europejska
karta
mobilności

Menu Główne

Działalność Samorządu Uczniowskiego

Walentynki 2014

14 lutego - dzień pełen emocji, serc, czerwieni, uśmiechów i... baterii! Tak, tak walentynkowym zabawom towarzyszyła zbiórka zużytych baterii. Po prostu połączyliśmy przyjemne z pożytecznym...

Niebiesko-biali - nagrodzeni


Niebiesko-biały dzień okazał się szczęśliwy dla Agnieszki Kempistej z kl. IV. To ona - za swoje dwubarwne przebranie - otrzymała nagrodę główną (kartę prezentową empiku). Inni barwni szczęśliwcy (decydowało losowanie) odebrali z rąk wicedyrektor Stanisławy Kobus białe słodkości. Gratulujemy! Nauczycielom, którzy bawili się wspólnie z nami - bardzo, bardzo dziękujemy!

Dzień niebiesko-biały!


21 stycznia (wtorek) zapraszamy do kolorowej - niebiesko-białej zabawy! Losowanie i wręczenie nagród w auli - druga długa przerwa.

Nasze akcje charytatywne - podsumowanie

Dobro to nie jest wiedza, to jest czyn. Romain Rolland

Wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę dobra na rzecz innych biorąc udział w szkolnych akcjach charytatywnych – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Akcja MIŚ – wszystkie dary (słodycze, zabawki, książki, gry) zostały przekazane podopiecznym Fundacji „Pomóż Im” tuż przed świętami.

Górę Grosza 2013 utworzyły 14563 monety, na łączną kwotę 322,85 zł. To więcej niż cztery poprzednie lata razem wzięte! Całą kwotę przesłano Towarzystwu Nasz Dom, które pomaga dzieciom wychowującym się poza własną rodziną (tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, zawodowych rodzin zastępczych).

1a– 5,73, 1b – 11,29, 1c – 53,91, 1e – 11,23;

2b – 12,61, 2c – 50,77, 2d - 18,19;

3b – 17,27, 3c – 20,78, 3d – 17,84;

4a – 6,57, 4b – 25,43, 4d – 6,15, 4e – 31, 46, 4f – 6,90;

absolwent szkoły Przemek Kownacki 26,72.:)

Uwalniamy ubrania – zbiórka odzieży. 10 worków ubrań trafiło do Polskiego Czerwonego Krzyża.

Zbiórka nakrętek – trwa non stop, przez cały rok szkolny. Zebrane nakrętki na bieżąco przekazujemy rodzinie chorej Emilki. Emilka potrzebuje ciągłego, długotrwałego (i niestety kosztownego) usprawniania m.in.: rehabilitacji ruchowej, terapii logopedycznej, neurologopedycznej, pedagogicznej, psychologicznej, terapii SI.

Misiowe święto

Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś…

25 listopada (poniedziałek) – to Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dlatego…

  • ...zabierz w tym dniu swojego misia do szkoły, by mógł wziąć udział w konkursie na najmniejszego i największego misia. Pomiar wysokości i pamiątkowa fotka – w czytelni do g. 13.00. Ogłoszenie wyników – g. 13.30, aula.
  • ...od tego dnia do piątku 13 grudnia będzie prowadzona zbiórka zabawek, gier, książek, słodyczy na rzecz chorych dzieci (biblioteka).

Twój życzliwy gest – to uśmiech na twarzach dzieci. Poznaj radość dawania…

Góra Grosza - włącz się do akcji!


Rusza ogólnopolska akcja „Góra Grosza”. Włącz się do akcji! Mamy nadzieję, że każda klasa napełni groszakami otrzymany woreczek. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc dla rodzinnych domów dziecka, zawodowych rodzin zastępczych, Domów dla Dzieci… Groszaki zbieramy do 20 grudnia.

Pomarańczowo-brązowi - nagrodzeni!

Oj, nie było łatwo! KOLOROWY DZIEŃ pomarańczowo-brązowy pokazał, iż wiele osób po prostu nie ma w swojej szafie ubrań w tych barwach. Tym więcej satysfakcji i szans na nagrodę mieli ci, którzy się postarali i przebrali. Byli oni silnie i życzliwie wspierani przez liczną grupę nauczycieli! :) Nagrodę główną – kartę prezentową – otrzymała Paulina Iwanicka z kl. Ie. Gratulujemy!

Wszystkie nagrody zostały zakupione z funduszu Rady Rodziców. Dziękujemy

Dzień pomarańczowo - brązowy


KOLOROWY DZIEŃ pomarańczowo - brązowy już we wtorek 19.11.2013 r. Zapraszamy do zabawy! Losowanie i wręczenie nagród o 13.30 w auli.

Kartka urodzinowa dla Oliwii

Z sercem na dłoni i długopisem w ręku włączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji „Kartka dla Oliwki”. Wypisaliśmy życzenia urodzinowe na kartkach wykonanych samodzielnie lub kupionych. Ile? Kilkadziesiąt! Mamy nadzieję, że paczkę z barwnymi kartkami listonosz dostarczył Oliwce przed dniem jej urodzin (27 października tego roku to niedziela).

Wszystkim empatycznym – DZIĘKUJEMY!

Czerwono-czarni - nagrodzeni!

Pierwszy KOLOROWY DZIEŃ za nami. Cieszymy się, że tak wiele osób znalazło w swoich szafach czerwono-czarne ubrania. Naszą radość potęguje fakt, iż w tym barwnym gronie znaleźli się, obok uczniów, także nauczyciele (z całą dyrekcją na czele) i pani sekretarka.:) DZIĘKUJEMY za wspólną zabawę!

Zgodnie z ustaleniami Rady Samorządów Klasowych zostały rozdane nagrody (ufundowane przez Radę Rodziców:). Nagrodę główną z rąk pani dyrektor Aliny Kuptel otrzymała Katarzyna Kłoskowska z kl. IVa. GRATULUJEMY!

Zarząd SU

Przewodnicząca

Gabriela Glińska kl. IIc

Wiceprzewodniczący

Błażej Rynkiewicz kl. IVb

Członkowie zarządu

Zuzanna Nawarenko kl. Ic

Patryk Kaszewski kl. Id

Małgorzata Gieniusz kl. IIId.

Oksana Charkiewicz kl. IIId

Sebastian Roszkowski kl. IVb