Rekrutacja do projektu - II etap
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w II etapie rekrutacji do projektu: "Nauczycielem wszystkiego jest praktyk – staże zagraniczne uczniów ZSHE i job shadowing nauczycieli ".
Wszystkie rozmowy odbędą się w sali nr 37 .
Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych:
II etap rekrutacji
Hiszpania – Walencja
Harmonogram rozmów kwalifikacyjnych
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata |
Klasa |
Termin rozmowy kwalifikacyjnej |
10.06.2019. (poniedziałek) |
|||
1 |
Rozalia Anna Bagieńska |
II a |
godz. 15.30 |
2 |
Maciej Gąsowski |
II a |
godz. 15.40 |
3 |
Cezary Grzyb |
II a |
godz. 15.50 |
4 |
Klaudia Nikołajuk |
II a |
godz. 16.00 |
5 |
Natalia Łuksza |
II a |
godz. 16.10 |
6 |
Jakub Rutkowski |
II a |
godz. 16.20 |
7 |
Laura Usovich |
II a |
godz. 16.30 |
8 |
Grażyna Gogiel |
II b |
godz. 16.40 |
9 |
Ignat Oriol |
II b |
godz. 16.50 |
10 |
Gabriela Glińska |
II c |
godz. 17.00 |
11 |
Andżelika Leończuk |
II c |
godz. 17.10 |
12 |
Natalia Choińska |
II c |
godz. 17.20 |
13 |
Maciej Frankowski |
II c |
godz. 17.30 |
14 |
Kacper Moczydłowski |
II C |
godz. 17.40 |
15 |
Bartłomiej Pochodowicz |
II C |
godz. 17.50 |
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata |
Klasa |
Termin rozmowy kwalifikacyjnej |
11.06.2019. (wtorek) |
|||
1 |
Aleksandra Maria Szoka |
II f |
godz. 16.20 |
2 |
Anna Rogało |
II f |
godz. 16.30 |
3 |
Paweł Patryk Płoński |
II f |
godz. 16.40 |
4 |
Weronika Brzozowska |
II e |
godz. 16.50 |
5 |
Julia Chraboł |
II e |
godz. 17.00 |
6 |
Karolina Józefa Dubińska |
II e |
godz. 17.10 |
7 |
Wiktoria Jaskółka |
II e |
godz. 17.20 |
8 |
Agnieszka Olszewska |
II e |
godz. 17.30 |
9 |
Martyna Pitraszewska |
II e |
godz. 17.40 |
10 |
Natalia Żebrowska |
II e |
godz. 17.50 |
11 |
Justyna Jankowska |
II g |
godz. 18.00 |
12 |
Urszula Kołos |
II g |
godz. 18.10 |
13 |
Emilia Maleszewska |
II g |
godz. 18.20 |
14 |
Paulina Laszewska |
II g |
godz. 18.30 |
15 |
Natalia Mioduszewska |
II g |
godz. 18.40 |
16 |
Magdalena Rogalska |
II g |
godz.18.50 |
17 |
Magdalena Szymoniak |
II g |
godz.19.00 |
Lp. |
Imię i nazwisko kandydata |
Klasa |
Termin rozmowy kwalifikacyjnej |
12.06.2019. (środa) |
|||
1 |
Maciej Borowski |
II d |
godz. 16.10 |
2 |
Jakub Dudziński |
II d |
godz. 16.20 |
3 |
Emilia Dzedzej |
II d |
godz. 16.30 |
4 |
Martyna Dziemiańczyk |
II d |
godz. 16.40 |
5 |
Izabela Gołaszewska |
II d |
godz. 16.50 |
6 |
Katarzyna Gosk |
II d |
godz. 17.00 |
7 |
Jakub Hewa |
II d |
godz. 17.10 |
8 |
Julia Kluczko |
II d |
godz. 17.20 |
9 |
Urszula Pietraszewska |
II d |
godz. 17.30 |
10 |
Gabriela Prus |
II d |
godz. 17.40 |
11 |
Kamila Rusiłowicz |
II d |
godz. 17.50 |
12 |
Maciej Wysocki |
II d |
godz. 18.00 |
13 |
Karolina Betto |
II f |
godz. 18.10 |
14 |
Magdalena Dębowska |
II f |
godz. 18.20 |
15 |
Weronika Kucharska |
II f |
godz. 18.30 |
Wszystkie rozmowy odbędą się w sali nr 37 .
„Nauczycielem wszystkiego jest praktyk – staże zagraniczne uczniów ZSHE i job shadowing nauczycieli ”.
Projekt 2018-1-PL01-KA116-048639
Program Erasmus+. Sektor: Kształcenie i szkolenia zawodowe.
Akcja 1 Mobilność Edukacyjna. Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej.