk Elżbieta, 3.Brzóska Grażyna, 4.Ciruk Barbara, 5.Cylwik Renata, 6.Gieniusz Elżbieta, 7.Godlewska Elżbieta, 8.Gołubowski Krzysztof, 9.Grzech Wioletta, 10.Janowicz Elwira, 11.Januszkiewicz Agnieszka, 12.Jasińska Iwona, 13.Jurgielewicz Małgorzata, 14.Kaliszewicz Małgorzata, 15.Kauzowicz Elżbieta, 16.Kiszko Cezary, 17.Kolendo Agnieszka, 18.Kropiewnicka Monika, 19.Kundzicz Renata, 20.Majcher Iwona, 21.Markiewicz Renata, 22.Miezianko Elżbieta, 23.Myszko Katarzyna, 24.Ostapczuk Anna, 25.Sawicka Dorota, 26.Siedlecka Agnieszka, 27.Skorulski Grzegorz, 28.Szerenos Małgorzata, 29.Wierzbicka Małgorzata, 30.Wojszko Edyta
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa,  wych. Janina  Ramotowska  1.Adamska Marzena, 2.Bielenia Adam, 3.Bednarek Małgorzata, 4. Chlebowicz Dorota, 5.Falkowska Elżbieta, 6.Gulak Monika, 7.Grabowska Renata, 8.Hryszko Izabela, 9.Jurkiewicz Beata, 10.Karpiuk Monika, 11.Ledowicka Agnieszka, 12.Lisowska Urszula, 13.Łoś Agata, 14.Matwiejczuk Dorota, 15.Nieradko Katarzyna, 16.Pańkowska Agnieszka, 17.Patejczuk Renata, 18.Płocki Tomasz, 19.Raczkowski Dariusz, 20.Rogowska Anna, 21.Strapczuk Halina, 22.Suchak Marcin, 23.Tryskuć Małgorzata, 24.Wasilewska Anna, 25.Włodkowska Jolanta, 26.Wnorowska Ewa, 27.Wysocka Ewa, 28.Żynel Ewa, 29.Upitas Agnieszka; kl. III b, wych. Ewa Drewnowska 1.Artysiewicz Małgorzata, 2.Bylińska Edyta, 3.Ciereszko Beata, 4.Czyrska Ewa, 5.Giczan Elżbieta, 6.Grzybowska Marta, 7.Horodeńska Marzena, 8.Jabłonowska Monika, 9.Jamiołkowska Ewa, 10.Kajewski Krzysztof, 11.Kaźmierczyk Wojciech, 12.Klim Agnieszka, 13.Kruk Agnieszka, 14.Kuryłowicz Renata, 15.Łuszyńska Katarzyna, 16.Maćkowiak Marta, 17.Makal Magdalena, 18.Mikołajewicz Joanna, 19.Polak Urszula, 20.Piruta Agnieszka, 21.Roszko Agnieszka, 22.Rusel Jolanta, 23.Sańczyk Małgorzata, 24.Sawicka Iwona, 25.Sieprawska Małgorzata, 26.Szutko Aneta, 27.Tarasewicz Ewa, 28.Wasilewska Anna, 29.Zarzecka Ewa, 30.Żakiewicz Jowita, 31.Żukowska Agnieszka; kl. IIIc, wych. Antoni Wróblewski  1.Antoniuk Katarzyna, 2.Białooka Katarzyna, 3.Czeberczuk Ewa, 4.Gawryluk Barbara, 5.Graczyk Anna, 6.Jurewicz Katarzyna, 7.Kiersnowska Joanna, 8.Kobeszko Małgorzata, 9.Kozłowska Ewa, 10.Kozłowska Magdalena, 11.Kozłowska Urszula, 12.Kundzicz Aneta, 13.Łukjaniuk Edyta, 14.Maciejewska Elżbieta, 15.Mazurik Piotr, 16.Naumiuk Katarzyna, 17.Nierodzik Agnieszka, 18.Pacuk Krystyna, 19.Polińska Grażyna, 20. Poszwa Barbara, 21.Romanowicz Katarzyna, 22.Sic Anna, 23.Stupak Agnieszka, 24.Szwatro Janina, 25.Trocka Anna, 26.Wojtkielewicz Grzegorz, 27.Łagoda Elżbieta, 28.Żukowska Katarzyna; kl. IIId, wych. Grażyna Roman 1.Beczko Renata, 2.Bogucka Beata Joanna, 3.Czechowicz Jolanta, 4. Domalewska Renata, 5.Fiedziukiewicz Marta, 6.Gołaszewska Anna, 7.Gorzelski Adam, 8.Guzowska Małgorzata, 9.Kitlasz Iwona, 10.Kosakowska Teresa, 11.Krawczuk Agnieszka, 12.Łopata Anna, 13.Maślińska Iwona, 14.Mirkowicz Tomasz, 15.Mozyrska Katarzyna, 16.Olszewska Alicja, 17.Oniśko Andżelika, 18.Paniczko Beata, 19.Parchanowicz Piotr, 20.Prokopiuk Ewa, 21.Sidz Marcin, 22.Siemieniuk Aneta, 23.Stachurska Agnieszka, 24.Wasilewski Roman, 25.Tryzna Ewa, 26.Załuska Magdalena Ewa, 27.Żdanuk Marzena,

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Tatiana Wawulska-Ławreszuk 1.Andrzejewska Elżbieta, 2.Bachmat Ewa, 3.Bielska Anna, 4.Bolesta Katarzyna, 5.Czajkowska Anna, 6.Drągowska Małgorzata, 7.Dyszewska Magdalena, 8.Dzielnik Urszula, 9.Falkowska Aneta, 10.Feltowicz Maria, 11.Gagan Barbara, 12.Gawina Małgorzata, 13.Grycuk Barbara, 14.Jabłonowska Dorota, 15.Jankowska Anna, 16.Jaszczuk Aneta, 17.Kaczyńska Agnieszka, 18.Klimiuk Agnieszka, 19.Kostro Elżbieta, 20.Kukołka Halina, 21.Malesa Ewa, 22.Mozerska, Anna, 23.Pacuk Anna, 24.Pancewicz Dariusz, 25.Panfiluk Dorota, 26.Puławska Katarzyna, 27.Święcka Elżbieta, 28.Wołkowycka Dorota, 29.Wyszyńska Jolanta, 30.Wytych Elżbieta, 31.Zawistowska Małgorzata; kl. IIb, wych. Barbara Gołubowska 1.Awruk Alina, 2.Balejko Joanna, 3.Baszeń Dariusz, 4.Citko Ewa, 5.Cydzik Magdalena, 6.Godlewska Urszula, 7.Czaban Izabela, 8.Gołębiewska Anna, 9.Hryniewicka Irena, 10.Jasiński Jarosław, 11.Kacperzak Anna, 12.Komendant Piotr, 13.Kuczyńska Izabela, 14.Masłowska Anna, 15.Mężyńska Renata, 16.Mirończuk Halina, 17.Myszagin Agnieszka, 18.Olędzki Tomasz, 19.Orzechowska Dorota, 20.Pacewicz Bożena, 21.Pęza Małgorzata, 22.Pisanko Beata, 23.Piwko Justyna, 24.Pykało Beata, 25.Romaniuk Joanna, 26.Sieńko Małgorzata, 27.Sosna Jarmoszuk Jolanta, 28.Suszczyński Mariusz, 29.Szypcio Katarzyna, 30.Wąsacz Agnieszka

1994/95 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Łucja Sieśkiewicz 1.Artemiuk Edyta, 2.Charytoniuk Agnieszka, 3.Chwieśko Robert, 4.Czykwin Barbara, 5.Drozdowska Joanna, 6.Dzienis Katarzyna, 7.Falkowski Krzysztof, 8.Gopaniuk Dorota, 9.Gornia Beata, 10.Grygoruk Katarzyna, 11.Jakuć Dorota, 12.Juchniewicz Agnieszka, 13.Karpowicz Agnieszka, 14.Korniluk Paweł, 15.Kozłowska Anna, 16.Kruszewska Dorota, 17.Kurianowicz Iwona, 18.Michalczuk Joanna, 19.Oziabło Elżbieta, 20.Panasiuk Agnieszka, 21.Popławska Elżbieta, 22.Roman Urszula, 23.Roszko Robert, 24.Rożko Marta, 25.Siewiereniuk Marta, 26.Sobieski Zbigniew, 27.Suszczuk Wioletta, 28.Świentuchowska Maryla, 29.Waszkiewicz Mariusz, 30.Wierzbicki Piotr, 31.Wróbel Joanna, 32.Zaniewska Magdalena, 33.Zimecka Olga, 34.Żukowska Elżbieta, 35.Żukowska Sylwia; kl. IVb, wych. Anna Piotrowska 1.Bagińska Agnieszka, 2.Bielska Joanna, 3.Buwaj Ewa, 4.Danilczuk Monika, 5.Danowska Małgorzata, 6.Dubińska Monika, 7.Dunaj Bartosz, 8.Gierasimiuk Eliza, 9.Głowacka Marta, 10.Grynczel Katarzyna, 11.Hulko Iwona, 12.Ignatowska Urszula, 13.Jabłońska Iwona, 14.Kalinowska Joanna, 15.Kimborowicz Mariusz, 16.Kurban Marta, 17.Lisowska Anna, 18.Maleszewska Bogumiła, 19.Masłowiecki Bogumił, 20.Mielechowicz Sylwia, 21.Ochrymiuk Adam, 22.Popławska Marlena, 23.Popławska Marzena, 24.Romanowicz Joanna, 25.Sidorczuk Edyta, 26.Szawiel Magdalena, 27.Wałkuska Monika, 28.Waszkiewicz Ewa, 29.Waszkuć Anna, 30.Więcko Anna, 31.Wolny Marcin, 32.Wróbel Szymon; kl. IVc, wych. Zofia Wasilewska-Sobolewska 1.Arciuch Aneta, 2.Bielawiec Katarzyna, 3.Bryndza Paweł, 4.Brzezińska Marta, 5.Chalecka Monika, 6.Chamerliński Marcin, 7.Dakowicz Katarzyna, 8.Haraburda Aneta, 9.Horaczy Joanna, 10.Jedlińska Małgorzata, 11.Kaliszewska Justyna, 12.Karpińska Agnieszka, 13.Kondzior Alicja, 14.Kopanicka Magdalena, 15.Kopciewski Marcin, 16.Korolczuk Marta, 17.Krasnodembska Ewa, 18.Mojsiewicz Agnieszka, 19.Okurowska Agnieszka, 20.Olesiuk Agnieszka, 21.Piechowska Dorota, 22.Popławska Anna, 23.Purzycki Piotr, 24.Remża Andrzej, 25.Sadowska Edyta, 26.Sołowiej Ewa, 27.Szumarski Jakub, 28.Wasilczuk Tomasz, 29.Wasilewska Agnieszka, 30.Waszczuk Renata, 31.Wolak Marta; kl. IVd, wych. Alina Kopczuk 1.Ambroziak Ewa, 2.Barska Małgorzata, 3.Chłodowska Magdalena, 4.Dubicki Robert, 5.Fidziukiewicz Barbara, 6.Gackowska Marzena, 7.Grzegorczyk Małgorzata, 8.Honczar Anna, 9.Karp Katarzyna, 10.Kierdelewicz Iwona, 11.Klewinowska Anna, 12.Kościuszko Monika, 13.Kuźmicka Barbara, 14.Łuszyńska Małgorzata, 15.Mieczyńska Monika, 16.Mironowicz Małgorzata, 17.Nowicka Izabela, 18.Okruszko Urszula, 19.Orzechowska Agnieszka, 20.Puciłowska Marta, 21.Pytel Marcin, 22.Romanowska Alina, 23.Stabulaniec Iwona, 24.Szczerbacz Joanna, 25.Topczewski Andrzej, 26.Waleszko Anna, 27.Waszczuk Piotr, 28.Wilińska Izabela, 29.Wysocka Marta, 30.Zalewska Dorota, 31.Żmijkowska Katarzyna, 32.Żurakowska Agnieszka; kl. IVe, wych. Ewa Olszewska 1.Ambrożewicz Marzena, 2.Baran Agnieszka, 3.Bielawiec Agata, 4.Citko Piotr, 5.Frankowska Małgorzata, 6.Gadomska Małgorzata, 7.Jurczenia Elwira, 8.Karczewska Beata, 9.Karpieszuk Magdalena, 10.Klim Bernadeta, 11.Klim Edyta, 12.Kmita Katarzyna, 13.Kossakowska Beata, 14.Kossakowska Marzena, 15.Litwinowicz Joanna, 16.Malinowska Joanna, 17.Marczuk Krystyna, 18.Pasiuk Edyta, 19.Pasiuk Katarzyna, 20.Perkowska Agata, 21.Perkowska Anna, 22.Pęza Andrzej, 23.Piszczatowska Ewa, 24.Pralicz Ewa, 25.Puhacz Agnieszka, 26.Saczko Andrzej, 27.Stypułkowska Jolanta, 28.Szwarc Aneta, 29.Walczuk Elżbieta, 30.Walczuk Renata, 31.Wiereszka Joanna, 32.Tietiorka Katarzyna, 33.Zajączkowska Agnieszka, 34.Bujnarowska Aneta,

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Alicja Biełaga 1.Arciszewska Barbara, 2.Białowąs Jolanta, 3.Czekiel Joanna, 4.Fiedorczuk Joanna, 5.Gorlin Anna, 6.Grycuk Anna, 7.Horodeńska Anna, 8.Karpowicz Jolanta, 9.Karusewicz Monika, 10.Korzeniewska Małgorzata, 11.Kowalewicz Magdalena, 12.Kruszewska Magdalena, 13.Makal Ewa, 14.Minta Magdalena, 15.Nierodzik Anna, 16.Niewińska Joanna, 17.Olszewska Beata, 18.Podleśna Agnieszka, 19.Popławska Agnieszka, 20.Puzanowska Anna, 21.Radziszewska Agnieszka, 22.Rogalewska Beata, 23.Sawicka Monika, 24.Stankiewicz Katarzyna, 25.Sura Beata, 26.Szkiłądź Katarzyna, 27.Szpakowicz Marta 28.Wasilewski Marcin, 29.Wysocki Mariusz; kl. IIIb, wych. Nina Kołybko 1.Adamska Elżbieta, 2.Bagieńska Wioleta, 3.Bujnarowska Katarzyna, 4.Dekarz Ewa Maria, 5.Dembicki Piotr, 6.Falkowski Daniel, 7.Frydrych Elżbieta, 8.Górko Ewa, 9.Horosz Marta, 10.Jakimiuk Magdalena, 11.Kamińska Jolanta, 12.Klim Agata, 13.Korzeniecka Joanna, 14.Kubicka Katarzyna, 15.Leszko Anna, 16.Miluska Katarzyna, 17.Motoszko Katarzyna, 18.Olechno Krzysztof, 19.Pruszyńska Agata, 20.Rećko Marta, 21.Sadowska Jolanta, 22.Siejda Urszula, 23.Sobocińska Anna, 24.Stupak Barbara, 25.Świrydziuk Katarzyna, 26.Wędrychowski Robert, 27.Woźniewska Małgorzata, 28.Zawadzka Barbara; kl. IIIc, wych. Natalia Piątkowska 1.Ambroziak Dorota, 2.Borowska Anna, 3.Ciborowski Karol, 4.Chmielewska Agnieszka, 5.Gorzelak Robert, 6.Gryc Agnieszka, 7.Hapunik Małgorzata, 8.Jagiełło Joanna, 9.Kopczewska Anna, 10.Kozłowska Iwona, 12.Kurzawa Urszula, 13.Milewska Dorota, 14.Mozyrska Barbara, 15.Niewińska Katarzyna, 16.Okurowska Wioletta, 17.Poźniak Celina, 18.Radziwon Anna, 19.Rojecka Katarzyna, 20.Saliński Piotr, 21.Sawicki Mirosław, 22.Staworko Joanna, 23.Szymczuk Dorota, 24.Wacewicz Rafał, 25.Żdanuk Katarzyna; kl. IIId, wych. Alina Kuptel 1.Bielska Anna, 2.Bielska Maria, 3.Brzozowska Katarzyna, 4.Ceglarek Anna, 5.Grzegorczuk Urszula, 6.Grodzik Agnieszka, 7.Jabłońska Katarzyna, 8.Jaroma Barbara, 9.Kalisz Marta, 10.Knajdek Piotr, 11.Kościołek Aneta, 12.Kotowicz Edyta, 13.Lipiszko Renata, 14.Magnuszewska Aneta, 15.Majewski Jacek, 16.Mozolewska Anna, 17.Nawojczyk Aneta, 18.Niemotko Katarzyna, 19.Nowik Wioletta, 20.Olechno Iwona, 21.Pastwa Izabela, 22.Perkowska Marzena, 23.Perkowski Jacek, 24.Rogalewska Agata, 25.Słucki Radosław, 26.Strycharczuk Katarzyna, 27.Szczykowska Renata, 28.Wądołowski Krzysztof, 29.Zasim Tomasz, 30.Zyskowska Urszula
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Ewa Świerzyna 1.Charytoniuk Anna, 2.Chobotko Agnieszka, 3.Citko Hanna, 4.Dziekońska Anna, 5.Fiedorowicz Małgorzata, 6.Gawryluk Małgorzata, 7.Grygiewicz Agnieszka, 8.Jaczyńska Agnieszka, 9.Kotowska Sylwia, 10.Ladzińska Małgorzata, 11.Łempicka Elżbieta, 12.Mackiewicz Urszula, 13.Matwiejczuk Julita, 14.Markowska Bogumiła, 15.Mendryk Edyta, 16.Nalewajko Ewa, 17.Oleński Jarosław, 18.Oskroba Wioletta, 19.Ostrowski Grzegorz, 20.Pacuk Anna, 21.Piekarska Agnieszka, 22.Parczyński Tomasz, 23.Rafałowicz Marta, 24.Rymsza Ewa, 25.Rzepa Wioletta, 26.Tomczuk Bożena, 27.Wańczuk Agnieszka, 28.Wnorowski Marcin, 29.Wójcik Jolanta, 30.Zajko Agnieszka, 31.Złotkowska Monika, 32.Zawadzka Izabela; kl. IIb, wych. Barbara Gołubowska 1.Adamiuk Barbara, 2.Andrejczuk Alina, 3.Bernacki Waldemar, 4.Bojanowska Joanna, 5.Chojnowska Agnieszka, 6.Dębek Anna, 7.Jeżewska Elżbieta, 8.Jurylik Małgorzata, 9.Kalinowska Beata, 10.Karczewska Beata, 11.Karpiesiuk Izabela, 12.Kubik Marta, 13.Kuczyńska Joanna, 14.Łebkowska Dorota, 15.Malesza Krzysztof, 16.Nikołajuk Barbara, 17.Praczuk Anna, 18.Siemiończyk Julita, 19.Skutnik Agnieszka, 20.Siemieniuk Anna, 21.Snarska Anna, 22.Suproń Ewa, 23.Tatko Aneta, 24.Wilczewska Beata, 25.Zakrzewska Aneta; kl. IIc, Grażyna Roman 1.Augustowska Anna, 2.Bagińska Renata, 3.Bogucka Dorota, 4.Dołhinko Aneta, 5.Dokert Barbara, 6.Firsowicz Anna, 7.Giermaniuk Włodzimierz, 8.Grygoruk Anna, 9.Górski Marcin, 10.Idźkowska Grażyna, 11.Jańczuk Anna, 12.Karpowicz Bożena, 13.Karpowicz Roman, 14.Kolendo Urszula, 15.Kuberska Katarzyna, 16.Kulesza Marzanna, 17.Leszczyńska Agnieszka, 18.Łazarczyk Iwona, 19.Majerska Agnieszka, 20.Markielanis Violetta, 21.Marczyk-Sobolewska Iwona, 22.Niewińska Urszula, 23.Nikołajuk Maciej, 24.Owsiejko Dorota, 25.Owczarczuk Anna, 26.Ptak Eliza, 27.Rafoiń Ewa, 28.Sokólska Iwona, 29.Szydłowski Paweł

1995/96 r.
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Anna Dryja 1.Bołtryk Małgorzata, 2.Borchert Krzysztof, 3.Dzicka Agnieszka, 4.Dowgiert Jolanta, 5.Gaińska Małgorzata, 6.Gasperczyk Anna, 7.Gasperowicz Ewa, 8.Gąsowska Barbara, 9.Gilewska Anna, 10.Iwaniuk Agnieszka, 11.Jaczyński Bartłomiej, 12.Jeremicz Urszula, 13.Kochaniec Urszula, 14.Kondrusik Grzegorz, 15.Lebiedzińska Anna, 16.Łukaszewicz Agnieszka, 17.Maciejczuk Elżbieta, 18.Matwiejczyk Krzysztof, 19.Muczyńska Joanna, 20.Nejman Krzysztof, 21.Obczyńska Edyta, 22.Olszewska Anna, 23.Owieczko Piotr, 24.Raczkowska Małgorzata, 25.Sosnowska Małgorzata, 26.Śliżewska Agnieszka, 27.Taftkiewicz Magdalena, 28.Wiszowata Agnieszka, 29.Wysocka Agnieszka, 30.Zalewski Michał; kl. IVb, wych. Anna Skorko 1.Bielska Edyta, 2.Burak Iwona, 3.Błońska Elżbieta, 4.Bołtryk Agnieszka, 5.Domaszuk Agnieszka, 6.Dowgiert Marta, 7.Grycuk Anna, 8.Hajduk Justyna, 9.Jabłońska Urszula, 10.Kaczyńska Magdalena, 11.Kościuk Ewa, 12.Kowalczuk Elżbieta, 13.Kozłowska Justyna, 14.Krupicki Krzysztof, 15.Lenkiewicz Justyna, 16.Lebiedzińska Anna, 17.Matwiejczuk Urszula, 18.Markowska Marta, 19.Mazur Magdalena, 20.Mioduszewski Dariusz, 21.Mróz Justyna, 22.Nietupska Katarzyna, 23.Nowik Małgorzata, 24.Pankiewicz Anna, 25.Rogowska Aneta, 26.Siemieniako Piotr, 27.Sadowska Urszula, 28.Stypułkowska Ewa, 29.Tyborowska Joanna, 30.Wasilewski Piotr, 31.Zajkowska Katarzyna, kl. IVc, wych. Stanisława Kobus 1.Barszczewska Beata, 2.Burczyńska Justyna, 3.Chwieduk Agnieszka, 4.Chojnowska Hanna, 5.Czajkowska Beata, 6.Dakowicz Małgorzata, 7.Danilczuk Joanna, 8.Dawidowicz Monika, 9.Drozdowska Marzena, 10.Dubicka Agnieszka, 11.Gabrel Agnieszka, 12.Gołaszewska Agnieszka, 13.Gut Renata, 14.Hrabczak Marzena, 15.Jakubecki Sebastian, 16.Kasperowicz Urszula, 17.Kępski Marcin, 18.Korecka Magdalena, 19.Laskowska Teresa, 20.Lewsza Elżbieta, 21.Łajewski Tomasz, 22.Maksymowicz Julita, 23.Murawska Marta, 24.Oksiejczuk Iwona, 25.Siewiertoka Brygida, 26.Strzałkowska Urszula, 27.Tomczyk Aneta, 28.Troc Adam, 29.Turko Małgorzata, 30.Walczuk Marcin, 31.Worono Aneta, 32.Ziółkowski Grzegorz;
kl. IVd, wych. Adam Anastaziuk 1.Aleksiejczuk Danuta, 2.Bursa Dorota, 3.Bołtruczuk Leszek, 4.Chwiedźko Renata, 5.Cybulko Anna, 6.Czarnowska Katarzyna, 7.Danilczuk Wojciech, 8.Domanowski Sebastian, 9.Dowgiert Marta, 10.Dubiło Magdalena, 11.Gierałtowska Agnieszka, 12.Giesko Beata, 13.Grochowska Renata, 14.Jackowska Ewa, 15.Jakubiak Jolanta, 16.Janiak Małgorzata, 17.Jaszczyk Piotr, 18.Karpiuk Edyta, 19.Klemensowicz Dariusz, 20.Kościuch Rafał, 21.Laszewska Katarzyna, 22.Matwiejuk Iwona, 23.Mieleszkiewicz Monika, 24.Miron Jacek, 25.Nowakowska Jolanta, 26.Oleńczuk Krzysztof, 27.Onichimiuk Justyna, 28.Pędzich Przemysław, 29.Trosko Marcin, 30.Walczuk Maryla, 31.Zwierzyński Daniel; kl. IVe, wych. Irena Kalicka-
-Fiłonowicz 1.Babieno Agnieszka, 2.Banaszek Adriana, 3.Bienas Katarzyna, 4.Buszko Joanna, 5.Cocyk Dorota, 6.Dymek Monika, 7.Gajdowski Łukasz, 8.Gąsiecka Anna, 9.Jaworowski Andrzej, 10.Korżyńska Małgorzata, 11.Krysiak Magdalena, 12.Kusznierko Monika, 13.Lewaszow Jacek, 14.Maliszewska Monika, 15.Misiukiewicz Joanna, 16.Odachowska Małgorzata, 17.Pawłowska Marzena, 18.Piech Marzena, 19.Piłatowski Wojciech, 20.Poliński Norbert, 21.Ptaszkowska Zofia, 22.Radziszewska Iwona, 23.Rudczyk Urszula, 24.Rutkowska Ewa, 25.Sacharczuk Eliza, 26.Samojlik Katarzyna, 27.Snarska Elżbieta, 28.Waluk Barbara, 29.Wasiluk Izabela, 30.Żakiewicz Małgorzata; kl. IVf, wych. Grażyna Ptaszkowska 1.Adamska Agnieszka, 2.Anikiej Tomasz, 3.Aniśko Małgorzata, 4.Chodukiewicz Joanna, 5.Ćwikowski Mirosław, 6.Grabowska Joanna, 7.Grycuk Katarzyna, 8.Januszkiewicz Katarzyna, 9.Kłopotowska Małgorzata, 10.Kornatowska Katarzyna, 11.Korolczuk Mariola, 12.Matusiak Piotr, 13.Motylewicz Adam, 14.Mozerska Aneta, 15.Myślińska Marta, 16.Onoszko Urszula, 17.Piekutowski Grzegorz, 18.Pietrowiec Wojciech, 19.Popławska Joanna, 20.Poźniak Agnieszka, 21.Przymierska Małgorzata, 22.Rejent Jacek, 23.Urbiel Artur, 24.Wróblewski Andrzej, 25.Wysocka Grażyna, 26.Zambrzycka Dorota, 27.Zięcik Edyta,


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Irena Kłoczko 1.Brzozowska Elżbieta, 2.Czajkowska Iwona Agnieszka, 3.Dawidowicz Monika, 4.Dorożko Agnieszka, 5.Gaińska Renata, 6.Gosk Barbara, 7.Grabowska Elżbieta, 8.Grochowska Anna, 9.Hryszko Małgorzata, 10.Janicka Edyta, 11.Kowalczuk Danuta, 12.Kozłowska Agnieszka, 13.Krętowska Anna, 14.Laskowska Marzena, 15.Łukaszewicz Agata Agnieszka, 16.Możejko Małgorzata, 17.Nikiciuk Agnieszka, 18Pawłow Robert, 19.Petelska Edyta, 20.Pichniuta Katarzyna, 21.Purta Anna, 22.Roszkowska Ewa, 23.Ryszkiewicz Beata, 24.Sac Aneta, 25.Suhak Maria, 26.Szeremeta Barbara, 27.Szewczuk Katarzyna, 28.Winnicki Krzysztof, 29.Wróbel Piotr; kl. IIIb, wych. Ewa Drewnowska 1.Bagieńska Katarzyna, 2.Chomczyk Aneta, 3.Cybin Małgorzata, 4.Cymbor Ewa, 5.Danilczuk Małgorzata, 6.Dąbrowska Ewa, 7.Dąbrowska Małgorzata, 8.Faszczewska Iwona, 9.Gąsowska Renata, 10.Giba Paweł, 11.Halicka Katarzyna, 12.Horaczy Grażyna, 13.Jaroszuk Krzysztof, 14.Kiczuk Urszula, 15.Kobryniak Wioletta, 16.Łapińska Małgorzata, 17.Maksiewicz Małgorzata, 18.Palak Anna, 19.Panasewicz Mariola, 20.Płaskowicka Agnieszka, 22.Półtorak Małgorzata, 23.Rogalska Anna, 24.Stypułkowska Renata, 25.Torebko Joanna, 26.Wasilewska Urszula, 27.Zawadzka Renata, 28.Żukowska Anna; kl. IIIc, wych. Barbara Zaborowska 1.Bielonko Agnieszka, 2.Chorąży Andrzej, 3.Ciepła Katarzyna, 4.Dajczak Wojciech, 5.Dawidowska Marta, 6. Doroszkiewicz Anna, 7.Dziejma Małgorzata, 8.Dzierżyńska Aneta, 9. Gackowska Beata, 10.Grzegorczyk Agnieszka, 11.Guziejko Marcin, 12. Hodujko Marzenna, 13.Iwaniuk Dariusz, 14.Kluczyńska Renata, 15.Konopka Elżbieta, 16.Kowalczyk Katarzyna, 17. Makarewicz Dorota, 18.Niewińska Anna, 19.Piekarska Aneta, 20.Pietrasiewicz Marta, 21.Purzecka Małgorzata, 22.Raczkowska Katarzyna, 23.Radecka Barbara, 24.Skutnik Bożena, 25.Stupak Renata, 26.Szafrankowska Aneta, 27.Szymańska Anna, 28.Szymańska Wioletta, 29.Zalewska Aneta, 30.Znosko Monika, 31.Żegunia Agnieszka
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Grażyna Łapina 1.Baltaziuk Urszula, 2.Buczyńska Mariola, 3.Burak Iwona, 4.Burak Małgorzata, 5.Cudakiewicz Edyta, 6.Dowejko Bożena, 7.Dyś Katarzyna, 8.Kotarska Sylwia, 9.Kowalska Joanna, 10.Magiera Agnieszka, 11.Mamak Beata, 12.Mikucka Agnieszka, 13.Nieścierewicz Alicja, 14.Olszewska Dorota, 15.Piechowski Maciej, 16.Piotrowska Ewa, 17.Piruta Aneta, 18.Pochylska Anna, 19.Podsiadło Monika, 20.Pogorzelska Izabela, 21.Rogińska Bogusława, 22.Sieńko Małgorzata, 23.Skotnicka Ewa, 24.Stefanowicz Mariusz, 25.Stulgis Elżbieta, 26.Tarasiewicz Urszula, 27.Trypuć Renata, 28.Tymińska Justyna, 29.Wejs Agnieszka, 30.Wierzbicka Elżbieta, 31.Włodkowska Małgorzata, 32.Wojno Aneta, 33.Woroniecka Elżbieta, 34.Zajkowska Katarzyna, 35.Zawistowska Agata; kl. IIb, wych. Tatiana Wawulska-
-Ławreszuk 1.Bilińska Katarzyna, 2.Buczyńska Edyta, 3.Chwaszczewska Dorota, 4.Cylwik Agnieszka, 5.Dec Barbara, 6.Dołżyk Marzena, 7.Domanowska Joanna, 8.Dzienis Agnieszka, 9.Hryszko Agnieszka, 10.Iwanowicz Izabela, 11.Jaroszewicz Justyna, 12.Jaszczołt Anna, 13.Kielański Paweł, 14.Kondracka Marzena, 15.Kopa Andrzej, 16.Ligowska Agnieszka, 17.Markowski Mariusz, 18.Mojsiewicz Paweł, 19.Mudel Marzena, 20.Olkowska Marta, 21.Pawluczuk Joanna, 22.Sawicka Katarzyna, 23.Siergiejew Izabela, 24.Sierkowska Ewa, 25.Snarska Barbara, 26.Sobieszuk Edyta, 27.Szoka Ewa, 28.Ściślicka Elżbieta, 29.Tępińska Katarzyna, 30.Wiśniewska Katarzyna, 31.Wróblewski Daniel, 32.Zalupko Piotr, 33.Zaremba Wioletta

1996/97
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Renata Bączyk 1.Bach Bogumiła, 2.Birycka Emilia, 3.Bobel Justyna, 4.Cimoch Monika, 5.Dąbrowska Anna, 6.Dyszkiewicz Edyta, 7.Gresiuk Marek, 8.Horodeńska Izabela, 9.Hryniewicki Przemysław, 10.Ilewska Aldona, 11.Jablońska Mariola, 12.Judzewicz Dariusz, 13.Jurkowska Aneta, 14.Kapica Monika, 15.Kardasz Iwona, 16.Kazimierski Wojciech, 18.Kozłowska Katarzyna, 19.Łapieńska Agnieszka, 20.Monewski Tomasz, 21.Pachulska Ludmiła, 22.Purwin Elżbieta, 23.Romaniuk Agnieszka, 24.Romanowicz Barbara, 25.Sienkiewicz Wioleta, 26.Tanajewska Emilia, 27.Trochimczyk Marzena, 28.Więcko Anna, 29.Wojszel Agnieszka, 30.Zawistowska Katarzyna, 31.Zdanowicz Agnieszka, 32.Zembko Sylwia, 33.Żynel Marta, 34.Szydłowska Sylwia; kl. IVb, wych. Janina Ramotowska 1.Andrejczuk Łukasz, 2.Babińczuk Izabela, 3.Biegańska Dorota, 4.Cilak Marta, 5.Czemiel Wioletta, 6.Grabowska Dorota, 7.Gwadera Anna, 8.Januszewski Maciej, 9.Kamińska Izabela, 10.Kilon Jarosław, 11.Kliminowska Agnieszka, 12.Kościukiewicz Ewa, 13.Kowalska Anna, 14.Łada Karol, 15.Łojewska Agnieszka, 16.Matowicka Aneta, 17.Mańkowski Paweł, 18.Nowicka Izabela, 19.Onopa Marcin, 20.Owieczko Sławomir, 21.Poznański Tomasz, 22.Sadowski Tomasz, 23.Sutkowska Anna, 24.Szarało Agnieszka, 25.Szejnoga Joanna, 26.Szkiłądź Katarzyna, 27.Turosieńska Ewa, 28.Żywna Magdalena; kl. IVc, wych. Adam Anastaziuk 1.Bielecka Magdalena, 2.Biełaga Magdalena, 3.Daniluk Katarzyna, 4.Franciszkiewicz Joanna, 5.Gołębiewski Tomasz, 6.Grygoruk Jarosław, 7.Klejn Karol, 8.Kowalska Karolina, 9.Kurnicka Paulina, 10.Maliszewski Grzegorz, 11.Niczyporuk Anna, 12.Parmańczuk Jolanta, 13.Pisarczyk Izabela, 14.Plutowicz Paweł, 15.Prokopiuk Ewa, 16.Sadowska Edyta, 17.Sakowicz Anna, 18.Sokołowska Aneta, 19.Stokowska Aneta, 20.Sztremer Robert, 21.Szusta Urszula, 22.Średzińska Katarzyna, 23.Trochimiak Marcin, 24.Walesiuk Katarzyna, 25.Wasiluk Joanna, 26.Waszczeniuk Agnieszka, 27.Wierzbicki Jakub, 28.Wiszniewski Katarzyna, 29.Zieniewicz Marta;
LICEUM HANDLOWE – kl. IVa, wych. Ewa Gołębiowska 1.Anchim Barbara, 2.Bagińska Elżbieta, 3.Bokiniec Elwira, 4.Butruk Jakub, 5.Fronczyk Mariusz, 6.Gromińska Marta, 7.Januszkiewicz Joanna, 8.Juchnik Andrzej, 9.Juchno Maciej, 10.Klimek Patrycja, 11.Kulfan Małgorzata, 12.Kulik Edyta, 13.Milewski Radosław, 14.Olszyńska Marta, 15.Pankiewicz Agnieszka, 16.Pankiewicz Marek, 17.Plichta Marta, 18.Sawicka Marta, 19.Suchodoła Piotr, 20.Szczerbacz Marta, 21.Śleszyńska Urszula, 22.Tatur Urszula, 23.Wasyluk Urszula, 24.Zaleski Marcin, 25.Zimnoch Bartosz; kl. IV b, wych. Stefan Nikiciuk 1.Ambrożej Urszula, 2.Baranicz Małgorzata, 3.Bielska Agata, 4.Borowski Krzysztof, 5.Borys Anna, 6.Bura Katarzyna, 7.Denkiewicz Małgorzata, 8.Gregorczuk Beata, 9.Gromko Katarzyna, 10.Harasimczuk Urszula, 11.Jabłecki Przemysław, 12.Kowalik Emilia, 13.Korolczuk Marta, 14.Lewko Izabela, 15.Łuszyńska Marlena, 16.Maliszewska Agnieszka, 17.Orzechowska Anna, 18.Polińska Sylwia, 19.Rogacz Katarzyna, 20.Rość Agnieszka, 21.Sienkiewicz Magdalena, 22.Szarkowski Tomasz, 23.Sulima Iwona, 24.Trzcińska Magdalena, 25.Tchórznicka Iwona, 26.Urbanowicz Aneta, 27.Ustyniuk Karolina, 28.Wardzińska Anna
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Mieczysława Tryjańska 1.Abramowicz Marek, 2.Barszczewska Elżbieta, 3.Biendar Anna, 4.Deputat Beata, 5.Goroszewska Krystyna, 6.Hodun Cezary, 7.Jakimiuk Bożena, 8.Janiak Katarzyna, 9.Jungerman Anna, 10.Kolendo Agnieszka, 11.Kurpiewski Krzysztof, 12.Lebiedziński Marek, 13.Łukaszuk Artur, 14.Malinowska Marta, 15.Ostaszewska Marta, 16.Pietruczuk Grzegorz, 17.Radziszewska Agnieszka, 18.Rygorczuk Monika, 19.Połonowski Mariusz, 20.Wąsiński Dariusz, 21.Zalewski Grzegorz, 22.Zora Monika, 23.Żdaniuk Andrzej; kl. IIIb, wych. Elżbieta Golińska 1.Aleksiun Joanna, 2.Baranowska Marta, 3.Brzostowska Iwona, 4.Dekarz Agnieszka, 5.Falkowska Renata, 6.Gajdowska Urszula, 7.Gniedziejko Joanna, 8.Jakimiuk Marta, 9.Jarosz Urszula, 10.Kołodziej Eliza, 11.Korpacz Małgorzata, 12.Lach Anna, 13.Marciszewska Marzena, 14.Mościcka Marta, 15.Podhorodecka Monika, 16.Radzajewska Rita, 17.Rutkowska Edyta, 18.Silwon Edyta, 19.Skreczko Magdalena, 20.Woroniecka Krystyna, 21.Woźniewska Marzena, 22.Zarzecka Agnieszka; kl. IIIc, wych. Antoni Wróblewski 1.Charyło Katarzyna, 2.Czoper Urszula, 3.Gasperowicz Małgorzata, 4.Gryc Justyna, 5.Hrubczyńska Magdalena, 6.Janowicz Magdalena, 7.Kozłowska Urszula, 8.Kurpiewska Marta, 9.Lisowska Katarzyna, 10.Łosińska Agnieszka, 11.Malinowska Aneta, 12.Markowska Beata, 13.Nieścier Iwona, 14.Ojer Justyna, 15.Polakowska Ewa, 16.Rutkowska Agnieszka, 17.Sacharewicz Barbara, 18.Sikorska Grażyna, 19.Tomaszewska Teresa, 20.Władzielczuk Barbara, 21.Zawacka Elżbieta; kl. IIId, wych. Alicja Zdanowska 1.Andrzejewski Adam, 2.Bielonko Ewa, 3.Brański Marcin, 4.Drozdowski Marek, 5.Filipczuk Ewa, 6.Goszka Rafał, 7.Janowicz Joanna, 8.Juniewicz Adam, 9.Konarska Marzena, 10.Kondraciuk Piotr, 11.Kuradym Tomasz, 12.Lewkowska Katarzyna, 13.Łazarewicz Marta, 14.Makarewicz Jacek, 15.Omielan Katarzyna, 16.Piekut Paweł, 17.Radziwoński Krzysztof, 18.Rutkowska Agnieszka, 19.Siedlecka Agnieszka, 20.Sienkiewicz Anna, 21.Tomalak Tomasz, 22.Wiszowaty Robert, 23.Zajkowska Barbara, 24.Markowska Katarzyna
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Barbara Gołubowska 1.Barszczewska Dorota, 2.Białowąs Bożena, 3.Birycka Barbara, 4.Borkim Urszula, 5.Brzozowska Katarzyna, 6.Dudel Helena, 7.Grabowska Agnieszka, 8.Hajduk Urszula, 9.Hryniewicka Joanna, 10.Jarończyk Ewa, 11.Kalinowska Urszula, 12.Korzunowicz Anetta, 13.Kuczyńska Alicja, 14.Kuklo Urszula, 15.Mroczkowska Agnieszka, 16.Muszyńska Małgorzata, 17.Owerczuk Elżbieta, 18.Pietraniuk Agnieszka, 19.Prokopiuk Katarzyna, 20.Romanowicz Marek, 21.Sawczuk Zofia, 22.Siemieniuk Elżbieta, 23.Stasiukiewicz Urszula, 24.Stańko Ewa, 25.Śliwińska Agnieszka, 26.Wesołowska Wanda, 27.Wiśniewska Dorota, 28.Wyszyńska Edyta, 29.Wyszyńska Iwona, 30.Zasim Iwona, 31.Zdanowicz Agnieszka; kl. IIb, wych. Jan Balejko 1.Aleksiejuk Aneta, 2.Berent Marzena, 3.Borko Dorota, 4.Cimoch Barbara, 5.Dawidowska Beata, 6.Dyś Aleksandra, 7.Dziejma Dorota, 8.Grajewska Aneta, 9.Guziejko Urszula, 10.Halicka Elżbieta, 11.Jackowska Małgorzata, 12.Januszewska Agnieszka, 13.Krukowska Małgorzata, 14.Kulesza Krzysztof, 15.Kuźma Elżbieta, 16.Łukasiuk Aneta, 17.Mikołajczuk Katarzyna, 18.Oświeciński Grzegorz, 19.Piluk Joanna, 20.Purwin Mariusz, 21.Rudzik Elżbieta, 22.Sejwa Bartłomiej, 23.Skowrońska Iwona, 24.Smarkusz Barbara, 25.Smarkusz Ewa, 26.Socha Barbara, 27.Sołowiej Małgorzata, 28.Stafiński Tomasz, 29.Staworko Małgorzata, 30.Stokowska Małgorzata, 31.Wieremiejuk Anna, 32.Wierożębska Agnieszka, 33.Wiszowata Renata, 34.Żaworonek Ewa

1997/98
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Bożena Samsonowicz 1. Białowąs Tomasz,
2. Błaszak Marta, 3. Bubela Jakub, 4. Daszuta Anna, 5. Feliński Radosław, 6. Giaro Paweł, 7. Jezuit Piotr, 8. Kalicka Anna, 9. Kiszkiel Tomasz, 10. Klepacki Tadeusz, 11. Kochańska Katarzyna,
12. Korolczuk Sylwia, 13. Kupiec Agnieszka, 14. Kurzyna Krzysztof, 15. Lebiedziński Szczepan,
16. Lewasz Magdalena, 17. Lisowska Joanna, 18. Pietrzak Magdalena, 19. Popławska Monika,
20. Potapo Piotr, 21. Radziwonik Beata, 22. Rybałtowska Agnieszka, 23. Sachajko Dominik,
24. Sławiński Przemysław, 25. Suchowierski Rafał, 26. Timoszuk Anna, 27. Tymcio Justyna,
28. Wilczyński Wojciech, 29. Woroszyło Tomasz, 30. Wysmolińska Dorota, kl. IVb, wych. Teresa Zalewska 1. Adamska Agnieszka, 2. Bałakier Sabina, 3. Białobrzeska Anna, 4. Bokłaho Justyna, 5.Buczyńska Anna, 6.Głębocka Patrycja, 7.Jankowska Justyna, 8.Kos Katarzyna Monika, 9.Kuzyka Anna, 10.Łukowska Aneta, 11.Łupińska Beata, 12.Matejczyk Justyna, 13.Męczkowska Aneta, 14.Mielech Eliza, 15.Nikołajuk Maria, 16.Olszewska Krystyna, 17.Panasewicz Anna, 18.Piwowarczyk Katarzyna Anna, 19.Skorulska Justyna, 20.Smoktunowicz Monika, 21.Stepaniuk Agnieszka, 22.Szkiłądź Ewa, 23.Szmidt Agnieszka Danuta, 24.Szypulska Magdalena, 25.Świerzyna Karolina, 26.Świstun Elżbieta, 27.Urbańska Elwira, 28.Więcko Katarzyna, 29.Woroszyło Urszula, 30.Wróblewska Sylwia, 31.Wyszyńska Beata, 32.Zeller Anna Eliza, kl. IVc, wych. Teresa Zduniak-
Kowalska 1.Ambrożewska Ewa, 2.Baranowska Beata, 3.Baszun Marcin, 4.Borowska Beata, 5.Boruta Iwona, 6.Charytoniuk Marzena, 7.Jabłońska Iwona, 8.Janowik Agnieszka, 9.Jurkiewicz Anna, 10.Jurowska Eliza, 11.Kamińska Monika, 12.Kobylińska Marta, 13.Koc Marzena, 14.Kozłowska Urszula, 15.Kuklik Małgorzata, 16.Lenio Sylwia, 17.Leszczyńska Anna, 18.Lewsza Dorota, 19.Mazurek Agata, 20.Mojsa Małgorzata, 21.Maksimczuk Katarzyna, 22.Nowaszewska Sylwia, 23.Okuła Iwona, 24.Pietranik Joanna, 25.Poskrobko Mariola, 26.Stupak Agnieszka, 27.Szczepańska Katarzyna, 28.Tarasewicz Julita, 29.Tymińska Honorata, 30.Wojszel Magdalena, 31.Wróblewska Edyta, 32.Żukowska Joanna; kl. IVd, wych. Klaudia Ryszkowska 1.Adamska Agnieszka, 2.Borawska Izabela, 3.Ćwikowski Marek, 4.Daniluk Paweł, 5.Dawidziuk Marek, 6.Drewnowska Barbara, 7.Gałecki Maciej, 8.Gorlewski Bartłomiej, 9.Grącki Mariusz, 10. Jakubowski Maciej, 11.Jaworowska Magdalena Julita, 12.Kostro Agnieszka, 13.Kozaczuk Wojciech, 14.Kozłowski Tomasz, 15.Lewkowska Anna, 16.Lul Łukasz, 17.Łupińska Iwona, 18.Mosiejewska Mariola, 19.Moszczyński Dariusz, 20.Nietupska Anna, 21.Oświecińska Iwona, 22.Popławska Małgorzata, 23.Prończyk Agnieszka, 24.Rozwadowski Artur, 25.Rożko Małgorzata, 26.Rybołowicz Katarzyna, 27.Siegień Krzysztof, 28.Skowrońska Iwona, 29.Szarownikow Agnieszka, 30.Szepietowska Barbara, 31.Wawreniuk Beata, 32.Włodkowski Mariusz, 33.Zakrzewska Justyna, 34.Zapolska Urszula, 35.Zduńczyk Emila Marta
LICEUM HANDLOWE – kl. IVa, wych. Krystyna Lipska 1.Babiena Bożena, 2.Bęcko Ewa, 3.Burska Anna, 4.Czaban Edyta, 5.Dziemian Iwona, 6.Dziurgot Maciej, 7.Gawrysiak Barbara, 8.Greś Ewelina, 9.Jabłoński Adam, 10.Jakubiak Joanna, 11.Janeczko Urszula, 12.Jarmołowski Grzegorz, 13.Kiluk Urszula, 14.Konopko Dorota, 15.Kukacka Edyta, 16.Kurza Renata, 17.Niewiński Bogusław, 18.Oleksiński Sebastian, 19.Orywal Aneta, 20.Panasewicz Małgorzata, 21.Perz Konrad, 22.Rutkowska Joanna, 23.Safanow Beata, 24.Sildedzis Małgorzata, 25.Szotko Rafał, 26.Tomaszewski Daniel, 27.Wierzbicka Monika
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Alina Kuptel 1.Bernacka Marta, 2.Borsztejn Dariusz, 3.Dąbrowska Agnieszka, 4.Dunaj Krzysztof, 5.Dymko Grażyna, 6.Gołko Ewa, 7.Gorzelak Maria, 8.Jurczenia Iwona, 9.Kardzasz Grzegorz, 10.Klim Wioletta, 11.Kobeszko Marcin, 12.Korbut Marek, 13.Korzyńska Agnieszka, 14.Krejza Paweł, 15.Kurban Bernadetta, 16.Luzgo Marzena, 17.Łabieniec Anna, 18.Łuszczewska Elżbieta, 19.Motylewicz Marek, 20.Mucuś Iwona, 21.Oskreba Krzysztof, 22.Panasiuk Paweł, 23.Puchalska Emilia, 24.Ryśnik Agnieszka, 25.Trzebski Wojciech, 26.Wendołowicz Mariusz, 27.Wysocka Iwona, 28.Zabielska Katarzyna, 29.Żelazowska Anna; kl. IIIb, wych. Natalia Piątkowska 1.Andrysewicz Izabela, 2.Bajena Marietta, 3.Baltaziuk Aneta, 4.Bibińska Edyta, 5.Bielicka Edyta, 6.Charłampiew Barbara, 7.Chilecka Anna, 8.Demiańczuk Anna, 9.Dzienis Katarzyna, 10.Grochowska Marta, 11.Gromak Beata, 12.Iwaniuk Anna, 13.Korol Monika, 14.Kozłowska Katarzyna, 15.Malinowska Barbara, 16.Marcinkiewicz Bożena, 17.Ostrowska Teresa, 18.Piszczatowska Justyna, 19.Sieńko Aneta, 20.Snarska Aneta, 21.Sokół Magdalena, 22.Szulimowska Monika, 23.Wasińska Monika, 24.Wiercińska Marta, 25.Zasim Marta, 26.Żukowska Justyna; kl. IIIc, wych. Anna Wysocka 1.Antoniuk Justyna, 2.Artysiewicz Joanna, 3.Bućko Agnieszka, 4.Chomczyk Anna, 5.Cieśluk Agnieszka, 6.Dakowicz Sylwia, 7.Dąbrowska Marta, 8.Dyszkiewicz Emilia, 9.Gogiel Monika, 10.Gudalewska Agnieszka, 11.Ignatowska Joanna, 12.Kamieńska Marta, 13.Kieżel Agnieszka, 14.Kołodziejska Marta, 15.Konstancka Marta, 16.Kopczewska Agnieszka, 17.Krycia Beata, 18.Laskowska Joanna, 19.Lewkowska Katarzyna, 20.Liwerska Katarzyna, 21.Łazarewicz Marzena, 22.Naliwajko Anna, 23.Nowosińska Grażyna, 24.Piotrowska Izabela, 25.Popławska Katarzyna, 26.Stefanowicz Agata, 27.Ściślicka Małgorzata, 28.Wołosewicz Monika, 29.Zubrzycka Danuta,
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Grażyna Roman 1.Adamska Agnieszka 2.Artysiewicz Magdalena, 3.Bahojło Anna, 4.Choromańska Agnieszka, 5.Focht Edyta, 6.Gawryluk Anna, 7.Gnieciecka Małgorzata, 8.Perdion Adam, 9.Kitlas Agnieszka, 10.Konończuk Urszula, 11.Konstantynowicz Magdalena, 12.Marciszewska Anna, 13.Miękus Sebastian, 14.Niewińska Edyta, 15.Oblińska Joanna, 16.Orłowska Monika, 17.Perkowska Monika, 18.Piech Piotr, 19.Płuszka Renata 20.Pol Justyna, 21.Roszczenko Anna, 22.Sulima Maria, 23.Więcko Anna, 24.Bożyk Katarzyna;
kl. IIb, wych. Barbara Gołubowska 1.Aleksiejuk Magdalena, 2.Bajkowski Jacek, 3.Borek Monika, 4.Domurat Małgorzata, 5.Grajewska Renata, 6.Iwanowicz Elwira, 7.Jakubowska Alicja, 8.Kondzior Anna, 9.Kowalczuk Andrzej, 10.Kowalczuk Magdalena, 11.Kowalewska Urszula, 12.Krawiel Małgorzata, 13.Krysztopowicz Renata, 14.Mrowiec Wioletta, 15.Mróz Adam, 16.Potapo Stanisław, 17.Regulanty Justyna, 18.Szymańska Anna, 19.Witkowska Dorota, 20.Wróblewski Marek, 21.Wyganowska Urszula, 22.Żemajduk Marek, 23.Żywno Cezary,

1998/1999
LICEUM EKONOMICZNE - kl. IVa, wych. Ewa Świerzyna 1.Angielczyk Marcin, 2.Buzun Mariusz, 3.Czochański Grzegorz, 4.Domitrz Tomasz, 5.Gajewska Małgorzata, 6.Hamanowicz Karol, 7.Harasimowicz Marzena, 8.Januszewski Piotr, 9.Jurgiel Iwona, 10. Kolosa Dorota, 11.Kondzior Krzysztof, 12.Kowalczyk Piotr, 13.Kozłowska Barbara, 14.Kuczyńska Małgorzata, 15.Kulikowska Monika, 16.Kupiec Paweł, 17.Lewczuk Halina, 18.Maleszewska Magdalena, 19.Mironowicz Urszula, 20.Nieciecka Agnieszka, 21.Niewińska Katarzyna, 22.Popiołek Marcin, 23.Rapcewicz Dariusz, 24.Skorupska Marzena, 25.Sokołowska Katarzyna, 26.Suchocka Edyta, 27.Tomczak Ewa, 28.Torebko Monika, 29.Trzeszczkowska Adrianna, 30.Waszkiewicz Mariusz, 31.Wądołowska Anna, 32.Wyszkowska Agnieszka, 33.Zdanowicz Edyta, kl. IVb, wych. Ewa Olszewska 1.Babicz Justyna, 2.Borys Aneta, 3.Drozdowska Agnieszka, 4.Dzidziewicz Urszula, 5.Fiedorczuk Joanna, 6.Gajdeczka Magdalena, 7.Hunder Izabela, 8.Iwanowska Marta, 9.Karpowicz Magdalena, 10.Kobus Ewa, 11.Konicka Marzena, 12.Koszkuć Agnieszka, 13.Kuczyńska Elwira, 14.Kuźma Kamila, 15.Leończuk Dorota, 16.Łubińska Dorota, 17.Markiewicz Magdalena, 18.Matulewicz Elżbieta, 19.Micewicz Katarzyna, 20.Nieciecka Karolina, 21.Piech Ewa, 22.Piechowska Marta, 23.Pura Anna, 24.Rodzim Iwona, 25.Romaniuk Emilia, 26.Strapczuk Elżbieta, 27.Suchowierska Katarzyna, 28.Szczuka Joanna, 29.Słyż Urszula, 30.Wawrzeniuk Katarzyna, 31.Wojciuk Marta, 32.Zabrocka Julita, 33.Zaniewska Katarzyna, 34.Zdrodowska Ewa, 35.Żynel Grażyna, kl. IVc, wych. Anna Piotrowska 1.Auchimiuk Urszula, 2.Baszkiewicz Katarzyna, 3.Bekasińska Grażyna Anna, 4.Błońska Wioletta, 5.Bobryk Agnieszka, 6.Bobrukiewicz Iwona, 7.Ciulkin Agnieszka, 8.Dereszkiewicz Justyna, 9.Drozdowska Monika, 10.Felczak Katarzyna, 11.Glińska Ewa, 12.Górska Emilia, 13.Iwanicka Ewelina, 14.Jaszczołt Agnieszka, 15.Jakubowska Justyna, 16.Janasz Ewa Aneta, 17.Karwowska Agata, 18.Moroz Elżbieta, 19.Nosorowska Urszula, 20.Obuchowska Gabriela, 21.Okurowska Magdalena, 22.Pawluczuk Anna, 23.Piotrowska Magdalena, 24.Poliszkiewicz Małgorzata, 25.Romańczuk Barbara, 26.Roszkowska Justyna Urszula, 27.Spaltabaka Marta, 28.Stankiewicz Edyta Barbara, 29.Stefanowska Urszula, 30.Wondołowska Anna, 31.Zacharczuk Aneta, 32.Zubrycka Monika, kl. IVd, wych. Grażyna Ptaszkowska 1.Antoniuk Artur, 2.Ciulkin Adam, 3.Czeszel Paweł, 4. Dadura Wojciech, 5.Dąbrowska Elżbieta, 6.Dmitruk Stefan, 7.Domanowski Piotr, 8.Gardziejczyk Mariusz, 9. Gorczyński Andrzej, 10.Jakubczyk Piotr, 11.Januszewska Marta, 12. Jaroszewicz Robert, 13. Jastrzębski Marcin, 14.Kaczmarek Krzysztof, 15.Kalenik Maciej, 16. Kapinos Paweł, 17. Kobeszko Krzysztof, 18. Łabanowski Piotr, 19. Łobowski Tomasz, 20. Masłowska Magdalena, 21.Matys Małgorzata, 22. Olędzka Izabela, 23. Pieńkowski Artur, 24. Piotrowska Izabela, 25.Pracki Kamil, 26.Rysiak Krzysztof, 27.Skoblewski Wojciech, 28.Sobolewski Adrian, 29.Szarownikow Marcin, 30.Szczęsnowicz Adam, 31.Szypulski Adam, 32.Trochimczuk Tomasz, 33.Wilczko Anna, 34.Wojciuk Adam, 35.Wołpiuk Iwona, 36.Wróblewska Joanna,
LICEUM HANDLOWE – kl. IVa, wych. Nina Kołybko 1.Adamska Magdalena, 2.Augustynowicz Kamila, 3.Babiński Łukasz, 4.Bohdan Katarzyna, 5.Borawski Mariusz, 6.Brzęczak Sylwia, 7.Burak Paweł, 8.Bursa Anna, 9.Chojnowski Dariusz, 10.Dąbrowska Agnieszka, 11.Dębkowski Paweł, 12.Dołęgiewicz Michał, 13.Gołębiewska Beata, 14.Grochowska Jolanta, 15.Iwaniuk Katarzyna, 16.Jankowski Maciej, 17.Januszkiewicz Marek, 18.Kosopko Aneta, 19.Mikuta Łukasz, 20.Oleksiej Mirosław, 21.Purwin Mariusz, 22.Raducha Paweł, 23.Rosik Jarosław, 24.Siemienowicz Katarzyna, 25.Stepaniuk Daniel, 26.Wysocka Anna, 27.Zawistowska Ewa, 28.Zdanowicz Wojciech, 29.Żukowska Justyna, kl. IVb, wych. Grażyna Łapina 1.Arcisz Monika, 2.Bielecka Anna, 3.Borodzińska Iwona, 4.Czech Barbara, 5.Dobrogowska Marta, 6.Dziadziuluk Joanna, 7.Górko Anna, 8.Jabłońska Iwona, 9.Jackowska Eliza, 10.Jagielska Ewa, 11.Kalinowska Anna, 12.Kamińska Urszula, 13.Kiersnowska Anna, 14.Klimek Marzena, 15.Kondraciuk Anna, 16.Kondraciuk Laura, 17.Kubala Ewa, 18.Leoniuk Marzena, 19.Malicka Anna, 20.Matejczuk Magdalena, 21.Mielech Magdalena, 22.Ostrowska Grażyna, 23.Polak Małgorzata, 24.Prymaka Maja, 25.Radosiuk Barbara, 26.Radziszewska Dorota, 27.Selwestruk Joanna, 28.Suproń Edyta, 29.Świercz Paulina, 30.Tomaszuk Katarzyna, 31.Urban Iwona, 32.Żurakowska Katarzyna,
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Anna Dryja 1.Amonowicz Monika, 2.Baran Wojciech, 3.Borawska Katarzyna, 4.Buraczewski Paweł, 5.Cydzik Celestyn, 6.Dworakowski Karol, 7.Frużiński Rafał, 8.Golecki Tomasz, 9.Gumieniak Małgorzata, 10.Haponik Marta, 11.Jarmołowicz Karol, 12.Karpiuk Miłosz, 13.Kundzicz Andrzej, 14.Łuckiewicz Urszula, 15.Marczuk Marcin, 16.Mościcka Beata, 17.Muszyńska Joanna, 18.Nawrocki Cezary, 19.Ożlański Wojciech, 20.Pawluczuk Mariusz, 21.Safonow Adam, 22.Siergiejuk Anna, 23.Szumieluk Monika, 24.Turowski Tomasz, 25.Walczuk Wojciech, 26.Wojdakowska Agnieszka, 27.Wojtaszek Monika, 28.Wróbel Robert, 29.Zimnoch Tomasz; kl. IIIb, wych Andrzej Smolarczyk 1.Białomyzy Izabela, 2.Borecka Sylwia, 3.Cybulska Magdalena, 4.Domaszuk Jolanta, 5.Gałażyn Agnieszka, 6.Gołdyn Anna, 7.Jaworowska Justyna, 8.Jęndruczek Monika, 9.Klimaszewska Edyta, 10.Kuderewska Beata, 11.Luto Magdalena, 12.Łupińska Justyna, 13.Maciejczuk Edyta, 14.Michałowska Agnieszka, 15.Mielech Katarzyna, 16.Mojsa Wioletta, 17.Muszyńska Monika, 18.Niewińska Katarzyna, 19.Olszewska Ewa, 20.Pietrzykowska Anna, 21.Płaskowicka Ursula, 22.Ponińska Edyta, 23.Prokop Julita, 24.Silwonik Marta, 25.Sitek Sylwia, 26.Siwicka Magdalena, 27.Szeszko Marta, 28.Wasilewska Sylwia, 29.Zalewska Marta, 30.Zambrzycka Katarzyna; kl. IIIc, wych. Stanisława Kobus 1.Abramowicz Aneta, 2.Baranowska Marta, 3.Burawska Magdalena, 4.Bogdanowicz Aneta, 5.Ciborowska Katarzyna, 6.Czyżewska Katarzyna, 7.Danowska Monika, 8.Depczyńska Marlena, 9.Fidziukiewicz Urszula, 10.Filipczuk Dorota, 11.Gąsiorowska Ewa, 12.Gryc Anna, 13.Gudalewska Małgorzata, 14.Gudalewska Marta, 15.Hamerszmit Agnieszka, 16.Konecka Agnieszka, 17.Korolczuk Bernadetta, 18.Łagucik Beata, 19.Łukaszewicz Edyta Maria, 20.Łukaszewicz Katarzyna, 21.Michałowska Izabela Jolanta, 22.Muszyńska Monika, 23.Plikus Marta, 24.Rygorczuk Beata, 25.Sarosiek Małgorzata, 26.Sołomianko Anna, 27.Szeremeta Anna, 28.Trofimiuk Barbara, 29.Wróblewska Elżbieta, 30.Żukowska Izabela,
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Grażyna Roman 1.Brzozowska Agnieszka, 2.Chomutowska Monika, 3.Cymerman Monika, 4.Dobreńczyk Urszula, 5.Gładczuk Dorota, 6.Graczyk Anna, 7.Kamieńska Elżbieta, 8.Klepadło Krzysztof, 9.Kobeszko Katarzyna, 10.Kononiuk Marta, 11.Krysztopowicz Dorota, 12.Kuczewska Sylwia, 13.Kulesza Ewa, 14.Leończuk Elżbieta, 15.Leończuk Krystyna, 16.Łuczak Agnieszka, 17.Nitek Elżbieta, 18.Okrasińska Teresa, 19.Salej Beata, 20.Sarnowska Agnieszka, 21.Szyszko Anna, 22.Walentowicz Aneta, 23.Warakomska Ewa, 24.Żuk Ewa; kl. IIb, wych. Barbara Gołubowska 1.Borowski Andrzej, 2.Bukowska Agnieszka, 3.Cuipa Anna, 4.Daniłko Anna, 5.Dobko Agnieszka, 6.Dudziński Paweł, 7.Dylewska Agnieszka, 8.Kozarez Katarzyna, 9.Mórawska Marzena, 10.Niebrzydowska Grażyna, 11.Nietupska Elżbieta, 12.Olempijuk Anna, 13.Owerczuk Agnieszka, 14.Prończuk Marta, 15.Rejent Katarzyna, 16.Rusel Urszula, 17.Salikowska Anna, 18.Szmurło Ewa, 19.Sztukowski Radosław, 20.Zajko Marta



1999/2000
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IVa, wych. Krzysztof Sobolewski 1.Bartnikiewicz Regina, 2.Bogusz Joanna, 3.Borowska Ewa, 4.Budnicki Dawid, 5.Butwiłowski Michał, 6.Ciborowska Ewa, 7.Chwiedźko Luiza, 8.Głowacka Aneta, 9.Górny Paweł, 10.Grigoruk Paulina, 11.Hajduk Maciej, 12.Hryniewicki Robert, 13.Ignatowicz Radosław, 14.Kiełczewska Sylwia, 15.Kobus Leszek, 16.Kosakowska Marta, 17.Kowalska Monika, 18.Kozłowska Barbara, 19.Kustosz Kamil, 20.Maksimowicz Marta, 21.Mazur Karolina, 22. Miastkowska Marta 23.Mocarski Grzegorz, 24.Mogielnicka Justyna, 25.Olechno Agnieszka, 26.Pastusiak Maciej, 27.Stepanczenko Katarzyna, 28.Subota Rafał, 29.Świrydziuk Barbara, 29.Trusiak Aneta, 30.Wasilewska Agata, 31.Wilman Eliza; kl. IVb, wych. Irena Kalicka-Fiłonowicz 1.Amonowicz Bernadetta, 2.Bakoniuk Izabela, 3.Borkowska Zofia, 4.Bućko Monika, 5.Citko Katarzyna, 6.Cocyk Monika, 7.Czarkowska Małgorzata, 8.Czega Anna, 9.Doroszczuk Katarzyna, 10.Duda Bogusława, 11.Gryka Iwona, 12.Iwaniuk Ewa, 13.Kakareko Emilia, 14.Kapturek Marta, 15.Kokot Aneta, 16.Kolendo Ewa, 17.Kraśnicka Aneta, 18.Łapińska Marta, 19.Murawska Urszula, 20.Niemczewska Anna, 21.Maciejewska Ewa, 22.Pochodin Anna, 23.Polińska Anna, 24.Popławska Ewelina, 25.Powichrowska Katarzyna, 26.Puczyńska Magdalena, 27.Siergiejuk Ewa, 28.Sokół Sylwia, 29.Stulgis Marta, 30.Świderska Anna, 31.Wyszkowska Grażyna, 32.Zalewska Elżbieta, 33.Żochowska Monika; kl. IVc, wych.
Irena Kłoczko 1.Brzostowska Renata, 2.Czaczkowska Agnieszka, 3.Czyżewska Katarzyna, 4.Dawdo Anna, 5.Dec Alicja, 6.Dyszkiewicz Joanna, 7.Grądzka Marta, 8.Gutowska Anna, 9.Jakimiuk Bożena, 10.Jasińska Marta, 11.Jondzel Izabela, 12.Kaczyńska Katarzyna, 13.Kopczewska Anna, 14.Korniluk Anna, 15.Łukaszuk Justyna, 16.Maleszewska Agnieszka, 17.Maleszewska Iwona, 18.Markowska Monika, 19.Mińko Wioleta, 20.Murawski Paweł, 21.Naumczyk Anna, 22.Piotrowska Małgorzata, 23.Roszkowska Julita, 24.Rządkiewicz Katarzyna, 25.Sienkiewicz Monika, 26.Skarżyńska Marzanna, 27.Stepaniuk Emilia, 28.Szatałowicz Urszula, 29.Waszkiewicz Marta, 30.Wojno Małgorzata, 31.Załęska Magdalena, 32.Zielińska Małgorzata, 33.Ziembicka Anna; kl. IVd, wych.
Ewa Drewnowska 1.Bochenko Dawid, 2.Boguszewski Jarosław, 3.Cimaszewski Mariusz, 4.Ciulkin Daniel, 5.Chojnowski Rafał, 6.Chomczyk Iwona, 7.Drozdowski Krzysztof, 8.Filipowicz Natanael, 9.Gosko Iwona, 10.Jabłoński Krzysztof, 11.Jarmakowicz Michał, 12.Jastrzębski Michał, 13.Kaczorowska Agnieszka, 14.Karwacki Rafał, 15.Kleszczewski Marcin, 16.Kołosowska Agnieszka, 17.Kruszka Dawid, 18.Kryński Jarosław, 19.Makal Mirosław, 20.Messaoud Karim, 21.Niwiński Łukasz, 22.Paszkiewicz Tomasz, 23.Piśmienna Edyta, 24.Piwko Małgorzata, 25.Rychliński Robert, 26.Sacharczuk Sławomir, 27.Sokoliński Patryk, 28.Szmurło Magdalena, 29.Szulimowski Łukasz, 30.Szymoniak Szymon, 31.Szczesiul Kamil, 32.Turowski Wojciech, 33.Wawreniuk Dariusz, 34.Zdanowska Maria; kl. IVe, wych. Anna Skorko 1.Bajkowska Katarzyna, 2.Bazyluk Anna, 3.Bernacka Agnieszka, 4.Bielicka Joanna, 5.Busłowska Anna, 6.Chmur Agnieszka, 7.Dąbrowska Małgorzata, 8.Demianiuk Katarzyna, 9.Dobrowolska Agnieszka, 10.Dobrzyńska Beata, 11.Gardziejczyk Anna, 12.Goździewska Justyna, 13.Gulko Ewa, 14.Heinrich Małgorzata, 15.Huczko Anna, 16.Ignatowska Anna, 17.Kalisz Marta, 18.Kazberuk Katarzyna, 19.Kowalczuk Magdalena, 20.Kruczkowska Małgorzata, 21.Krzywosz Anna, 22.Leszczyńska Agnieszka, 23.Łupińska Małgorzata, 24.Marcinkiewicz Marta, 25.Narkiewicz Edyta, 26.Olszewska Marta, 27.Pietrzak Katarzyna, 28.Szoka Joanna, 29.Szydłowska Agnieszka, 30.Tałałaj Agnieszka, 31.Wasiluk Marta, 32.Wiercińska Anna, 33.Zawadzka Magdalena;
LICEUM HANDLOWE – IVa, wych. Grzegorz Przeździecki 1.Biegańska Urszula, 2.Bronejko Izabela, 3.Chodakowska Edyta, 4.Galicka Marta Marlena, 5.Grynkiewicz Jarosław, 6.Kakareko Beata, 7.Kondraciuk Marta, 8.Korzątkowska Małgorzata, 9.Kundzicz Agnieszka, 10.Lewkowska Agata, 11.Łupiński Marek, 12.Muszyńska Iwona, 13.Niedzielko Iwona, 14.Orywal Adam, 15.Ostrowska Ewa, 16.Pańkowska Iwona, 17.Raube Elżbieta, 18.Rosińska Katarzyna, 19.Sańczyk Piotr, 20.Tomaszuk Krystian, 21.Wróblewska Jolanta, 22.Wróblewski Paweł, 23.Wybiera Alicja, 24.Zabielski Paweł; kl. IVb, wych. Elżbieta Golińska 1.Auchimiuk Aneta, 2.Bezubik Małgorzata, 3.Borsuk Urszula, 4.Cybulska Monika, 5.Dziakowska Olga, 6.Kakareko Anna, 7.Kowalczyk Anna, 8.Kulesza Beata, 9.Kurza Joanna, 10.Litwińczuk Teresa, 11.Malinowska Elżbieta, 12.Małaszkiewicz Iwona, 13.Matejczuk Katarzyna, 14.Muszyńska Agnieszka, 15.Omieliańczuk Justyna, 16.Owczarczuk Justyna, 17.Pańkowska Monika, 18.Podbielska Agata, 19.Romanowicz Dorota, 20.Rucińska Anna, 21.Sobolewska Joanna, 22.Stasiewicz Ewa, 23.Szczepura Katarzyna, 24.Szymańska Barbara, 25.Wasilewska Dorota, 26.Wojtach Małgorzata, 27.Zimnoch Magdalena, 28.Żukowska Irena,
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Nina Kołybko 1.Bekiesz Joanna Luiza, 2.Biedrzycka Agnieszka, 3.Brysiewicz Anna, 4.Ciereszko Maja Monika, 5.Cimoszewska Barbara, 6.Gaińska Justyna, 7.Grabowska Małgorzata, 8.Jarończyk Marta, 9.Jarosz Jan, 10.Karasiewicz Diana, 11.Karczewska Urszula, 12.Karpowicz Andrzej, 13.Kosińska Marlena Agnieszka, 14.Kowalko Beata, 15.Kucharz Monika, 16.Kułakowska Barbara, 17.Łaciok Iwona, 18.Łagodzka Iwona, 1.Maksymiuk Marcin, 20.Masłowska Barbara, 21.Młodzianowska Edyta, 22.Pilichiewicz Agnieszka, 23.Sawoniuk Marta, 24.Stańkiewicz Joanna, 25.Szutkiewicz Andrzej, 26.Szutko Joanna, 27.Winkiewicz Adam, 28.Żyzyk Wiktor; kl. IIIb, wych. Maria Wilczko 1.Andrzejuk Barbara, 2.Babiński Paweł, 3.Biskup Anna, 4.Bruszewski Piotr, 5.Chociej Agnieszka, 6.Chwiedosik Julita, 7.Drozdowska Marta, 8.Fruziński Robert, 9.Gil Magdalena, 10.Jakubiak Justyna, 11.Jakubowski Mirosław, 12.Jasiuk Marcin, 13.Kaziukiewicz Marta, 14.Kolosa Beata, 15.Leosz Marta, 16.Niemancewicz Małgorzata, 17.Nowicka Małgorzata, 18.Piekutowska Monika, 19.Popielnicki Paweł, 20.Rusiłowski Rafał, 21.Sacharczuk Anna, 22.Stolarczyk Eliza, 23.Urban Monika, 24.Walczak Anna, 25.Wasilewska Joanna, 26.Wasilewska Monika, 27.Woińska Katarzyna, 28.Wysocki Krzysztof, 29.Zahorska Eliza;
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Tatiana Wawulska-Ławreszuk 1.Adamczuk Sławomir, 2.Bujnowska Katarzyna, 3.Cieśluk Artur, 4.Chajęcka Monika, 5.Cylwik Łukasz, 6.Czołpińska Justyna, 7.Danilczuk Anna, 8.Dąbrowski Piotr, 9.Drzemicki Paweł, 10.Gołębiewska Katarzyna, 11.Hryń Ewa, 12.Jarosz Monika, 13.Jaźwińska Katarzyna, 14.Kruszewska Magdalena, 15.Kulesza Agnieszka, 16.Kurstak Honorata, 17.Lewandowicz Luiza, 18.Manista Barbara, 19.Ostapczuk Aneta, 20.Ostapowicz Urszula, 21.Pielecka Anna, 22.Pierzchała Marta, 23.Powichrowska Agnieszka, 24.Słowak Wioletta, 25.Snarski Jarosław, 26.Wysztygiel Dominika

2000/2001
LICEUM EKONOMICZNE - kl. IVa, wych. Alina Kopczuk 1.Chołko Agnieszka, 2.Gańko Emilia, 3.Gawryluk Katarzyna, 4.Hrabczak Katarzyna, 5.Hunder Małgorzata, 6.Iwanowska Urszula, 7.Jarosławska Ewelina, 8.Kondraciuk Monika, 9.Kopczewska Monika, 10.Korenkiewicz Ewa, 11.Kozłowska Katarzyna, 12.Łajewska Agnieszka, 13.Mazurczyk Justyna, 14.Miastkowska Agnieszka, 15.Mirkowicz Ewa, 16.Niemyjska Elżbieta, 17.Pogorzelska Edyta, 18.Półbeczko Edyta, 19.Snarska Ewa, 20.Szulborska Justyna, 21.Torebko Marta, 22.Treszczotko Anna, 23.Turko Marta, 24.Wróblewska Anna, 25.Żędzian Renata, 26.Pieczko Iwona, kl. IVb, wych. Alicja Zdanowska 1.Aleksiejuk Tomasz, 2.Andrukiewicz Anna, 3.Bielski Michał, 4.Borowska Małgorzata, 5.Chodakowska Barbara, 6.Dardziński Maciej, 7.Domaszuk Katarzyna, 8.Janewicz Piotr, 9.Jarmoc Katarzyna, 10.Jóźwicka Emilia, 11.Kloza Mariusz, 12.Kondrat Daniel, 13.Korolko Agnieszka, 14.Koronkiewicz Paweł, 15.Kurnicka Anna, 16.Liniewicz Daniel, 17.Łapińska Edyta, 18.Łotowska Agnieszka, 19.Malinowski Radosław, 20.Mendrycki Emilian, 21.Mieszkowicz Piotr, 22.Miękus Agnieszka, 23.Mikuta Magdalena, 24. Muszyński Rafał, 25. Nieciecka Emilia, 26.Piekarska Dorota, 27.Rogaczewska Justyna, 28.Sadowska Iwona, 29.Siemaszko Justyna, 30.Stocka Monika, 31.Tworkowski Paweł, 32.Wilczewska Aneta, 33.Wnorowski Maciej, 34.Zalewska Justyna, 35.Zambrzycka Anna, 36.Żukowska Agnieszka, kl. IVc, wych. Katarzyna Pańkowska 1.Balejko Krzysztof, 2.Bobel Sylwia, 3.Cichorek Bartosz, 4.Czaban Marcin, 5.Dej Urszula, 6.Fiedoronek Rafał, 7.Grycuk Marek, 8.Grześ Wojciech, 9.Harasimczuk Mariusz, 10.Iwanowicz Michał, 11.Konicka Monika, 12.Kozłowska Jolanta, 13.Łoś Michał, 14.Malinowski Robert, 15.Markiewicz Julita, 16.Piszczatowski Artur, 17.Rafałko Mariusz, 18.Romanowska Elżbieta, 19.Roszkowski Robert, 20.Rydzewska Magdalena, 21.Klepacka Agnieszka, 22.Warekso Piotr, 23.Waszkuć Magdalena, 24.Wilczyńska Ewa, 25.Wojtach Beata, 26.Wyszyńska Jolanta, 27.Zielińska Marta, 28.Zubrycki Paweł, kl. IVd, wych. Stefan Nikiciuk 1.Abramowicz Emilia, 2.Batruch Adam, 3.Bielonko Robert, 4.Buczyńska Agnieszka, 5.Cecerko Piotr, 6.Citko Łukasz, 7.Drozdowska Anna, 8.Foltyński Grzegorz, 9.Gaworecka Agnieszka, 10.Hermanowski Artur, 11.Iwaniuk Emilia, 12.Jasiuk Daniel, 13.Kamiński Tomasz, 14.Kozłowska Aneta, 15.Krasowski Andrzej, 16.Maksimczuk Monika, 17.Marculewicz Monika, 18.Miedźwiedź Emilia 19.Mosiej Dorota, 20.Olchowik Joanna, 21.Osiejuk Grzegorz, 22.Pęza Mariusz, 23.Piekutowski Mariusz, 24.Piwko Katarzyna, 25.Pura Piotr, 26.Ruta Agnieszka, 27.Rybnik Paweł, 28.Sawoń Wojciech, 29.Sosnowska Anna, 30.Stepaniuk Sebastian, 31.Szczęsnowicz Mariusz, 32.Wądołowski Przemysław, 33.Turek Anna, 34.Zawadzki Krzysztof, kl. IVe, wych. Renata Bączyk 1.Ancypa Dorota, 2.Bajerska Elżbieta, 3.Beszta Aneta, 4.Buraczuk Joanna, 5.Choncer Joanna, 6.Cybulska Agnieszka, 7.Cylwik Anna, 8.Danilczuk Agnieszka, 9.Dziewiątkowska Małgorzata, 10.Ebner Urszula, 11.Gierejko Barbara, 12.Guściewicz Agnieszka, 13.Jarocka Diana, 14.Kosińska Marta, 15.Kościukiewicz Magdalena, 16.Kozłowska Agnieszka, 17.Lazer Justyna, 18.Lenkiewicz Sylwia, 19.Lola Małgorzata, 20.Magnuszewska Urszula, 21.Modzelewska Magdalena, 22.Perkowska Agnieszka, 23.Pieńczykowska Edyta, 24.Pikiel Joanna, 25.Pisanko Elżbieta, 26.Polińska Justyna, 27.Połubek Urszula, 28.Pytel Anna, 29.Sawczuk Katarzyna, 30.Sobolewska Urszula, 31.Tarasewicz Katarzyna, 32.Zambrowska Aneta, 33.Zimnoch Joanna, 34.Zubrzycka Agnieszka, 35.Żakiewicz Ewa, 36.Żarkowska Anna, kl. IVf, wych. Alicja Biełaga 1.Ciulkin Magdalena, 2.Ciupa Urszula, 3.Czapska Beata, 4.Czerniak Iwona, 5.Domanowska Elżbieta, 6.Gilejko Anna, 7.Grycuk Marta, 8.Hończar Urszula, 9.Jabłońska Monika, 10.Kiwierowicz Elżbieta, 11.Kobeszko Renata, 12.Kondratowicz Marta, 13.Kozłowska Marta, 14.Leśnik Anna, 15.Lipska Ewa, 16.Łupieńska Urszula, 17.Młynarska Emilia, 18.Wyszkowska Elżbieta, 19.Moskal Iwona, 20. Mogielnicka Aleksandra, 21.Olesiewicz Agnieszka, 22.Powichrowska Agnieszka, 23.Sidorska Beata, 24.Snarska Justyna, 25.Średnicka Agnieszka, 26.Sokół Maria, 27.Sokólska Edyta, 28.Świsłocka Marlena, 29.Walenciej Katarzyna, 30.Winsław Monika, 31.Zimnoch Monika.
LICEUM HANDLOWE – kl. IVa, wych. Ewa Gołębiowska 1.Bajko Paulina, 2.Borodziński Jarosław, 3.Brańska Marianna 4.Buczyński Karol, 5.Cylwik Ewa, 6.Dajczak Katarzyna, 7.Dolida Urszula, 8.Dryl Małgorzata, 9.Godlewski Wojciech, 10.Godun Łukasz, 11.Górska Izabela, 12.Gulko Elżbieta, 13.Guziejko Aneta Agata, 14.Ignatowski Piotr, 15.Jabłońska Joanna, 16.Karwowski Łukasz, 17.Kowalczuk Tomasz, 18.Kowalczyk Dariusz, 19.Luczewski Piotr, 20.Łukaszuk Monika, 21.Małyszko Adrian, 22.Mikłaszewicz Magda, 23.Ostrowski Paweł 24.Owerczuk Aneta, 25.Piotrowska Ewa, 26.Rojecki Wojciech, 27.Sikorski Piotr, 28.Srzedziński Wojciech, 29.Szynkowski Paweł, 30.Zawadzka Joanna, 31.Zimnoch Szymon Radosław, kl. IVb, wych. Mieczysława Tryjańska 1.Bursa Katarzyna, 2.Busłowska Anna, 3.Chorąży Anna, 4.Ciwoniuk Emilia, 5.Czech Barbara, 6.Dąbrowska Anna, 7.Dąbrowska Marzena, 8.Dębkowska Elżbieta, 9.Eichler Monika, 10.Gieniusz Anna Małgorzata, 11.Harasimczuk Anna Małgorzata, 12.Jarocka Sylwia, 13.Jurczewska Monika, 14.Krasowska Aneta Teresa, 15.Kurowska Edyta Anna, 16.Lebiedzińska Aneta, 17.Macutkiewicz Katarzyna, 18.Malecka Anna, 19.Malinowska Agnieszka, 20.Manias Magdalena, 21.Mańkowska Justyna, 22.Markowska Małgorzata, 23.Nowaszewska Izabela Aneta, 24.Okrasińska Joanna, 25.Pikus Urszula, 26.Siemieniuk Marta, 27.Sokołowska Aneta, 28.Stawowczyk Magdalena, 29.Szczytko Agnieszka, 30.Tomala Kamila Janina, 31.Tryskuć Marta, 32.Wasilewska Anna, 33.Wyszyńska Krystyna, 34.Zdanuczyk Iwona, 35.Zimnoch Agnieszka
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Renata Lubas 1.Artemiuk Anna, 2.Daniluk Anna, 3.Doroszko Paweł, 4.Felczak Szymon, 5.Gaiński Michał, 6.Górecka Anna, 7.Grodzińska Paulina Anna, 8.Kalinowska Urszula, 9.Koczewska Marta, 10.Konopko Ewa, 11.Korecki Mariusz, 12.Kosińska Patrycja, 13.Krasowski Krzysztof Kamil, 14.Lewkowicz Małgorzata, 15.Łuszcz Izabela, 16.Małyszko Emilia, 17.Ochrymiuk Katarzyna, 18.Oleksiej Magdalena, 19.Patejczuk Alina, 20.Pogorzelska Marta, 21.Replin Dawid, 22.Rogowska Renata, 23.Siedlecka Róża, 24.Tomaszewicz Iwona, 25.Walicka Katarzyna, 26.Zajączkowski Dariusz, 27.Żukowska Aneta; kl. IIIb, wych. Jolanta Mieleszko 1.Brzozowska Jolanta, 2.Bujnarowska Katarzyna, 3.Czerniawski Wojciech Marian, 4.Czeszel Michał, 5.Daniluk Ewa Lucyna, 6.Domańska Agnieszka, 7.Gaczkowski Krystian Andrzej, 8.Gawryło Maciej Zbigniew, 9.Gołko Krzysztof, 10.Grygiencz Rafał, 11.Halicki Krzysztof Kamil, 12.Juszko Przemysław, 13.Klimaszewska Izabela 14.Klepacki Konrad, 15.Kowalewicz Katarzyna, 16.Marszeniuk Anna, 17.Omeljaniuk Kamil, 18.Pasiuk Anna (Kostin), 19.Perkowski Wojciech, 20.Siedlecka Monika Teresa, 21.Sotnik Arleta, 22.Sterna Urszula, 23.Szymkowska Agnieszka, 24.Śmiszczułka Agnieszka, 25.Tarasiewicz Aneta, 26.Torebko Agnieszka, 27.Twardowska Izabela, 28.Wojdakowska Monika, 29.Wróblewska Barbara, 30.Zambrzycka Dorota, 31.Zeller Anna
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – kl. IIa, wych. Grażyna Roman 1.Bober Janina, 2.Boguz Małgorzata, 3.Bułach Urszula, 4.Chomczyk Anna, 5.Chowańska Elżbieta, 6.Cieśluk Iwona, 7.Dowgiert Małgorzata, 8.Drozdowski Adam, 9.Gniedziejko Bogusław, 10.Golonko Anna, 11.Górska Monika, 12.Kiełkucka Małgorzata, 13.Kleszczewska Iwona, 14.Korzecka Monika, 15.Kozicz Anna Maria, 16.Kulina Renata, 17.Łuksza Agnieszka, 18.Magnuszewska Magdalena, 19.Narewska Marta, 20.Pietraszko Emilia, 21.Połonowska Marta, 22.Samojlik Katarzyna, 23.Sawczuk Joanna, 24.Skuza Ryszard, 25.Stypułkowska Justyna, 26.Trusiewicz Andrzej, 27.Wróblewska Katarzyna, 28.Wyczółkowska Ewa

