„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

Dzień Handlowca w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych

Już po raz kolejny w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych zorganizowano Dzień Handlowca. W tym roku młodzi handlowcy spotkali się z trenerami biznesu:

  • Panem Piotrem Strykowskim specjalistą ecommerce, specjalizującym się w marketingu internetowym i sprzedaży bezpośredniej, prowadzącym kampanie Google AdWords, zajmującym się optymalizacją witryn, pozycjonowaniem oraz analityką webową, pośrednio tworzeniem i wdrażaniem stron i sklepów internetowych.
  • Panią Joanną Małgorzatą Mieszkowską - psycholog, socjolog, trener umiejętności psychospołecznych, terapeutką TSR. Od kilku lat pracującą z młodzieżą i dorosłymi, wspierającą ich rozwój osobisty i zawodowy.

Młodzież uczestniczyła w warsztatach:

  • Sprzedaż i obsługa klienta w 2017 r. Ewolucja czy rewolucja?
  • Rozmowa o korzyściach – jak nawiązać relacje sprzedażowe.

Uczniowie zapoznali się z zasadami sprzedaży tradycyjnej i internetowej. Dyskutowali na temat opinii i  jej wpływu na postępowanie nabywców. Dowiedzieli się, jak opinia wpływa na poziom sprzedaży firmy. Poznali również technikę skutecznej sprzedaży, polegającą na sprzedawaniu korzyści.  Nauczyli się definiować cechy, zalety, wady produktu, dobierać grupy docelowe, czy diagnozować potrzeby nabywców. Przeprowadzone warsztaty były cenną lekcją, która z pewnością będzie wykorzystana w praktyce.

Organizatorzy

stat

Odsłon artykułów:
4391753