EKONOMIK ZŁOTĄ SZKOŁĄ 2023
        w rankingu PERSPEKTYW
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY ZAWÓD                Technik ekonomista              Technik handlowiec             Technik hotelarstwa

Linia ZHSE

Menu Główne

Zawody okręgowe XIX Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich


5 marca 2014 r. odbyły się w naszej szkole zawody okręgowe XIX edycji Turnieju Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich.

Tematem wiodącym tegorocznych zawodów jest „Zarządzanie marketingiem w przedsiębiorstwie”. Do Białegostoku przyjechali uczniowie z Ełku, a naszą szkołę reprezentowali: Rozalia Ciborowska, Dominik Czorniej, Urszula Groman, Sylwia Sobolewska - z kl. IVb; Karolina Filipowicz z kl. IVe ; Agnieszka Suszko z kl. IIIb, Michał Sielwiesiuk z kl. IIIc.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia i zakwalifikowania się do etapu finałowego, który oprócz satysfakcji znalezienia się wśród 60-ciu najlepszych w Polsce daje zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.

Grupą z Ełku opiekowała się pani prof. Amelia Malinowska, a naszymi zawodnikami pani prof. Elżbieta Golińska.

stat

Odsłon artykułów:
9540189

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.