2001/2002

ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa - wych. Andrzej Kuptel 1.Bałakier Kamil, 2.Bazyluk Małgorzata, 3. Borawska Magdalena, 4.Duchnowska Monika, 5. Grűn Dorota Ewa, 6.Grygoruk Ewelina, 7.Gryko Paweł, 8.Humienna Marta, 9.Leśniewski Daniel, 10.Maksimowicz Aneta, 11.Matejczyk Łukasz, 12.Mikiewicz Marta, 13.Muciuś Justyna, 14.Pawluczuk Monika Sylwia, 15.Siemieniuk Krzysztof, 16.Szarnecka Ewa, 17.Torebko Ewa, 18.Trykoszko Anna; kl. IIIb, wych. Jolanta Mieleszko 1.Bartnicki Szczepan, 2.Bielecki Karol, 3.Bujno Magdalena, 4.Cieszyńska Monika, 5.Czeremcha Maciej Kamil, 6.Gosko Marta, 7.Jakubiak Aneta, 8.Matowicki Dariusz, 9.Ostrowska Marlena, 10.Siemieniuk Katarzyna, 11.Stolarczyk Przemysław, 12.Toliczenko-Bernatowicz Dominika, 13.Wasilewska Edyta, 14.Wojtaszek Agnieszka, 15.Wyżyn Maciej Stanisław, 16.Zalewska Małgorzata, 17.Zawadzki Łukasz, 18.Żak Izabela Maria, 19.Żukowska Iwona
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – wych. Alicja Biełaga 1.Bralska Aneta, 2.Bujnarowska Joanna, 3.Dzięgielewski Tomasz, 4.Gawęda Katarzyna, 5.Grodzik Agnieszka, 6.Koszczuk Barbara, 7.Kozłowska Sylwia, 8.Kupiec Marta, 9.Laskowska Iwona, 10.Markowska Renata, 11.Markowska Marta, 12.Michalczuk Edyta, 13.Bołtuć Marlena, 14. Nowik Barbara, 15.Woronowicz Karolina, 16.Ostaszewska Kinga, 17.Popławska Urszula, 18. Pruszyńska Ewa, 19.Skorska Aneta, 20.Stypułkowska Agnieszka, 21.Twarowska Monika, 22.Wilczyńska Emilia, 23.Wiszowata Anna

2002/2003
LICEUM EKONOMICZNE – kl. IV a - technik ekonomista – wych. mgr Bożena Samsonowicz –– 1. Buraczewska Ewa, 2. Czerwińska Marta, 3. Czochańska Marlena, 4. Dębicka Ewa, 5. Gajewska Agnieszka, 6. Goljaszewska Monika, 7. Górska Justyna, 8. Ignaciuk Małgorzata, 9. Kamińska Katarzyna, 10. Karabowicz Małgorzata, 11. Kondrat Justyna, 12. Kuklińska Justyna, 13. Kwiatkowska Anna, 14. Litman Anna, 15. Lupa Marlena 16. Łukaszuk Anna, 17. Maliszewska Bożena,
18. Mazurczyk Joanna, 19. Miniewicz Anna, 20. Obniski Robert, 21. Olszewska Justyna,
22. Omelianiuk Monika 23. Omeliańczuk Marta, 24. Pawłowska Katarzyna, 25. Pełszyk Monika,
26. Sidorowicz Joanna, 27. Sikorska Aneta, 28. Sikorska Iwona, 29. Silwonik Zuzanna,
30. Stefanowicz Anna, 31. Trochimczuk Elżbieta, 32. Wasiluk Agnieszka, 33. Winkiewicz Joanna,
34. Wysocka Justyna, 35. Winówko Urszula, kl. IV b – wych. mgr Natalia Piątkowska –
1. Bezzubik Anna, 2. Borysiuk Julita, 3. Bukłaho Monika, 4. Dworakowska Diana, 5. Haraburda Agnieszka, 6. Hryniewicka Magdalena, 7. Idźkowska Katarzyna, 8. Jankowska Joanna,
9. Jarmołowska Beata, 10. Klimczuk Urszula, 11. Kozłowska Angelika, 12. Kudrycki Daniel,
13. Kulikowska Katarzyna, 14. Laskowska Ewelina, 15. Łapińska Marta, 16. Łukasiewicz  Wioletta, 17. Łupińska Marta, 18. Markowska Urszula, 19. Mieścier Beata, 20. Moniuszko Marta, 21. Mutwicka Emilia, 22. Pietrulewicz Ewa, 23. Połonowska Katarzyna, 24. Romanowicz Dorota, 25. Rymarska Magdalena, 26. Sawoniuk Katarzyna, 27. Siegień Sylwia, 28. Stankiewicz Renata, 29. Suszyńska Aneta, 30. Trochimczuk Marta, 31. Wencel Małgorzata, 32. Wołos Agnieszka, 33. Zakrzewska Ewa, kl. IV c – wych. mgr Teresa Zalewska – 1. Adamczuk Ewa, 2. Bach Radosław, 3. Borowska Katarzyna, 4. Chojnowski Krzysztof, 5. Chwaszczewski Paweł, 6. Citko Urszula, 7. Czajkowski Adrian, 8. Drężek Łukasz, 9. Grabowska Paulina, 10. Grajewska Emilia, 11. Jakubowski Janusz,
12. Kłoskowski Jacek, 13.Kończyło Rafał, 14. Kotowicz Kamil, 15. Kulesza Marcin, 16. Kułak Kamila, 17. Lach Karolina, 18. Lange-Kuczyński Paweł, 19. Lenkiewicz Urszula, 20. Lulko Sylwia, 21. Łapiński Łukasz, 22. Łuszczewska Magdalena, 23. Majewska Teresa, 24. Manias Katarzyna, 25.Muczyńska Katarzyna, 26. Nalewajko Krzysztof, 27. Normantowicz Marcin, 28. Perekitko Magdalena, 29. Perkowska Agnieszka, 30. Sakowski Mariusz, 31. Truskolaska Agnieszka,
32. Wroceńska Magdalena, 33. Wysocka Agnieszka, 34. Zadykowicz Paweł, 35. Zdanewicz Krzysztof, kl. IV d –  wych. Anna Wysocka - 1. Adamska Aneta,  2. Dąbrowska Agnieszka,
3.Filonik Mariola, 4.Gawryluk Katarzyna, 5.Gontar Marta, 6.Jarocka Aneta, 7.Kiczuk Jolanta,
8.Klimowicz Urszula, 9.Kobeszko Monika, 10.Korecka Katarzyna, 11.Kozłowska Małgorzata,
12. Kujawska Joanna, 13.Kurnicka Urszula, 14.Lisowiec Marzena, 15. Łapińska Agata, 16. Majerska Małgorzata, 17.Mitkiewicz Ewa, 18.Moniuszko Hanna, 19. Murzińska Martyna, 20. Okuła Magdalena, 21.Okuła Marta, 22.Onoszko Urszula, 23.Ostapkiewicz Ewa, 24.Piekarska Katarzyna, 25.Rafałko Katarzyna, 26.Rybińska Barbara, 27.Sarosiek Emilia, 28.Suprunowicz Dorota, 29.Szulborska Małgorzata, 30. Wawreniuk Agnieszka, 31.Wojciula Barbara, 32. Woźniuk Justyna, 33. Wróblewska Agnieszka Kl. IV e –  wych. Beata Wiśniewska-Lewoc 1. Andrejuk Katarzyna, 2. Babulewicz Paweł, 3. Bielawska Barbara 4. Borkowska Anna, 5. Brańska Ewa, 6. Choińska Emilia, 7. Danilczuk Anna,
8. Denisiuk Anita, 9. Dłużniewski Magdalena, 10. Doroszko Piotr, 11. Drobot Emilia, 12. Dzienis Beata, 13.Fiedorczuk Marek, 14.Gołubowski Łukasz, 15.Gorzelak Monika, 16. Jezierska Katarzyna, 17.Klimczuk Magdalena, 18.Kondrusik Marek, 19.Kudaszewicz Jan, 20.Kulesza Milena, 21.Kulesza Tycjan, 22.Kułak Marek,  23.Kułakowski Bogumił, 24.Kwiatkowska Aleksandra, 25.Łuszczyński Rafał, 26.Normantowicz Daniel, 27.Okołot Michał, 28.Otoka Żaklina, 29.Ożarowski Łukasz,
30. Piechowska Marta, 31. Rainka Katarzyna, 32. Sawicka Milena, 33. Smok Artur, 34. Surmasiewicz Dariusz, 35. Wasilczyk Wioletta, 36. Zakrzewski Krystian kl. IV f – wych. Jolanta Korolczuk –
1. Arent Artur, 2. Bardaszko Cezary, 3. Bołkun Justyna, 4. Bukrewicz Łukasz, 5. Chowański Krzysztof, 6. Czaczkowski Adam, 7. Ćwiklewska Aneta, 8. Dzienis Adam, 9. Fiedorczuk Agnieszka, 10. Filipowicz Eliza, 11. Grygoruk Tomasz, 12. Grześ Michał, 13. Ilczuk Adam, 14. Kempa Łukasz, 15. Kurcewicz Urszula, 16. Kusznierko Anna, 17. Łodko Magdalena, 18. Makowska Urszula,
19. Markowska Karolina, 20. Markowski Jacek, 21. Mironowicz Andrzej, 22. Pacewicz Anna,
23. Pankiewicz Katarzyna, 24. Radziszewski Paweł,25. Rozwadowski Paweł, 26. Rybołowicz Łukasz, 27. Sadowska Emilia, 28. Sulima Bartosz,29. Tyborowska Anna, 30. Wasiluk Ewa, 31. Więcko Grzegorz, 32. Wiktoruk Agnieszka, 33. Wiluk Andrzej, 34. Żamojda Kamil, 35. Kozłowska Maria

LICEUM HANDLOWE – kl. Va, wych. Alina Kuptel 1.Borowska-Jocz Anna, 2.Bujnowska Joanna, 3.Burnewicz Bożena, 4.Czarniecka Emilia, 5.Czyżyńska Katarzyna, 6.Danilczuk Małgorzata, 7.Dubrówko Tomasz, 8.Gawino Łukasz, 9.Górko Katarzyna, 10.Grzegorczyk Agnieszka, 11.Gudel Michał, 12.Jusman Paweł, 13.Kalinowska Małgorzata, 14.Kiluk Anna, 15.Kruszka Anna, 16.Kupińska Aneta, 17.Łukaszewicz Karolina, 18.Łupińska Małgorzata, 19.Mieczkowska Monika, 20.Pająk Urszula, 21.Piwko Elżbieta, 22.Rybołowicz Małgorzata, 23.Sawicka Marta, 24.Sidoruk Joanna, 25.Supronowicz Grzegorz, 26.Tomaszewski Kamil, 27.Trypuć Józef, 28.Wądołowska Aneta, 29.Wojtecki Krzysztof, 30.Wojtkielewicz Piotr, 31.Wysocka Angelika, 32.Wysocka Monika
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIIa, wych. Tomasz Zieliński 1.Bartnicka Joanna, 2.Bobrowicz Anna, 3.Bogusz Małgorzata, 4.Bohdan Przemysław, 5.Caban Magdalena, 6.Gryc Ewa, 7.Grygoruk Justyna, 8.Hunder Sylwia, 9.Jabłonowska Ewa, 10.Jermakow Krzysztofa, 11.Kardasz Łukasz, 12.Kosińska Urszula, 13.Kozłowska Beata, 14.Kuczyńska Anna, 15.Leoniewski Mariusz, 16.Lisowska Katarzyna, 17.Mielech Agnieszka, 18.Mojzel Dorota, 19.Nejfeld Beata, 20.Pasiuk Jolanta, 21.Pasiuk Magdalena, 22.Pietrzykowska Magdalena, 23.Popielnicki Radosław, 24.Popławski Marcin, 25.Pruszyńska Marta, 26.Sitkiewicz Katarzyna, 27.Sokół Mariusz, 28.Szczytko Magdalena, 29.Twarowski Mariusz, 30.Wewiór Marta; kl. IIIb, wych. Renata Bączyk 1.Charkiewicz Kamil, 2.Chrzanowska Magdalena, 3.Dąbrowska paulina, 4.Gąsowska Agnieszka, 5.Gładczuk Agnieszka, 6.Górko Zbigniew, 7.Gudel Barbara, 8.Jedłowski Piotr, 9.Kłoskowski Robert, 10.Kokot Monika, 11.Kołotko Julia, 12.Krzemińska Katarzyna, 13.Kubik Monika, 14.Kuryło Magdalena, 15.Kuryłowicz Agnieszka, 16.Łukaszewicz Anna, 17.Ołdziejewska Katarzyna, 18.Pietruczuk Sylwia, 19.Powichrowski Jacek, 20.Rudziak Anna, 21.Szalpuk Edyta, 22.Świniarska Ewa, 23.Winiarska Justyna
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – wych. Grażyna Roman 1.Ciwoniuk Danuta, 2.Cudnik Marta, 3.Górska Dorota, 4.Górska Małgorzata, 5.Gromadzka Dorota, 6.Kalinowski Marcin, 7.Kiezik Anna, 8.Kochanowska Bogusława, 9.Kolada Maria, 10.Kozłowska Sylwia, 11.Krejza Paweł, 12.Lewczuk Agnieszka, 13.Łęczycka Anna, 14.Łuka Marcin, 15.Oleszczuk Małgorzata, 16.Ostapowicz Agnieszka, 17.Ostaszewska Urszula, 18.Ptak Anna, 19.Rudzińska Joanna,
20. Sadowska Agnieszka, 21.Siegień Joanna, 22.Sławiński Sławomir, 23.Sobolewska Ewa, 24.Wyszyński Tomasz, 25.Żelazowska Barbara.

