europejska
karta
mobilności

 NOWOCZESNA   SZKOŁA   -   ATRAKCYJNY   ZAWÓD                                        


Menu Główne

SZCZĘŚLIWE
NUMERY
PN WT ŚR CZW PT

- - - - -

Znajdź artykuł

Kto jest online

Odwiedza nas 106 gości oraz 0 użytkowników.

Logowanie

Hazard? Nie, dziękuję

22 marca 2019r. uczniowie klasy 1D i 3C z naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej kampanii informacyjno-edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej skierowanej do uczniów szkół podstawowych i  ponadpodstawowych- „Hazard? Nie, dziękuję”.

Celem kampanii jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w sieci Internet, a także podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń jakie niesie hazard, a w konsekwencji uzależnienie od niego.

Podczas zajęć, funkcjonariusze Podlaskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Białymstoku poprzez przykłady z zawodowych doświadczeń przybliżyli uczestnikom problematykę hazardu. Uczniowie uzyskali wiedzę dotyczącą nie tylko konsekwencji prawnych związanych z udziałem w nielegalnych grach hazardowych, ale również skutkach finansowych, społecznych i rodzinnych.

Młodzież brała aktywny udział w spotkaniu i zadawała pytania. Uczniowie po spotkaniu otrzymali ulotki promujące kampanię.

Organizator kampanii: Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku oraz nauczyciele : p. Agnieszka Mężyńska, p. Anna Dżega i p. Iwona Saniukowicz.

Facebook

 

Statystyki joomla

Odsłon artykułów:
3985276