mobilności

Menu Główne

Tenis Stołowy

Licealiada Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym

W dniach 5-6 grudnia odbyła się Licealiada Województwa Podlaskiego w Tenisie Stołowym w Suchowoli. Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi sportowcy. Chłopcy zajęli IV, a dziewczęta III miejsce. Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych reprezentowali:

Dziewczęta: Julia Głowacka, Justyna Kardaszewicz, Wiktoria Rybnik, Patrycja Roszkowska

Chłopcy: Hubert Smok, Adam Dziejma, Mateusz Rybaczuk,Konrad Fiesiak

Gratulujemy.

Złoto dla Ekonomika!

Mamy złoto. Drużyna dziewcząt reprezentująca Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku wygrała Licealiadę Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym. Drużyna chłopców zajęła również wysokie, choć nielubiane IV miejsce. Oto składy drużyn.

Mistrzostwa ZSHE w Tenisie Stołowym 2022

W dniu 25 października odbyły się Mistrzostwa ZSHE w Tenisie Stołowym. Zawody tradycyjnie rozpoczął Dyrektor Szkoły Wojciech Janowicz rozgrywając pierwszą piłeczkę z ubiegłoroczną wicemistrzynią Justyną Kardaszewicz z kl. II D. W zawodach wzięło udział prawie 80-oro uczniów. Oto klasyfikacja.

IV m- Cyprian Małyszko IVF

Gratulujemy. Wyżej wymienieni będą reprezentować naszą szkołę na zawodach szczebla miejskiego i wojewódzkiego.

Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym

W dniu 17.11.2021 zostały rozegrane w naszej szkole Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym. Zawody zainaugurował Dyrektor Szkoły Wojciech Janowicz rozgrywając pierwszą piłeczkę z poprzednią, a jak się okazało i tegoroczną mistrzynią szkoły Dianą Sobolewską z kl. IVF. W rywalizacji wzięło udział ponad 80 uczniów. Oto wyniki.

Licealiada Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym

25.10.2018 odbyła się Licealiada Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym. Bardzo dobrze zaprezentowały się drużyny naszej szkoły. Dziewczęta stanęły na III miejscu podium – zdobyły puchar i brązowy medal. Chłopcy zajęli V miejsce. Obie drużyny odebrały gratulacje od dyrektora naszej szkoły Wojciecha Janowicza. Składy drużyn:

Mistrzostwa ZSHE w tenisie stołowym

18 października odbyły się Mistrzostwa ZSHE w Tenisie Stołowym. Zawody otworzyła pierwszym odbiciem Pani wicedyrektor Stanisława Kobus. W licznie obsadzonej stawce (udział wzięło 80 osób) wyniki przedstawiają się następująco:

Chłopcy:

Dziewczęta :

W dniu 19.10.2017 została rozegrana Licealiada Miasta Białegostoku w Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:

4. Damian Osiecki kl. III A

Drużyny wróciły z pucharami - chłopcy III miejsce, dziewczęta IV miejsce.

Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt

W dniu 12.10.2017 zostały rozegrane Mistrzostwa ZSH-E w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. Udział wzięło 49 dziewcząt i 36 chłopców . Najlepsi będą reprezentować naszą szkołę w rozgrywkach na szczeblu miejskim.