2003/2004
LICEUM EKONOMICZNE – technik ekonomista - kl. Va, wych. Smolarczyk Andrzej 1.Baran Julita, 2.Bieluczyk Agnieszka, 3.Cyuńczyk Joanna, 4.Górecka Renata, 5.Jurkowska Ewa, 6.Kołosowska Ewa, 7.Kopeć Anna, 8.Kostrowska Marzena, 9.Kozakiewicz Arleta, 10.Kozikowska Marta, 11.Lewsza Joanna, 12.Lupińska Mariola, 13.Maksimczuk Justyna, 14.Ołdziejewska Ewa, 15.Omelczuk Anna, 16.Polińska Izabela, 17.PrusińskaJulita, 18.Puchłowska Agnieszka, 19.Rećko Magdalena, 20.Rudzińska Katarzyna, 21.Sawicka Dorota, 22.Stypułkowska Anna, 23.Sworowska Agnieszka, 24.Szczytkowska Patrycja, 25.Tarasewicz Monika, 26.Wasilewska Wioleta, 27.Ostapczuk Patrycja, 28.Wądołowska Anna, 29.Wróblewska Urszula, 30.Zambrowska Marzena, 31.Zarzecka Monika, 32.Ziniewicz Anna, 33.Zubrycka Paulina; kl. Vb, wych. Ptaszkowska Grażyna 1.Apolski Krzysztof, 2.Baran Agnieszka, 3.Borowik Krzysztof, 4.Dzicka Justyna, 5.Dziemianowicz Anna, 6.Góralczuk Marek, 7.Gruszfeld Norbert, 8.Gutowska Katarzyna, 9.Hołownia Joanna, 10.Iwaniuk Justyna, 11.Jakimiuk Mariusz, 12.Karolak Mariusz, 13.Klimowicz Dorota, 14.Kostro Sebastian, 15.Kowalczuk Wojciech, 16.Laszewski Adam, 17.Mancewicz Sylwia, 18.Masztak Kamil, 19.Muczyński Łukasz, 20.Orłowska Marta, 21.Packiewicz Renata, 22.Romanowicz Janusz, 23.Rudziński Marcin, 24.Sikorski Ireneusz, 25.Stasiełuk Katarzyna, 26.Stelmaszuk Jacek, 27.Szumieluk Magdalena, 28.Średzińska Anna, 29.Walińska Justyna, 30.Wilczko Tomasz, 31.Wilczko Wojciech, 32.Żałobiński Andrzej; kl. Vc, wych. Ewa Olszewska 1.Anszczak Marzena, 2.Borkowska Barbara, 3.Bugiel Agnieszka, 4.Chojnowska Maria Izabela, 5.Chudzian Elżbieta, 6.Gawkowski Rafał, 7.Górski Konrad, 8.Grabowska Anna, 9.Gregorczuk Monika Joanna, 10.Jurkowicz Maciej, 11.Kamieńska Julita, 12.Karolak Tomasz, 13.Kaźmierczak Krzysztof, 14.Koronkiewicz Paweł, 15.Kurcewicz Martyna, 16.Łozowska Marta, 17.Magnuszewski Kamil, 18.Michalczuk Katarzyna, 19.Mierzyński Stefan, 20.Olędzka Alicja, 21.Piekutowski Robert, 22.Popławska Karolina, 23.Prokopowicz Marta, 24.Prus Sylwia, 25.Roszko Tomasz, 26.Sarosiek Katarzyna, 27.Szorc Mariusz, 28.Święcka Marta, 29.Toczyłowski Paweł, 30.Tokarzewska Karolina, 31.Tur Aneta, 32.Urwanowicz Dariusz, 33.Wróblewski Wojciech, 34. Zdanowicz Agnieszka; kl. Vd – wych. Anna Dryja - 1.Bagilcz Monika, 2.Balejko Agnieszka, 3.Bobel Iwona, 4.Bójko Marta, 5.Buraczuk Katarzyna, 6.Busma Urszula, 7.Dzienis Katarzyna, 8.Galicka Urszula, 9.Grygorczyk Katarzyna, 10.Guziejko Małgorzata, 11.Hodun Magdalena, 12.Iwanowska Bogusława, 13.Jegierska Anita, 14.Kowalczuk Emil, 15.Kozłowska Barbara, 16.Kuźmicka Magdalena, 17.Lulko Anna, 18.Maciuk Monika, 19.Naruszewicz Agnieszka, 20.Opolska Emilia, 21.Popławska Anna, 22.Pryszczepko Urszula, 23.Siemieńczuk Aneta, 24.Sobolew Karolina, 25.Szot Marta, 26.Świątkowska Wioleta, 27.Tarnacka Monika, 28.Toczko Katarzyna, 29.Złotnik Anna; kl. Ve, wych. Stanisława Kobus - 1.Czajkowski Adam, 2.Dębkowska Iwona, 3.Głowicki Łukasz, 4.Gogol Łukasz, 5.Gowinowicz Mariusz, 6.Górnik Kamila, 7.Halicka Katarzyna, 8.Hunder Andrzej, 9.Jasiuk Łukasz, 10.Jęndruczek Grzegorz, 11.Kloza Agata, 12.Kozakiewicz Tomasz, 13.Krupkowski Kamil, 14.Lenkiewicz Sylwia, 15.Lewko Krzysztof, 16.Łuszyńska Anna, 17.Masłowiecka Katarzyna, 18.Naruszewicz Marta, 19.Owsiejczuk Krzysztof, 20.Popławska Edyta, 21.Puchalska Kamila, 22.Rutkowska Anna, 23.Sienkiewicz Aneta, 24.Sztabkowska Iwona, 25.Szuluk Marzena, 26.Szymański Mariusz, 27.Szymczukiewicz Katarzyna, 28.Tereszkiewicz Urszula, 29.Trzeciak Kamil, 30.Wysocka Joanna, 31.Zalewska Justyna.
LICEUM HANDLOWE - kl. Va, wych. Bazyli Ustyniuk 1.Bieniecka Marta Grażyna, 2.Borowska Anna, 3.Borowski Krzysztof, 4.Czaban Joanna,5.Danowska Marta, 6.Dekarz Justyna, 7.Dryl Katarzyna, 8.Jaroszewicz Diana, 9.Jurkowski Michał, 10.Klimowicz Emilia, 11.Kozyrski Grzegorz, 12.Lemański Andrzej, 13.Lewkowicz Magdalena, 14.Mieszkowiucz Marta, 15.Nowicka Sylwia, 16.Olszewska Aneta, 17.Paszkowska Katarzyna, 18.Paśnikowska Mariola, 19.Płońska Anna, 20.Rygorowicz Beata; kl. Vb, wych. Anna Piotrowska 1.Adamczuk Grażyna, 2.Bagińska Jolanta, 3.Baraszko Mariusz, 4.Bokina Katarzyna, 5.Choińska Marta, 6.Ciereszko Ewa, 7.Dajnowska Marta, 8.Gawryluk Łukasz, 9.Godlewski Rafał, 10.Grzegorczyk Paweł, 11.Hryniewicka Agnieszka, 12.Jakim Emilia, 13.Janczewska Ewelina, 14.Jaroszewicz Magda, 15.Kazberuk Marek Damian, 16.Kłoskowski Adam, 17.Kondzior Justyna, 18.Kulikowski Karol, 19.Kundzicz Katarzyna, 20.Kupiński Adam, 21. Malinowska Urszula, 22.Ochrymiuk Małgorzata, 23.Pankiewicz Adam, 24.Pierzykowska Katarzyna, 25.Sidoruk Marta, 26.Szczurak Ewa, 27.Sztabkowski Dariusz, 28.Tomaszewski Krzysztof,
29. Waszczuk Anna, 30.Zadykowicz Elwira.
ZASADNICZA SZKOŁĄ ZAWODOWA Nr 6 – kl. IIa, wych. Katarzyna Zdanowska 1.Borowska Justyna, 2.Borowiak Aneta, 3.Brańska Olga, 4.Chracewicz Sylwia, 5.Czeczko Joanna, 6.Czeczko Sylwia, 7.Dec Monika, 8.Iwanowicz Julita, 9.Jakuć Elżbieta Anna, 10.Klim Monika, 11.Komar Katarzyna, 12.Kraszewska Magdalena, 13.Łapiński Sławomir, 14.Makulska Monika, 15.Muszyńska Ewa, 16.Olszewska Anna, 17.Pac Justyna, 18.Paszko Wioleta, 19.Piekutowska Anna Maria, 20.Rogowska Emilia, 21.Sakowska Krystyna, 22.Sawko Justyna, 23.Siewier Aneta, 24.Skibko Grzegorz, 25.Sosińska Anna Katarzyna, 26.Szabłowska Małgorzata, 27.Tarazewicz Joanna, 28.Trzeszczkowska Anna, 29.Turecki Kamil
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE - wych. Alina Kopczuk 1.Bubela Anna, 2.Bułkowska Anna, 3.Bułynko Izabela, 4.Chojnowska Izabela, 5.Dakowicz Sylwia, 6.Drozdowski Paweł, 7.Fijałkowski Tomasz, 8.Grygoruk Justyna, 9.Hołowieszko Sylwia, 10.Iwanowicz Antoni, 11.Jarmuszewska Justyna, 12.Kowalewicz Agnieszka, 13.Krzywiński Łukasz, 14.Łukaszewicz Sławomir, 15.Majewska Katarzyna, 16.Makal Agnieszka, 17.Mieszkowicz Paweł, 18.Moczulska Emilia, 19.Ogrodnik Edyta, 20.Ostrówka Marta, 21.Piętka Sebastian, 22.Skibicka Marta, 23.Sowińska Magdalena, 24.Stanisławiuk Tomasz, 25.Suchowierski Dariusz, 26.Szarko Kamil, 27.Szpilko Katarzyna, 28.Szyluk Małgorzata, 29.Wałuszko Marcin, 30.Zawadzka Patrycja, 31.Zgodziński Rafał, 32.Zubrycka Marta.

2004/2005
LICEUM EKONOMICZNE - kl. Va, wych. Alicja Zdanowska – technik ekonomista -1.Augustynowicz Dariusz, 2.Bagińska Justyna, 3.Bojarzyńska Barbara, 4.Czykier Anna, 5.Czyżewska Emilia, 6.Gajewska Beata, 7.Grodzki Mariusz, 8.Kloza Marcin, 9.Kołosowska Marta, 10.Korolczuk Marcin, 11.Korzątkowski Radosław, 12.Kupryciuk Dariusz, 13.Kusielczuk Paweł, 14.Lewko Albert, 15.Lulewicz Paweł, 16.Markowska Elżbieta, 17.Matyszewska Katarzyna, 18.Mnich Elżbieta, 19.Nieciecka Ewa, 20.Olszewska Magdalena, 21.Olszewski Michał, 22.Pacuk Iwona, 23.Petelski Paweł, 24.Siwy Radosław, 25.Skok Rafał Patryk, 26.Słowikowska Renata, 27.Suszyński Wojciech, 28.Szarałło Adam, 29.Szarałło Joanna, 30.Szymańska Anna, 31.Zalewski Jakub, 32.Zimnoch Karolina; kl. Vb, wych. Irena Kłoczko – 1.Aronowicz Kamil, 2.Błaszczuk Robert, 3.Chutkowski Tomasz, 4.Czaczkowski Andrzej, 5.Dąbrowska Aneta, 6.Dąbrowski Tobiasz, 7.Falkowski Marcin, 8.Gołębiewska Joanna, 9.Grygo Kamila. 10.Iljaszuk Kamil, 11.Jasnowska Magdalena, 12.Jędrucka Marta, 13.Joachimowicz Andrzej, 14.Łapiński Daniel, 15.Łysiuk Mariusz, 16.Maksimiec Natalia, 17.Makulski Marcin, 18.Niemcunowicz Piotr, 19.Olchowik Katarzyna, 20.Pawluczuk Monika, 21.Popławska Katarzyna, 22.Rusiłowicz Justyna, 23.Sadowska Karina, 24.Siemakowicz Emilia, 25.Stankiewicz Beata, 26.Suszczyński Łukasz, 27.Trochimczuk Joanna, 28.Turosińska Barbara, 29.Urbanowicz Iwona, 30.Walentynowicz Agnieszka, 31.Wojciechowski Jacek, 32.Wonicka Eliza; kl. Vc, wych. Tomasz Zieliński – 1.Aleksiejczuk Paulina, 2.Bogusz Urszula, 3.Cylwik Anna, 4.Danilczuk Justyna, 5.Dorozińska Izabela, 6.Dzienis Elżbieta Magda, 7.Gierałtowska Marta, 8.Grzybek Monika, 9.Jankowska Agnieszka, 10.Jarmołowska Anna, 11.Juchniewicz Renata, 12.Kobryniak Sylwia, 13.Koc Dorota, 14.Łaniewska Sylwia, 15.Markowska Ewa, 16.Mińko Anna Maria, 17.Moniuszko Magdalena, 18.Murawska Urszula, 19.Pachucka Karolina, 20.Purwin Anna, 21.Sokólska Agnieszka, 22.Szmyga Ewa, 23.Wołos Joanna, 24.Zalewska Mariola, 25.Zubczyńska Emilia, 26.Żebiałowicz Aneta; kl. Vd, wych. Jan Balejko – 1.Andrzejuk Piotr, 2.Białecki Konrad, 3.Busłowska Marzena, 4.Dąbrowski Dariusz, 5.Dyszkiewicz Justyna, 6.Falkowski Rafał, 7.Hryniewicka Joanna, 8.Jarmołowska Iwona, 9.Klimuk Katarzyna, 10.Kołejda Marcin, 11.Kozub Urszula, 12.Krasowski Karol, 13.Kukliński Łukasz, 14.Kulesza Krzysztof, 15.Kurnicka Monika, 16.Lis Kamila Beata, 17.Łapiński Piotr, 18. Łukoszyk Krzysztof, 19.Mróz Małgorzata, 20.Muszyńska Marlena, 21.Piotrowska Marzena, 22.Popławska Ewelina, 23.Popławska Justyna, 24.Sianko Radosław, 25.Socha Michał Henryk, 26.Sulima Elżbieta, 27.Urban Joanna, 28.Wilczyńska Anna, 29.Zabielska Joanna, 30.Zawadzka Katarzyna; kl. Ve, wych. Andrzej Kuptel – 1.Antosiuk Ewa, 2.Borys Sylwia, 3.Ciszewska Magdalena, 4.Danilczuk-Pintera Małgorzata, 5.Denisiuk Janina, 6.Fiedoruk Agata, 7.Grześ Barbara, 8.Halicka Marta, 9.Huryń Urszula Anna, 10.Iwanowicz Monika, 11.Januszewska Marta, 12.Kijek Magdalena, 13.Koczewska Ewelina, 14.Kozakiewicz Małgorzata, 15.Litwin Marta, 16.Lewczuk Ewa, 17.Lewoc Magdalena, 18.Małyszko Beata Urszula, 19.Mielnicka Monika, 20.Menefel Monika, 21.Niedźwiecka Kamila, 22.Owsieniuk Katarzyna, 23.Sikora Katarzyna, 24.Subota Luiza, 25.Suchocka Anna, 26.Szepielewicz Joanna, 27.Szparko Magdalena, 28.Trochimczuk Marta, 29.Tymoszuk Ewelina, 30.Wołyniec Urszula, 31.Wrona Wojciech, 32.Zalewska Karolina
LICEUM HANDLOWE - kl. Va, wych. Mirosław Grzegorz Przeździecki 1.Adamski Przemysław, 2.Bajko Kamila, 3.Barszczewski Wojciech, 4.Borowski Rafał, 5.Bukłaho Adrian, 6.Dąbrowska Beata, 7.Dybcio Monika, 8.Grzybowska Urszula, 9.Kacperek Agnieszka Anna, 10.Karecki Hubert Dominik, 11.Łaniewska Iwona, 12.Łapińska Malwina Beata, 13.Makarewicz Zbigniew, 14.Malinowska Katarzyna, 15.Mazuchowska Justyna Anna, 16.Moczydłowska Emilia, 17.Muciuś Dorota, 18.Mularczuk Katarzyna, 19.Norel Iwona, 20.Olszewska Barbara, 21.Oracz Magdalena, 22.Ostrówka Łukasz, 23.Piekarska Renata, 24.Popławska Urszula, 25.Rutkowski Wiesław, 26.Tworkowski Kamil, 27.Wojszko Piotr, 28.Zalewska Katarzyna; kl. Vb, wych. Katarzyna Kowejsza 1.Borkowska Marlena 2.Czajkowski Paweł, 3.Czaplicka Kamila, 4.Duda Łukasz, 5.Dunaj Agnieszka, 6.Dunikowski Tomasz, 7.Dziemiańczyk Piotr, 8.Gabrel Ewelina, 9.Godlewski Łukasz, 10.Jarocka Katarzyna, 11.Kosopko Joanna, 12.Kozłowska Justyna, 13.Kraszewska Karolina, 14.Kuklo Marta, 15.Kutaszewicz Agnieszka Teresa, 16.Kuźma Radosław, 17.Laszuk Joanna, 18.Maculewicz Marta, 19.Matejczuk Adam, 20.Otoka Magdalena Teresa, 21.Perkowska Aneta, 22.Popławska Anna, 23.Rykowska Marzena, 24.Sańczyk Anna, 25.Slesarczyk Anna, 26.Szeremeta Magdalena, 27.Toczydłowska Ewa, 28.Werda Marek, 29.Wołejko Piotr.
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA - kl. IIa, wych. Magdalena Pożarska-Zarzecka 1.Bujnarowska Marzena, 2.Czarnecka Iwona, 3.Czeczot Justyna, 4.Demianiuk Adrianna, 5.Drzymała Anna Monika, 6.Gałecki Grzegorz, 7.Grajewska Marta, 8.Grochowski Maciej, 9.Iwanowska Sylwia Stefania, 10.Jakim Patrycja, 11.Kitlas Julita Kinga, 12.Kondzior Monika, 13.Konopko Agata, 14.Kotuk Anna, 15.Mocarska Emilia, 16.Nowakowski Dawid Krzysztof, 17.Ołdziejewska Ewa, 18.Pąsik Kamil, 19.Półkośnik Ewelina, 20.Rogalska Marzena, 21.Romanowska Celina, 22.Sawko Radosław, 23.Sulima Barbara, 24.Szabłowska Justyna, 25.Tarasiewicz Karolina, 26.Zadygowicz Kamila
IX LICEUM PROFILOWANE - kl. IIIa, wych. Marta Kozłowska 1.Babienko Emilia, 2.Dec Natalia, 3.Gajewska Joanna, 4.Goroszewski Bartosz, 5.Jakoniuk Dariusz, 6.Jakubowska Marta, 7.Kiszło Rafał, 8.Klepadło Malwina, 9.Kloza Hanna, 10.Kiczkajło Małgorzata, 11.Kołtek Agata, 12.Koprowicz Kamil Marek, 13.Kostecki Adam, 14.Kulesza Justyna Maria, 15.Kulesza Magdalena, 16.Leoniewski Andrzej, 17.Łukianiuk Maciej, 18.Matus Maciej, 19.Mierzejewski Karol Tomasz, 20.Orłowski Norbert, 21.Ostaszewska Marta, 22.Ryżyk Justyna, 23.Sawicki Michał, 24.Sidorowicz Anna, 25.Slesarczyk Rafał, 26.Sochoń Magdalena, 27.Szatyłowicz Katarzyna, 28.Tomulczuk Karol, 29.Zawiślak Wioleta; kl. IIIb, wych. Renata Lubas 1.Baraszko Patrycja, 2.Cimoch Mariola,
32. Czelejewska Katarzyna, 4.Drobińska Ewelina, 5.Filipowicz Emilia, 6.Franczuk Katarzyna, 7.Golonko Katarzyna, 8.Grądzka Alina, 9.Grądzka Ewelina, 10.Jakubczyk Magdalena, 11.Jurczuk Anna, 12.Kalisiewicz Katarzyna, 13.Kondzior Aneta, 14.Kuryś Alicja, 15.Łuczaj Jolanta, 16.Łuniewska Karolina Maria, 17.Ostrowska Anna, 18.Radkiewicz Dorota, 19.Sienkiewicz Monika, 20.Sinczenko Anna, 21.Siwicka Agnieszka, 22.Szklanko Marlena, 23.Szmurło Aneta, 24.Tokarzewska Marta, 25.Trochimczuk Irena, 26.Wanczewska Agnieszka, 27.Wiśniewska Marlena, 28. Zadykowicz Emilia; kl. IIIc, wych. Katarzyna Pańkowska 1.Ambrożewicz Patrycja, 2.Banaszek Paweł Maciej, 3.Birycka Monika, 4.Bogdanowicz Zofia Anna, 5.Bura Ewelina, 6.Cecerko Emilia, 7.Chowańska Katarzyna Maria, 8.Guz Joanna, 9.Guziak Edyta, 10. Halicka Dorota, 11.Harasimowicz Mariola, 12.Karłowicz Kinga, 13.Książek Magdalena Konstancja, 14.Milewska Urszula, 15.Niemyjska Dorota, 16.Ostaszewska Marta Magdalena, 17.Pawlak Ewa, 18.Raciborska Katarzyna, 19.Rećko Joanna, 20.Sołowiej Justyna, 21.Szymaniuk Anna, 22.Trykozko Karolina, 23.Trykozko Katarzyna, 24.Wińska Edyta Jolanta, 25.Zegarowicz Sylwia, 26.Żyłkiewicz Emilia; kl. IIId, wych. Ewa Gołębiowska 1.Birycki Wojciech, 2.Chomicka Agnieszka, 3.Doroszko Monika, 4.Dyszkiewicz Marta, 5.Gajewska Katarzyna, 6.Grygorczuk Marlena, 7.Grzybowski Piotr, 8.Jakim Sylwia Maria, 9.Kisielewska Anna, 10.Kochański Krzysztof, 11.Kołos Kamila, 12.Kowalczuk Karolina, 13.Litwin Edyta, 14.Lompart Katarzyna, 15.Modlińska Marta, 16.Palczewska Sylwia Anna, 17.Przyłożyńska Marta, 18.Sadowska Monika, 19.Sadowski Tomasz, 20.Terlecka Iwona, 21.Tichoniuk Karolina, 22.Wasilewska Elżbieta, 23.Wicińska Karolina, 24.Wiszejko Marcin, 25.Zaborowska Katarzyna, 26.Zwierzyński Kamil

