„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk
– staże zagraniczne uczniów ZSHE
i job shadowing nauczycieli”
w Hiszpanii, Portugalii i Grecji
- program realizowany w latach 2019-2020
europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

5 9 12 20 30

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Uroczystość promocji habilitacyjnych i doktorskich na Uniwersytecie w Białymstoku

Pani Violetta Borecka - nauczycielka języka angielskiego naszej szkoły, która prowadziła  badania związane z komparatystyką polsko-angielską oraz metodyką nauczania specjalistycznych języków obcych, uzyskała tytuł doktora.

Jako nauczycielka ZSHE jestem dumna, że mogę reprezentować naszą Szkołę w różnych ośrodkach naukowych w całej Polsce. Dzięki atmosferze sprzyjającej rozwojowi nauczycieli i uczniów, nasz Ekonomik ma szansę zostać najbardziej elitarną placówką oświatową w naszym regionie.

Gratulujemy!!!

Facebook