Zespoły zadaniowe
Zespoły zadaniowe działające w Technikum Handlowo-Ekonomicznym w Białymstoku
w roku szkolnym 2023/2024
Lp. |
Nazwa zespołu |
Przewodniczący zespołu |
Członkowie zespołu |
Uwagi |
1. |
Zespół nauczycieli |
Anna Piotrowska |
Andrzej Gauk, Monika Falgowska, Marta Mazur-Korniłowicz, Daria Ostrowska, Joanna Wanielewska |
|
2. |
Zespół nauczycieli matematyki i informatyki |
Ewa Olszewska |
Tomasz Borawski, Natalia Jakuć, Katarzyna Kowejsza, Anna Mielnicka, Katarzyna Pańkowska, Grzegorz Przeździecki, Bogusław Szast, Dorota Żebrowska-Suchodolska |
|
3. |
Zespół nauczycieli języka angielskiego |
Monika Węglicka |
Barbara Gałecka-Chomiczewska, Agnieszka Górska, Ewelina Jaworowska, Teresa Jerzewska-Palmer, Katarzyna Marcinkiewicz, Urszula Przybyszewska-Pukszta, Marta Wolniakowska, Henryk Zdrodowski |
|
4. |
Zespół nauczycieli języka niemieckiego i rosyjskiego |
Jolanta Mieleszko |
Agnieszka Bagniuk, Halina Chodakowska, Monika Muszyńska, Agnieszka Wiktorowicz |
|
5. |
Zespół nauczycieli historii |
Grzegorz Przeździecki |
Marzena Bykowska, Halina Chodakowska, Krzysztof Iwaniuk, Wojciech Filipowicz, Aneta Nartowicz, Anna Pogorzelska |
|
6. |
Zespół nauczycieli religii |
Agnieszka Bachurek-Zalewska |
Andrzej Misiejuk, Tomasz Mnich, Barbara Piotrowska |
|
7. |
Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych |
Lucyna Rojecka |
Agnieszka Koch-Maciejczyk, Anna Mielnicka, Anna Pogorzelska |
|
8. |
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego |
Dariusz Zienkiewicz |
Bartosz Dudek, Krystyna Danilczyk-Zabawska, Marta Dziedziul, |
|
9. |
Zespół nauczycieli przedmiotów zawodowych |
Mirosława Stankiewicz |
Tomasz Borawski, Aneta Buśko, Ewa Drewnowska, Anna Danilczuk, Anna Dżega, Ewa Gołębiowska, Barbara Gołubowska, Emilia Januszewska, Paulina Jastrzębska, Adam Jabłoński, Agnieszka Koch-Maciejczyk, Izabela Klim, Magdalena Kolenda, Iwona Kosińska, Marta Kozłowska, Aneta Kucharczyk, Renata Lubas, Joanna Mądra, Aneta Nartowicz, Katarzyna Osiekowicz, Katarzyna Palenceusz, Monika Sosna |
|
10. |
Zespół wychowawców klas I |
Paulina Borys |
Anna Pogorzelska, Marta Kozłowska, Katarzyna Palenceusz, Agnieszka Górska, Krzysztof Humeńczyk, Monika Węglicka, Agnieszka Koch-Maciejczuk |
Spotkania raz |
11. |
Zespół wychowawców klas II |
Stanisława Kobus |
Ewa Olszewska, Ewa Drewnowska, Katarzyna Pańkowska, Izabela Klim, Magdalena Kolenda, Monika Falgowska, Aneta Buśko, Anna Mielnicka, Anna Danilczuk |
Spotkania raz |
12. |
Zespół wychowawców klas III |
Paulina Borys |
Wojciech Filipowicz, Paulina Borys, Aneta Nartowicz, |
Spotkania raz
|
13. |
Zespół wychowawców klas IV |
Paulina Borys |
Jakub Ostaszewski, Iwona Kosińska, Ewa Gołębiowska, Krystyna Danilczyk-Zabawska, Tomasz Zieliński |
Spotkania raz |
14. |
Zespół wychowawców klas V |
Stanisława Kobus |
Andrzej Gauk, Tomasz Ostapczuk, Teresa Jerzewska-Palmer, Monika Muszyńska, Anna Dżega, |
Spotkania raz |
15. |
Zespół ds. wychowania i profilaktyki |
Marta Szargiej |
Beata Milewska, Małgorzata Bielawska, Agnieszka Mężyńska, |
|
16. |
Zespół ds. promocji szkoły |
Katarzyna Osiekowicz |
Małgorzata Bielawska, Krystyna Danilczyk-Zabawska, Magdalena Kolenda, Marta Kozłowska, Joanna Mądra, Beata Milewska, Anna Pogorzelska, |
|
17. |
Zespól ds. rekrutacji |
Tomasz Ostapczuk |
Małgorzata Bielawska, Iwona Kosińska, Beata Milewska, Aneta Nartowicz, Katarzyna Osiekowicz, Jakub Ostaszewski, Anna Pogorzelska |
|
18. |
Zespół ds. nowelizacji wewnątrzszkolnych aktów prawnych |
Wojciech Janowicz |
Wojciech Filipowicz, Aneta Nartowicz |
|
19. |
Zespół ds. projektów unijnych |
Barbara Gołubowska |
Beata Milewska, Aneta Nartowicz, Jakub Ostaszewski |
|
21. |
Zespół ds. raportów szkolnych |
Ewa Drewnowska |
Renata Lubas, Ewa Olszewska, Katarzyna Osiekowicz, Anna Piotrowska, |
|
22. |
Zespół protokołujący zebrania rady pedagogicznej |
Stanisława Kobus |
Aneta Kucharczyk, Monika Muszyńska |
|
23. |
Zespół ds. diagnozy wstępnej uczniów klas I |
Stanisława Kobus |
Teresa Jerzewska-Palmer – język angielski, Andrzej Gauk – język polski, Katarzyna Kowejsza - matematyka |
Wrzesień 2023 r. |
24. |
Zespół ds. indywidualnej diagnozy sytuacji ucznia |
Marta Szargiej |
Wychowawcy klas I - V |
I semestr
|
25. |
Zespół ds. ewaluacji Strategii Umiędzynarodowienia |
Beata Milewska |
Aneta Buśko, Ewa Drewnowska, Anna Dżega, Jakub Ostaszewski, Marta Wolniakowska, Monika Węglicka,
|
Maj 2024 r. |
26. |
Zespół ds. opracowania wniosków stypendialnych dla uczniów za wyniki |
Paulina Borys |
Katarzyna Osiekowicz, Marta Szargiej, |
Czerwiec 2024 r. |
Białystok, 2023-09-01