2005/2006
TECHNIKUM HANDLOWO-EKONOMICZNE kl. IVa, wych. Barbara Gołubowska - technik ekonomista – 1.Ciołko Wojciech, 2.Czarniecki Marcin, 3.Giba Justyna, 4.Gryko Paweł, 5.Habas Marta, 6.Kosakowska Justyna, 7.Kowalczuk Kamil, 8.Majtas Karolina, 9.Masajło Emil, 10.Matulanis Sebastian, 11.Odruch Agnieszka, 12.Ostaszewski Piotr, 13.Pankiewicz Piotr, 14.Paszko Sebastian, 15.Roszkowska Katarzyna, 16.Rudzińska Emilia, 17.Rybałtowski Hubert, 18.Markiewicz Marcin, 19.Sochoń Anna, 20.Sołowianiuk Andrzej, 21.Węcławski Adrian, 22.Wilma Marta Maria, 23.Żarski Michał, 24.Żukowski Mariusz, kl. IVb, wych. Edyta Woźniewska – 1.Achramowicz Agnieszka, 2.Bogusz Kamila, 3.Cackowska Justyna, 4.Botwina Paulina, 5.Dąbrowski Kamil, 6.Drabent Marcin, 7.Drągowski Mariusz, 8.Fiedorczuk Martyna, 9.Goss Adam, 10.Grabowski Adrian, 11.Kowalczuk Marcin, 12.Kuczyńska Emilia, 13.Laskowska Beata, 14.Leowończuk Łukasz, 15.Łoniewski Radosław, 16.Maleszko Paweł, 17.Marculewicz Anna, 18.Matowicki Wojciech, 19.Pacuk Agnieszka, 20.Roszko Karol, 21.Rutkowski Kazimierz, 22.Rydzewski Kamil, 23.Sajewska Agnieszka, 24.Saniukiewicz Magdalena, 25.Sieredziński Daniel, 26.Sokół Paulina, 27.Śliwnik Marcin, 28.Wilczewski Krzysztof, 29.Wilczko Przemysław, 30. Wojtach Marcin; kl. IVc, wych. Ewa Drewnowska - 1.Bogucka Renata, 2.Chmielewska Magdalena, 3.Chodorowska Barbara, 4.Cybulko Katarzyna, 5.Czyżewska Anna, 6.Dębowska Marta, 7.Dybacka Marta, 8.Dziekońska Małgorzata, 9.Fiedorczuk Sylwia, 10.Filończuk Eliza, 11.Gaponiuk Anna, 12.Grabowska Joanna. 13.Grabowska Katarzyna, 14.Grodzka Magda, 15.Halicka Ewa, 16.Jakimiuk Marta, 17.Kondrat Joanna, 18.Konopko Edyta, 19.Kruszewska Katarzyna, 20.Miastkowska Edyta, 21.Perkowska Kamila, 22.Piotrowska Ewa, 23.Płonowska Edyta, 24.Puchalska Anna, 25.Radziszewska Katarzyna, 26.Rybnik Małgorzata, 27.Trochimczuk Małgorzata, 28.Trochimowicz Joanna, 29.Wyszkowska Joanna; kl. IVd, wych. Elżbieta Golińska - technik handlowiec: 1.Bezzubik Weronika, 2.Bielonko Daniel, 3.Borowska Ilona, 4.Chludzińska Magdalena, 5.Dąbrowski Krzysztof, 6.Halicki Marin, 7.Jóźwik Karolina, 8.Kostrowska Agnieszka, 9.Kozłowski Paweł, 10.Kurcewicz Marek, 11.Kurowski Kamil, 12.Łysik Joanna, 13.Maciorowski Michał, 14.Oleszkiewicz Rafał, 15.Pietraszewska Aneta, 16.Rutkowska Anna, 17.Sieńko Ewelina, 18.Sikorska Jolanta, 19.Staśkowski Paweł, 20.Świętochowski Wojciech, 21.Tarasewicz Emilia, 22.Moczydłowska Barbara, 23.Wąsik Paulina, 24.Wróblewski Jarosław, 25.Zimnoch Łukasz
IX LICEUM PROFILOWANE - profil ekonomiczno-administracyjny: kl. IIIa, wych. Alicja Zdanowska 1.Baranowska Wioleta, 2.Chlabicz Karolina, 3.Dybkowski Kamil, 4.Fiłonowicz Karol, 5.Grygoruk Natalia, 6.Hajduda Patryk, 7.Hatała Katarzyna, 8.Kakareko Ewelina, 9.Karpowicz Kamila, 10.Klepadlo Karol, 11.Łubiński Kamil, 12.Miklaszewska Paulina, 13.Morzy Monika, 14.Niemyjska Marta, 15.Opacki Daniel, 16.Ostapowicz Piotr, 17.Piekut Edyta, 18.Radziwonowski Kamil, 19.Rożko Daniel, 20.Sawczyńska Anna, 21.Siemieniuk Ewa, 22.Siwik Anna, 23.Sokół Łukasz, 24.Sztabkowski Dariusz, 25.Truszkowska Magda, 26.Wróblewski Karol, 27.Zawiślak Jarosław, 28.Zieńko Paulina, 29.Zimnoch Dariusz; kl. IIIb, wych. Irena Kalicka-Fiłonowicz 1.Białomyzy Gabriel, 2.Bieły Adrian, 3.Bogucka Ewa, 4.Bondaruk Jacek, 5.Ciborowski Mariusz, 6.Cybulska Anna, 7.Januszewicz Daniel, 8.Karawajczyk Paweł, 9.Kobryńska Emilia, 10.Koźluk Magdalena, 11.Misiukanis Artur, 12.Narel Michał Łukasz, 13.Obuchowski Michał, 14.Ostaszewski Adam, 15.Pieniążek Anna, 16.Piętak Damian Piotr, 17.Pogorzelski Sławomir, 18.Popławska Dorota, 19.Rogińska Magdalena, 20.Rudź Beata, 21.Samocik Urszula, 22.Seweryn Justyna, 23.Śleszyńska Honorata, 24.Timoszuk Michał, 25.Turczewski Piotr, 26.Turowski Kamil, 27. Woroszyła Justyna; kl. IIIc, wych. Renata Bączyk 1.Bakun Jakub, 2.Choińska Aneta, 3.Chwaszczewska Urszula, 4.Chylicka Anna, 5.Czajkowska Justyna, 6.Czarnowska Emilia, 7.Fiedorczuk Magdalena, 8.Filipczuk Magdalena, 9.Grajewska Elżbieta, 10.Grzywacz Angelika, 11.Jakuć Tomasz, 12.Karabowicz Anna, 13.Kierzkowska Ewa, 14.Konopińska Justyna, 15.Korpacz Emilia, 16.Krzywosz Izabela, 17.Małyszko Katarzyna, 18.Masłowska Justyna, 19.Mielech Dorota, 20.Nazarkiewicz Justyna, 21.Ostaszewska Kamila, 22.Rosicka Marzena, 23.Sidorowicz Monika, 24.Średnicka Małgorzata, 25.Toczydłowska Katarzyna, 26.Tokarzewska Dorota, 27. Wądołowska Urszula; profil usługowo-gospodarczy: kl. IIId, wych. Aneta Kucharczyk 1.Andrako Karolina, 2.Bielawski Maciej, 3.Dryl Krzysztof, 4.Jóźwik Edyta, 5.Karpiuk Adam, 6.Karwel Wojciech, 7.Kisiel Aneta, 8.Kolosa Joanna, 9.Kossakowski Adrian, 10.Lewko Dorota z d. Ładna, 11.Maciejczuk Urszula, 12.Niesteruk Paulina, 13.Ostrowska Sylwia, 14.Polińska Patrycja, 15.Puczyńska Dorota, 16.Rygorczuk Martyna E., 17.Siemieniuk Emilia, 18.Szynkowski Kamil, 19. Zińczuk Marta
ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA – kl. IIa, wych. Irena Birycka 1.Antoniak Jarosław, 2.Babul Marta, 3.Busłowska Magdalena, 4.Chojnowska Justyna, 5.Cimoch Katarzyna, 6.Hajczuk Kinga, 7.Ignaciuk Ilona Agata, 8.Kamińska Justyna, 9.Kulikowska Magdalena, 10.Kusznier Izabela, 11.Łupińska Justyna, 12.Maciejczuk Monika, 13.Miękiszewska Katarzyna, 14.Niewiarowska Katarzyna, 15.Onacik Paulina, 16.Ożlańska Joanna, 17.Płonowska Monika, 18.Suszyński Sebastian, 19.Worosz Ewelina, 20.Zachłowski Kamil Sebastian.

2006/2007
TECHNIKUM HANDLOWO-EKONOMICZNE - technik ekonomista – kl. IVa, wych. Grażyna Łapina 1.Arżaniewicz Marlena Anna, 2.Bartoszuk Marta, 3.Biały Damian, 4.Bycul Łukasz, 5.Chowańska Anna, 6.Dobkowski Patryk, 7.Dyszkiewicz Przemysław, 8.Gierdo Agnieszka, 9.Grabowska Anna, 10.Gutowski Arkadiusz, 11.Harasimczuk Katarzyna, 12.Jakiel Edyta, 13.Kalinowska Monika, 14.Karolczyk Paweł, 15.Klej Ewa, 16.Klimaszewska Aneta, 17.Kruszewski Łukasz, 18.Kulesza Agnieszka, 19.Leśniewski Piotr, 20.Możejko Łukasz, 21.Orłowska Aneta, 22.Ostaszewska Aneta, 23.Reduta Kamila, 24.Roszkowski Paweł, 25.Rudnicki Emil, 26.Rybnik Anna, 27.Siekmak Patryk, 28.Suwała Marek, 29.Trochimiuk Łukasz, 30.Wilma Beata, 31.Wojtas Tomasz, 32.Zapolnik Daniel; kl. IVb, wych. Bożena Samsonowicz – 1.Borowska Joanna, 2.Chybicka Aneta, 3.Dańko Monika, 4.Domanowska Elżbieta, 5.Grabowska Katarzyna, 6.Hryniewicka Dorota, 7.Koczuk Izabela, 8.Kojta Karolina, 9.Kuc Natalia, 10.Lewkowicz Justyna, 11.Łońska Dominika, 12.Nowacka Marta, 13.Olszewska Anna Marta, 14.Olszewska Cecylia, 15.Parfieniuk Justyna, 16.Pawłowska Aneta, 17.Romanowska Ewa, 18.Staszewska Renata, 19.Szymczukiewicz Anna, 20.Tomczak Katarzyna, 21.Tyminska Julita, 22.Warpechowska Monika, 23.Winnicka Sylwia, 24.Wnorowska Monika Anna, 25.Złotnik Emilia; kl. IVc, wych. Teresa Zalewska –  1.Adamski Tomasz, 2.Bara Piotr Grzegorz, 3.Bielenia Emilia, 4.Bućko Marzena, 5.Dakowicz Adam, 6.Frankowski Dawid, 7.Jurkiewicz Karol, 8.Karczewski Mariusz, 9.Kołpak Agata, 10.Kot Łukasz, 11.Kupiec Elżbieta, 12.Malesza Anna, 13.Maliszewski Piotr, 14.Marcinkowski Piotr, 15.Nasuto Mariusz Marcin, 16.Petelczyc Krystian, 17.Piotrowska Katarzyna, 18.Podlewski Rafał, 19.Purta Łukasz, 20.Reszka Mateusz, 21.Siedlecka Katarzyna, 22.Skoczek Elwira Maria, 23.Stepnowska Katarzyna, 24.Święcińska Emilia, 25.Urban Paulina, 26.Wąsecka Justyna, 27.Więsław Tomasz; technik handlowiec: kl. IVd, wych. Grażyna Roman 1.Bartnicka Bernadeta, 2.Bursa Natalia, 3.Bystrowska Paulina, 4.Dudar Kinga, 5.Górecka Małgorzata, 6.Jagodzik Anna Maria, 7.Kalisz Jacek, 8.Kasiak Tomasz, 9.Kopaczel Sara, 10.Maciorowska Marta, 11.Malinowska Katarzyna, 12.Małż Łukasz, 13.Matusiewicz Joanna, 14.Michałowski Kamil, 15.Niewińska Beata, 16.Prokorym Magda, 17.Puchalska Katarzyna, 18.Sidorowicz Piotr, 19.Słomińska Emilia, 20.Sołowianiuk Mirosław, 21.Supruniuk Julita, 22.Szumska Marta, 23.Tatara Patrycja, 24.Ugolik Joanna, 25.Wrona Rafał
IX LICEUM PROFILOWANE - profil ekonomiczno-administracyjny: kl. IIIa, wych. Andrzej Gauk 1.Bagan Małgorzata, 2.Cimoch Agata, 3.Czarnecka Agata, 4.Dańko Katarzyna, 5.Doroszkiewicz Marcin, 6.Falkowski Tomasz, 7.Jackowska Magda, 8.Januszewicz Patrycja, 9.Jedanowski Krzysztof, 10.Kaliński Mariusz, 11.Konopko Piotr Jan, 12.Korpacz Sylwia, 13.Kurzyna Monika, 14.Morzy Edyta, 15.Nieścierewicz Łukasz, 16.Onopa Monika, 17.Polińska Justyna, 18.Rutkowski Szymon, 19.Sakowicz Urszula, 20.Średzińksa Ewa, 21.Święciński Marcin, 22.Terlecka Joanna, 23.Tyczyńska Patrycja, 24.Wasiluk Magdalena, 25.Wojda Michał, 26.Wojtkowski Bartosz Aleksander, 27.Wysocki Mariusz, 28.Zimnoch Monika; kl. IIIb, wych. Katarzyna Wieliczko 1.Bibułowicz Paweł Piotr, 2.Bombalska Justyna, 3.Butkiewicz Adam, 4.Ciołko Piotr, 5.Czech Sylwia, 6.Gabrel Patrycja, 7.Gutowski Artur, 8.Hapunowicz Sylwia, 9.Harasimowicz Iwona, 10.Kamiński Łukasz, 11.Karolczuk Ewa, 12.Kłagisz Marta Anna, 13.Koczuk Anna, 14.Kondracka Agnieszka, 15.Kononczuk Paulina, 16.Mancewicz Michał, 17.Mroczko Aneta, 18.Samotik Paweł, 19.Sawicki Janusz, 20. Siliwoniuk Piotr, 21.Tworkowska Justyna, 22.Waszczuk Marta, 23.Zarzecki Grzegorz, 24.Zawadzka Agnieszka; kl. IIIc, wych. Stanisława Kobus 1.Brysiewicz Paulina, 2.Dzieszkowska Katarzyna, 3.Gojko Joanna, 4.Jaromińska Magda, 5.Jarońko Agnieszka, 6.Kisielewska Aneta, 7.Koczuk Łukasz, 8.Kot Magdalena, 9.Kurowicka Arleta Patrycja, 10.Łuczaj Jadwiga, 11.Malewicz Bartosz, 12.Matuk Magdalena, 13.Matulewicz Sandra, 14.Miezianko Paweł, 15.Pawluczuk Magdalena, 16.Prus Sandra, 17.Ptaszyńska Joanna, 18.Sacharczuk Urszula, 19.Sakowicz Marlena, 20.Szalecka Kinga, 21.Szeremeta Justyna, 22.Wądołowska Justyna, 23.Zakrzewski Mariusz, 24.Zubrycki Łukasz Sebastian; profil usługowo-gospodarczy: kl. IIId, wych. Jolanta Korolczuk 1.Borowska Urszula, 2.Bukłaho Anita Sylwia, 3.Chlebiński Mariusz Kamil, 4.Czupryński Jacek, 5.Dawidowicz Magdalena, 6.Dzieniszewski Sebastian, 7.Gryżenia Daniel, 8.Kalicka Karolina, 9.Kirejczuk Katarzyna, 10.Kirylenko Marta, 11.Krzyżewska Justyna, 12.Kulesza Katarzyna, 13.Lewosz Anna, 14.Łaniewski Piotr, 15.Matejczyk Monika, 16.Myśliwiec Paulina, 17.Palak Radosław, 18.Popielnicka Monika, 19.Rojecka Anna, 20.Sądel Maciej, 21.Siekańska Katarzyna, 22.Szaciłowski Arkadiusz, 23.Walenda Katarzyna, 24.Warszycka Katarzyna

2007/2008
TECHNIKUM HANDLOWO-EKONOMICZNE - technik ekonomista – kl. IVa, wych. Wojciech Filipowicz 1.Abramowicz Magdalena, 2.Barszczewski Szymon Błażej, 3.Biegańska Anna, 4.Choroszucha Dorota, 5.Ciereszko Beata, 6.Danielczyk Rafał, 7.Dworzańczyk Kamil, 8.Gloc Gracjana, 9.Hejn Justyna, 10.Hryszko Agnieszka, 11.Jarmińska Agnieszka, 12.Kajewska Żaneta, 13.Kosiński Jakub, 14.Kuźmicz Tomasz, 15.Rutkowski Adam, 16.Sadowski Maciej, 17.Sawicka Agnieszka, 18.Skrzypko Małgorzata, 19.Socha Kamil Norbert, 20.Stanisławski Emil, 21.Szczepański Kamil, 22.Świątkowski Tomasz, 23.Tałałaj Katarzyna, 24.Wakuluk Joanna, 25.Wilgat Szymon Jakub, 26.Wiertel Jerzy, 27.Wojdakowska Aneta, 28.Wojewódzka Agnieszka, 29.Woronecka Urszula,
kl. IVb, wych. Anna Piotrowska –  1.Adamska Ewa, 2.Andrejuk Tomasz, 3.Bałdyga Karol, 4.Bralska Katarzyna, 5.Chomicki Krzysztof, 6.Cimochowska Agnieszka, 7.Dąbrowska Justyna, 8.Dębkowski Grzegorz, 9.Dryl Katarzyna, 10.Iłendo Jolanta, 11.Iwaniuk Agnieszka, 12.Karecka Ewelina, 13.Kazimieruk Justyna, 14.Konopka Elwira, 15.Kosińska Anna, 16.Kostecka Angelika, 17.Leszczyńska Sylwia, 18.Maleszko Edyta, 19.Marcińczyk Kamil, 20.Nikitiuk Emilia, 21.Pęska Urszula, 22.Popławski Piotr, 23.Poremski Ariel, 24.Waszkiewicz Urszula, 25.Żak Magda, 26.Żynel Karolina, kl. IVc, wych. Ewa Olszewska – 1.Adamska Anna Joanna, 2.Andraka Magdalena, 3.Borysewicz Aneta Monika, 4.Drobniewska Natalia, 5.Dymko Ewelina, 6.Gardziński Adrian, 7.Gromak Wojciech Stanisław, 8.Jankowska Ewa, 9.Kiszuk Julita, 11.Klepacki Konstanty, 12.Kościuczyk Jacek, 13.Krystochowicz Sebastian, 14.Lewko Konrad, 15.Lul Kamil, 16.Maciejczuk Agnieszka, 17.Moroz Natalia, 18.Ostrołuch Łukasz, 19.Pawluczuk Anna, 20.Petelski Maciej, 21.Poszwa Magdalena, 22.Rynkiewicz Małgorzata, 23.Rynkowska Paulina, 24.Sidor Dawid, 25.Sokół Adam, 26.Sowińska Izabela, 27.Śliżewska Małgorzata, 28.Wawiernia Cecylia; technik handlowiec: kl. IVd, wych. Aneta Żebrowska 1.Akseńczuk Agnieszka Weronika, 2.Beganovič Danijel, 3.Bołtryk Emilia, 4.Brzostowska Sylwia, 5.Burzyński Mateusz, 6.Falkowski Paweł, 7.Kaczyńska Agnieszka, 8.Kluczyk Monika, 9.Kozikowska Justyna, 10.Kulisiewicz Marlena, 11.Lenkiewicz Dariusz, 12.Michajłow Mariusz, 13.Milewska Katarzyna, 14.Namojlik Krzysztof, 15.Niemczynowicz Marta, 16.Pieniak Emilia, 17.Piotrowski Rafał, 18.Rzońca Magdalena, 19.Seroczyński Amadeusz Piotr, 20.Stankiewicz Iwona, 21.Stasieluk Izabela, 22.Szostak Wioleta, 23.Walczuk Adam, 24.Zalewska Kamila Katarzyna, 25.Zawadzka Małgorzata
IX LICEUM PROFILOWANE - profil ekonomiczno-administracyjny: kl. IIIa, wych. Ewa Gołębiowska 1.Biedrzycka Izabela, 2.Ciereszko Justyna, 3.Frączyk Ewa, 4.Garbowski Rafał, 5.Gromak Paulina, 6.Jadczak Bartosz Michał, 7.Jóźwik Paulina Alicja, 8.Kondzior Urszula Elżbieta, 9.Kostecka Iwona, 10.Kozłowski Filip, 11.Krygier Marta, 12.Lipińska Justyna, 13.Maciejewska Ewelina, 14.Marynowicz Daria Magdalena, 15.Nowacka Dorota, 16.Skarżyński Adam, 17.Skarżyński Andrzej, 18.Szklanko Adam, 19.Timoszuk Maciej, 20.Wrotnowski Piotr; kl. IIIb, wych. Marta Kozłowska 1.Czajkowska Emilia, 2.Dziedzia Dorota, 3.Dziekońska Elżbieta, 4.Dzieszko Katarzyna Anna, 5.Harasimowicz Marzena, 6.Krajewska Katarzyna, 7.Krasowska Anna, 8.Leśniewski Rafał, 9.Marciniak Michał. 10.Misiuk Daniel, 11.Nieścior Justyna, 12.Niewińska Marzena, 13.Pietruczuk Maria, 14.Przysierski Maciej, 15.Puchalska Ewelina, 16.Sakowicz Marta, 17.Sienkiewicz Katarzyna, 18.Stupak Katarzyna, 19.Szarejko Przemysław, 20.Timofiejuk Artur, 21.Tuszewicka Aneta Katarzyna. 22.Wnorowska Monika, 23.Wróblewski Piotr, 24.Żukowska Justyna

2008/2009
TECHNIKUM HANDLOWO-EKONOMICZNE - technik ekonomista - kl. IVa, wych. Mirosław Grzegorz Przeździecki 1.Babienko Katarzyna, 2.Citko Urszula, 3.Danilczuk Natalia, 4.Giba Monika, 5.Kobeszko Mariusz, 6.Kotarba Marta, 7.Laskowski Krzysztof, 8.Lemiesz Julita, 9.Leoniak Daniel, 10.Łobacz Katarzyna, 11.Orlańska Justyna, 12.Pieczarka Marzena, 13.Piesiecki Filip, 14.Popławska Katarzyna, 15.Popławski Przemysław, 16.Tołoczko Paulina, 17.Ptaszyńska Agnieszka, 18.Pytel Marta, 19.Rafało Sandra, 20.Rakowski Kamil, 21.Sak Agnieszka, 22.Sidorowicz Ewa, 23.Suchocki Rafał, 24.Tyszuk Magdalena, 25.Urbanek Magdalena, 26.Zalewski Łukasz, 27.Zieniewicz Adrian,28. Żarska Patrycja; kl. IVb, wych. Anna Piotrowska - 1.Cybulska Katarzyna, 2.Grzyb Weronika Agnieszka, 3.Iwaszczuk Aneta, 4.Jóźwik Monika Barbara, 5.Kamieńska Alicja, 6.Kazuczyk Daniel, 7.Kierkowska Maryla, 8.Krysztopik Anna, 9.Kuczyńska Justyna, 10.Maciejuk Bernadeta, 11.Mojsak Marcin, 12.Moroz Anna, 13.Odachowska Wioleta, 14.Olechno Zuzanna, 15.Opońska Zofia, 16.Piszczatowska Anna Maria, 17.Popławska Monika, 18.Półkownik Anna, 19.Rogowska Justyna, 20.Rynkowska Emilia, 21.Sieńko Marzena, 22.Siemienowicz Jakub, 23.Sobolewska Małgorzata, 24.Suwała Anna, 25.Szymkowska Anna, 26.Wojdyła Mateusz, 27.Wołyniec Artur, 28.Worona Alicja; kl. IVc, wych. Katarzyna Kowejsza –  1.Abramowicz Rafał, 2.Bancarewicz Anna, 3.Borawski Tomasz, 4.Borowska Anna, 5.Czarniecka Iwona, 6.Duda Magdalena, 7.Filipiuk Katarzyna, 8.Grochowska Justyna Paulina, 9.Hańczaruk Joanna, 10.Kamieńska Magdalena, 11.Kamieński Adam, 12.Karolczuk Wojciech, 13.Klepacka Joanna Kinga, 14.Kobeszko Magdalena, 15.Kolano Natalia Paulina, 16.Ławreszuk Justyna, 17.Łukaszewicz Ewa, 18.Matczuk Marta, 19.Misiewicz Aneta, 20.Mojsak Paweł, 21.Obukowicz Kamil, 22.Podbielski Michał, 23.Roszkowski Dariusz, 24.Sidorowicz Marcin, 25.Stepaniuk Monika, 26.Sztukowska Ewa, 27.Szumska Monika, 28.Troc Kamil, 29.Urban Anna, 30.Urban Dorota, 31.Zielenkiewicz Katarzyna; kl. IVd, wych. Marta Dziedziul - 1.Bargłowska Edyta, 2.Bołtruczyk Piotr, 3.Borowska Agnieszka, 4.Ciborowska Marta, 5.Chorąży Julita, 6.Grabowska Wioleta, 7.Ilczuk Maciej, 8.Jankiewicz Krzysztof, 9.Kaliński Marcin, 10.Kasabuła Kamil, 11.Klimowicz Małgorzata, 12.Kosakowski Daniel, 13.Kozłowski Przemysław, 14.Kropiewnicka Monika, 15.Kruk Agnieszka, 16.Krynicka Katarzyna, 17.Kulikowski Grzegorz, 18.Matan Magda, 19.Nieścier Anna, 20.Nieścier Łukasz, 21.Prymaka Anna, 22.Pul Joanna, 23.Rędzińska Katarzyna, 24.Sienicka Anna, 25.Supińska Anna, 26.Szwarc Sylwia, 27.Zagórska Karolina; technik handlowiec - kl. IVe, wych. Marta Wolniakowska 1.Czajkowski Paweł, 2.Duda Kamil, 3.Fiłończuk Wojciech, 4.Gajdowska Anna, 5.Gogolewska Justyna, 6.Grygorczuk Marta, 7.Janowicz Łukasz, 8.Kiercul Emilia, 9.Klimiuk Dorota, 10.Korzeniecka Anna Małgorzata, 11.Kościuk Łukasz, 12.Krzewski Robert, 13.Marchlewski Piotr Oskar, 14.Mioduszewska Magdalena, 15.Pawluczuk Joanna, 16.Roszkowska Magdalena, 17.Stanisławczyk Małgorzata, 18.Szumska Aneta, 19.Turlińska Emilia, 20.Wasiluk Paweł, 21.Wilczewska Justyna, 22.Woronowicz Katarzyna, 23.Żywno Kamil; kl. IVf, wych. Renata Lubas 1.Bogusz Piotr, 2.Borkowicz Beata, 3.Branski Damian, 4.Bułkowska Marta, 5.Ciszyńska Ewelina (Bałbatyn), 6.Czaban Emilia Dorota, 7.Czaban Emilia Dorota, 8.Dziejma Magdalena, 9.Godun Ewelina, 10.Golonko Magdalena, 11.Gryszkiewicz Katarzyna, 12.Iwanowicz Przemysław, 13.Kamieńska Zofia, 14.Krawczyk Agnieszka, 15.Łukianiuk Piotr, 16.Łukoszyk Marcin, 17.Malinowska Katarzyna, 18.Prus Karolina, 19.Snarski Kamil, 20.Sobczyk Tomasz, 21.Trela Monika, 22.Wojtach Ewa, 23.Wróblewska (Supińska) Monika

IX LICEUM PROFILOWAME - profil ekonomiczno-administracyjny: kl. IIIa, wych. Irena Kalicka-Fiłonowicz 1.Bańkowska Ewelina, 2.Buzun Justyna, 3.Chociej Kamil, 4.Falkowski Adam Mateusz, 5.Gogiel Elwira, 6.Ignatowicz Katarzyna Anna, 7.Jeremicz Piotr, 8.Kijewski Rafał, 9.Kopiczko Magdalena, 10.Korol Adrian, 11.Leśniewska Sylwia, 12.Łukaszewicz Jacek, 13.Łukaszuk Katarzyna, 14.Minczewski Dariusz, 15.Muszyński Radosław, 16.Piechocka Adrianna Natalia, 17.Praczuk Sylwia Barbara, 18.Popławski Michał, 19.Sztamm Justyna, 20.Trusiewicz Michał, 21.Sołowiej Mariusz, 23.Woźniewska Anna, 24.Żeruń Dorota, 25.Gierej Paweł.

2009/2010
TECHNIKUM HANDLOWO-EKONOMICZNE
technik ekonomista – kl. IVa, wych. Barbara Gołubowska 1.Abramowicz Daniel, 2.Czech Dawid, 3.Duchnowska Justyna, 4.Gejdel Ewelina, 5.Grabowska Beata, 6.Kamieńska Dorota, 7.Kiełkucka Marzena, 8.Kulesza Michał, 9.Kupliński Norbert, 10.Kuryś Anna, 11.Kuźma Izabela, 12.Lach Joanna Anna, 13.Lenkiewicz Ewelina Katarzyna, 14.Łapiński Michał, 15.Łukaszuk Patrycja, 16.Miklaszewska Agata, 17.Onichimiuk Mateusz, 18.Pachucki Krystian, 19.Przezdemska Paulina, 20.Puchalska Emilia, 21.Rajkowski Kamil, 22.Sakowicz Anna, 23.Skibicka Agata, 24.Tekień Marta, 25.Zalewska Iwona, kl. IVb, wych. Edyta Woźniewska - 1.Borowska Magdalena, 2.Bruszewski Piotr, 3.Chmielewski Mariusz, 4.Chyża Marta, 5.Cisowska Katarzyna, 6.Fiedorowicz Aleksandra, 7.Guziak Beata, 8.Iwaniuk Anna, 9.Jakowlew Anna, 10.Matyszewski Tomasz, 11.Mojsak Paweł, 12.Mosiej Katarzyna, 13.Nierodzik Daniel, 14.Palecka Agnieszka, 15.Pańkowski Dawid, 16.Powichrowska Emilia, 17.Puchalska Magda, 18.Rakowska Marlena, 19.Rudnicki Tomasz, 20.Sienkiewicz Błażej, 21.Stepaniuk Karolina, 22.Suszczyńska Aneta, 23.Sylwestruk Marzena, 24.Szmurło Paulina, 25.Tekień Magdalena, 26.Wieńska Mirosława Elżbieta, 27.Wierzbicki Kamil, kl. IVc, wych. Renata Bączyk - 1.Bagińska Anna, 2.Chlabicz Paweł, 3.Daniłowicz Joanna, 4.Fiłonowicz Magdalena, 5.Grodzka Ewa, 6.Guzowska Anna, 7.Jankiewicz Łukasz, 8.Kamińska Barbara Beata, 9.Kisielewska Emilia, 10.Klimaszewski Rafał, 11.Litwin Beata Edyta, 12.Markowska Róża, 13.Mikłasz Justyna, 14.Nikiciuk Paula, 15.Półtorak Justyna, 16.Rodowicz Marlena, 17.Rybnik Bogusława, 18.Serafin Ewelina, 19.Sikorski Mariusz, 20.Sitek Celina, 21.Sokólska Katarzyna (Sikorska), 22.Sokół Paulina, 23.Suchocki Kamil, 24.Szatyłowicz Izabela, 25.Tołkacz Joanna, 26.Winnicka Beata, 27.Włoskowska Monika, 28.Żmiejko Marzena, 29.Żukowski Piotr, kl. IVd, wych. Marta Mazur-Korniłowicz - 1.Bakun Olga, 2.Brejniak Aneta, 3.Czech Joanna, 4.Czuchin Artem, 5.Dąbrowski Rafał, 6.Gajdowska Beata, 7.Hlebowicz Zbigniew, 8.Jarmołowska Marta, 9.Jurgielewicz Joanna, 10.Klej Agnieszka, 11.Koszewnik Małgorzata, 12.Kruk Barbara, 13.Maliszewska Paulina, 14.Matys Justyna, 15.Olesiuk Paulina, 16.Pieciul Michał, 17.Romaniuk Marta, 18.Sienkiewicz Radosław, 19.Sokół Paulina, 20.Sosnowska Aneta, 21.Sterniczuk Justyna, 22.Stocka Urszula, 23.Szermuszyn Jarosław, 24.Szymanica Anna, 25.Trzpioła Sara, 26.Wasilewska Ewelina, 27.Welc Joanna, 28.Wróbel Marcin; technik handlowiec: kl. IVe, wych. Ewa Drewnowska 1.Baranowski Mateusz, 2.Gutowska Paulina, 3.Horodeński Bartosz, 4.Iwaszczuk Wioleta, 5.Jankowski Kamil, 6.Korbut Katarzyna, 7.Łempicki Piotr, 8.Mirończuk Paulina, 9.Nieścior Łukasz, 10.Ostrowska Agata, 11.Piruta Anna, 12.Rafałowicz Dorota, 13.Średziński Rafał, 14.Wańczuk Ewelina, 15.Zakrzewska Joanna, kl. IVf, wych. Elżbieta Golińska 1.Bukłaho Piotr, 2.Czapkowski Karol, 3.Falkowska Beata, 4.Frankowska Dominika, 5.Jackowska Sylwia, 6.Jackowski Tomasz, 7.Kasperczuk Magdalena, 8.Kiełczewski  Bartosz, 9.Kierzkowski Leszek, 10.Korolczuk Karolina, 11.Korsak Mateusz, 12.Kosiński Łukasz Karol, 13.Lenczewska Diana, 14.Miler Sebastian, 15.Murzińska Anna, 16.Napiwodzki Paweł, 17.Otapowicz Karolina Elwira, 18.Porowska Joanna, 19.Roszkowska Aneta, 20.Sidor Łukasz, 21.Surowiec Paulina, 22.Zdanowicz Urszula, 23.Żmiejko Dominika
IX LICEUM PROFILOWANE - profil ekonomiczno-administracyjny - kl. IIIa, wych. Stanisława Kobus 1.Bielawski Jakub, 2.Burak Joanna, 3.Butkiewicz Martyna, 4.Butkiewicz Przemysław, 5.Czerobska Magda, 6.Deveci Adem, 7.Doroszko Monika, 8.Hofer Adrian, 9.Kalinowska Anna, 10.Kostecka Kamila, 11.Kozłowski Patryk, 12.Koźbiel Jan Paweł, 13.Maculewicz Patrycja, 14.Motybel Marta, 15.Nowacki Michał, 16.Rogalska Klaudia, 17.Sawicka Agata, 18.Sieredzińska Justyna, 19.Skwarko Monika, 20.Szaciłowska Marlena, 21.Szawiel Paulina, 22.Szmigielski Łukasz, 23.Tarasewicz Michał, 24.Zalewska Katarzyna.

2010/11
TECHNIKUM HANDLOWO-EKONOMICZNE
Kl. IVa – 1. Adamska Paulina, 2. Aneszko Mariusz, 3. Aniśko Paulina, 4. Boczkowska Aneta,
5. Charkiewicz Anna, 6. Dobrzyńska Agnieszka, 7. Gęsiewska Sylwia, 8. Iwanicka Anna,
9. Jabłońska Żaneta, 10. Jankowska Monika, 11. Klimczuk Monika, 12. Kozłowski Radosław,
13. Krysiewicz Piotr, 14. Lompart Anna, 15. Łapińska Aneta, 16. Mackiewicz Tomasz, 17. Matus Monika, 18. Packiewicz Marta, 19. Pieczarka Tomasz, 20. Rybałt Magdalena, 21. Sawicki Mateusz, 22. Snarski Krzysztof  Jarosław, 23. Sołowiej Ewa, 24. Szostak Rafał, 25. Szypcio Karolina,
26. Trykosko Rafał, 27. Wiszniewska Agnieszka, 28. Wodnicka Beata, 29. Wróblewska  Mariola,
30. Zambrzycki Daniel; kl. IV b - 31. Cimoch Sylwia, 32. Czajkowska Aneta, 33. Drobniewski Marek Mateusz, 34. Hryniewicka Anna, 35. Januszkiewicz Sylwia, 36. Kopeć Dominika, 37. Krajewska Edyta, 38. Kropiewnicka Urszula, 39. Kulfon Karol Marcin, 40. Laskowska Ilona, 41. Łajkowska Paulina, 42. Makarewicz Edyta, 43. Mitrosz Małgorzata, 44. Pasynczuk Emilia, 45. Połojko Martyna, 46. Poskrobko Przemysław, 47. Poszwa Monika, 48. Puchalska Edyta, 49.Rydzewska Monika,
50. Sowińska Katarzyna, 51. Tekień Anna, 52. Toczydłowski Albert, 53. Trusiewicz Adam,
54. Wojewódzki Grzegorz, 55. Wróblewski Kamil, 56. Zaleska Monika, 57. Zdrojewski Jacek,
58. Zwoleńska Monika, 59. Żmijkowski Konrad; kl. IV c – 60. Backiel Radosław, 61. Bagińska Paulina, 62. Bakun Ewelina, 63. Bakun Wioletta, 64. Balejko Anna, 65. Błażko Emilia, 66. Boruta Emilia, 67. Bycul Maciej, 68. Czajkowska Karolina, 69. Gryc Bartłomiej, 70. Gryciuk Paweł,
71. Jaworowska Julia, 72. Jurgielewicz Marta, 73. Korpacz Łukasz, 74. Kożuszko Hubert,
|75. Kryszyło Joanna, 76. Laszewska Małgorzata, 77. Lewicka Justyna, 78. Mandryk Maciej,
79. Matejczuk Aneta, 80.  Mikołajczuk Elżbieta, 81. Michałowska Iwona, 82. Piątkowska Anna Agnieszka, 83. Płocki Jacek, 84. Rudź Ewelina, 85.Timińska Paulina, 86. Wądołowska Sylwia,
87. Wnorowska Justyna, 88. Żukowska Magdalena; kl. IV d – 89. Bąk Łukasz, 90. Bogusz Monika, 91. Brzozowska Aneta, 92. Buczyńska Julia, 93. Chudzian Linda, 94. Fidziukiewicz Piotr, 95. Gierek Łukasz, 96. Głowacka Karolina, 97. Kajewski Rafał, 98. Kiercul Aneta, 99. Kiryluk Krzysztof,
100. Kiszkiel Dariusz, 101. Korbut Anna, 102. Kozłowska Monika, 103. Kubik Katarzyna,
104. Małyszczuk Anna Edyta, 105. Maśluk  Piotr, 106. Miniuk Urszula, 107. Młodawska Krystyna, 108. Murziński Marcin, 109. Pawluczuk Marta, 110. Perkowska Daria,
111. Pilichiewicz  Ewa, 112. Pul Radosław, 113. Supronik Marta, 114. Suproń Karolina,
115. Szymczuk Marta, 116. Świąder Ewa; kl. IV e - 117. Buńkowski Darian, 118. Gontar Katarzyna, 119. Herman Dorota, 120. Jurczuk Joanna, 121. Konopka Beata Barbara, 122. Kościuczyk Joanna, 123. Kościuczyk Marta, 124. Kużbiel Magda, 125. Niewińska Sylwia, 126. Oniszczuk Rafał,
127. Rafało Marta, 128. Romańczuk Dariusz, 129. Sakowicz Paweł, 130. Sic Kamil, 131. Silwiesiuk Marcin, 132. Skwarska Aleksandra, 133. Sokół Sylwia, 134. Stefańska Joanna, 135. Śliwowska Katarzyna; kl. IV f  136. Aleksiejczyk Wiktor Piotr, 137. Dąbrowska Paulina, 138. Gryszkiewicz Krystyna, 139.Janicki Piotr Kamil, 140. Kamoda Katarzyna, 141. Krzętowski Michał, 142. Lichota Agata, 143. Lul Paulina, 144. Łuszcz Sylwia, 145. Malecka Monika, 146. Nieścier Joanna,
147. Nowiczkow Katarzyna, 148. Piotrowska Justyna, 149. Praczuk Katarzyna, 150. Puszko Iwona Anna, 151. Sawicki Adam, 152. Słowik Klaudia, 153. Szczurak Alicja;154. Wąsik Tomasz,
155. Werpachowski Adrian, 156. Wrońska Agnieszka, 157. Wykpisz Adam;
kl. IV g  158. Augustynowicz Aneta, 159. Dąbrowska Emilia, 160. Dec Marzena Marta,
161. Idźkowska Ewelina, 162. Iwanowska Andżelika, 163. Kalinowska Joanna, 164. Kasperowicz Magdalena, 165. Krasowska Edyta, 166. Lasota Magdalena, 167. Lewosz Aneta, 168. Lipska Ewelina,
169. Maliszewska Paulina, 170. Małecka (Zalewska) Sylwia, 171. Marcinkiewicz Beata, 172. Matan Elżbieta, 173. Mikiewicz Olga, 174. Misiewicz Milena, 175. Mocarska Karolina, 176. Pawluczuk Ewa, 177. Piekarska Małgorzata,  178. Puchalska Agata, 179. Puchalska Magdalena, 180. Puchalska Wioletta, 181. Stypułkowska Agnieszka, 182. Średnicka Beata, 183. Wądołowska Katarzyna,
184. Wojciechowska Urszula, 185. Wtykła Malwina, 186. Zalewska Joanna Agnieszka;
kl. IV h 187. Bach Wioleta, 188. Brzezicka Marta, 189.Cipra Mariusz, 190. Czarniecka Arleta,
191. Dojlidzko Justyna, 192. Harasimczuk Wojciech, 193. Harasimowicz Justyna, 194. Jabłonowski Michał, 195. Kirejczyk Paula, 196. Kobeszko Karolina, 197.Krysiewicz Maciej, 198.Marchel Katarzyna, 199.Mazur Emilia, 200. Milewska Edyta, 201. Mniszak Marcin, 202. Mroczkowski Bartosz, 203. Ostaszewska Agata, 204. Rynkowski Krzysztof, 205. Sakowicz Mateusz,
206. Sołowianiuk Mateusz, 207. Sztamm Ewelina, 208. Szutko Ewa, 209. Średziński Norbert,
210. Truszkowska Emilia, 211. Wąsecka Emilia, 212.Wierzbicka Katarzyna, 213. Wojtkielewicz (Lichota) Sandra